نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1624 از 5202 نخست ... 6241124152415741614162116221623162416251626162716341674172421242624 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16,231 به 16,240 از 52011

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,521 بار در 26,655 ارسال
    وزیر نیرو:

باید در قیمت برق تجدیدنظر شود/برق برخی مشترکان 130 تومان حساب میشود

وزیر نیرو گفت: بعد از تغییر نرخ ارز الان تعرفه ها، واقعا تعرفه هایی نیست که جوابگوی آن فرهنگ سازی که ما به دنبال آن بودیم، باشد و باید تجدید نظری در این بخش صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، مجید نامجو با با تیاکید بر اینکه تعرفه های برق به صورت پلکانی تعریف شده و آن کسانی که بیشتر مصرف می کنند، قطعاً تحت تاثیر قیمتی بیشتری قرار خواهند گرفت، ادعاهایی درباره صدور قبوض برق نامتناسب با مصرف خانوارها را رد کرد و اظهار داشت: به هیچ وجه چنین چیزی صحت ندارد و قطعاً این موضوع تکذیب میشود. تعرفهها طوری سامان پیدا کرده که به صورت پلکانی تعریف شده و آن کسانی که بیشتر مصرف می کنند، قطعاً تحت تاثیر قیمتی بیشتری قرار خواهند گرفت؛ اما این هم سقف دارد.

وی افزود: به هر حال بیشترین قیمت برقی که الان در تعرفه ها وجود دارد، به میزان هر کیلو وات 130 تومان است که در حقیقت تعرفه برقی است که ما به صورت بادی و خورشیدی از بخش خصوصی تحویل می گیریم و همین برقی که مصرف می کنیم به همان قیمت نیز به مشترکان ارائه می شود و نمی تواند به صورت تصاعدی بالا برود که قبض ها یک معنی و مفهوم دیگری پیدا کند.

به گزارش پایگاه اطلاعرسانی دولت، نامجو در ادامه به افزایش قیمت ارز و تاثیر آن در تعرفه های پلکانی برق اشاره و تصریح کرد: به نظر ما جرایم و تعرفه های پلکانی برق با وضعیت قبل از رشد قیمت ارز متناسب بود و معنی و مفهوم داشت و می توانست بازدارنده باشد اما بعد از تغییر نرخ ارز الان تعرفه ها، واقعا تعرفه هایی نیست که جوابگوی آن فرهنگ سازی که ما به دنبال آن بودیم، باشد و باید تجدید نظری در این بخش صورت گیرد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت با بیان اینکه طرح سوال از رئیس جمهور مراحل قانونی خود را طی میکند، گفت: اين طرح به هیچ وجه منتفی نخواهد شد.
    سید رمضان شجاعی کیاسری نماینده مردم ساری در مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت طرح سوال از رئیسجمهور گفت: این طرح که امروز(يكشنبه) توسط هیئت رئیسه اعلام وصول شد به هیچ وجه قابل تغییر و متنفیشدن نبوده و کماکان در حال طی مراحل قانونی است.

وی در ادامه افزود: طبق قانون رئیسجمهور موظف است یک ماه پس از طرح سوال، در صحن علنی حضور یافته و به سوالات نمایندگان پاسخ دهد.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت در پاسخ به این سوال که آیا این زمان از امروز محاسبه خواهد شد یا نه، اضافه كرد: فرصت یک ماهه حضور رئیسجمهور در صحن علنی از 20 روز پیش آغاز شده و بنابراین رئیسجمهور فقط 10 روز فرصت دارد که در صحن علنی حضور یافته و به سوالات نمایندگان پاسخ دهد.

شجاعی کیاسری خاطرنشان کرد: بحثهای مربوط به از حدنصاب افتادن طرح سوال از رئیس جمهور منتفی بوده و این طرح به قوت خود باقی است.

*** يحييزاده: احتمال منتفیشدن سوال از رئیسجمهور وجود دارد

گفتنی است اين اظهارات شجاعي كياسري در حالي مطرح ميشود كه حجتالاسلام سید جلال یحییزاده پيش از اين در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به اعلام وصول طرح سوال از رئیسجمهور که یکی از پرحاشیهترین بحثهای امروز بهارستان بود، گفت: احتمال از حد نصاب افتادن طرح سوال از رئیسجمهور وجود دارد.

وی افزود: هیئترئیسه باید قبل از آنکه به صورت رسمی طرح سوال از رئیسجمهور را اعلام وصول کند از صحت امضاهای اعلام شده مطمئن میشد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد: هیئترئیسه مجلس در حال بررسی امضاهای طرح سوال از رئیسجمهور است که احتمال دارد به دلیل حد نصاب نرسیدن، طرح سوال از رئیسجمهور منتفی شود.

وي در ادامه به اقدام امروز نمایندگان در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: نمایندگان امروز کار خوبی انجام ندادند هم کسانی که طرح سوال از رئیسجمهور را اعلام وصول کردند و هم نمايندگاني که در مخالفت با این موضوع صحبت کردند.

وی همچنین موضوع آبستراکسیون را به شدت مورد نقد قرار داد و اضافه كرد: در شرایط فعلی که رهبر معظم انقلاب، قوا را به وحدت و مسئولان را به تبعیت از قانون توصيه میکنند نباید چنین موضوعی در صحن علنی مجلس مطرح شود.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

فروش ویژه تندر90 و پژوپارس آغاز شد

فروش ويژه ايران خودرو به مناسبت عيدسعيد غديرخم با عرضه خودروهاي تندر90 و پژو پارس از امروز 14 آبان ماه سال جاری در كليه نمايندگي هاي فروش ايران خودروبه صورت ايتنرنتي آغاز شد.
    به گزارش سرويس اقتصادي باشگاه خبرنگاران، عبد اله بابایی معاون بازاريابي و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: متقاضيان مي توانند در سراسر كشور با مراجعه سامانه www.ikco.com و يا آدرس اينترنتي http://ikco.iranecar.com نسبت به ثبت نام در شرايط فروش فوري و پيش فروش خودروهاي تندر90 و پژو پارس علاوه بر ساير محصولات قبلي همانند خودروهاي سمند و پژو 405 اقدام نمايند.

وی افزود : شرايط تحويل فروش فوري تندر90 تيپ E1 با موعد تحويل 45 روزه با قيمت مصوب 18 میلیون و 900 هزار تومان به همراه پيش فروش تندر 90 در تيپ هاي E1, E2 با موعد تحويل ماههاي بهمن و اسفند 91 و همچنين فروردين 92 در شرايط مذكور در نظر گرفته شده است.

بابایی تاکید کرد: به منظور اطمينان بخشي به مشتريان از عرضه خودرو با قيمت مصوب سازمان حمايت مصرف كنندگان و توليد كنندگان، شيوه پيش فروش قطعي سه مرحله اي خودروي پارس با موعد تحويل اسفندماه 91 با قيمت 22 میلیون و 970 هزارو 400 تومان است.

وی از ديگر مزايا اين روش فروش عرضه خودروي تندر90 با سود مشاركت 18 درصد و امكان تنها يك دستگاه ثبت نام جهت مشتريان در كليه روشهاي فروش اعلامي ويژه عيد سعيد غدير خم عنوان کرد.

بابائي تصريح كرد: كسب چندين دوره نشان سرآمدي رنو فرانسه و كسب گواهينامه ها و جوايز مختلف كيفي از جمله گواهي اشتهار به كيفيت سه ستاره جايزه ملي كيفيت ايران و كسب سطح كيفي خيلي خوب بطور مستمر از شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران را ازجمله افتخارات تندر90 ايران خودرو است.

وی در پايان متذكر شدند كليه نمايندگي هاي مجاز سراسر كشور موظف به عرضه خودرو با قيمت مصوب بوده و مصرف کنندگان هرگونه عرضه خودرو در نمايندگي هاي اين شركت مغاير با قيمت مصوب را با شماره تلفن 096440 را اطلاع دهند.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

سوء استفاده ضد انقلاب از حضور محمد رضا گلزار در کنسرت خوانندگان طاغوتی + تصاویر

سایت گویا نیوز مرتبط با (سیا) و بالاترین بازوی رسانهای (موساد) با انتشار عکسهای وی در کنار خوانندگانی که بارها علیه انقلاب اسلامی اشعاری ضد تبلیغی خواندهاند، از حرکت وی استقبال گرمی کردهاند.
    به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران؛ این روزها تصاویر منتشر شده این بازیگر مرد سینمای ایران بیشتر از آنکه از پشت صحنه فیلمهایش در ایران باشد از عکسهای یادگاری همراه با اظهار دوستی و تعظیمش در برابر خوانندگان ضد انقلاب حامی فتنه 88 در "لس انجلس" است.
    "محمد رضا گلزار" که در ماه گذشته با حضور در کنسرت سه تن از فعالین تبلیغاتی ضد انقلاب و گرفتن عکس یادگاری با ایشان، به سوژه روز رسانههای ضد انقلاب مبدل شده، در آخرین حضورش و در هنگام برگزاری کنسرت آوازه خوان زن دوران پهلوی، در سالن"نوکیا تیاتر" با فرستادن بوسه و تعظیم در مقابل این مبتذل خوان ضد انقلاب که هم اکنون در خدمت شبکه بهایی من و تو وابسته به سیستم ملکه انگلیس است، اظهاردوستی و ارادت میکند.

البته این حرکت تاسف آور وی نیز از سوی ضد انقلابها حمایت شده و با سوت و کف و تشویقشان همراه میشود. در این کنسرت یک قطعه از نمونه کارهای سیاسی این خواننده ضد انقلاب که همراه با سیاه نمایی علیه جمهوری اسلامی است و قبلا در شبکه بهایی من و تو پخش شده، دوباره خوانده میشود.

گلزار در کنار (ن - خ) با نام آمریکایی "مارکو" که امسال همراه آقای (ا - ق) مدیر یکی از شبکههای مبتذل ماهوارهای فارسی زبان کنسرتهای لاس وگاس را برگزار میکند در کنسرت فائقه آتشین معروف به گوگوش

بوسه و تعظیم گلزار به فائقه آتشین معروف به گوگوش، خواننده ضد انقلاب در خدمت شبکه بهائی من و تو که در ایام فتنه بارها معترضان را دعوت به آشوب میکرد

عکس یادگاری گلزار در ارواین کالیفرنیا در کنار ابراهیم حامدی معروف به ابی خواننده ضد انقلاب

گلزار در کنار شادمهر عقیلی یکی دیگر از خوانندگان لس آنجلس نشین

گلزار در كنار هلن خواننده لس آنجلسي
    گفتنی است سایت گویا نیوز مرتبط با سرویس اطلاعاتی امریکا (سیا) و بالاترین متعلق به منوشه امیر عضو مرتبط با سازمان موساد با انتشار عکسهای یادگاری وی در کنار خوانندگانی که بارها علیه انقلاب اسلامی مردم ایران اشعاری ضد تبلیغی خواندهاند، از حرکت وی استقبال گرمی کردهاند.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

وزیر نفت اعلام کرد
    قیمت برخی از محصولات پتروشیمی تا پایان هقته جاری کاهش میابد.
    وزیر نفت با اشاره به ایجاد کارگروه مشترک کنترل بازار برخی از محصولات مورد نیاز بخش پایین دستی پتروشیمی با مشارکت وزارت نفت و صنعت، اعلام کرد: با تدابیر اتخاذ شده پیش بینی می شود قیمت برخی از این محصولات پتروشیمی تا پایان هقته جاری کاهش یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، رستم قاسمی امروز در مراسم آغاز به کار هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با اشاره به برنامه ریزی وزارت نفت برای ایجاد توازن در بخش های بالادستی و پایین دستی پتروشیمی، گفت: قطعا ایجاد توازن منجر به افزایش تنوع تولید محصولات پتروشیمی و فرآوردههای پلیمری و ایجاد ارزش افزوده در این صنعت کارآفرین خواهد شد.

وزیر نفت با تاکید بر اینکه توسعه متوازن در بخش بالادستی صنعت نفت و گاز کشور هم در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: یکی از مهمترین مشکلات پیش روی برای توسعه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی نبود توازن در بخشهای بالادستی و پایین دستی آنها است.

این عضو کابینه دولت دهم با یادآوری توسعه تمامی فازهای پارس جنوبی تا پایان برنامه پنجم توسعه، اظهار داشت: بر این اساس پیش بینی می شود تا پایان برنامه پنجم ظرفیت تولید روزانه گاز به یک میلیارد و 400 میلیون مترمکعب، تولید میعانات گازی از 400 هزار بشکه به یک میلیون و 200 هزار بشکه افزایش یابد.

این مقام مسئول از وجود حدود 17 درصد ذخایر نفت و گاز طبیعی ایران به عنوان یک پشتوانه برای توسعه صنایع بالادستی و پایین دستی پتروشیمی یاد کرد و افزود: توسعه پتروشیمی در صنایع مختلف در سالهای اخیر در سطح جهان با رشد چشمگیری روبرو بوده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون محصولات پتروشیمیایی حتی در صنایع فولاد، خودروسازی، چوب، لوازم خانگی و بسیاری از صنایع دیگر دارای کاربردهای متعددی شده است، بیان کرد: در حال حاضر به طور همزمان ساخت و توسعه 70 طرح و پروژه پتروشیمی در استانهای مختلف کشور آغاز شده است.

قاسمی از برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی ایران به 100میلیون تن در سال خبر داد و یادآور شد: برای دستیابی به این ظرفیت تولید، ساخت و توسعه صنایع پتروشیمی به طور متمرکز در بندر چابهار، فاز دوم بندر عسلویه و لاوان در دستور کار قرار گرفته است.

وزیر نفت خواستار مشارکت بیشتر بخش خصوصی در صنعت پتروشیمی ایران شد و گفت: با توجه به توسعه و افزایش تولید محصولات پتروشیمی و فرآورده های پلیمری در ایران باید بازارهای جدید برای صادرات این محصولات آغاز شود.

به گفته وی، باید با جلوگیری از صدور مواد اولیه واحدهای تولیدی پایین دستی در کشور، زمینه ایجاد ارزش افزوده را بیش از پیش فراهم کنیم.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه همچنین از ایجاد کارگروه مشترکی بین وزارت نفت، صنعت معدن و تجارت و نمایندگانی از بخش خصوصی برای کاهش قیمت برخی از محصولات مورد نیاز صنایع پتروشیمی خبر داد و افزود: پیش بینی می شود تا پایان هفته جاری قیمت برخی از این کالاها ارزان شود.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

افشاگريهاي وحشتناك يك مربي فوتبال ايران

گروه ورزشي: در سال ۹۰ افشاگریهاي مختلفی درباره وضعیت مدارس فوتبال صورت گرفت و یکی از افرادی که در این زمینه اطلاعاتی را در اختیار رسانهها قرار داد، ناصر فریاد شیران بود. او بعد از گذشت یکسال معتقد است که به هیچ عنوان صحبتهاي مطرح شده در این زمینه مورد توجه مسئولان قرار نگرفته است.
    افشاگريهاي وحشتناك يك مربي فوتبال ايران
    ناصر فریاد شیران، اظهار داشت: بعد از آن صحبتها برخی دستگاهها مانند مجلس با من تماس گرفتند و پرسیدند که برای صحبتهایم سند دارم که من هم به آنها اعلام کردم این چنین است و حرفهایم مستند بوده اما در نهایت اتفاق خاصی رخ نداد. سه ماه پیش بود که در برنامه ورزشی رادیو با اجرای مازیار ناظمی شرکت کردم. موضوع بحث هم فساد در فوتبال بود و همان روز من در یکی از نشریات ورزشی مطلبی خواندم درباره اینکه مربی ۱۵ فوتبالیست نوجوان را وادار به تجاوز به یکدیگر کرده است! به همین دلیل این مطلب را با خودم به این برنامه بردم. در همان برنامه شیرازی رییس هیئت فوتبال تهران هم میهمان تلفنی بود و من از او پرسیدم آیا این مطلب را خوانده اید که شیرازی پاسخ داد خیر اما این کار را خواهم کرد.

مدیر اسبق آکادمی فوتبال باشگاه استقلال تصریح کرد: همان زمان هم گفتم که بسیاری از تیمهاي پایه باشگاههای فوتبال کشور خرید و فروش ميشوند. یعنی عده ای ميآیند تیمهاي نوجوانان، جوانان یا امید باشگاهها را با مبلغ ۸۰ یا ۱۰۰ میلیون ميخرند و سپس در روزنامهها برای تست در این تیمها آگهی ميدهند. برای هر تست از هر بازیکن مبالغی از ۵ هزار تومان تا ۲۰ هزار تومان اخذ ميشود و این افراد در زمان همین تستها کل هزینه انجام شده را در ميآورند.

فریاد شیران ميگوید: بسیاری از این افراد، سالم نیستند. تصور کنید بازیکنی از شهرستان به تهران میآید، در خانه ای به او چایی داده ميشود و این فرد از هوش ميرود. سپس به او تجاوز ميشود و از آن فیلم و عکس گرفته ميشود. بدین ترتیب بازیکنی که ممکن است یک استعداد فوتبالی با ۱۴-۱۵ سال سن باشد اسیر دست این افراد ميشود و هر کاری که آنها بخواهند را انجام ميدهد و به هر تیمی که بگویند ميرود. این مربی فوتبال پیش از این هم هشدارهایی در این زمینه به خانوادهها داده است و اکنون هم ميگوید: خانوادهها باید در زمان ثبت نام فرزندان خود به درستی تحقیق کنند که مربی و اداره کنندگان آن مدرسه فوتبال چه کسانی هستند و دارای چه سابقه ورزشی و اخلاقی بوده اند. نمی خواهم اسم بیاورم اما مگر سال گذشته در مورد یک باشگاه مطرح آن همه بحث پیش نیامد و در مورد پولهاي رد و بدل شده افشاگری صورت نگرفت اما چه اتفاقی افتاد؟ همان فرد هم اکنون در همان پست و همان باشگاه مشغول است.

وی ادامه داد: به همین شکل از فوتبال پایه این مشکلات تا لیگهاي دسته سه، دو، یک و لیگ برتر ادامه دارد. البته لیگ برتر با توجه به تمرکز وسیع مطبوعات و برنامه هایی چون ۹۰ زیر ذره بین قرار دارد. اما لیگهاي دسته دو یا سه واقعا تحت چه نظارتی هستند؟ زمانی که در خود فدراسیون فوتبال شاهد انتخاباتی چون کرمانشاه یا فارس هستیم یعنی عزمی برای مبارزه با فساد در فوتبال وجود ندارد.

فریاد شیران تصریح کرد: در فوتبال ایتالیا برونو کونته نه به دلیل شراکت بلکه تنها به دلیل اطلاع از یک تبانی یک سال محروم ميشود اما در همین فوتبال ما و در همین نمایشگاه مطبوعات افراد
    ......بازیکنی از شهرستان به تهران میآید، در خانه ای به او چایی داده ميشود و این فرد از هوش ميرود. سپس به او تجاوز ميشود و از آن فیلم و عکس گرفته ميشود
    منشوری ميآیند و از سوی رسانهها مورد استقبال هم قرار ميگیرند. برخی از این منشوریها سه ساله پیش بازداشت شدند اما اکنون بسیاری از آنها بازتولید شده اند. قبلا هم گفته بودم که این منشوریها مانند موش هستند و هر چه بگذرد تعدادشان بیشتر ميشود و وقتی تعدادشان زیاد شد هم باعث طاعون در ورزش میشوند. همان مربی متخلف رفتارش را به دستیارانش آموزش ميدهد و بعد آنها هم به مرور در تیمهاي دیگر پخش ميشوند. وقتی هم آیت اللهی اعلام ميکند که ما در فوتبال منشوری نداریم پس باید نتیجه بگیریم که محمد مایلی کهن، مجید جلالی یا من منشوری هستیم. نه این افرادی که سابقه منشوری دارند اما اکنون در لیگ برتر مربیگری ميکنند. به همین دلیل است که معتقدم فدراسیون فوتبال مقصر اصلی فساد در فوتبال است.

مربی اسبق تیم فوتبال نفت تهران در ادامه مثالی را مطرح کرد: اگر فردی در شمال شهر جنایت کند و پلیس او را گرفته و تحویل محاکم قضایی دهد، آن وقت دادگاه به او ميگوید که تو این جرم را در شمال شهر انجام دادی و باید بروی در جنوب شهر این کار را انجام دهی. این دقیقا مصداق کاری است که فدراسیون فوتبال انجام ميدهد و مربیان منشوری را به دستههاي پایین تر منتقل ميکند. از نظر من توبه گرگ مرگ است و این افراد منشوری باید مادام العمر از ورود به تمامی مراکز ورزشی محروم شوند. متاسفانه افراد سیاسی این افراد را نمی شناسند و این افراد از طریق واسطه هایی که با این چهرههای سیاسی دارند زمینه ساز تماس آنها با فدراسیون ميشوند و با یک تلفن هم مورد بخشش قرار ميگیرند.

فریاد شیران ادامه داد: در سال ۸۸ بیش از ۱۰۰ نفر را در زمینه فساد در فوتبال بازداشت کردند، خوب این افراد در زندان آن چیزهایی که بلد نبودند را هم یاد گرفتند و ترسشان هم ریخت و اکنون بی مهابا به فوتبال بازگشته اند. در مقابل به مربیان و افرادی که سالم هستند، اجازه کار داده نمی شود. به عنوان مثال مجید جلالی در برنامه ۹۰، ماجرای دعوت شدن بازیکنی با پرداخت پول به تیم ملی را تعریف کرد. اکنون مجید جلالی کجاست؟ محمد مایلی کهن چن سال پیش بحث دوپینگ، دلالی یا آن فینال جام حذفی و پنالتی مشکوک و بازیکنی که آن پنالتی را به تیم مقابل داد و فصل بعد هم به همان تیم رفت را مطرح کرد و چندین بار هم تهدید به شکایت شد اما در نهایت نتیجه چه شد؟

وی افزود: تمامی این مسائل نشان ميدهد که در قوه قضائیه، سازمان بازرسی کل کشور، نیروی انتظامی، حراست وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال کمکی به حل این مشکلات نکرده اند و فوتبال ما به همین دلیل دارد روز به روز ضعیف تر ميشود و افراد ناسالم وارد فوتبال ميشوند. چرا باید افرادی چون عزیز محمدی از فوتبال دور شوند؟ چون با این مسائل و مشکلات مبارزه ميکرد؟

فریاد شیران ادامه داد: افرادی هستند در مسئولیتهاي بالای فدراسیون فوتبال که مربیان و داوران را میچینند، در تمامی کمیتههاي فدراسیون نفوذ دارند و همه هم او را ميشناسند اما هیچ کس چیزی به او نمی گوید. خود علی کفاشیان دو شغله است و نباید انتخاب ميشد. رسانهها متاسفانه آمدند حمایت کورکورانه کردند و باعث شدند او رییس فدراسیون فوتبال شود. فکر کنید الان دادکان برود کاندیدای فدراسیون بسکتبال یا والیبال شود این توهین به آن رشتهها نیست؟ خوب کفاشیان این توهین را به همه ما فوتبالیها انجام داد. در نهایت هم عاقبت این ميشود که برای بردن تیمی مثل کره که ۱۲ سال قبل ۶ گل از ما خورده است نیاز به اتحاد و وفاق ملی داریم. کار بجایی ميرسد که رییس جمهور و رییس مجلس به تمرین تیم ملی ميروند و همه مردم برای این برد دست به دعا ميشوند. اما همین الان همان رسانهها دارند به کفاشیان اعتراض ميکنند.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

حمله یک سارق به بازیگر زن تلویزیون

گروه فرهنگ و هنر: پریناز ایزدیار را مخاطبان سریال های مناسبتی تلویزیون به خوبی می شناسند. کسی که با «پنج کیلومتر تا بهشت» دیده شد و خیلی زود توانست به یکی از ستاره های نوپای تلویزیونی تبدیل شود. او این روزها مشغول بازی در سریال «زمانه» حسن فتحی است. هر چند این کار چند روزی تحت تاثیر اتفاق ناگواری که برای ایزدیار افتاده، قرار گرفته است. جزئیات را از زبان خود ایزدیار بخوانید:

...چهار راه فرمانیه منتظر دوستم بودم تا سوار ماشینم شوم و با هم به عروسی برویم. شیشه سمت شاگردم پایین بود و اصلا حواسم به این موضوع نبود. دیدم آقایی به سمت ماشین می دود و سرش را داخل ماشین کرد تا کیفم را بردارد. کمی مقاومت کردم که نتواند کیفم را ببرد اما زورم به او نرسید و خیلی سریع سوار موتوری که منتظرش بود شد و در رفت.
    ...من تمام تلاشم را کردم که نتواند کیفم را ببرد اما با کف دستش به صورتم کوبید و فرار کرد! آنقدر هم حرفه ای این کار را انجام داد که نتوانستم چهره اش را ببینم! امیدوارم حداقل مدارکم را بیندازد در صندوق پست.
    ... صورتم ورم کرد و جای مشتش روی صورتم ماند. از طرفی صبح هم باید می رفتم سر صحنه جلوی دوربین ولی سعی کردیم با گریم درستش کنیم. من بعد از این اتفاق چون به شدت عصبی شده بودم، ۴۵ دقیقه گریه می کردم. واقعا اتفاق ترسناکی است. از آن موقع به بعد هم همیشه شیشه های ماشینم را بالا می دهم. این کار را به همه مردم توصیه می کنم چون این روزها خیلی دزدی زیاد شده.
    ...مطمئنم آن دزد فقط به فکر بردن کیفم بود و هیچ چیز دیگری در این میان وجود نداشت. فکر نمی کنم کسی اینقدر با من مشکل داشته باشد، ولی خب بالاخره ممکن است در هر آدمی حس حسادت یا کینه به وجود بیاید، حتی خود من هم از این قاعده مستثنا نیستم ولی چون همیشه رفتارم با اطرافیانم خیلی خوب است، بعید می دانم کسی اینقدر با من مشکل داشته باشد که بخواهد چنین کاری انجام دهد.
    ... به پلیس ۱۱۰ زنگ زدم و بعد به برنامه ریز سریال «زمانه». به او گفتم فردا یک ساعت به من فرصت بدهید بروم کلانتری دنبال مدارکم. دوست نداشتم به پدر و مادرم زنگ بزنم و بیخود نگرانشان کنم.
    ... شانسی که آوردم پول هایم را دو دسته کرده بودم و در دو کیف گذاشته بودم. فکر می کنم ۳۰۰-۲۰۰ هزار تومان پول در آن کیف بود. مهم آن مدارک شناسایی و عابربانک هایم است که دزد برد!

مطهری: احمدی نژاد انقدر ما را نترساند، همه چیز را یکباره بگوید و خیال همه را راحت کند/ اگر این بار مجلس را به سخره بگیرد...

نماینده تهران در واکنش به این صحبت رئیس جمهور که گفته است در صورت حضور در مجلس برای پاسخ به نمایندگان ناگفتههایش را میگوید، گفت: رئیس جمهور میخواهد مجلس را بترساند تا از سوال عقب نشینی کند.

نماینده تهران در واکنش به این صحبت رئیس جمهور که گفته است در صورت حضور در مجلس برای پاسخ به نمایندگان ناگفتههایش را میگوید، گفت: رئیس جمهور میخواهد مجلس را بترساند تا از سوال عقب نشینی کند اما ما استقبال میکنیم احمدی نژاد هرچه دارد بگوید و خیال همه را راحت کند.

علی مطهری نماینده تهران پس از جلسه علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص اظهارات اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه ناگفتههایش را در زمان حضور در مجلس برای پاسخ به سوال نمایندگان بیان خواهند کرد، گفت: رئیس جمهور میخواهد مجلس را بترساند تا از سوال عقب نشینی کند.

وی ادامه داد: ما استقبال می کنیم آقای احمدی نژاد هرچه دارد بگوید. مجلس بخشی از حکومت است که هیچ امر محرمانهای با مردم ندارد. آقای رئیس جمهور ناگفتهها را بگوید چرا آنقدر می ترساند همه را به یکباره بگوید و خیال همه را راحت کند.

طراح سئوال از رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که چه تضمینی وجود دارد که در صورتی که رئیس جمهور برای پاسخ به سوال به مجلس بیاید بار دیگر مجلس را به سخره نگیرد، گفت: این بار آیین نامه داخلی مجلس اصلاح شده و پس از صحبتهای رئیس جمهور و پاسخ وی نمایندگان می توانند صحبت کنند و مجلس رای گیری کند که آیا از توضیحات رئیس جمهور قانع شده است یا خیر. بنابراین دست آقای رئیس جمهور آنقدرها باز نیست و این دفعه مثل دفعه قبل نیست.

نماینده تهران خاطرنشان کرد: البته به نظر من موضوع سوال از رئیس جمهور دفعه قبل هم خیلی مفید بود و ایشان در 4 مورد اعتراف به اجرا نکردن قانون کرد به طوری که درباره قانون مترو گفت قانونی که به مجمع تشخیص مصلحت نظام برود و تصویب شود را اجرا نمیکند در 6 مورد هم از پاسخ به سوال فرار کرد. مردم اینها را میفهمند و به خوبی از همه چیز اطلاع پیدا میکنند.

وی ادامه داد: هر چه مسایل برای مردم روشن شود مردم بیشتر در جریان امور قرار میگیرند ما وظیفه داریم سوال و مشکلات معیشتی مردم را مطرح کنیم. باید مشخص شود به غیر از تحریم ها، آیا سوء مدیریتها در وضعیت مشکلات امروز نقش داشته یا خیر. مردم باید احساس کنند مجلس به دنبال کارهایشان است.

مطهری خاطرنشان کرد: باید از سوال در حد خودش انتظار داشت این طور نیست که با یک سوال از رئیس جمهور همه چیز کن فیکون شود. سوال می تواند موثر باشد یعنی در گفتگوها می توان راه حل خوب پیدا کرد که به نفع مردم و کشور باشد.

وی درباره ابراز تردید در تعداد امضاهای طرح سوال از رئیس جمهور گفت: چنین چیزی صحت ندارد چون موضوع سوال از رئیس جمهور روز یکشنبه به هیات رئیسه ارایه شد و از همان زمان به بعد امکان کاهش امضاها وجود نداشته است.

نماینده تهران ادامه داد: تعداد امضاها در هنگام تحویل به هیات رئیسه 84 امضا بوده است

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

دلايل افزايش قيمت لوازمخانگي

گروه اقتصادي: رئيس اتحاديه کشوري لوازم خانگي افزايش قيمت مواد اوليه توليد داخل و نوسان نرخ ارز را دو عامل اصلي افزايش قيمت لوازم خانگي در بازار دانست و گفت: دولت بايد خيلي پيشتر جلوي صادرات برخي از مواد اوليه صنايع را ميگرفت.
    دلايل افزايش قيمت لوازمخانگي
    محمد طحانپور در گفتوگو با ايسنا، با اشاره به اينکه افزايش قيمت لوازم خانگي در بازار نسبت به برخي کالاهاي ديگر کمتر بوده است، گفت: به غير از بحث نوسان نرخ ارز، بالا رفتن قيمت مواد اوليه تاثير زيادي روي بازار لوازم خانگي داشته است. به عنوان مثال در توليد آبگرمکن به ميزان زيادي از مس استفاده ميشود که اين ماده را شرکت مس باهنر کرمان توليد ميکند و اين شرکت نيز قيمت خود را بالا برده است.
    وي افزود: شرکتهايي مانند فولاد مبارکه اصفهان و قائد بصير نيز که مواد اوليه توليد لوازم خانگي را توليد ميکنند، قيمتهاي خود را بالا بردهاند. وي با اشاره به برخي از سوءاستفادههاي رخ داده در بازار لوازم خانگي اضافه کرد: افزايش قيمت مواد پتروشيمي مانند رنگ و حتي افزايش قيمت مواد بستهبندي نيز در بالا رفتن قيمت لوازم خانگي در بازار موثر بوده است.

طحانپور با بيان اينکه تنوع مدل در بازار لوازم خانگي به شدت کاهش يافته است، اظهار کرد: به عنوان مثال در بازار تلويزيون تعداد تنوع محصول کاهش يافته است و توليدکنندگان فروشندگان را مجبور ميکنند که تنها از يک جنس محدود خريداري کنند. او با اشاره به پايين بودن رقابتپذيري توليد کنندگان لوازم خانگي اظهار کرد: به عنوان مثال لباسشويي دوقلوي توليد داخل هماکنون حدود ۶۰۰ هزار تومان قيمت دارد، در حالي که قيمت اين محصول در دوبي تنها ۶۰ هزار تومان است.
    رئيس اتحاديه کشوري لوازم خانگي درباره اظهارات اخير وزير صنعت، معدن و تجارت مبني بر لزوم ممنوعيت واردات کالاهاي لوکس نيز گفت: تعريف مشخصي درباره کالاهاي لوکس وجود ندارد. حتي تلويزيونهاي بالاي ۴۶ اينچ و يخچال سايد باي سايد بالاي شش ميليون تومان هم در بازار مشتريان خاص خود را دارد. بهتر است به جاي اين اظهارات جلوي مصرف ارز در بخشهايي گرفته شود که کشور واقعا نيازي به آنها ندارد.

به گفته وي لباسشويي توليد داخل فناوري پايينتري از مشابه وارداتي دارد و قيمت آن نيز بيشتر است.طحانپور همچنين با انتقاد از صادرات مواد اوليه صنايع در شرايط کنوني گفت: دولت بايد خيلي پيشتر جلوي صادرات برخي از مواداوليه توليد داخل را ميگرفت، چرا که سود ناشي از صادرات اين مواد تنها به جيب عدهاي کارخانهدار ميرود و اين در حالي است که مردم تحت فشار قرار ميگيرند و صنعت لطمه ميبيند.

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

این زن مشهور ، ایدز را به دیگران منتقل می کرد!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : خواننده جوان و مشهور آلمانی این روزها درگیر یک پرونده جنجالی شده است.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ "نادژا بنایسا" در 17 سالگی باردار می شود و در آن زمان متوجه می شود که به ایدز مبتلا شده است! او مدت ها با یک فوتبالیست سنگالی در ارتباط بود تا اینکه در بین سال های 2004 تا 2006 با افراد دیگری نیز ارتباط پیدا می کند.

در تمامی این سال ها او با تمام مردانی که با او دوست می شدند رابطه جنسی برقرار می کند بدون اینکه از بیماری خود به آنها چیزی بگوید و همین کار او باعث می شود که تعدادی از این مردان به ایدز آلوده شوند!

حالا دادگاه او را به جرم ارتباط جنسی با افراد مختلف بدون آگاه کردن آنها از بیماری خود محاکمه می کند،"نادژا" در دادگاه اعلام کرد که قبول دارد دوست پسرهایش را از این موضوع مطلع نکرده است اما هیچ کدام از آنها را مبتلا به ایدز نکرده است و این موضوع را قبول ندارد.

اگر دادگاه او را مجرم بداند بین 6 ماه تا 10 سال به زندان محکوم خواهد شد!

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها