نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 4006 از 5220 نخست ... 30063506390639563996400340044005400640074008400940164056410645065006 ... آخرین
نمایش نتایج: از 40,051 به 40,060 از 52193

موضوع: اخبار

عضو فعال خوشبخت آواتار ها
    تشکر شده 45,465 بار در 5,450 ارسال

پاسخ : اخبار

واکنش نماینده ورامین به حادثه قرچک: همه چی آرومه، شلوغش کرده‌اند!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نماینده ورامین توضیحاتی را درباره‌ اتفاقات روز پنج شنبه در قرچک ورامین در هنگام برگزاری همایش اصلاح طلبان مطرح و علت حضورش در آن جمع را برای جلوگیری از هرگونه درگیری و تنش عنوان کرد.

حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: ما درشهرستان ورامین، قرچک و پیشوا در وزارت کشور و استانداری تهران چیزی به نام شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان نداریم، در واقع تنها یک تشکیلات رسمی و ثبت شده که مصوبه کمیسیون ماده 10 احزاب را هم داشته باشد می‌تواند درخواست مجوز کند؛ پس این‌که گفته می‌شود آن همایش مجوز داشته ‌درست نیست و مجوزشان خلاف قانون صادر شده است برای این که تشکیلاتی رسمی با این نام وجود ندارد.

وی تصریح کرد: بر این اساس، مردم با توجه به اطلاع از این موضوع به فرماندار معترض شدند که شما با چه اجازه‌ای به یک گروهی که رسمی نیست و مصوبه کمیسیون ماده 10 احزاب را ندارد مجوز می‌دهید، که آن‌ها هم از موضع قدرت با مردم برخورد کرده بودند که ما مجوز داریم و پای مجوزمان می‌ایستیم و با هر کسی هم که مخالفت کند برخورد می‌کنیم.

این نماینده مجلس با بیان این ادعا که «حرکت مردم خودجوش بود و در آن روحانیون، خانواده شهدا و کسبه و همچنین مردم خیابان به این موضوع اعتراض کردند» گفت:‌ حدود 300 – 400 نفر از مردم معترض در آن‌جا حضور داشتند.

وی تصریح کرد: این گردهمایی مردمی نه برای برهم زدن اجتماعی بود و نه با کسی صحبتی شد و نه به کسی جسارت شد بلکه تنها مردم جمع شدند تا اعتراضشان را اعلام کنند.

وی ادامه داد: پس از یک ساعت بنده از این اتفاق متوجه شدم و به آن محل رفتم و دیدم مردم خیلی آرام شعار می‌دهند. علت حضورم در آن جمع به این دلیل بود که درگیری پیش نیاید و یا تنشی نشود، می‌خواستم با مردم و هم طرف مقابل صحبت کنم اما دیدم مردم به آرامی شعار می‌دادند و عزاداری می‌کردند و یک روحانی هم برای آنها صحبت می‌کرد.

نماینده مردم ورامین با اعتقاد به این‌که «همه اعتراضات مردمی هم به دلیل دعوت از فتنه‌گران بود و غیر از این هیچ کس با اجتماع اصلاح طلبان مخالف نبود» گفت: ما گردهمایی و نشست‌های قانونی را به رسمیت می‌شناسیم و معتقدیم حق آن‌هاست که اجتماع داشته باشند اما نباید این اجتماع‌ها زمینه ساز حضور فتنه‌گران باشد.

وی افزود: بعد از اینکه من در آن جمع حضور پیدا کردم با مردم صحبت کرده و نکات مدنظر رهبری را در این زمینه تایید کردم، فایل سخنرانی بنده هم موجود است و همه گروهها هم حرف‌های من را ضبط کردند.

نقوی حسینی ادامه داد: ما معتقدیم که برگزاری گردهمایی و میتینگ برای همه گروهها و جریانات سیاسی داخل نظام آزاد است و همه آنها را به رسمیت می‌شناسیم، البته اعتراض داشتیم که چرا اصلاح طلبان در چلوکبابی گردهمایی برگزار می‌کنند مگر حسینیه و مسجد و فرهنگسرا نداریم!

وی همچنین اظهار کرد:‌ نهایتا این که بنده از مردم خواستم متفرق شوند و به آنها گفتم پیامتان را رساندید و حرفتان را گفتید، مردم به آرامی متفرق شدند و در آنجا هم به وزارت کشور هشدار دادیم نباید دیگر چنین مجوزهایی دهد.

نقوی حسینی در ادامه یادآور شد: در خصوص این که عمامه آقای موسی لاری در جریان این موضوع از سر وی افتاده هم باید بگویم که به هیچ عنوان دست هیچ یک از شرکت کنندگان به ایشان نرسید و دو سه حلقه محافظ‌های آقای لاری هول شده بودند و در اثر کش و قوس آن‌ها این اتفاق افتاد، عکس‌ها هم موجود است و قطعا مسئولان قضایی هم بررسی خواهند کرد.

نماینده مردم ورامین در مجلس در بخش دیگری از صحبت‌های خود اضافه کرد: در هرصورت آن روز مراسم نشست اصلاح طلبان برگزار شد و نه کسی برای آنها مشکلی ایجاد کرد و نه مراسم‌شان به هم خورد، هیچ کس هم مانع سخنرانی آقای موسوی ‌لاری نشد. بنده تعجب می‌کنم از این همه سر و صدای رسانه‌های اصلاح طلب و بعضی ها هم تهمت‌هایی به مردم زدند که ما هم از طریق دادگاه این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود: اعتراضات مردم مسالمت آمیز بود و هیچ احدی هم کاری با آنها نداشت و تمام اصلاح طلبان راحت آمدند و به جلسه رفتند و حتی جسارت و توهینی به آنها نشد.

این نماینده مجلس اظهار کرد : تعجب می‌کنم که این غوغاسالاری رسانه‌ای با چه هدفی انجام می‌شود؟ حتما اهداف سیاسی مهمی پشت آن است که ما به موقع آگاهی لازم را خواهیم داد.

وی در ادامه یادآور شد: چند روز قبل در شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا و پاکدشت خبری منتشر شد که نشست اصلاح طلبان در شهرستان قرچک برگزار شود، به همین دلیل مردم جویا شدند چون در قرچک و ورامین تشکیلاتی به این نام وجود ندارد و مردم پیگیر بودند که چه کسی با چه عنوانی این مجوز را داده است.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبخت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها

استقلال...ازادی.....جمهوری اسلامی........ دومی که گرد شد....اولی هم داره گرد میشه...
    جریان این تصاویر چیه؟

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

داره کم کم شروع میشه برای بهانه گیری که ویرانی بسیار گسترده بوده و مردم ایران باید یک بار دیگه به دولت تدبیر و امید اعتماد کنند در انتخابات سال 96

| تاریخ خبر: 01/09/1394 | ساعت: 2:8|

مولاوردی:

پنج سال برای اصلاح شرایط به ارث مانده ازدولت قبل زمان زیادی نیست

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد که پنج سال برای اصلاح شرایط فعلی به ارث مانده از دولت پیشین زمان زیادی نیست و دراین شرایط جامعه خود شاهد است که حتی با تزریق پول مستقیم به اقتصاد هم نمی تواند اشتغال جدید ایجاد کند.

به گزارش ایرنا، «شهیندخت مولاوردی» شامگاه شنبه در گردهمایی دهمین سالگرد تاسیس بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در تهران، با تحلیل شرایطی که روحانی، کشور را تحویل گرفت ، پیش بینی کرد که با توجه به تلاش دولتمردان ، کشور تا پنج سال آینده به حالت عادی باز گردد.

بهترین دانش آن است که سودمند باشی

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    داره کم کم شروع میشه برای بهانه گیری که ویرانی بسیار گسترده بوده و مردم ایران باید یک بار دیگه به دولت تدبیر و امید اعتماد کنند در انتخابات سال 96

| تاریخ خبر: 01/09/1394 | ساعت: 2:8|

مولاوردی:

پنج سال برای اصلاح شرایط به ارث مانده ازدولت قبل زمان زیادی نیست

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد که پنج سال برای اصلاح شرایط فعلی به ارث مانده از دولت پیشین زمان زیادی نیست و دراین شرایط جامعه خود شاهد است که حتی با تزریق پول مستقیم به اقتصاد هم نمی تواند اشتغال جدید ایجاد کند.

به گزارش ایرنا، «شهیندخت مولاوردی» شامگاه شنبه در گردهمایی دهمین سالگرد تاسیس بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در تهران، با تحلیل شرایطی که روحانی، کشور را تحویل گرفت ، پیش بینی کرد که با توجه به تلاش دولتمردان ، کشور تا پنج سال آینده به حالت عادی باز گردد.

راست میگوید 10 سال هم کم می باشد. اما اینها اگر نیت خیر داشتند باید موقع انتخابات به مردم اینها را میگفتند. اینطوری نمیشود شب انتخابات بگویی شلوار اقتصاد را بالا میکشم زود و بعد بیایی غر و لندش را برای مردم بیاوری. شب رای گیری چرا از اینحرفها نزدید. من که به جهنم اما 2 سال و نیم عمر یک جوان که تلف شده است چه؟ آن دختری که در خانه پدرش است و امکان شوهر کردن ندارد با این وضع چه؟ اینها دل ندارند؟ گناه ندارند؟ بعد اگر فساد کردند نباید گفت چرا کردید چون چاره ای نداشته اند. یک جوان 30 ساله اگر آمد به من گفت من خودم از خودم خانه و زندگی دارم من 10 میلیون جایزه اش میدهم . هر جوانی را میبینم که چیزی دارد از خانواده و دارایی پدر مادرش است. زمان ما یک جوان 25 ساله همه چیز به علاوه استقلال داشت. زالو صفت بازی تا کی؟ من نمیدانم چطوری است به این سن من از خودم هم خسته ام اما برخی بالاتر از من سن دارند میخواهند برای جوانها خط و نشان بکشند.
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    راست میگوید 10 سال هم کم می باشد. اما اینها اگر نیت خیر داشتند باید موقع انتخابات به مردم اینها را میگفتند. اینطوری نمیشود شب انتخابات بگویی شلوار اقتصاد را بالا میکشم زود و بعد بیایی غر و لندش را برای مردم بیاوری. شب رای گیری چرا از اینحرفها نزدید. من که به جهنم اما 2 سال و نیم عمر یک جوان که تلف شده است چه؟ آن دختری که در خانه پدرش است و امکان شوهر کردن ندارد با این وضع چه؟ اینها دل ندارند؟ گناه ندارند؟ بعد اگر فساد کردند نباید گفت چرا کردید چون چاره ای نداشته اند. یک جوان 30 ساله اگر آمد به من گفت من خودم از خودم خانه و زندگی دارم من 10 میلیون جایزه اش میدهم . هر جوانی را میبینم که چیزی دارد از خانواده و دارایی پدر مادرش است. زمان ما یک جوان 25 ساله همه چیز به علاوه استقلال داشت. زالو صفت بازی تا کی؟ من نمیدانم چطوری است به این سن من از خودم هم خسته ام اما برخی بالاتر از من سن دارند میخواهند برای جوانها خط و نشان بکشند.
    قرار بوده اول 100 روزه درست کند و حالا هم با این وضعیت اقتصادی که درست کرده هیچ در امدی نمانده در انتخابات سال 96 این دولت باید حذف بشه تا درس عبرتی بشه برای کسانی مثل روحانی که فکر نکنند مردم چیزی را نمی دانند و میشه با حرف زدن سر مردم را کلاه گذاشت

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

-
    یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۶
    پس از حذف برخی بازنشستگان؛
    یارانه نقدی برخی کارگران ساختمانی هم قطع شد

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران اعلام کرد: یارانه نقدی برخی کارگران ساختمانی هم قطع شده است.
    غلامرضا عباسی در گفتگو با مهر با بیان اینکه متاسفانه تاکنون یارانه برخی گروه های کم درآمد مانند کارگران ساختمانی نیز در مواردی قطع شده است، گفت: در یک مورد دلیل این بود که پدر خانواده که کارگر ساختمانی بوده دارای دو فرزند پسر بوده که به دلیل ناتوانی در تامین هزینه ها در یک منزل سکونت داشتند، ولی یارانه پدر خانواده به دلیل اینکه دو فرزندش دارای خودرو بوده اند حذف شده، در حالی که اگر این گروه ها توان و درآمد کافی داشتند، دستکم می توانستند به صورت جداگانه زندگی کنند نه اینکه برای تامین مخارج و کاهش هزینه ها، مجبور باشند ۳ خانوار در یک منزل سکونت کنند.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

94/09/01 - 11:36

بهمن آرمان در گفتگو با فارس عنوان کرد:

3 پیشنهاد اقتصادی برای خروج از رکود/دولت درکی از شرایط کنونی ندارد
    کارشناس بازار سرمایه با بررسی اوضاع اقتصادی کشور گفت: بازار سرمایه به عنوان دماسنج اقتصاد، اکنون بازتاب دهنده میزان رکود سایه انداخته بر فضای کسب و کار کشور است.

بهمن آرمان در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری فارس با بررسی اوضاع کنونی اقتصاد کشور عنوان کرد: بخشی از ریشه فضای رکودی شکل

گرفته در بازار کسب و کار کشور ناشی از عوامل ساختاری و بخش دیگر از سیاست‌های اشتباه دولت نشات می گیرد.

وی افزود: هر چند پیوستگی عوامل مختلف اقتصادی از جمله بازار سرمایه و یا نداشتن رابطه مستقیم با بازارهای جهانی نیز از جمله عوامل تاثیر گذار

در شکل‌گیری رکود هستند، اما این موضوع به این معنی نیست که اقتصاد ایران نمی تواند از رکود خارج شود.
    وی بر این باور است که بخش هایی از

اقتصاد ایران هم اکنون وجود دارد که رابطه ای با تحریم ها نداشته و خروج از رکود رابطه مستقیمی با اقدام های دولت در نحوه بکارگیری این بخش

ها دارد.
    آرمان از بازار سرمایه به عنوان دماسنج اقتصاد کشور یاد کرد و افزود: بطور معمول بازار سرمایه به عنوان یکی از نماگرهای بازتاب دهنده

اوضاع اقتصاد کشور در شرایط مختلفی از جمله بروز و ظهور نشانه های رکود در فضای کسب و کار کشور نگریسته می شود.
    دراین زمینه بورس

تهران همزمان با تصمیم مجلس برای 6 برابر شدن نرخ خوراک مجتمع های پتروشیمی از دی ماه 92 وارد رکود فزاینده شد که اکنون به مرحله بحران

رسیده است.
    وی ادامه داد: از آنجایی که صنعت پتروشیمی در بازار سهام کشور حدود 40 درصد از ارزش کل بازار و بطور غیر مستقیم تا 55 درصد

ارزش کل بازار را به خود اختصاص می دهد مصوبه مجلس در زمینه نحوه قیمت گذاری نرخ خوراک پتروشیمی ها باعث شد تا بورس به رکود دچار

شود.هر چند که مجلس در ادامه با جبران رفتار خود در قبال بازار سهام، نحوه قیمت گذاری نرخ خوراک پتروشیمی‌ها را به دولت واگذار کرد.
    آرمان با

انتقاد از عملکرد دولت در مواجهه با بازار سرمایه و حوزه های سرمایه گذاری کشور عنوان کرد: با وچود گذشت 8 ماه از سال جاری اما دولت هنوز

هیچ اقدامی درباره نرخ خوراک مجتمع های پتروشمیی به عنوان کلید ترین صنعت سرمایه گذاری و بورسی کشور نگرفته و حتی برخی از مشاوران

دولت با عنوان رانت از آن یاد می‌کنند. در حالی که در فرهنگ اقتصادی حمایت از تولید به معنای رانت نیست.
    این کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه

ایجاد درآمد برای دولت از محل خوراک گاز پتروشیمی ها انتظاری بیهوده است، عنوان کرد: وزیر نفت در حالی به بهانه نرخ خوراک گازی پتروشیمی ها

ادعا می‌کند که نمی خواهد به شاخص بورس از طریق قیمت ارزان گاز رانت بدهد که از حجم کل گاز مصرفی کشور تنها 8 درصد در صنعت پتروشیمی

مورد مصرف قرار می گیرد.
    وی گفت: بنابراین ایجاد درآمد برای دولت از این محل اشتباه است و این در حالی است که به دلیل پافشاری وزیر نفت بر

سر افزایش قیمت خوراک، بورس هنوز نتوانسته از رکود خارج شود.
    وی گفت: از سوی دیگر انجماد قیمت انرژی و سوخت برای صنایع بزرگ و مادر

کشور از جمله صنایع فولادی می تواند براحتی کشور را از بحران فعلی رکود نجات دهد
    .
    این کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به وضعیت صنعت

فولاد کشور عنوان کرد: در حال حاضر تعرفه واردات 10 درصدی فولاد به کشور برای حمایت از صنایع داخلی کار ساز نیست و باید این تعرفه به بیش

از 40 درصد افزایش یابد. دولت در حالی از این موضوع سرباز می زند که تعرفه واردات ترکیه با سهم 2.5 برابری نسبت به حجم تولید فولاد ایران به

30 درصد می رسد.
    آرمان گفت: از سوی دیگر در حالی برای واردات 4.5 میلیون تن فولاد ترک ها به ایران قرار است که نشستی برگزار شود که صنعت

فولاد داخلی به دلیل رکود و مازاد تولید با شرایط دشواری مواجه است. این موضوع نشان دهنده کم کاری دولت و برخی متولیان از جمله وزات

اقتصاد به عنوان متولی اصلی بازار سرمایه کشور است که توان درک شرایط کنونی را به ویژه در دو صنعت فولاد و پتروشیمی ندارند.
    وی در ادامه با

ارایه برخی پیشنهاد ها برای خروج اقتصاد از رکود گفت: توجه به شبکه های آبیاری و عمرانی از قبیل راه آهن،جاده سازی و یا سد سازی که هیچ

ارتباطی با تحریم ها ندارند می تواند راهکاری برای خروج از رکود باشد. با وجود اقدام های موثر وزارت راه و شهر سازی و تخصیص 10 درصدی منابع

بودجه کشور و یا تلاش هایی همچون عقد قرارداد 150 هزار میلیارد ریالی با بخش خصوصی در حوزه های عمرانی اما در این زمینه هنوز اقدام های

بسیاری در حوزه هایی همچون توسعه سد های مخزنی ، راه آهن و جاده سازی باقیمانده است.
    آرمان ادامه داد: در زمینه تجهیز کشتزارها به

سیستم آبیاری تحت فشار و توسعه شبکه های آبیاری هنوز دولت اقدام و یا برنامه منسجمی را تدوین نکرده و همچنان 80 درصد آب کشور از طریق

زمین های کشاورزی به هدر می‌رود، در حالیکه بازدهی مود انتظار را نیز در بر ندارد. به گفته وزیر کشاورزی در ایران چهار میلیون هکتار زمین

کشاورزی وجود دارد که از این ابعاد تنها یک میلیون و 200 هزار هکتار تحت آبیاری تحت فشار قرار گرفته اند.
    این کارشناس گفت: دولت می تواند بطور

کلی با توجه ویژه به سه بخش بازار سرمایه ، کشاورزی و حوزه های عمرانی خود را از رکود فزاینده نجات دهد. موفقیت در این زمینه نیازمند اراده و

تصمیم دولت بوده و این در حالی است که با توجه به امیدواری ایجاد شده پس از رفع تحریم ها اقدام دولت در زمینه های فوق می تواند با نتایج بهتری برای کشور همراه شود.

عضو فعال

تاریخ خبر: 01/09/1394 | ساعت: 13:26|

به دنبال مصوبه شورای اقتصاد و نامه حجتی به نعمت زاده؛

واردات برنج تا تیرماه سال 95 آزاد شد

تهران - ایرنا - به دنبال تصویب شورای اقتصاد، وزیر جهادکشاورزی در نامه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت، واردات برنج را تا پایان تیرماه سال آینده (1395) آزاد اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، محمود حجتی در نامه خود به محمدرضا نعمت زاده نوشته است: ثبت سفارش برنج به نحوی انجام شود که کل واردات برنج، مشول مابه التفاوت شود و مدت اعتبار ثبت سفارش سه ماه و حداکثر برای مدت یک ماه دیگر قابل تمدید باشد.
    وی اضافه کرده است: مجموع ثبت سفارش های انجام شده باید حداکثر تا پایان تیرماه سال 1395 وارد کشور شود و این موضوع به متقاضیان اعلام و تعهد اخذ شود که پس از آن، به دلیل شروع فصل برداشت برنج و لزوم حمایت از تولیدکننددگان داخلی، امکان ترخیص وجود نخواهد داشت.
    حجتی در این نامه اعلام کرده که مبلغ پنج هزار ریال مابه التفاوت برای هر کیلوگرم برنج وارداتی توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران دریافت شود.

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

مردم برنج آلوده به سرب و ارستنیک هندی نمیخواهند و همین برنج ایرانی ها را ارزان بدهید و صادر نکنید تا مردم بخورند و سالم بمانند. برنج کیلویی 500 میگیری از وارد کننده گمرگ؟ باید 3000 هزار بگیری از اینها که با نان مردم بازی میکنند. خدا ریشه ی زالوصفتی را خشک کند.عده ای در اهواز از واردات برنج آشغالی و بعد بسته بندی به اسمهای قشنگ و رنگارنگ کلفت شدند. وای به حال ایران
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال خوشبخت آواتار ها
    تشکر شده 45,465 بار در 5,450 ارسال

وزیر اقتصاد هلند وارد تهران می‌شود

"هنک کامپ" وزیر اقتصاد کشور هلند در چارچوب توسعه و تحکیم مناسبات با جمهوری اسلامی ایران، امروز (یکشنبه) اول آذرماه در رأس یک هیأت بزرگ تجاری وارد تهران می‌شود.

به گزارش ایرنا، نمایندگان بیش از 60 شرکت بزرگ هلندی عضو اتحادیه صنعتی و مؤسسات تحقیقاتی از بخش‌های انرژی و کشاورزی، وزیر اقتصاد را در این سفر همراهی خواهند کرد.

مذاکره با همتای ایرانی و سایر مقام‌های عالی رتبه کشورمان و همچنین شرکت در سومین اجلاس مجمع کشورهای صادر‌کننده گاز از برنامه‌های تدوین شده برای هیأت هلندی خواهد بود.

قرار است نمایندگان شرکت‌های اقتصادی همراهی‌کننده وزیر، ضمن شناسایی بیشتر فرصت‌های اقتصادی درکشورمان و مذاکره با همتایان ایرانی، مراحل ابتدایی همکاری‌های مشترک خود را آغاز کنند.

لازم به ذکر است که روابط سیاسی و اقتصادی کشورمان با هلند، متعاقب امضای توافقنامه هسته‌ای میان جمهوری اسلامی ایران و کشورهای 1+5، وارد مرحله جدیدی شده و روند توسعه مناسبات میان دو کشور، مسیر رو به رشدی را طی می‌کند.

در این راستا، هیأت‌های مختلفی میان دو کشور تبادل گردید که سفر وزیر امور خارجه هلند به تهران در شهریور ماه 1394 از آن جمله است.

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبخت از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 88 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (4 کاربران و 84 مهمان ها)

1. s400،
  2. جواد277،
  3. عباس انصاری،
  4. کاشان2

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها