نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2185 از 5221 نخست ... 11851685208521352175218221832184218521862187218821952235228526853185 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21,841 به 21,850 از 52207

موضوع: اخبار

عضو فعال رضاکریمی آواتار ها
    تشکر شده 1,091 بار در 254 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOSTAFA نمایش پست ها
    این همه مسلمان در صدر اسلام و صدر انقلاب و دفاع مقدس با اون همه ایمانهای پولادین رو مرورکن.
    نمونه ی بارزش شعب ابی طالب
    یا خودمون که در خوزستان خط مقدم جبه ها بودیم ...اینا که دیگه تاریخ خواندن و بحث نداره ...
    هر چه رفاه بیشتر شده ایماانها کمتر شده
    در ضمن بازم با دقت بخون اولویت ها رو در کلام ایشون ببین.

و همچنین به نظرم زبیر بهترین مثال باشه .رسول خدا به زبیر عنوان سیف الاسلام رو داده بودن یعنی تا آخر حتی زمانی که مقابل امام زمانش ایستاد باید سیف الاسلام باشه ؟ به قول تو حالا اخ شد؟!!
    ملاک افراد زمان حالشونه . یه دوره انسان شناسی بخون عزیزم انسان یک انسان متغیره یا صعودی یا نزولی . انسان ثابت از لحاظ روانشناسی و علم النفس وجود نداره
    نوشتین هر چی رفاه بیشتر شده ایمان کمتر شده یعنی بیایم ملت رو بدبخت کنیم که ایمانشون قوی بشه؟
    نوشتین انسان تغییر میکنه؟ این آقای مصباح هم جزو انسانها هستن؟چطوره که از اول انقلاب به اینور همه تغییر کردن جز امثال ایشون؟شاید هم فرشته هستن و تغییر شامل حالشون نمیشه
    دوست عزیز حکومت وظیفه داره رفاه و امنیت بیاره چه ملت ایمان داشته باشن چه نداشته باشن
    ما که نه رفاه داریم نه امنیت
    حکومت هم مثلا اسلامیه البته به گفته خودشون
    ایمانشون هم اون دنیا معلوم میشه
    بعضي‌ها ريش بلندی ندارند اما يک دنيا محاسن دارند

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید رضاکریمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پاسال آواتار ها
    تشکر شده 681 بار در 235 ارسال
    فرق اسلام وماتریالیسم فقط در اقتصاد آنها است در اسلام اقتصاد یک اصل است ولی در ماتریالیسم اقتصاد زیر بناست پیامبر دین اسلام را با اقتصادی که در دستان خدیجه بود به جهانیان شناخت با ثروتی که از تجارت خدیجه بدست آورد نمیتوانیم بگوییم بدون اقتصاد اسلامی داریم نظر دوستان را به کتاب (نظریات اقتصادی ) ابن مسکویه در قرن چهارم هجری تالیف حسن توانایان فرد جلب میکنم انتشارات قسط سال 59
    در مزار آباد شهر بی طپش وای جغدی هم نمیاید به گوش

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید پاسال از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,363 بار در 334 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOSTAFA نمایش پست ها
    بحثای دیگت یک طرف این حرف قشنگت یک طرف
    آفرین به کسی که اشتباهشو راحت میپذیره ..
    نبود یا کمبود اطلاعات و سواد دینی خیلی جاها میزنه خراب میکنه اساسی

جناب علامه تا جایی که من خوانده ام تقیه برای حفظ جان است آن هم در صدر اسلام جایز بوده که مسلمانان در اقلیت بودند .

اینکه مسائل و مشکلات 1400 سال پیش مسلمانان در اقلیت را ، دستاویز قرار دهیم برای هر عمل ناشایست و خود را تطهیر کنیم بحث دیگری است.
    در ضمن جهت اطلاعتان بگویم الان دیگر براحتی میتوان با یک جستجوی ساده در اینترنت خیلی مطالب ندانسته را بدست آورد .
    برای من جای تعجب است که رسول خدا دروغ را بزرگترین گناهان و ام المفاسد مینامند و در کنار آن هم تقیه را (البته با تفسیر شما ) جایز میدانند (؟؟؟؟؟!!!)

معلوم میشود از چیزهایی که میخوانید ، فقط آن چیزهایی را که با افکارتان هماهنگ است و میخواهید میبینید. در کامنت قبلی کلا موضوع برداشتهای غلط ما و تفسیرهای دلبخواهی کردن را نخوانده اید.

یکی بود میگفت هدف وسیله را توجیه میکند و ........
    بله کمبود اطلاعات خراب میکنه اساسی ولی تفسیر غلط و سوء استفاده غلط از اطلاعات ، بیشتر مخرب است مخصوصا از طرف علما و جامعه را به روزگاری میکشاند که داریم میبینیم............

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Moradad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 633 بار در 106 ارسال
    اقا mostafa بچه خوزستان ,نفت وگازی که از چاههای خوزستان بیرون کشیدند برای رفاه مردم استفاده نشده کجاست اونها که نمی خواستند رفاه بدن نفت را چرا فروختند؟
    هیچ کدام از ما ,همه چیز را در اختیار نداریم پس به هم نیازمندیم.برای بر اوردن نیازهایمان, باید به ادب میدان دهیم.[ارد بزرگ]

عضو فعال
    تشکر شده 3,119 بار در 824 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام نمایش پست ها
    اقا mostafa بچه خوزستان ,نفت وگازی که از چاههای خوزستان بیرون کشیدند برای رفاه مردم استفاده نشده کجاست اونها که نمی خواستند رفاه بدن نفت را چرا فروختند؟
    دودش تو حلق من و امثال منه که الان نفسم در نمیاد ...یا بگو آب کارون کجاست ؟ چرا مردم اهواز که کارون از وسطض رد میشه آب خوردن ندارن ؟
    عزیزم منم انتقاد دارم اما اون بحثا موضوعش یه چیز دیگست.

عضو فعال
    تشکر شده 1,363 بار در 334 ارسال
    http://www.entekhab.ir/fa/news/107772

یعنی افرادی که در سال 84 و 88 اینقدر حمایت کردند از این اخبار خبر نداشتند .......؟؟؟؟!!!!

خبرنگار سیاسی «انتخاب» گزارش داد: ماجرای جنجالی سوآپ نفت در زمان استانداری احمدی نژاد و نقش محصولی سالهاست در محافل خصوصی شنیده می شود اما کسی تا به حال شهامت بازگو کردنش را نداشته ، اینبار برای اولین بار کمالالدین پیرموذن عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در شریطی که همه گروه ها تندترین انتقادات را به دولت می کنند، مطالبی را درخصوص افشای بخشی از این اقدام غیرقانونی بیان داشته است.

به گزارش سرویس سیاسی انتخاب، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مجلس و ملت ایران طومار حقپنداران منحرف و ثروت اندوز را خواهد پیچید،گفت: محصولی در جایگاهی نیست که حتی یک یک جمله مثبت راجع به رئیس مجلس بگوید.

کمالالدین پیرموذن گفت: من به عنوان فردی که در دهه ۷۰ در زمان استانداری احمدینژاد در اردبیل، شهردار بودم به نحوه عملکرد و ثروت اندوزی محصولی اشراف کامل دارم.

احمدینژاد غیرقانونی سوآپ نفت را در اردبیل به محصولی واگذار کرد

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیرو سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان استانداری احمدینژاد در اردبیل امتیاز حمل مواد سوختی از باکو به نخجوان (طرح سواپ) به محصولی واگذار شد، تصریح کرد: رئیس جمهور وقت، زمانی که امتیاز سواپ نفت را به استان نوبنیاد اردبیل واگذار کرد، احمدینژاد به صورت غیر قانونی آن را به محصولی سپرد تا وی از این طریق به ثروت اندوزی نامشروع بپردازد.

وی با تاکید براینکه حاضرم در یک مناظره رودرو دروغ پردازی محصولی را برای افکار عمومی روشن کنم، ادامه داد: افرادی که خود را پاکدست معرفی و به رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان آن توهین میکنند را در یک مناظره رودرو رسوا میکنم.

معرفی مشایی از طرف لاریجانی به احمدی نژاد کذب محض است

نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: اینکه محصولی میگوید لاریجانی، مشایی را به احمدینژاد معرفی کرد، کذب محض است زیرا همگان میدانند مراد و مریدی احمدی نژاد و مشایی چندین ساله و دیرینه است.

پیر موذن، ادامه داد: اگر محصولی بخواهد به اینگونه مباحث ادامه دهد، قطعا او را رسوا خواهم کرد و خواهم گفت چگونه از کیسه بیت المال و حق مسلم مردم اردبیل برای خود ثروت اندوزی کرده است و چگونه وقتی برای دادن پاسخ به این موضوعات به دادگاه رفته بود خود را تبرئه کرده است.

محصولی را رسوا میکنم

وی با بیان اینکه این سناریوسازیها برای این است که مدیر با کفایتی همچون علی لاریجانی را از صحنه انتخابات و نامزد شدن دور کنند، افزود: پرونده فساد مالی محصولی به دلیل توهین به شهیدباکریها و ثروت اندوزیها قطورتر از این است، و وی در جایگاهی نیست که حتی یک جمله مثبت راجع به رئیس مجلس بگوید.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Moradad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    در جریان سفر به استان گلستان
    محسن رضایی:در دولت هاشمی تورم به ۵۰ درصد رسید
    نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: گرانی و تورم مربوط به این دولت نیست و در دوره دولت هاشمی به ۵۰ درصد رسید که در نتیجه آن مردم شهرهای اسلامشهر، شیراز و مشهد به خیابانها ریختند و حتی در اسلامشهر 2 نفر کشته شدند.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    4/محسن رضایی:
    قول رزمندگی برای رفع مشکلات میدهم/ 15 سال مطالعه کردم
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,704 بار در 26,716 ارسال
    ولایتی:
    وضعیت کشور به قدری به هم ریخته است که هر روز منتظر وخیمتر شدن شرایط هستیم

ولایتی گفت: شاهد بودم امام(ره) و مقام معظم رهبری نظر مثبتی نسبت به هاشمی داشتند و مقام معظم رهبری امروز هم نظرشان حفظ احترام به ایشان بوده و خودشان چندین بار هاشمی را به عنوان رییس تشخیص مصلحت نظام نصب کردند اما این کار را برای آنهایی که جزو فتنه بودند انجام ندادند، ولی در رابطه با هاشمی همیشه نظر مثبتی داشتند، الگوی ما نیز مقام معظم رهبری است و همانطور که ایشان مصلحت بدانند عمل میکنیم، در هر صورت هر فردی از بنیصدر و هاشمی گرفته تا خاتمی و احمدینژاد هم نکات مثبت دارند و هم منفی، اگر قرار باشد یکسره نقد کنیم که دیگر کسی نمیماند.

یکی از کاندیداهای احتمالی ائتلاف پیشرفت گفت: با ائتلاف قدم به میدان گذاشتیم تا از تفرقه جلوگیری کنیم.

به گزارش ایسنا علی اکبر ولایتی، عضو ائتلاف پیشرفت و یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات که عصر دیروز در نشستی در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران در جمع دانشجویان سخن میگفت، ابراز عقیده کرد: وضعیت کشور به قدری به هم ریخته است که هر روز منتظر وخیمتر و بدتر شدن شرایط هستیم.

در بخشی از این نشست ولایتی در پاسخ به اینکه هدفتان از حضور در انتخابات چیست، گفت: درست است این گفته تکراری است ولی من به خاطر احساس تکلیفم قدم در عرصه گذاشتم و این صحبت را بارها تکرار کرده و همه جا میگویم.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بینالملل خاطرنشان کرد: در آن زمان نظرسنجیها حدود ۲۵ درصد آراء را به من اختصاص داده بود و احتمال پیروزیام میرفت ولی من مصلحت ندیدم دو نماینده از سوی اصولگرایان حضور داشته باشند و به همین دلیل ۲۰ روز مانده بود به انتخابات کنار رفتم و حتی در برنامهای از کاندیداتوری ناطقنوری دفاع کردم و از سوی کارگزاران سازندگی به من گفته شد اگر از پخش این مصاحبه خودداری کنم همچنان وزیر امور خارجه آنها باقی میمانم ولی با اصرار من مصاحبه پخش شد.

ولایتی با اشاره به اینکه در سال ۶۰ اولین بار مقام معظم رهبری او را به عنوان نخستوزیر معرفی کرده بودند، گفت: در آن زمان تلاش زیادی نکردم و رای هم نیاوردم، همچنین در سال ۶۴ نیز باز من به عنوان نخستوزیر معرفی شدم اما امام(ره) صلاح دیدند چون درگیر جنگ بودیم و تغییر نخستوزیر امکان داشت بر جبههها اثر بگذارد، تغییری صورت نگیرد.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل هرج ومرجهای فعلی لازم میدانم که خودم به عنوان رییسجمهور جلو بیایم زیرا در حوزه داخلی و خارجی از همگسیختگی دیده میشود.

این کاندیدای احتمالی انتخابات ادامه داد: در امور داخلی مشکلات زیادی وجود دارد که باید رفع شود این در حالی است که زمان به دعواهای سیاسی بین رقبا میگذرد ولی دغدغه مردم چیز دیگری است، همچنین در خصوص حوزه خارجی نیز خیلی بهتر از اینها میشود کار کرد.

ولایتی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در سالهای گذشته بارها پیشنهادهایی برای بهبود وضع کشور داده ولی آنها را عملی نکردند، افزود: در خصوص بحث هستهیی میتوان طور دیگری عمل کرد که هم ایرانیان به حق خود برسند و هم روابط با سایر کشورها قطع نشود، البته این کارها تدبیر میخواهد و با مذاکره و گفتوگو میتوان بسیاری از مشکلات را حل کرد، اگر زمان باشد بعدها نمونهیی از راهکارهایم را ارائه خواهم کرد.

در بخش دیگری از این نشست، ولایتی در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما در مورد الگوی سیاسی کشور در دولت یازدهم چگونه است، عنوان کرد: اوایل انقلاب هر فردی نظر خود را ارائه میداد و پس از بررسی عملی میشد ولی الان با گذشت بیش از ۳۰ سال و وجود تعداد زیادی نیروی متخصص ما باید بهتر از این عمل میکردیم.

سوال بعدی که از این کاندیدای احتمالی ائتلاف پیشرفت پرسیده شد درباره هاشمی رفسنجانی بود که ولایتی گفت: شاهد بودم امام(ره) و مقام معظم رهبری نظر مثبتی نسبت به هاشمی داشتند و مقام معظم رهبری امروز هم نظرشان حفظ احترام به ایشان بوده و خودشان چندین بار هاشمی را به عنوان رییس تشخیص مصلحت نظام نصب کردند اما این کار را برای آنهایی که جزو فتنه بودند انجام ندادند، ولی در رابطه با هاشمی همیشه نظر مثبتی داشتند، الگوی ما نیز مقام معظم رهبری است و همانطور که ایشان مصلحت بدانند عمل میکنیم، در هر صورت هر فردی از بنیصدر و هاشمی گرفته تا خاتمی و احمدینژاد هم نکات مثبت دارند و هم منفی، اگر قرار باشد یکسره نقد کنیم که دیگر کسی نمیماند.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,704 بار در 26,716 ارسال
    آیت الله نوری همدانی:وضع اقتصادی کشور غیر قابل تحمل شده

آیت الله نوری همدانی، همچنین وضع اقتصادی کشور را غیر قابل تحمل دانسته و گفت: مردم فشار زیادی را تحمل می کنند که بسیاری از آنها مربوط به تحریم نیست بلکه مربوط به ضعف مدیریت در کشور است.

حسن روحانی در ادامه دیدارهایش با علما و مراجع، با آیت​الله جوادی آملی، آیت​الله نوری همدانی و نماینده آیت​الله سیستانی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرآنلاین، وی در دیدار با آیت​الله جوادی آملی در سخنانی اظهار داشت: امروز کشور، انقلاب و نظام در شرایط بسیار حساس و ویژه ای قرار گرفته که درسالیان گذشته بی سابقه بوده است. وی افزود: امروز در کشور مسائل مختلفی همچون افزایش و شکاف بین گروه ها و جناح ها به بهانه های مختلف مشکلات شدید اقتصادی را مشاهده می کنیم.

به گفته او، متاسفانه ظرف چند ماه، دارایی و ثروت مردم به نصف تقلیل یافته، و از همه مهم تر بی ثباتی در بازار، ضربات سنگینی را به فعالان بخش اقتصادی وارد آورده است. در روابط خارجی کشور، طی این چند سال به گونه ای عمل شده که دشمنان ما فرصت های بیشتری برای توطئه علیه نظام انقلاب و مردم یافته اند و فشار بی سابقه ای به کشور وارد کرده اند.
    روحانی تاکید کرد: اگر بخواهیم مسائل و مشکلاتی که در کشور ایجاد شده را حل کنیم باید یک بار دیگر با شور و احساس مسئولیت به وحدت ملی برسیم و مدیریت کارآمدی در کشور داشته باشیم.
    وی با تاکید بر این که در برابر دشمن خارجی باید قدرت ملی را افزایش دهیم گفت: با این قدرت می توانیم مخالفان را با قدرت و چانه زنی بیشتر پای میز مذاکره نشانده و مشکلات را حل نماییم. برای اولین بار در طول حیات انقلاب، شورای امنیت سازمان ملل توانسته با بهانه های واهی از طریق تحریم ها فشارهای شدیدی را علیه ما وضع کند. امیدوارم بتوانیم با حمایت و حضور مراجع بزرگ عظام با شور و نشاط و حضور حداکثری مردم در انتخابات کشور از این وضعیت نابسامان خارج شویم.

آیت الله جوادی آملی در این دیدار نیز گفت: من مطالب و تحلیل شما را به عنوان بیانات جامع قبول دارم.
    وی درادامه با بیان این که دین اسلام دین سیاسی است که برای همه زوایای زندگی بشر برنامه دارد، به خطر جدایی دین از صحنه سیاسی و اجتماعی در کشورهای غربی و تبعات منفی آن اشاره کرد و اظهار داشت: این که امروز می بینیم اروپاییان آرام هستند به دلیل این است که از جنگ و کشتار خسته شده اند.
    وی ادامه داد: فاصله جنگ جهانی اول و دوم زیاد نبود وغربی ها به واسطه کشتار عظیمی که در این جنگ​ها به وقوع پیوست به ظاهر آرام شده و به صادر کردن دمکراسی پرداختند و نتیجه دمکراسی صادر شده توسط آن ها را می توان درکشورهایی همچون پاکستان، افغانستان و میانمار مشاهده کرد. وضعیت موجود جهان به واسطه فاصله از دین است.

این مفسر بزرگ قرآن با اشاره به اینکه در نظام اسلامی مردم ستون نظام هستند بیان داشت: کارگزاران حکومتی باید بدانند اگر مردم حرف آن ها را گوش می دهند به واسطه دینی بودنشان می باشد و جدایی مسئولین از دین باعث گذر مردم از انها شده و دیگر ندای آنها را لبیک نخواهند گفت.
    آیت الله جوادی آملی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امروز بیش از 70 میلیون جمعیت دارد که یک صدم جمعیت جهان را تشکیل می دهد ولی کشور ایران دارای 10 درصد منابع جهان است و این منابع در عدم تامین نیاز مردم نشان از مدیریت ضعیف در امور اجرایی کشور است، تاکید کرد که این در حالی است که در کشور مدیران خلاق و مدبر کم نداریم.
    وی در اهمیت انتخابات پیش رو بیان داشت: وظیفه ما حضور حداکثری در انتخابات است و وظیفه نامزدها هم این است که اگر فردی را تواناتر و اصلح تر از خود دیدند میدان را به او واگذار نمایند.
    آیت الله جوادی آملی در خاتمه با بیان این که امروز دنیا بر روی انرژی هسته ای ما حساس شده است و باید در قبال آن تدبیری صحیح اندیشیده شود، گفت: چند سال پیش در کشور جشن خودکفایی گندم برگزار نمودند ولی امروز می بینیم دولت اقدام به واردات گندم می کند؛ مسئولان باید مسئولیت کارها و تصمیماتی که می گیرند را برعهده گرفته و اشتباهات خود را جبران نمایند.

روحانی همچنین با آیت الله نوری همدانی نیز دیدار کرد. او در این دیدار، در سخنانی اظهار داشت: شرایط انتخابات این دوره ریاست جمهوری با دوره های پیشین کاملا متفاوت است شرایط بین المللی، اوضاع منطقه و مشکلات اقتصادی و اجتماعی، شرایط ویژه و سختی را پیش روی ما قرار داده و راه حل آن انتخابات رقابتی پرشور، حداکثری و انتخاب فردی است که از رجل مذهبی و سیاسی و دارای سابقه قوی در مدیریت باشد و نقش مراجع در تبیین این مسیر نقشی بسیار حساس و تاریخی است.

آیت الله نوری همدانی نیز با اشاره به سوابق انقلابی و مدیریتی دکتر روحانی گفت: شما را به عنوان کسی که دارای سوابق مدیریت در پستهای حساس موفق بودید قبول دارم و با شما سوابق رفاقتی طولانی دارم.
    آیت الله نوری همدانی، همچنین وضع اقتصادی کشور را غیر قابل تحمل دانسته و گفت: مردم فشار زیادی را تحمل می کنند که بسیاری از آنها مربوط به تحریم نیست بلکه مربوط به ضعف مدیریت در کشور است.
    وی با انتقاد از کثرت نامزدهای ریاست جمهوری تصریح کرد: ما وظیفه داریم مردم را برای خلق حماسه بزرگ آماده کنیم و با کاهش کاندیداها و تمرکز آرا انتخاباتی محکم داشته باشیم.

درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 43 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 41 مهمان ها)

1. fana،
  2. موج سوار

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها