نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 33 از 5202 نخست ... 233031323334353643831335331033 ... آخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 52011

موضوع: اخبار

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    holy جان
    نه معلومه شروع موج 1 کجاست.... نه پایانش... نه شروع موج 2...نه 3 نه 4 نه 5 !!!!
    من تعجبم از این هست که شما این همه دیتا از کجا آوردید که 4 موجش را تمام و کمال ساختید؟! دیتاهای ایشون غالبا تکراریست!
    به هر حال ممنون.
    ببخشید وسط موج شماری حواستونو پرت می کنم ولی بخدا نمی تونم خودمو کنترل کنم
    اقا به جان خودم محموت شکلش عوض شده توروخدا با دقت نگاه کنید
    این اخه یه شکل دیگه بود
    بابا این یه شکل دیگه بود من تمام خطوط صورتشو حفظ بودم

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بوف کور نمایش پست ها
    ببخشید وسط موج شماری حواستونو پرت می کنم ولی بخدا نمی تونم خودمو کنترل کنم
    اقا به جان خودم محموت شکلش عوض شده توروخدا با دقت نگاه کنید
    این اخه یه شکل دیگه بود
    بابا این یه شکل دیگه بود من تمام خطوط صورتشو حفظ بودم
    ببخشید کدوم شکل؟
    اگه عکسشو اینجا میذاشتی که یه موج شماری از خطوط صورتش هم انجام میدادیم بد نبود!
    البته من فکر نکنم بتونم از اون خطوط قرمز جناب holy رد نشم!

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,084 بار در 1,149 ارسال
    بورس ما عین سیاست ماست
    (دوست دارم کسی ناراحت نشه)

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    عزتالله انتظامی بازیگر برجسته تئاتر و سینمای ایران با روزنامه شرق مصاحبه ای کرده که در ضمیمه این روزنامه منتشر شده است.

انتظامی دراین مصاحبه می گوید:

با این شرایطی که در ایران داریم و همچنین اوضاع بحرانی اقتصادی دنیا باید گفت انشاءالله به خیر بگذرد. متاسفانه شرایط بدی داریم. متاسفانه شرایط خیلی بدی داریم. اینقدر خشونت و بیرحمی در جامعه پیدا شده که خیلی وقتها آدم جرات نمیکند حرف بزند. باید مسئولان فکری به حال گرانی بکنند. همه ایرانیها غذا را با نان میخورند. الان نان چه قیمتی دارد؟ سنگک بالای هزار تومان، بربری ۴۰۰ تا ۶۰۰تومان، تافتون هم ۳۰۰تومان. نمیدانم یک کارمند معمولی که حقوقبگیر است چطور میتواند با گوشت کیلویی ۲۵هزار تومان زندگی کند؟ اصلا میتواند گوشت بخورد؟ حقوقها که اضافه نشده، همان است که قبلا بوده. 10 درصد هم که اضافه شده باشد قبض آب و برق و گاز جبران کرده!
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط FENCER نمایش پست ها
    6 سال پیش همه ما بورسی ها از آمدن همین رئیس جمهور ناراحت بودیم ؛ چرا ؟
    چون منافعمان به خطر افتاد و حالا ورق برگشته و برای آمدنش فرش قرمز پهن میکنیم چرا ؟
    چون باز منافعمان به خطر افتاده !!!
    شرمنده ام
    فقط همین
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گرگین خان آواتار ها
    تشکر شده 8,162 بار در 1,073 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط FENCER نمایش پست ها
    6 سال پیش همه ما بورسی ها از آمدن همین رئیس جمهور ناراحت بودیم ؛ چرا ؟
    چون منافعمان به خطر افتاد و حالا ورق برگشته و برای آمدنش فرش قرمز پهن میکنیم چرا ؟
    چون باز منافعمان به خطر افتاده !!!
    عادت زشت ایرانیها
    جو گرفتگی وافراط در هر زمینه ایی،ساختن تابو وبت از هر شخصیتی،دنباله روی با عدم اگاهی،ومهمترین نکته:نداشتن هدف

چند صباحیست مثل معروف را همیشه در ذهن مرور میکنم
    مارا به مرگ میگرند تا به تب راضی بشیم.

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید گرگین خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال حامد آواتار ها
    تشکر شده 3,648 بار در 1,160 ارسال
    خانه نشینی احمدی نژاد به روایت آقاتهرانی: دكتر گريه مي كرد و ...
    مشرق - حجت الاسلام آقاتهرانی شرح ماجرای دیدارش با دكتر احمدی نژاد را اینطور بیان می كند:بنده تازه ازسفر از چین برگشته بودم كه مطلع شدم آقای احمدی نژاد درجلسات هیات دولت شركت نمی كند. بعد ازشركت در جلسه مجلس تصمیم گرفتم با دكتر احمدی نژاد دیداری داشته باشم آقای لاریجانی به من گفت من با رفتن شما مخالفم وبنده عرض كردم بنده مانعی برای این دیدار نمی بینم. درمقابل آقای لاریجانی اصرار كردند كه لااقل استخاره كنید كه بنده عرض كردم به نظر من اینجا جای استخاره نیست.

سپس به منزل دكتر رفتم همسر ایشان آیفون راجواب دادند و گفتند دكتر در حال استراحتند بنده از ایشان خواستم به آقای احمدی نژاد بگویند بامن تماس بگیرند.

وقتی به خانه رسیدم دیدم برخی سایتها نوشته اند كه احمدی نژاد آقاتهرانی را به منزلش راه نداده است!!

بعد از مدت زمانی دكتر با من تماس گرفت و ازمن خواست به منزل ایشان بروم.

به گزارش استقامت، حجت الاسلام آقا تهرانی در ادامه گفت: وقتی به منزل ایشان رسیدم دم درب منزل ایشان پزشك احمدی نژاد را دیدم به من گفت بهتر است با دكتر ملاقات طولانی نكنی چون دكتر ضربان قلبش نامنظم است و فشارش بشدت پایین افتاده است.

بنده عرض كردم دیدارمان كوتاه خواهد بود.

سپس به داخل منزل رفتم وبا احمدی نژاد سر صحبت باز شد.

احمدی نژاد گفت: بنده نمی دانم شایعاتی كه درباره من و شرط وشروطی كه با رهبری گذاشتم از كجا سرچشمه می گیرد بنده در دیدار با رهبری در اتاق تنها بودیم و چگونگی پخش این شایعات برایم عجیب است و نمیدانم این حرفها را از كجا می گویند.

احمدی نژاد در ادامه گفت: بنده خدمت رهبرانقلاب رسیدم و به ایشان گفتم من با فشارهایی كه بردولت است به این نتیجه رسیدم كه رسیدن به آرمانهایی كه در این دولت تصمیم به اجرای آن را داشتیم غیرممكن است.

در ادامه حجت الاسلام آقاتهرانی افزود: احمدی نژاد در حالی كه گریه می كرد گفت بنده نمی بخشم افراد حزب اللهی ای را كه به من تهمت زاویه داشتن با رهبری عزیز انقلاب را می زنند.

در ادامه من به احمدی نژاد گفتم طرحی درمجلس است كه برخی نمایندگان به دنبال سوال از رئیس جمهورند كه احمدی نژاد با روی باز گفت: من از این قضیه استقبال میكنم چرا كه در این صورت می توانم درآنجا ناگفته های خود را بیان كنم.

آقاتهرانی در ادامه افزود: بنده بعد از جلسه به مجلس رفتم نمایندگان بسیاری به سراغم آمدند و جویای خبر دیدار من با احمدی نژاد شدند. پس از اظهارات من درمورد آنچه دكتر گفته بود عده ای از نمایندگان باز ادعای زاویه داشتن احمدی نژاد با رهبری را مطرح كردند كه بنده به آنها گفتم آیا می توانید دست روی قرآن بگذارید و ادعای خود را تكرار كنید كه همه آنها یكه خوردند....
    زنجیر عادت سبک تر از آن است که حس شود،
    اما رفته رفته سنگین شود که پاره نتوان کرد،

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید حامد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی خراباتی آواتار ها
    تشکر شده 227 بار در 62 ارسال

Unhappy

بنظر من زاویه دار بود و با بده بستان منطبق شد و بخیر گذشت

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید خراباتی از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 82 بار در 29 ارسال
    دکتر مریض و خسته به نظر میومد والبته لاغر هم شده بود. نمی خوام بحث سیاسی بکنم ولی مردی که 6 سال تو این مملکت زحمت کشیده ، از این شهر به اون شهر،اجرای طرح هایی که باید 20 سال پیش اجرا می شدن و خواب رو به استکبار و دشمنای داخلی و خارجی حرام کرده و به اندازه چندین سال پیر و شکسته شده و ... به یه مقطعی میرسه که احساس می کنه شاید بهتره چند روزی دور باشه و شاید اصلا مریض بوده و یا هر دلیل.در یک هفته نبودش چه حرفها و شایعاتی که زده نشد و بدتر از همه پایکوبی های رسانه های دشمن بود و البته همین کافیه برای اثبات پاکی و درستی یه آدم. والبته کسی هم منکر ضعف های دولت و شخص احمدی نژاد نیست ولی انصاف هم خوب چیزیه که متاسفانه خیلی هامون نداریم.
    تو این مملکت هیچی هم نداشته باشیم به اندازه یک دنیا کارشناس و تحلیگر اقتصادی داریم از مربی فوتبال گرفته تا هنرپیشه.
    آقای قرائتی تو دانشگاهمون یه حرف زد که به نظرم قابل تامله : هر کس بگه این دولت هیچ ضعف و خطایی نداره حماقت کرده و هر کس بگه این دولت هیچ نقطه مثبتی و فعالیتی تو کارنامش نداره خیانت کرده.
    امیدوارم به کسی برنخوره مخاطب خاصی رو در نظر نداشتم

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید paria از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال

بورس سیاسی شده یا ابزار سیاست؟

رسانه های نزدیک به دولت و حامی محمود احمدی نژاد از ظهر امروز انتشار اخبار و گزارش هایی را آغاز کرده اند که همگی از شروع دوباره رشد شاخص ها از روز دوشنبه حکایت می کند. در لابلای این اخبار و گزارش ها چنین جملاتی به چشم می خورد:"چنانچه ظرف امروز و فردا رویدادی خوشایند فعالان بازار سهام رخ دهد می توان شاهد رشد شاخص و عبور آن از خط مقاومت 25 هزار واحدی شد." یا این که "در 5 دقیقه پایانی و همزمان با اعلام خبرهای مهم سیاسی،به یکباره سرمایه گذاران بیشتری برای خرید سهام هجوم آوردند تا از این فرصت خرید جا نمانند،چرا که به اعتقاد اکثر سرمایه گذاران از فردا روند نزولی قیمت ها و همچنین شاخص به اتمام خواهد رسید و بورس مسیر عادی خود را پی خواهد گرفت."

جمله پیشین زمانی معنا پیدا می کند که خبر "جلسه هیئت دولت به‎ریاست رئیس جمهور تشکیل میشود" را که راس ساعت 11:45 دقیقه امروز از سوی برخی خبرگزاری ها منتشر شد، خوانده باشید.

پس یک نتیجه گیری از کنار هم چیدن جملات فوق به ذهن القاء می شود این است که که فعالان بازار سهام نگران حضور کمرنگ رییس جمهوری طی یک هفته گذشته بوده اند و به همین دلیل است که درست از یک شنبه هفته گذشته که خبر شرکت نکردن محمود احمدی نژاد در جلسه هیات دولت منتشر شد، شاخص کل بازار سهام از 26 هزار و 273 واحد اول پله پله و بعد چند پله یکی پایین آمد تا این که امروز به 24 هزار و 685 واحد رسید یعنی یکهزار و 588 واحد کمتر.

اما درست در دقایق پایانی معاملات امروز، با انتشار خبر حضور رییس جمهوری در راس هیات دولت، صف های فروش سهام جمع شد و بازار آماده از سر گیری رشد با شروع داد و ستدهای فردا شد.

اگر واکنش بازار سرمایه ایران به مسایل سیاسی تا این حد سریع و ملموس است، چرا طی 6 سال گذشته مسوولان بازار سرمایه ایران سعی داشته اند، این فرضیه را اثبات کنند که بازار سرمایه ما نسبت به اتفاق های سیاسی بی تفاوت است؟

طرح صریح تر این سوال این گونه است که آیا تاکنون هم تلاش می شده بازار نسبت به مسایل سیاسی بی تفاوت نشان داده شود یا این که این روزها لازم شده که بازار با تفاوت نشان داده شود؟ پاسخ به این سوال هر چه باشد، یک نتیجه ناخوشایند برای بورس تهران دارد و آن این که یا دوباره سیاسی شده و یا به ابزار سیاست ورزی بدل شده است.
    to continue, please follow me on my page

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 49 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 48 مهمان ها)

1. mahdi20

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها