نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2178 از 5220 نخست ... 11781678207821282168217521762177217821792180218121882228227826783178 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21,771 به 21,780 از 52196

موضوع: اخبار

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    ماجرای جنجالی سوآپ نفتی که احمدی نژاد به محصولی واگذار کرد!

آیت الله هاشمی زمانی که امتیاز سواپ نفت را به استان نوبنیاد اردبیل واگذار کرد، احمدینژاد به صورت غیر قانونی آن را به محصولی سپرد تا وی از این طریق به ثروت اندوزی نامشروع بپردازد. افرادی که خود را پاکدست معرفی و به رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان آن توهین میکنند را در یک مناظره رودرو رسوا میکنم.

خبرنگار سیاسی «انتخاب» گزارش داد: ماجرای جنجالی سوآپ نفت در زمان استانداری احمدی نژاد و نقش محصولی در آن تاکنون در بسیاری محافل خصوصی شنیده شده ، اما اینبار برای اولین بار کمالالدین پیرموذن عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، مطالبی را درخصوص افشای بخشی از این اقدام غیرقانونی بیان داشته است.

به گزارش سرویس سیاسی انتخاب، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مجلس و ملت ایران طومار حقپنداران منحرف و ثروت اندوز را خواهد پیچید،گفت: محصولی در جایگاهی نیست که حتی یک یک جمله مثبت راجع به رئیس مجلس بگوید.

کمالالدین پیرموذن گفت: من به عنوان فردی که در دهه ۷۰ در زمان استانداری احمدینژاد در اردبیل، شهردار بودم به نحوه عملکرد و ثروت اندوزی محصولی اشراف کامل دارم.

احمدینژاد غیرقانونی سوآپ نفت را در اردبیل به محصولی واگذار کرد

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیرو سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان استانداری احمدینژاد در اردبیل امتیاز حمل مواد سوختی از باکو به نخجوان (طرح سواپ) به محصولی واگذار شد، تصریح کرد: رئیس جمهور وقت، زمانی که امتیاز سواپ نفت را به استان نوبنیاد اردبیل واگذار کرد، احمدینژاد به صورت غیر قانونی آن را به محصولی سپرد تا وی از این طریق به ثروت اندوزی نامشروع بپردازد.

وی با تاکید براینکه حاضرم در یک مناظره رودرو دروغ پردازی محصولی را برای افکار عمومی روشن کنم، ادامه داد: افرادی که خود را پاکدست معرفی و به رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان آن توهین میکنند را در یک مناظره رودرو رسوا میکنم.

معرفی مشایی از طرف لاریجانی به احمدی نژاد کذب محض است

نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: اینکه محصولی میگوید لاریجانی، مشایی را به احمدینژاد معرفی کرد، کذب محض است زیرا همگان میدانند مراد و مریدی احمدی نژاد و مشایی چندین ساله و دیرینه است.

پیر موذن، ادامه داد: اگر محصولی بخواهد به اینگونه مباحث ادامه دهد، قطعا او را رسوا خواهم کرد و خواهم گفت چگونه از کیسه بیت المال و حق مسلم مردم اردبیل برای خود ثروت اندوزی کرده است و چگونه وقتی برای دادن پاسخ به این موضوعات به دادگاه رفته بود خود را تبرئه کرده است.

محصولی را رسوا میکنم

وی با بیان اینکه این سناریوسازیها برای این است که مدیر با کفایتی همچون علی لاریجانی را از صحنه انتخابات و نامزد شدن دور کنند، افزود: پرونده فساد مالی محصولی به دلیل توهین به شهیدباکریها و ثروت اندوزیها قطورتر از این است، و وی در جایگاهی نیست که حتی یک جمله مثبت راجع به رئیس مجلس بگوید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مجلس و ملت ایران طومار حقپنداران منحرف و ثروت اندوز را خواهد پیچید، توضیح داد: در اولین نطق خود در مجلس شورای اسلامی با سند و مدرک رسواگر کسانی که با زیادهگوییهای خود به رئیس مجلس و نمایندگان توهین کردهاند و به وی نسبت ناروا زدهاند خواهم بود.

صادق محصولی در اظهار نظر اخیر خود اعلام کرده خودم شنیدهام که علی لاریجانی، مشایی را به احمدینژاد معرفی کرده است.
    این آقا چرا تا امروز خفقان گرفته بوده و زمانی که محصولی برای وزارت به مجلس معرفی شد او را رسوا نکرد؟ نکند از آن مبالغ چندصد میلیاردی ثروت باد اورده محصولی لب و لوچه ایشان هم چرب بوده و نمی توانسته زبانش را در دهان بچرخاند؟!؟!؟!؟!

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال
    ادامه اعتصاب آهنفروشان در تهران

خبرگزاری فارس گزارش داد که آهنفروشان بازار آهن در منطقه شادآباد تهران صبح روز سه شنبه در ادامه اعتراض های خود با تعطيلی مغازههایشان در مقابل دفتر هيات امنای بازار تهران تجمع کردند.

اين آهنفروشان به نحوه محاسبه ماليات بر ارزش افزوده دست از کار کشيده و اعتراض کردهاند.

به گزارش فارس، مغازهداران بازار آهن شادآباد تهران در ادامه اعتراض خود با پايين آوردن کرکره مغازههای خود گفتهاند که «وضعيت بازار آهن چندان مناسب نيست و مگر چقدر درآمد دارند که بايد ماليات بر ارزش افزوده نيز پرداخت کنند.»

محمد آزاد، رئيس اتحاديه کشوری آهن فروشان، روز دوشنبه در گفتوگو با فارس از تعطيلی برخی واحدهای صنفی آهن فروش در اعتراض به ماليات بر ارزش افزوده خبر داده و گفته بود: «محاسبه ماليات بر ارزش افزوده برای آهنفروشان بايد نسبت به خريد و فروش باشد، اما چون اداره مالياتی فاکتورهای خريد آهنفروشان را قبول ندارد، فقط براساس فروش، ماليات بر ارزش افزوده را تعيين میکند.»

به گفته او، دليل اعتراض واحدهای صنفی همين موضوع است، چرا که سود آهن در هر کيلوگرم بين پنج تا ۱۰ تومان است، اما ماليات بر ارزش افزوده در هر کيلوگرم ۶۰ تومان گرفته میشود.

مقامهای دولتی تاکنون درباره اعتراضهای آهنفروشان واکنشی نشان ندادهاند.

اعتراض آهنفروشان تازگی ندارد و آنها حدود سه سال نيز در تهران و زنجان در اعتراض به نحوه محاسبه ماليات بر ارزش افزوده اعتصاب کرده بودند.

در چند سال اخير مشابه اين اعتراضها از سوی بخشهای ديگر، از جمله توسط طلا فروشها در تهران و چند شهر ديگر ايران تکرار شده است.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

معاون نظارت رییس مجلس: احمدینژاد بازی خطرناکی شروع کرده است

حسین مظفر، معاون نظارت رییس مجلس ایران، روز چهارشنبه، چهارم اردیبهشت، نسبت به آنچه «تعلل در اجرای قانون انتخابات» خوانده است، انتقاد کرد و به محمود احمدینژاد، رییس جمهوری ایران، هشدار داد که «بازی خطرناکی» را آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، آقای مظفر اظهار داشت: «متاسفانه وزارت کشور قانون انتخابات را تاکنون اجرا نکرده و در این خصوص خبرهای خوبی به ما نرسیده است.»

به گفته او، اگر تعلل دولت در اجرای این قانون ادامه پیدا کند، انتخابات «خدشهدار» خواهد شد و این امر کمک به «فتنهگرانی» است که میخواهند در کشور «تشنج» ایجاد کنند.

حسین مظفر که ریاست ستاد انتخاباتی ائتلاف سه گانه محافظهکاران، متشکل از محمدباقر قالیباف، علیاکبر ولایتی و غلامعلی حدادعادل، را برعهده دارد در روزهای اخیر گفته بود که دولت به فاصله کمتر از دو ماه تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری هنوز هیات اجرایی مرکزی انتخابات را تشکیل نداده است.

این هیات متشکل از هفت نفر از «شخصیتهای دینی، سیاسی و فرهنگی» است که به همراه وزیر کشور، وزیر اطلاعات، دادستان کل کشور و یک نفر از اعضای هیات رییسه مجلس امور مربوط به انتخابات را پیش میبرند و چنانچه آقای مظفر میگوید باید تا نیمه دوم اسفند سال ۱۳۹۱ تشکیل میشد.

حسین مظفر همچنین اعلام کرد، ظهر امروز، چهارشنبه، جلسهای در معاونت نظارت مجلس با حضور «مسئولان مربوطه» برگزار میشود که در آن درباره «تعلل دولت و وزارت کشور در اجرای قانون انتخابات» بحث خواهد شد.

آقای مظفر اما مشخص نکرده است که این جلسه با حضور کدام یک از «مسئولین» برگزار خواهد شد و آیا نماینده دولت نیز در آن حاضر خواهد بود یا نه.

او در نهایت گفت: «اینکه گفته میشود شاید فتنه جدید قبل از انتخابات باشد، آثارش همین است که دولت در اجرای قانون کوتاهی میکند و دولت بازی خطرناکی را انجام میدهد.»

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

احمدینژاد: حرفهایی هست که بعداً خواهم گفت!

محمود احمدینژاد که سخنان اخیرش در استان خوزستان خبرساز و واکنشبرانگیز شده است، بار دیگر در سخنانی گفته «حرفهایی هست که بعداً خواهم گفت».

به گزارش خبر آنلاین، از وبسایتهای نزدیک به اصولگرایان منتقد دولت، رئیس جمهوری اسلامی ایران روز سهشنبه ۳ اردیبهشت در شهر قم گفته است: «حرفهایی هست که بعداً اگر خدا عمری دهد خواهم گفت.»

به گزارش خبرگزاری ایسنا، او همچنین گفته است منتقدانش «دوزار در جیب مردم میگذاریم جیغ میزنند ولی هزاران میلیارد تومان را میبرند.»

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    احمدینژاد: حرفهایی هست که بعداً خواهم گفت!
    بارها عرض کردم....
    این بنده خدا برای 2 ماموریت عمده اومد تا اینجا.....
    حالا چون فهمیده چه سوء استفاده ایی ازش شده...میخواد خودش رو شهید کنه!!!
    اگه بهش فشار بیارن ممکنه تقلبی بودن انتخابات 88 رو اثبات کنه

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

9. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    بارها عرض کردم....
    این بنده خدا برای 2 ماموریت عمده اومد تا اینجا.....
    حالا چون فهمیده چه سوء استفاده ایی ازش شده...میخواد خودش رو شهید کنه!!!
    اگه بهش فشار بیارن ممکنه تقلبی بودن انتخابات 88 رو اثبات کنه
    خداوند در جای حق نشسته و یقینا کسانی را که بنام او و دین پیامبرش مردم را استحمار می کنند به بدترین شکل رسوا و مجازات می کند. این بازی های امروز نتیجه فاجعه سال 88 است که زدند و کشتند و زندان و حصر کردند و بزرگترین دروغ را با روشهای خاص تبلیغاتی در ذهن بخشی از ملت فرو کردند. مردم بیگناه فقط یک سوال داشتند که " رای ما چه شد؟ " مردم نظام اسلامی را همراه با صداقت و درستکاری و عمل صالح و رفاه می خواستند ، ولی متاسفانه گسترش دروغ و ریاء و فساد در جامعه نتیجه کارشان شد. این سنت الهی است که مفسدان در فساد خودشان غرق شوند و زمینه رسوائیشان در پیشگاه خدا و مردم بدست خودشان شکل گیرد.

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

نباید فراموش کنیم که بهترین کار برای رسوایی بیشتر حامیان ا.ن......
    فشار بیشتر به ا.ن است......

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    رئيس قوه قضائيه؛
    اعدام سياسي در ایران نداريم/ شورای نگهبان مقابل تحمیل کاندیدا به ملت خواهد ایستاد
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال yosef آواتار ها
    تشکر شده 1,283 بار در 368 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش پست ها
    رئيس قوه قضائيه؛
    اعدام سياسي در ایران نداريم/ شورای نگهبان مقابل تحمیل کاندیدا به ملت خواهد ایستاد
    پس ترسوندن آدما تا سر حد مرگ را چی میگن؟!
    آنچه هستیم، نتیجه چیزی است که بدان اندیشیده ایم.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید yosef از ایشان تشکر کرده است:

ماجرای جنجالی سوآپ نفتی که احمدی نژاد به محصولی واگذار کرد!

آیت الله هاشمی زمانی که امتیاز سواپ نفت را به استان نوبنیاد اردبیل واگذار کرد، احمدینژاد به صورت غیر قانونی آن را به محصولی سپرد تا وی از این طریق به ثروت اندوزی نامشروع بپردازد. افرادی که خود را پاکدست معرفی و به رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان آن توهین میکنند را در یک مناظره رودرو رسوا میکنم.
    .
    آفتاب....در اصفهان
    احمدینژاد ادامه داد: یکی از آقایان که خیلی به دولت بد و بیراه میگوید و هر روز به دولت تهمت میزند، یک دوره فرصت گیرش آمد و همان دوره استفاده کرد و 10 - 11 میلیارد بُرد. چهار - پنج سال است که دنبالش هستیم که آن را برگرداند، اما انگار نه انگار. 25 - 26 میلیارد به رفیقش داده و او هم به دنبال کاسبی رفته است. زد و بند برای یک عده امروز عادی شده است. یک آقای دیگری هم که نسبت به دولت خیلی تند است، یکبار پیش من آمد و بحث کرد که انقلاب باید حفاظت شود و لذا نیاز به حزب دارد. این احزاب باید رقابت کنند تا انقلاب حفظ شود. من پرسیدم که چگونه؛ او جواب داد که دو جناح داریم که برای فعالیت نیاز به پول و هزینه دارند. من پرسیدم خب چه کار کنیم و او جواب داد دو شرکت نفتی را به آنها بدهید و از آنان پول نگیرید تا انقلاب را حفظ کنیم. به او گفتم همین را بنویس و به من بده، او نوشت و من الان نامه را در خانه دارم (خنده حاضران). من گفتم قرار بود ما از خودمان برای انقلاب مایه بگذاریم نه اینکه...

رییسجمهور در این هنگام، در پاسخ به یکی از حاضران که خواست اسم این افراد را فاش کند، گفت: خودشان، خودشان را لو میدهند.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 58 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 58 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها