نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 3518 از 5202 نخست ... 25183018341834683508351535163517351835193520352135283568361840184518 ... آخرین
نمایش نتایج: از 35,171 به 35,180 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال hamid888 آواتار ها
    تشکر شده 2,546 بار در 951 ارسال

پاسخ : اخبار

طنز/ مصاحبه با یک سوراخ درباره مفاسد اقتصادی

آفتاب: «ببینید، باید سوراخی وجود داشته باشد که اختلاس و تخلف مالی رخ دهد. وقتی کیسه سوراخ باشد، طبیعتا موش از داخل آن گندم برمی دارد و اگر سوراخی نداشت به طور طبیعی موش نمی توانست به گندم دسترسی داشته باشد. پس در وهله اول باید جلو سوراخ ها را گرفت که دسترسی به آنها آسان نباشد.» سعید حجاریان ، تئوریسین، در گفت وگو با آرمان. به همین مناسبت ما نیز با سوراخ گفت وگو کردیم:

سلام سوراخ عزیز لطفا خودت را معرفی کن.
    - سلام. من سوراخ سوراخ سوراخیان هستم و کارم را از گوشه جیب آقازادگان شروع کردم. یک روز یکی از آقازادگان از پدر محترمش پول گرفت برود سر کوچه و نان و ماست بخرد. منتها گوشه جیبش سوراخ بود و پول افتاد در پاچه محترم شلوارش. آقازاده برگشت و گفت ای پدر پول نیست. پدر گفت چیزی که زیاد هست پول اما چیزی که زیاد نیست فرزند .... چندین بار این پسر از آن پدر پول گرفت که برود سرکوچه نان و ماست بخرد اما پول غیب می شد. تا یک روز که رفیق پسر مشغول پاچه خواری بود، گفت ای آقازاده چه پولی جمع کردی در پاچه شلوار مبارکت. آقازاده که از همه جا بی خبر بود و حتی از تحصیل مال حرام بیزار بود گفت این حتما باقیات مهربانی های من است و البته که من روی توانایی های خودم حساب کردم. در نتیجه من سوراخ پنهانی بودم.

شما فعالیت خودتان را کجاها انجام دادید؟
    - من خیلی فعال بودم. من سوراخ بانک مرکزی بودم که آقای خاوری از من رد شد و رفت بغل سلین دیون. یک بار هم سوراخ ارز در چهارراه استانبول بودم که ریال سوخت و دودش از سوراخ من به هوا رفت. یک بار هم سوراخ خیابان ایران زمین شدم که با کمک بابک زنجانی همه چیز را به خودش کشید.

چه سوراخ غم انگیزی. آیا تا به حال شده که مایه خجالت نباشی؟
    - بله. من سوراخ کفش همان کارگران بودم که پولشان از سوراخ تامین اجتماعی سرید و رفت.

جریان فعالیت های گروهی سوراخی شما از چه قرار است؟
    - ما توانستیم با همت دانشمندان جوان سوراخ موش را برای فرار از دست قانون در دسترس استادان قرار دهیم و سوراخ دعا را پیدا کنیم.

الان چه کار می کنی؟
    - الان کارگاه های سوراخ خلاق را برگزار می کنم.
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid888 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid888 آواتار ها
    تشکر شده 2,546 بار در 951 ارسال

محمدرضا رحیمی به اوین منتقل شد

آفتاب: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران با توجه به قطعیت حکم محکومیت محمدرضا رحیمی معاون اول سابق رئیس جمهور دایر بر تحمل 5 سال حبس، سرپرست اجرای احکام دادسرای کارکنان دولت دستور اجرای حکم حبس را از طریق نیروی انتظامی صادر کرد.

بر این اساس ماموران پلیس در تاریخ 93/11/26 با حضور در محل سکونت محکوم علیه وی را فراخوانده و پس از تفهیم موضوع اجرای حکم، نامبرده جهت تحمل حبس به زندان اوین معرفی شد.
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid888 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مجتبی مصلحMTM آواتار ها
    تشکر شده 5,984 بار در 1,466 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid888 نمایش پست ها
    حضور اعتراضی نمایندگان با ماسک در مجلس/تصاویر

نمایندگان استان خوزستان در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۶ بهمن) مجلس شورای اسلامی در اعتراض به وضعیت نامناسب و آلوده هوا و عملکرد نامناسب دستگاه های ذی ربط، در حالی که ماسک های ضدآلودگی بر چهره داشتند، در صحن علنی حضور یافتند.

درود
    تاسف میخورم از نمایندگان شهر خودم زابل ک چرا بازگونمیکنن آب هوا این منطقه رو

باتشکر
    بهتراست روی پای خودبمیری تاروی زانوهایت زندگی کنی

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مجتبی مصلحMTM از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,025 بار در 1,826 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid888 نمایش پست ها
    حضور اعتراضی نمایندگان با ماسک در مجلس/تصاویر

نمایندگان استان خوزستان در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۶ بهمن) مجلس شورای اسلامی در اعتراض به وضعیت نامناسب و آلوده هوا و عملکرد نامناسب دستگاه های ذی ربط، در حالی که ماسک های ضدآلودگی بر چهره داشتند، در صحن علنی حضور یافتند.

ته غیرت و حمایت این نمایندگان ابله،‌همین بستن ماسکهای نمایشی است. چند سال پیش عراق کار میکردم اینقدر گرد و خاک میشد که وسط روز میشد شب تیره. همین گرد و خاکها بسمت ایران میومد. وقتی توی 10 سال اخیر بخاطر برخی طرحهای اقتصادی و نفتی زدند تالابها و هورها رو خشک کردن و درختها رو از بین بردن کدوم گوری بودن این نماینده های غیور. اگه واقعا نیت صادقانه ای دارن چرا استعفا نمیدن؟

یه ابوبکر چچنی باید بیاد با تانک از روی این نماینده های بی غیرت رد بشه تا وقتی منافع حزبی اشون اقتضا میکنه دست به چنین کارهای عوامفریبانه ای نزنن.
    ای لولی بربط زن ! تو مست تری یا من ................ ای پیش چو تو مستی، افسون من افسانه ( مولانا )

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید لولی بربط زن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

حجم آب مخزن سدهای کشور ۴.۴ درصد کاهش یافت

حجم کنونی آب موجود در مخازن سدهای کشور در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته ۴.۴ درصد کاهش یافته است

به‌گزارش نسیم حجم آب موجود در مخازن سدهای کشور هم‌اکنون 19 میلیارد و 300 میلیون مترمکعب به ثبت رسیده است درحالی که این شاخص در زمان مشابه سال گذشته، حدود 20 میلیارد و 200 میلیون مترمکعب گزارش شده بود.

بر اساس این گزارش، حجم آب ورودی به مخازن سدهای کشور نیز از ابتدای سال آبی جاری (مهرماه 93) تاکنون، با 22 درصد کاهش درمقایسه با سال آبی گذشته به هفت میلیارد و 730 میلیون مترمکعب رسیده است.این میزان در مدت مشابه سال آبی گذشته 9 میلیارد و 910 میلیون مترمکعب گزارش شده بود.

میزان حجم آب خروجی از سدهای کشور نیز از ابتدای سال آبی جاری تاکنون، هشت میلیارد و 730 میلیون مترمکعب گزارش شده است درحالی که آب خروجی از سدهای کشور در مدت مشابه سال آبی گذشته، به میزان هشت میلیارد و 700 میلیون مترمکعب بود.

بر این اساس، حجم آب خروجی از سدهای کشور درمقایسه با مدت مشابه سال آبی گذشته، تغییر چندانی را نشان نمی‌دهد. هم‌ اکنون مجموع ظرفیت مخازن سدهای کشور در زمان کنونی 47.4 میلیارد مترمکعب گزارش شده که 41 درصد از حجم مخازن سدهای کشور از آب پر است.

http://nasimonline.ir/detail/News/980344/152

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

پرده‌برداری از فساد پنهان در اتاق بازرگانی به روایت عضو سابق هیات امنای حساب ذخیره ارزی

بهمن آرمان در گفتگو با «نسیم» افزود: اعضای فعلی اتاق بازرگانی به دنبال رانت‌خواری، استفاده از سفرهای خارجی و سو استفاده از اطلاعات درونی از طریق این سفرها و ملاقات با هیات‌های خارجی هستند

بهمن آرمان عضو سابق هیات امنای حساب ذخیره ارزی در گفتگو با «نسیم» با انتقاد از رویه فعلی اتاق بازرگانی اظهار کرد: اتاق بازرگانی در ایران اصطلاح بی مسمایی است که توسط یکی از روزنامه های اقتصادی و به عنوان تریبون بخش خصوصی مطرح می شود، اما به هیچ عنوان درست نیست.

وی با بیان این مطلب که " اگر وزارت اطلاعات، دیوان محاسبات و یا سازمان بازرسی کل کشور وضعیت اقتصادی آن ها را بررسی کند، تخلفات اعضای اتاق آشکار می شود " افزود: از قبل باب شده، کسانی که به اتاق های بازرگانی راه پیدا می کنند از چهره های سیاسی هستند که به طور مثال مدیرعامل پیشین فولاد مبارکه به عنوان یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی یکی از اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران است.

این اقتصاددان افزود: البته ایشان دارای پیشینه تولیدی هستند، اما از زمان حضور در اتاق بازرگانی کوچکترین گامی در راه توسعه اقتصادی برنداشته اند.

آرمان با انتقاد از بعضی از اعضای فعلی اتاق بازرگانی خاطرنشان کرد: اعضای فعلی اتاق بازرگانی کوچکترین گامی در راه توسعه اقتصادی کشور و ایجاد اشتغال در کشور بر نداشته اند و تنها به دنبال رانت خواری، استفاده از سفرهای خارجی و سو استفاده از اطلاعات درونی هستند از طریق این سفرها و ملاقات با هیات های خارجی هستند.

وی گفت: اگر اتاق بازرگانی واقعا متعلق به بخش خصوصی بود می بایست همه این شرکت های حاضر در بورس از اعضای اصلی آن می بودند، اما این مسئله به ندرت مشاهده می شود که از طرف سازمان بورس اوراق بهادار شرکتی در هیات رئیسه اتاق حضور داشته باشد.

عضو سابق هیات امنای حساب ذخیره ارزی بر همین اساس بیان کرد: آن چه که در اصل به نام اتاق بازرگانی وجود دارد، تنها اتاق بازرگانی و دلالی، سواستفاده های مالی و قاچاق است و اثری از صنایع معادن و کشاورزی در آن وجود ندارد.

آرمان با انتقاد از انفعال اتاق بازرگانی به نسیم عنوان کرد: کافی است که به نوع رفتار اتاق بازرگانی در زمان لایحه بررسی موانع تولید توجه کنید و ببیند که اتاق بازرگانی عملا به دلیل این که عده ای از نمایندگان مجلس تلاش کرده بودند که موانع تولید را کم کنند، هیچ گونه حمایتی از آن ها نکردند.

وی ادامه داد: زمانی قیمت خوراک پتروشیمی ها که بزرگترین واحدهای تولیدی ما هستند، مشخص شد و اتاق بازرگانی سکوت کرد یا زمانی که سود اختصاص داده شده به افزایش سرمایه را عده ای از نمایندگان مجلس به دلیل حمایت از تولید معاف از مالیات دانستند، اتاق بازرگانی هیچ گونه دفاعی از این مسئله نکرد.

این اقتصاددان با انتقاد از عدم شایسته سالاری در اتاق بازرگانی تصریح کرد: در حال حاضر رئیس بخش اقتصاد کلان اتاق بازرگانی ایران مهندس است، و واقعا این سوال مطرح می شود که آیا واقعا در کشور اقتصاددان به اندازه کافی نداریم که بتوانند چنین نقشی را بازی کنند؟

آرمان گفت: عده ای که در اتاق بازرگانی هستند جز تلاش در جهت منافع شخصی کاری را انجام نمی دهند و با خریدن تعدادی از رسانه های گروهی عملا حرف خودشان را به کرسی می نشانند و در اصل هم کار آن ها سودی به حال مملکت ندارد.

http://nasimonline.ir/detail/News/980410/148

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,310 بار در 921 ارسال

هاشمی رفسنجانی:

گروه خبر: آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با روزنامه «جمهوری اسلامی» در واکنش به
    تبریک مرگ ملک عبدالله توسط یکی از مسوولان کشور گفت: این کار اوج نگاه افراطی است، برخی مصالح نظام را فدای کینه‌های خود می‌کنند. او همچنین در این گفت‌وگو تاکید کرد: همیشه باید برای بهتر کردن آینده تلاش کرد. خود من اگر به آینده کشور امیدوار نبودم، نمی‌آمدم نامزد شوم.

در سن 80 سالگی معلوم است که میل به این کار ندارم. می‌خواستم بن‌بست را بشکنم.
    حدس می‌زدم و استخاره هم کرده بودم که نشان می‌داد پیش نمی‌روم، ولی خوب آمده بود. به گزارش انتخاب، هاشمی رفسنجانی در بخش دیگری از این گفت‌وگو گفت: «اگر ما افراطی‌های کشورمان را مهار نمی‌کردیم، بعضی‌ها از تکفیری‌ها کم نداشتند. چون داعیه حکومت جهانی داشتیم، بعضی‌ها برای خودشان رسالت می‌دانستند که کارهای افراطی کنند. خداوند رحم کرد و جنگ آن‌گونه تمام شد. بعد از جنگ اعتدال را سیاست کشور قرار دادیم و ارتباطمان را با دنیا طبیعی کردیم و کشورمان را ساختیم. وی افزود: من فکر می‌کنم دلیلی نداریم که با همه دعوا کنیم. اگر ما واقعا به‌صورت یک کشور معتدل، عاقل و با همان عقلانیتی که ائمه(ع) ما گفتند، در میدان بودیم، الان با همه این کشورها ارتباط داشتیم و کار می‌کردیم و اینها برای ما بازار و طرف [معامله] بودند.

ایران این ظرفیت را دارد که این، به خاطر مردم، خاک و مکتب اسلام و اهل بیت(ع) است.» رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصاحبه با روزنامه جمهوری اسلامی درباره انتخاب رهبری نیز گفت: همان موقع برای غیر از امام(ره)، شورای پنج نفری در قانون اساسی بود. البته شاید مدیریتش ضعیف می‌شد، ولی اطمینانش بیشتر بود و ما هم که گرداننده بودیم، به شورا رسیدیم و سه نفر را معرفی کردیم. درست هم انتخاب کردیم. آیت‌الله خامنه‌ای، آیت‌الله موسوی اردبیلی و آیت‌الله مشکینی بودند. گفتیم اینها شورا باشند و به مجلس خبرگان آوردیم، اول موضوع رهبری فردی یا شورایی بودن مطرح شد و آیت‌الله خامنه‌ای از رهبری شورایی حمایت کردند و من هم وقت خواسته بودم که نوبت نرسید و رهبری فردی، با اکثریت رای آورد. وقتی فردی رای آورد، نوبت به انتخاب فرد رسید. خودم را می‌گویم و شاید نظر همه کسانی که رای دادند همین باشد که کسی مناسب‌تر از آیت‌الله خامنه‌ای نبود. الان هم همین است.
    او درپاسخ به سوالی مبنی‌بر اینکه خدای نخواسته
    اگر مشکلی برای ایشان به وجود بیاید، سرنوشت این نظام اسلامی و نظام ولایت فقیه با این قانون اساسی، می‌خواهد به دست چه کسی سپرده شود، گفت: من می‌گویم کاری که کردیم، در زمان خودش کار درستی بود. اینکه به دست چه کسی می‌افتد، یک نگرانی برحق است. اما اگر اشکالی هست، در عملکرد خبرگان است. اگر خبرگان به وظیفه خودشان درست عمل کنند، در صورت نبودن یک فرد مناسب حتما می‌توانند شورایی کنند. چون قانون شورا شدن هم باز است.
    شاید در آینده بدون شورا نتوانند کار درستی انجام بدهند. البته این کار تا حدودی به مردم هم برمی‌گردد، چون اگر مردم نمایندگان خود را درست انتخاب کنند، می‌توان امیدوار بود.

http://www.donya-e-eqtesad.com/news/860858/
    پندار نیک گفتار نیک کردار نیک

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید b-asgharne از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

افزایش 5 درصدی قمت انواع سوخت از اول فروردین 94

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه جلسه علنی صبح امروز پارلمان بررسی بخش‌های درآمدی لایحه بودجه سال 1394 کل کشور را ادامه دادند .

بهارستان‌نشینان در "ط" تبصره 2 ماده واحده لایحه بودجه مقرر کردند در سال 1394 سقف عوارض گاز طبیعی مصرفی موضوع ماده الحاقی (31) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2)، 21 هزار میلیارد ریال تعیین می‌شود .

وکلای ملت همچنین در بخش درآمدی بند "ی" تبصره 2 با افزایش محل افزایش پنج درصدی قیمت هر لیتر فرآورده‌های نفتی موافقت کردند .

در صورت تصویب نهایی بخش هزینه‌ای این بند، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران مکلف می‌شود نسبت به نوسازی و توسعه شبکه خطوط لوله انتقال نفت خام و میعانات گازی و فرآورده‌های نفتی و تأمین منابع مالی سهم دولت در توسعه پالایشگاهها و زیرساخت‌های تأمین، ذخیره‌سازی و توزیع فرآورده‌ اقدام کند و منابع مورد نیاز را از محل افزایش پنج درصدی به قیمت هر لیتر فرآورده‌های نفتی تأمین کند .

همچنین بند "ک" تبصره 2 به کمیسیون تلفیق ارجاع شد .

در این بند آمده بود: در اجرای ماده (15) قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور، باقیمانده سهمیه جزء (1) بند (ق) تبصره (2) قانون بودجه سال 1393 کل کشور با همان شرایط به قوت خود باقی است .

وکلای ملت همچنین با پیشنهاد کمیسیون تلفیق برای حذف بند "ل" تبصره 2 موافقت کردند .

در این بند آمده بود: هزینه مصرف با رعایت الگوی مصرف (متناسب با مساحت فضاهای اصلی) و حق انشعاب برق، آب و گاز برای حوزه‌های علمیه، مساجد، دارالقرآن‌ها،‌حسینیه‌ها و اماکن دینی اقلیت‌های دینی مصرح در قانون اساسی رایگان است.
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شرکت‌های برتر ایرانی در سال ۹۲ معرفی شدند+اسامی

شرکت‌های پالایش نفت و پتروشیمی، رتبه‌های اول بالاترین فروش را به خود اختصاص دادند و بیشترین رشد فروش در اختیار بانک دی بوده است

به گزارش «نسیم»، مجتبی رجب‌بیگی در همایش 100 شرکت برتر کشور با اشاره به شرکت‌های برتر از لحاظ بالاترین میزان فروش در سال 1392 گفت: در زمینه فروش، شرکت پالایش نفت بندرعباس با 40 هزار میلیارد تومان در رتبه اول است که پس از آن شرکت‌های پالایش نفت اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه‌گذاری غدیر، گروه گسترش نفت و گاز پارسیان، بانک ملت، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان، بانک تجارت، بانک پارسیان و ایران خودرو در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

وی افزود: از نظر بالاترین میزان ارزش افزوده، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با 69 هزار و 529 میلیارد ریال در رتبه اول و شرکت‌های سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، سرمایه‌گذاری غدیر، فولاد مبارکه اصفهان، بانک ملت، شرکت مخابرات ایران، پالایش نفت بندرعباس، سرمایه‌گذاری نفت و گاز پارسیان، گروه پتروشیمی مارون و شرکت ارتباطات سیار ایران رتبه های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

داراترین بانک ایرانی

رجب بیگی با بیان این‌که در سال 1392 مانند سال های پیشین بیشترین دارایی‌ها در اختیار بانک ها بوده است، اظهار کرد: در بخش بیشترین دارایی ها بانک ملت با دارایی یک میلیون و 390 هزار میلیارد ریال در رتبه اول قرار گرفته و پس از آن بانک تجارت، بانک پارسیان، بانک پاسارگاد، بانک مهر اقتصاد، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بانک قوامین و بانک اقتصاد نوین در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی با بیان این‌که بیشترین اشتغالزایی در سال گذشته مربوط به شرکت ایران خودرو با 50 هزار و 921 نفر بوده است، گفت: شرکت‌های سایپا با بیش از 36 هزار نفر، بانک صادرات با 32 هزار و 700 نفر، شرکت مخابرات ایران با 31 هزار و 500 نفر و بانک ملت با 27 هزار و 800 نفر بیشترین اشتغالزایی را در میان شرکت ها داشته اند.

وی با اشاره به شرکت های با سودآوری بالا در سال گذشته اظهار کرد: بیشترین سودآوری در این سال مربوط به صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین، سرمایه‌گذاری غدیر، پالایش نفت بندرعباس و فولاد مبارکه اصفهان بوده است.

صنایع پتروشیمی صدرنشین صادرات

رجب بیگی با بیان این‌که از نظر صادرات، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با حدود سه میلیارد دلار در صدر قرار گرفته است، گفت: شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر، گسترش نفت و گاز پارسیان، سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین و پتروشیمی مارون رتبه های بعدی از نظر صادرات در اختیار دارند.

مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی با بیان این‌که جمع فروش 100 شرکت برتر در سال گذشته 528 هزار و 230 میلیارد تومان بوده است، از رشد 49.4 درصدی جمع فروش شرکت‌های برتر نسبت به سال 91 خبر داد و اظهار کرد: میزان فروش صدمین شرکت نسبت به رتبه بندی قبلی رشد 53 درصدی داشته و فروش شرکت اول 38 برابر شرکت صدم است. از سوی دیگر جمع فروش 10 شرکت اول 19 برابر 10 شرکت انتهایی رتبه بندی است. جمع فروش 15 شرکت ابتدایی جدول 50 درصد از فروش 100 شرکت برتر را به خود اختصاص می‌دهد.

وی همچنین با بیان این‌که بیشترین صعود را در میان 100 شرکت برتر از لحاظ رتبه نسبت به رتبه بندی قبلی، گروه ارزش آفرینان پاسارگاد داشته است، گفت: این شرکت با 54 رتبه صعود به رتبه 78 رسیده است و پس از آن بانک دی با 53 پله، موسسه اعتباری کوثر با 42 پله، بانک شهر با 17 پله و گسترش نفت وگاز پارسیان با 15 پله صعود بیشترین میزان صعود را به خود اختصاص داده‌اند.

رجب بیگی با بیان این‌که بیشترین رشد فروش در اختیار بانک دی با رشد 270 درصدی بوده است، ادامه داد: فروش شرکت‌های ارزش آفرینان پاسارگاد 261 درصد، گسترش نفت و گاز پارسیان 260 درصد، سرمایه‌گذاری غدیر 205 درصد و موسسه اعتباری کوثر 183 درصد رشد داشته است.

مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی گفت: از لحاظ بیشترین بازدهی فروش شرکت پتروشیمی پردیس در رتبه اول و پس از آن توسعه معادن و فلزات، پتروشیمی مارون و پتروشیمی خارک در رتبه های بعدی قرار گرفتند. از سوی دیگر بالاترین ارزش بازار به ترتیب در اختیار صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس، فولاد مبارکه اصفهان، شرکت مخابرات ایران و سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین قرار دارند.

http://nasimonline.ir/detail/News/980484/148

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نمره مردم به وسئولان برای مقاوم کردن اقتصاد

برنامه پایش در سوال نظر سنجی شب گذشته خود از مردم پرسید : به تلاشهای مسوولان اقتصادی برای مقاوم کردن اقتصاد ایران چه نمره ای می دهید؟ بینندگان می توانستند عدد یک تا بیست را به عنوان نمره به مسئولین انتخاب کنند .

در پایان نظر سنجی این برنامه ، اکثر شرکت کنندگان نمره یک را به مسئولین برای مقاوم کردن اقتصاد دادند . در نظرسنجی دیگری که از بین نمایندگان مجلس ، کارشناسان و خبرگان اقتصادی شده بود نیز مسئولین نمره قابل قبولی از خبرگان اقتصادی نگرفتند .

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 41 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 41 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها