نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 3123 از 5202 نخست ... 21232623302330733113312031213122312331243125312631333173322336234123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31,221 به 31,230 از 52011

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

پاسخ : اخبار

اشك و زاري نماینده ایزیدی‌ها در مجلس‌عراق

گروه بين‌الملل: «فیان دخیل» نماینده ایزیدی‌های عراق در پارلمان این کشور ، هنگام سخنرانی درباره جنایات گروه داعش در شهر سنجار، از فرط گریه از حال رفت.

خانم دخیل در سخنرانی تکان دهنده اش از جنایات گروه داعش در شهر سنجار که اکثریت آن را ایزیدی ها تشکیل می‌دهند، پرده برداشت. او گفت: یزیدی ها مانند دیگر قشرهای عراق از جمله سنی ها، شیعیان و مسیحی ها با شعار لااله الا الله کشته می‌شوند. این نماینده پارلمان گفت که تاکنون ۵۰۰ جوان و مرد یزیدی توسط تروریست های داعش کشته شده‌اند. وی از مقامات کشورش خواست یزیدی ها را نجات دهند و افزود که این قشر از جامعه عراق هم اکنون به دست تروریست های داعش قتل عام می شوند. خانم فیان دخیل گفت که ۱۷۰ ایزدی که ۷۰ نفر از آن ها نیز کودک بودند طی روزهای گذشته به دلیل اوضاع بد انسانی جان خود را از دست داده اند. سخنرانی این نماینده عراق که با گریه همراه بود در پایان به از حال رفتن وی منجر شد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ناگفته‌های مترجم 4 رئیس‌جمهور ایران

گروه سیاسی: بنفشه کینوش در دهه ۱۹۷۰ در لندن بزرگ شد؛ جایی که پدرش در سفارت ایران کار می‌کرد. او پس از انقلاب در تهران زندگی کرد و به صورت خودآموز با گوش دادن به رادیو بی‌بی‌سی ترجمه همزمان را فرا گرفت. او مترجم چهار رئیس‌جمهور ایران بوده است که آخرین آنها رئیس‌جمهور اعتدالگرا حسن روحانی است که سپتامبر سال گذشته به نیویورک سفر کرد.

روزنامه گاردین، ناگفته‌های کینوش را منتشر کرده است: «من به دبستان سنت آبوت در کنزیگتون در غرب لندن رفتم. (مدرسه‌ای که نانسی - دختر جیمز کامرون - نیز در آن آموزش می‌بیند). هر دو پدربزرگم، عمو‌ها و برادر‌هایم برای وزارت امور خارجه ایران کار می‌کردند. این ماجرا به اوایل دهه ۱۹۷۰ باز می‌گردد، یعنی پیش از انقلاب ایران. هنگامی که به تهران بازگشتم به خوبی به زبان انگلیسی مسلط بودم. از سن هشت سالگی به سیاست علاقه‌مند بودم - بیشتر به سیاست خارجی تا سیاست داخلی. در طول جنگ ایران و عراق در تهران بودم. ما در روز بار‌ها شاهد حملات هوایی بودیم؛ دورانی بود که این حملات به ۱۵ بار در روز می‌رسید.

چهارده سال داشتم، در اتاقم نشسته بودم و به این فکر می‌کردم که چگونه می‌توانم آرزویم را برآورده کنم. به جلسه شورای امنیت سازمان ملل برای تصویب قطعنامه آتش‌بس نگاه می‌کردم که متوجه شدم دیپلمات‌ها همه هدفون در گوش دارند. پدرم توضیح داد که آنها به ترجمه همزمان گوش می‌دهند. با خودم فکر کردم: «آ‌ها! از این راه می‌توانم به دنیای دیپلماسی راه پیدا کنم.» در ایران مدرسه مترجمی وجود نداشت، در نتیجه هر بعدازظهر در ساعت ۸ به اخبار رادیو بی‌بی‌سی گوش دادم و آن را به صورت همزمان ترجمه کردم.

با پایان دوره دبیرستان علاقه داشتم که به تحصیلاتم در رشته روابط بین‌الملل ادامه بدهم. در آغاز دهه ۱۹۹۰ تنها مردان می‌توانستند در این رشته تحصیل کنند. بسیار ناامیدکننده بود. من لیسانس و فوق‌لیسانسم را در رشته زبان انگلیسی به اتمام رساندم. پس از آن به سرعت مشغول به کار شدم. در ایران شناخته‌شده بودم. به عنوان استاد دانشگاه و مترجم همزمان کار می‌کردم. من مترجم رفسنجانی (رئیس‌جمهور ایران در سال‌های ۱۹۹۷ - ۱۹۸۹) بودم. به صورت مستقل کار می‌کردم. به احتمال زیاد در آزمون‌های گزینش برای استخدام رسمی موفق نمی‌شدم. رفسنجانی منش باشکوهی دارد. او بسیار پراگماتیک عمل می‌کند.پس از هشت سال متوجه شدم که عطش من برای مطالعات بین‌الملل فروکش نکرده است و به دانشکده فلچر در دانشگاه تافتس بوستون راه یافتم. هنگامی که خاتمی، رئیس‌جمهور جدید، برای نخستین بار به نیویورک آمد مترجم او شدم. خاتمی بسیار باشخصیت و شوخ‌طبع است. او اندیشمند است. او در گروه‌های کوچک احساس راحتی می‌کند ولی در کنار سیاستمداران چندان راحت نیست.

محمود احمدی‌نژاد هر سال به نیویورک می‌آمد و من برای هشت سال متوالی مترجمش بودم اما هنگامی که حسن روحانی به نیویورک آمد بار دیگر با من تماس گرفته شد. میزان هیجان آمریکاییان و ایرانیان برای این سفر من را شگفت‌زده کرد. دوستان و خانواده‌ام در تهران به من می‌گفتند که: «بسیار اتفاق مهمی است.» من با چهار رئیس‌جمهور کار کرده‌ام و می‌دانم معجزه اتفاق نمی‌افتد. روحانی را بسیار آرام یافتم، او از تمامی اطرافیانش هیجان کمتری داشت. می‌توانید افرادی که تحصیلات مذهبی داشته‌اند را به آسانی تشخیص بدهید. آنها افراد آرام‌تری هستند.

روسای جمهور ایران روش‌های متفاوتی دارند. رفسنجانی غیررسمی و با آرامش سخن می‌گفت. در واقع کمی بیش از حد آرامش داشت. احمدی‌نژاد بریده بریده حرف می‌زد. با گذشت چندین سال می‌توانستم حرف‌هایش را پیش‌بینی کنم. می‌توانستم چشمانم را ببندم و چندان به حرف‌هایش توجه نشان ندهم. کار با روحانی کمی مشکل‌تر است، زیرا انگلیسی می‌فهمد. او به ترجمهٔ سخنانش توجه می‌کند. دومین باری که برای او ترجمه می‌کردم در ملاقات با ‌بان کی‌مون، دبیرکل سازمان ملل بود. آن روز برای نخستین بار در زندگی‌ام مشکل شنوایی پیدا کردم. دبیرکل با صدای بسیار آرامی سخن می‌گفت. اتاق شلوغی بود و من پی در پی ترجمه کرده بودم. در آخر روحانی به آرامی گفت: «من می‌توانم صحبت‌های او (بان) را به تنهایی متوجه شوم.» بی‌درنگ جواب روحانی را از فارسی به انگلیسی ترجمه کردم.

شغل من به عنوان مترجم آن است که نامرئی باشم. مخاطبین باید فکر کنند که خودشان بدون واسطه به سخنرانی گوش می‌دهند. تاریخ در برابر چشمانمان رقم می‌خورد. اما متوجه هستم که اختلافات و تفاوت‌های فرهنگی و روش‌های مختلف سخن گفتن باعث ایجاد اختلال در ترجمه می‌شوند. اختلاف بزرگی میان زبان فارسی و انگلیسی وجود دارد. من یک فرد احساساتی هستم. باید بتوانم احساسات را هم منتقل کنم. احمدی‌نژاد تمایل داشت تا احساساتی سخنرانی کند و من این حس را انتقال می‌دادم. مردم از من می‌پرسیدند: «به نظر می‌رسد که با او همذات‌پنداری می‌کنی. او مرد محبوبی نیست.»

من چندین دهه در سیاست ایران حضور داشته‌ام. می‌دانم که سیاست‌های کلی ایران با تغییر رئیس‌جمهور عوض نمی‌شود. اگر از من بپرسید، شباهت‌های فراوانی در سیاست‌های هسته‌ای کنونی ایران و پیش از به قدرت رسیدن روحانی وجود دارد.»

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

بروجردی:

سفارت انگلیس در تهران بازگشایی می‌شود

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از توافق ایران و انگلیس برای بازگشایی سفارت این کشور در تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ علاء‌الدین بروجردی از توافق ایران و انگلیس برای بازگشایی سفارت این کشور در تهران خبر داد.

وی افزود: مصوبه مجلس مبنی بر کاهش سطح روابط ایران و انگلیس از سفیر به کاردار همچنان به قوت خود باقی است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: در صورت بازگشایی سفارت انگلیس در ایران، باید صدور ویزا در تهران صورت گیرد و این یک امر ضروری است.

نماینده مردم بروجرد خاطر نشان کرد: مصوبه مجلس برای بازگشایی سفارت انگلیس در تهران هیچ منعی ندارد.

در حال حاضر سطح روابط ایران و انگلیس در سطح کاردار غیر مقیم است.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

برنامه مناظره به " باشگاه های فوتبال " می پردازد

برنامه مناظره به موضوع " حمایت های دولت از باشگاه های فوتبال" خواهد پرداخت.
    به گزارش روابط عمومی برنامه مناظره ، چهل و یکمین برنامه مناظره هفدهم مرداد ماه به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت .

" حمایت های دولت از باشگاه های فوتبال " با حضور کارشناسان ، منتقدان و مسئولان در برنامه مناظره این هفته بررسی خواهد شد . تهیه کنندگی برنامه مناظره برعهده علیرضا اسکندری است.

برنامه مناظره جمعه ها ساعت 16:30 از شبکه یک سیما پخش می شود.
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

دستور نتانیاهو برای ازسرگیری حملات به نوار غزه

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به ارتش این رژیم دستور داد تا حملات خود به نوار غزه را به شدت از سر بگیرد.
    به گزارش بولتن نیوز به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی بوابة الاهرام، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دستور داد تا در واکنش به شلیک موشک‌های گروه‌های فلسطینی به اراضی اشغالی،‌ ارتش این رژیم نیز به شدت حملات خود را به نوار غزه از سر بگیرد.

همزمان، گردان‌های قدس،‌ شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد: اسرائیل با نپذیرفتن خواسته‌های مقاومت، به آتش‌بس موقت پایان داد و اسرائیل مسئولیت این مساله را بر عهده دارد.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از صبح امروز (جمعه)‌ بیش از 17 موشک به سمت‌ شهرک‌های یهودی نشین شلیک شده است.
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده است:

مشاور مدیرعامل توانیر خبر داد/ حذف واگذاری نیروگاهھا در قالب رد دیون/ برآورد ١٨ ھزار میلیارد تومانی١٩ نیروگاه

مشاور مدیرعامل توانیر در امور خصوصیسازی با بیان اینکه روش واگذاری نیروگاهھا تغییر میکند و از این پس نیروگاهھا در قالب شرکت وبنگاه اقتصادی واگذار میشوند، گفت: ١٩ نیروگاه با ظرفیت ١٢ ھزار مگاوات و به ارزش ١٨ ھزار میلیارد تومان پس از طی مراحل قانونی به بخش خصوصی واگذار میشوند.

بھمن اللهمرادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با بیان اینکه با تغییر روش واگذاری نیروگاهھا در اصل نیروگاه به ھمراه بدھیھای آنھا واگذار میشود،گفت:بر اساس اصل 44 قانون اساسی مقرر شد 44 نیروگاه برق به بخش خصوصی واگذار شود که تاکنون 25 نیروگاه واگذار و 19 نیروگاه نیز به محض اینکه توسط ھیات واگذاری آمادهسازی و قیمتگذاری شود تا پایان سال 93 واگذار میشوند.

وی با بیان اینکه ظرفیت این 19 نیروگاه باقی مانده 12 ھزار مگاوات است،گفت: مبلغ برآوردی که برای نیروگاهھای قابل واگذاری تخمین زده می شود حدود 18 ھزار میلیارد تومان است.

پیشتر وی اسامی برخی از این نیروگاهھا را که شامل نیروگاه شھید کاوه، یزد، صوفیان، قائن، حصار، کنگان، زرند کرمان، بیستون، سھند،خلیج فارس، شیروان، کرمان، منجیل، لوشان، شھیدرجایی(1 و 2)، شھید مفتح، اصفھان و کنارک اعلام کرده بود.
    وی گفت: روش واگذاری این نیروگاهھا به بخش خصوصی با یک تفاوت، تقریبا ھمانند روش گذشته خواھد بود.

الله مرادی ادامه داد: در گذشته بحثی بنام رد دیون مطرح بود که در آن دولت دیون خود را با این واگذاریھا تھاتر میکرد اما در روش کنونی رد دیون وجود ندارد و تمامی واگذاریھا اگر بهصورت شرکتھای ماده 27 باشند، از طریق فرابورس و اگر بهصورت واگذاری اموال و داراییھا باشند، ازطریق مزایده انجام میپذیرد.

وی با بیان اینکه از 19 نیروگاه یادشده، سه نیروگاه خلیج فارس، شیروان و کاوه در دست ارزیابی است و نیروگاه 60 مگاواتی منجیل نیز به قیمت مصوب 420 میلیارد تومان از سوی ھیات واگذاری از طریق فرابورس عرضه خواھد شد، گفت: معمولا 15 تا 20 درصد مبالغ تعیین شده برای نیروگاهھا بهصورت نقدی پرداخت میشود و الباقی بهصورت اقساط سه تا پنج ساله توسط مالکان به دولت پرداخت خواھد شد.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,436 بار در 1,053 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    پاسخ مسکو به تحریم غرب
    دولت روسیه روز پنجشنبه با صدور حکمی به مدت یک سال واردات گوشت، سبزیجان و میوه را از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، آمریکا، استرالیا، کانادا و نروژ ممنوع اعلام کرد.
    مسکو اعلام کرد در حال بررسی ممنوعیت عبور پروازهای شرکت های اروپایی و آمریکایی از آسمان روسیه است.

به گزارش عصرایران به نقل از رویترز، این اقدام به عنوان واکنش روسیه به تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا علیه این کشور خواهد بود. آمریکا و اروپا به همراه تعدادی از کشورها از جمله کانادا و استرالیا در اعتراض به نقش آفرینی مسکو در بحران اوکراین، تحریم های اقتصادی را علیه روسیه اعمال کرده اند. آنها معتقدند روسیه با حمایت از جدایی طلبان شرق اوکراین، این کشور را بی ثبات کرده است. مسکو این اتهامات را نمی پذیرد.

"دمتری مدودف" نخست وزیر روسیه اعلام کرد: دولت مسکو در حال بررسی ممنوعیت پرواز عبوری شرکت های هواپیمایی اتحادیه اروپا و آمریکایی از آسمان روسیه به سمت آسیا و اقیانوس آرام است.

مدودف ادامه داد: تصمیم نهایی در این باره هنوز اتخاذ نشده است اما دولت روسیه تصمیم گرفت عبور هواپیماهای اوکراین از آسمان روسیه را ممنوع کند.

به نظر می رسد این تهدید در صورت عملی شدن، تعداد پروازهای عبوری از آسمان ایران را افزایش می دهد.

روسیه به لحاظ مساحت، بزرگترین کشور جهان است.
    دولت روسیه قبل از این هم در واکنش به تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا، واردات میوه از این کشورها را تحریم کرد.

دولت روسیه روز پنجشنبه با صدور حکمی به مدت یک سال واردات گوشت، سبزیجات و میوه را از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، آمریکا، استرالیا، کانادا و نروژ ممنوع اعلام کرد.

این اقدام واکنش روسیه به تحریم های اعمال شده از سوی آمریکا و اتحادیه اروپا علیه مسکو است.

ایران یکی از کشورهای صادر کننده میوه به روسیه است
    این خبر از یک زاویه که ایران منبعد میوه بیشتری صادر میکند خوب است
    اما از زاویه دیگر که در اثر تحریم فوق میوه در روسیه گران شده و سیل میوه از کشورمان به روسیه سرازیر میشود ودر نتیجه رفته رفته میوه درکشور ما نیز گرانتر میشود مایه نگرانیست مگر مسئولین جلوی صادرات بیش از حد را بگیرند
    ولو ان اهل القری امنوا واتقوا لفتحنا علیهم برکات من السماء و الارض

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید غفران از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,436 بار در 1,053 ارسال

یابان کوروش در شهرهای اسرائیلکد مطلب : 6495
    گروه بين الملل: از کوروش - بنیانگذار سلسله هخامنشی - به عنوان بزرگ‌ترین پادشاه تاریخ ایران یاد می شود... اما او برای اسرائیلی ها هم شخصیتی برجسته است.

در بسیاری از شهرهای اسراییل خیابانی به نام کوروش - پادشاه بزرگ ایرانیان - وجود دارد. در تابلوی خیابان کوروش بیت المقدس زیر نام او توضیح داده شده: ‌پادشاه ایرانی، فاتح مشرق زمین. این خیابان که در بخش غربی (یهودی نشین) بیت المقدس واقع است و با بخش کهن آن فاصله زیادی ندارد چندان پر زرق و برق نیست و در آن چند مغازه کابینت سازی و عتیقه فروشی فعالند.
    نوگا که ۳۵ سالخ است در خیابان کوروش، مغازه عتیقه فروشی دارد می‌گوید: کوروش پادشاه معروف ایرانی بود. فکر کنم عکسش هم وجود داشته باشد اسم این خیابان قبلا یک چیز دیگر بود اما ۵۰ - ۶۰ سال است نامش به کوروش تغییر پیدا کرده است.بسیاری از اسراییلی‌ها نام کوروش را در کلاس‌های تاریخ در مدرسه یا از کتب عهد عتیق شنیده‌اند.
    یهودیان، کوروش را یکی از منجیان خود در طول تاریخ می‌دانند و معتقدند که بیش از ۲۵۰۰ سال پیش اجدادشان را از اسارت بابل آزاد کرد و به بیت المقدس بازگرداند.
    بیت المقدس حدود دو قرن بخشی از امپراتوری هخامنشی بوده است - اما در ویرانه‌های شهر کهن بیت المقدس دیگر آثاری از دوران هخامنشی و معبد کوچکی که به روایت تاریخ، کوروش اجازه ساختش را به یهودیان داده بود، باقی نمانده است.در تل آویو، حیفا و ریشون لتسیون نیز خیابانی‌هایی به نام کوروش وجود دارد.خیابان کوروش در ریشون لتسیون بزرگ‌تر و نوساز‌تر است و با ساحل مدیترانه نیز فاصله زیادی ندارد.در شهر حیفا خیابان پلکانی کوروش در تپه‌های شمالی این شهر واقع است. شهرداری حیفا در سال ۱۹۴۹ میلادی - یک سال پس از تشکیل اسراییل - این معبر پلکانی را کوروش نام نهاد.
    در بعضی از کتب عهد عتیق از جمله کتاب عذرا، بار‌ها از کوروش یاد شده و از فرمان او برای پایان دادن به بیش از نیم قرن تبعید یهودیان در بابل تمجید شده است.گذاشتن نام مشهور‌ترین پادشاه ایرانی بر خیابان‌های اسرائیل به خاطر جایگاه مهم او در تاریخ یهودیان و نمادی کوچک از پیوند دیرین یهودیان با ایران است.
    ولو ان اهل القری امنوا واتقوا لفتحنا علیهم برکات من السماء و الارض

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید غفران از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,080 بار در 905 ارسال

سفارت ایران در انگلیس به طورکامل فعال می‌شود

کاردار غیر مقیم ایران در انگلیس، با بیان اینکه سفارت انگلیس در تهران به زودی بازگشایی می‌شود، گفت: همچنین همه بخش‌های سفارت ایران در انگلیس در آینده‌ای نزدیک فعال می‌شود.

محمدحسن حبیب‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به روند مذاکرات میان ایران و انگلیس برای بازگشایی سفارت این کشور در ایران، گفت: هم‌اکنون مذاکرات برای بازگشایی کامل سفارتخانه‌های دو کشور در حال انجام است تا در آینده‌ای نزدیک این کار صورت بگیرد.

وی افزود: بازگشایی این سفارتخانه در چارچوب دیپلمایتک در حال انجام است و بازگشایی سفارت انگلیس در آینده‌ای نزدیک بعد از مذاکرات انجام می شود.

کاردار غیر مقیم ایران در انگلیس، با اشاره به بازگشایی بخش کنسولی سفارت ایران در انگلیس در اسفند ماه سال گذشته، گفت:‌ هم‌اکنون سفارت در حال ارائه خدمات کنسولی به هموطنان است و به زودی سایر بخش‌های سفارتخانه نیز فعال می شود.

مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای طرح قطع روابط با انگلیس را به تصویب رساند و هم‌اکنون سطح روابط ایران و انگلیس در سطح کاردار غیر مقیم است.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلشن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amirabbas2011 آواتار ها
    تشکر شده 1,647 بار در 536 ارسال

احمد خاتمی: موسوی و کروبی را به قبول گناه ترغیب کنید

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: فتنه‌گران اگر به گناه خود اعتراف کنند، رأفت نظام شامل حالشان خواهد شد و بهتر است افرادی که برای رفع حصر تلاش می‌کنند، آنها را به اعتراف و قبول گناه ترغیب کنند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به نقش رهبری در جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد: ما ولی فقیه را تنها رهبر سیاسی نمی‌دانیم بلکه او را نایب ولی عصر(عج) می‌دانیم.

وی به حوادث سال 88 اشاره کرد و گفت: فتنه‌گران اگر به گناه خود اعتراف کنند و بگویند در سال 88 بیراهه رفته‌اند در آن صورت آرم فتنه‌گری از پیشانیشان برداشته شده و رأفت نظام شامل حالشان خواهد شد و بهتر است افرادی که برای رفع حصر آنان تلاش می‌کنند، آنها را به اعتراف و قبول گناه ترغیب کنند.

این عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در پایان نیز اظهار کرد: اهداف دشمن در فضای مجازی، عفت‌زدایی و دین‌زدایی است و بدانید که آوردن ماهواره در خانه، عین آوردن دشمن در درون خانه‌هاست.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amirabbas2011 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها