نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1207 از 5220 نخست ... 207707110711571197120412051206120712081209121012171257130717072207 ... آخرین
نمایش نتایج: از 12,061 به 12,070 از 52196

موضوع: اخبار

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    تمام این صحبتها که بعد از سوریه نوبته ایرانه همش طرز فکر بالایی هاست که به خورد جامعه میدن
    جنگی در کار نیست با تحریمات از لحاظ اقتصادی مملکت رو فلج میکنند و خیلی راحت اشوبهای خیابونی رو سماندهی میکنند
    با نخریدنه نفت خیلی راحت مصدق رو برکنار کردن الان هم دارن همون کار رو میکنند و با نخریدنه نفت از ایران دارن این حکومت رو فلج میکنند
    بنابراین نیازی نیست که به ایران حمله کنند خودشون هم میدونند که با غنی سازی 20 درصدی ایران هیچ کاری نمیتونه بکنه
    اسراییل با این شلوغ کاریاش داره زمینه رو برای تحریمات بعدی اماده میکنه تا به دنیا بفهمونه که اگر تحریم نکنید ایران رو میزنم و اونها هم برای جلوگیری از حمله تحریمات رو بیشتر خواهند کرد
    متاسفانه با صحبتهایی که تو روز قدس شد گزک رو دادن دستش

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,987 بار در 19,075 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    احمق کسی هست که بخاطر ترسیدن نمیدونه چی بگه!!!
    10 دقیقه فکر کردی که این حرفو بزنی . پس نیازی به ادامه بحث نیست.ما داریم نظر میدیم و شما میای میگی ترسیدی و این حرفا رو میزنی والبته جوابی در پست بعدی من جز تعریف احمق ندادی یعنی نرود میخ اهنین بر سنگ.......پس میریم سراغ همون عقاید خودمون .....چون نه شما نظر من رو قول خواهی کرد ونه من نظر شما رو دوست عزیز...

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    جنگ سوریه و اردن... (البته اونجا دو سپاه ذکر شده بود)....در منطقه مرزی بین این دو کشور ..... پیش بینی شده بود در اخرالزمان و علایم ان ....بر اساس روایات.....که لشکر کفر اونجا پیروز میشه .....

البته تطبیق دادن اینا کار ما (من) نیست و بچه بازی نیست ......... کلا این خبرو دیدم کفم برید !!!

شاید خوندن این مطالب توی ذهنیت من تاثیر گذاشته بوداز قبل و امادگی شرایط پذیرفتن این اتفااق رو ذهن من قبلا دیده بود

http://zamanezohur.blogfa.com/post-139.aspx

فقط صرفا جهت اطلاع بود .......
    جالب بود. به نظرم پازل آینده داره کم کم شکل میگیره!
    میدونم اگر بخوام بیام رو این مطالب میریم به حاشیه! اما منهم صرفا جهت اطلاع ، جدای از خرافه گرایی و دستکاری های عمدی در کتب و پیش بینی ها (همانطور که متفقین و متحدین در پیش بینی های نوستراداموس در جنگ جهانی دوم هرکدام به نفع خود دستکاری نموده و استفاده روانی و تبلیغاتی می کردند) اما حقایقی انکار ناپذیر در تمام این پیشبینی ها مثل زنجیر وجود دارد که میشود حقیقت را از درون آنها بیرون کشید!
    من به دلیل اتفاقات خاص و خارج از کنترلی که بر من روی داده مطالعات و تحقیقاتی هم در این زمینه ها داشتم. رخداد آینده را چه در حقیقی بودن پیش بینی بدانیم چه در جذب آینده به دلیل اصرار و باوری که به آن داریم در حال وقوع است. نشانه ها خیلی بیشتر از این اتفاق افتاده و در حال افتادن است. و متاسفانه یا خوشبختانه من بابت این تحقیقات و محاسبات و پیش بینی ها چندی پیش در تقویم خود روزی را بعنوان رخ داد یکی از نشانه ها علامت سوالی زدم! که یادم باشد اگر در چنین روزی اتفاقی منفی رخ داد یعنی آن زنجیره در حال شکل گیری است... چند روز پیش تقویم را که مرور می کردم علامت سوال خود را دیدم و حقیقتا خشکم زد! چون آن روز یعنی 21 مرداد برابر با 22 رمضان مصادف با 11 آگوست زلزله ای مهیب و مرگبار در آذربایجان رخ داد!
    این برای من کافی بود و اگر هیچکدام اینها تصادفی نباشد متاسفانه حمله اسرائیل به ایران در پاییز ( احتمالا کمی قبل از تولد من در آبان رخ میدهد!!) با حماقت آنها رخ خواهد داد و البته نتیجه برای هیچکس آن شکلی نخواهد بود که انتظار دارند!
    ولی یک نکته مهم ....آخرالزمان به معنی پایان دنیا نیست! در حقیقت ورود به دوره ظهور است و دروه ظهور یک زندگی جدید را نوید می دهد و این تحول به صورت ورود به سطح و دوره ای جدید خواهد بود فقط اینبار این ورود شباهتی به پیشرفت سطح بشر ندارد مثلا از دوره آهن به ماشین و به تکنولوژی... بلکه اینبار این زمین است که به سطح و فرکانسی بالاتر پیشرفت خواهد کرد و در این ارتقا تنها کسانی که آمادگی ورود به سطح فوق را بر طبق آگاهی های درونی دارند قادر به انتقال خواهند بود. نمی تونم به سادگی مطلبو باز کنم و احتمالا باعث گیج شدن شما بشم اما باید بگم آنچه باعث نجات و همگامی با ارتقا جهانی خواهد بود همان ایمان است فارغ از هر دین و مذهب و باور. و طبعا این وضعیت برای کسانی که ایمان نیاوردند پایان دنیا تلقی میشود چون در پایین می مانند! پایینی که تاریکی در آن تنها خواهد ماند با مردمانش.

خب اگر حرفهایم خنده دار بود بهتره با خنده از روش رد بشیم
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,987 بار در 19,075 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها

ولی یک نکته مهم ....آخرالزمان به معنی پایان دنیا نیست! در حقیقت ورود به دوره ظهور است و دروه ظهور یک زندگی جدید را نوید می دهد و این تحول به صورت ورود به سطح و دوره ای جدید خواهد بود فقط اینبار این ورود شباهتی به پیشرفت سطح بشر ندارد مثلا از دوره آهن به ماشین و به تکنولوژی... بلکه اینبار این زمین است که به سطح و فرکانسی بالاتر پیشرفت خواهد کرد و در این ارتقا تنها کسانی که آمادگی ورود به سطح فوق را بر طبق آگاهی های درونی دارند قادر به انتقال خواهند بود. نمی تونم به سادگی مطلبو باز کنم و احتمالا باعث گیج شدن شما بشم اما باید بگم آنچه باعث نجات و همگامی با ارتقا جهانی خواهد بود همان ایمان است فارغ از هر دین و مذهب و باور. و طبعا این وضعیت برای کسانی که ایمان نیاوردند پایان دنیا تلقی میشود چون در پایین می مانند! پایینی که تاریکی در آن تنها خواهد ماند با مردمانش.

اخر الزمان اخرالزمانه..... مسیحی و یهودی مسلمان به بهشت و جهنم اعتقاد دارن و درصورت پذیرش این مسلما بهشت و جهنم در دنیا نخواهد بود و اخرتی وجود داره
    در قران هم به قیامت (اخرت) اشاره شده .......هم چنین به زنده شدن پس از مرگ....درصورتی که اینجوری که شما میفرمایید کیوان جان فقط ایندگان وارد دوره ظهور میشون!! و اونهایی که از دنیا رفتن دیگه هیچی!! و این برخلاف زنده شدن دوباره پس از مرگ هست ......البته اگه اعتقادی هست و دارید به این قضیه .اگه هم نیست که هیچی ...
    .......دنیا تموم میشه ........اخرت میمونه ......
    الدنیا مزرعه ااخرت ...........پس باید دنیایی تموم بشه که اخرتی بیاد .....

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    اخر الزمان اخرالزمانه..... مسیحی و یهودی مسلمان به بهشت و جهنم اعتقاد دارن و درصورت پذیرش این مسلما بهشت و جهنم در دنیا نخواهد بود و اخرتی وجود داره
    در قران هم به قیامت (اخرت) اشاره شده .......هم چنین به زنده شدن پس از مرگ....درصورتی که اینجوری که شما میفرمایید کیوان جان فقط ایندگان وارد دوره ظهور میشون!! و اونهایی که از دنیا رفتن دیگه هیچی!! و این برخلاف زنده شدن دوباره پس از مرگ هست ......البته اگه اعتقادی هست و دارید به این قضیه .اگه هم نیست که هیچی ...
    .......دنیا تموم میشه ........اخرت میمونه ......
    الدنیا مزرعه ااخرت ...........پس باید دنیایی تموم بشه که اخرتی بیاد .....
    نخیر! من بهشت و جهنم و آخرت را زیر سوال نبردم بلکه خودم به آن معتقد و حتی نحوه طبقه بندی آنرا نیز میدانم. در کل اطلاعات عمومی من از آخرت بیشتر از زمین است!! آنهایی که گمان میکنند بهشت و جهنم در همین دنیاست سخت در اشتباهند! قیامت هم با اون چیزی که من گفتم فرق داره. کیفیت قیامت مربوط به زمین نیست میثم جان مربوط به کل کائنات و هستی هست. درکش از تصور من و شما خارجه و زمانش را تنها خداوند آگاه هست. این پیش بینی ها و احادیث و تفسیرها مربوط به دوره ظهور میشه که به غلط به آخرالزمان تعبیر میشه.
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    میدونم اگر بخوام بیام رو این مطالب میریم به حاشیه! اما منهم صرفا جهت اطلاع ، جدای از خرافه گرایی و دستکاری های عمدی در کتب و پیش بینی ها (همانطور که متفقین و متحدین در پیش بینی های نوستراداموس در جنگ جهانی دوم هرکدام به نفع خود دستکاری نموده و استفاده روانی و تبلیغاتی می کردند) اما حقایقی انکار ناپذیر در تمام این پیشبینی ها مثل زنجیر وجود دارد که میشود حقیقت را از درون آنها بیرون کشید!
    من به دلیل اتفاقات خاص و خارج از کنترلی که بر من روی داده مطالعات و تحقیقاتی هم در این زمینه ها داشتم. رخداد آینده را چه در حقیقی بودن پیش بینی بدانیم چه در جذب آینده به دلیل اصرار و باوری که به آن داریم در حال وقوع است. نشانه ها خیلی بیشتر از این اتفاق افتاده و در حال افتادن است. و متاسفانه یا خوشبختانه من بابت این تحقیقات و محاسبات و پیش بینی ها چندی پیش در تقویم خود روزی را بعنوان رخ داد یکی از نشانه ها علامت سوالی زدم! که یادم باشد اگر در چنین روزی اتفاقی منفی رخ داد یعنی آن زنجیره در حال شکل گیری است... چند روز پیش تقویم را که مرور می کردم علامت سوال خود را دیدم و حقیقتا خشکم زد! چون آن روز یعنی 21 مرداد برابر با 22 رمضان مصادف با 11 آگوست زلزله ای مهیب و مرگبار در آذربایجان رخ داد!
    این برای من کافی بود و اگر هیچکدام اینها تصادفی نباشد متاسفانه حمله اسرائیل به ایران در پاییز ( احتمالا کمی قبل از تولد من در آبان رخ میدهد!!) با حماقت آنها رخ خواهد داد و البته نتیجه برای هیچکس آن شکلی نخواهد بود که انتظار دارند!

ماه رويدادهاي شوم
    اگر تاريخ طولاني ایران را مرور كنيم ميبينيم كه زمان وقوع بيشتر رويدادهاي شوم، ماه ميلادي آگوست (دهم مرداد تا نهم شهريور) بوده است كه سياه ترين آنها تصرف ايران به دست اسكندر در آگوست 330 پيش از ميلاد، امضاي قرارداد تقسيم ايران به دو منطقه نفوذ ميان انگلستان و روسيه در 31 آگوست 1907، امضاي قرارداد وثوق الدوله با انگلستان معروف به قولنامه فروش ايران در 9 آگوست 1919، ورود نيروهاي نظامی انگلستان و شوروی به ايران در 25 آگوست 1941 و سپس اشغال نظامي آن به مدت چهار سال و بالاخره براندازي حكومت منتخب مردم در 19 آگوست 1953 یا همان 28 امرداد 1332). انگلستان و آمریکا طراحان اصلی نقشه براندازی دولت مصدق بودهاند.
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲)
    تشکر شده 7,300 بار در 1,825 ارسال
    یک بارعرض کردم دنیا بدنبال خاورمیانه دمکراسی شده میباشد . خوب تحریم یکی ازراهها ست . چرا ؟؟ شما حساب کنید درسال چندروز تعطیل است و کار واقعی چندروز است ؟ وقتی کار کامل نیست فشار اقتصادی بیشتر میشود . نتیجه : گرسنگی و سپس غارت ؟؟؟ بقیه هیچ ؟؟؟ یک دانشجو درسال چند ساعت کلاس دارد و چند چیزنوع یادمیگیرد ؟؟ فقط جزو سال قبل استاد و تکرار ؟؟؟ دنیا جنگ است ودیگر هیچ !!!!

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید نیکا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    جزییات سهمیه بنزین شهریور
    انرژی - فارس نوشت:
    قائم مقام ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت کل کشورگفت:سهمیه بنزین شهریور ماه خودروها همانند ماه های گذشته بدون تغییر است و ساعت 24 روز سه شنبه به کارتهای سوخت واریز می شود.

عبدالله جلالیبا اشاره به اینکه سهمیه شهریور ماه در ساعت 24 روز سه شنبه در کارت های سوخت واریز می شود گفت: براساس تصمیم اتخاذ شده در جلسه کارگروه سوخت سهمیه بنزین شهریور ماه همانند ماه های گذشته ثابت و بدون تغییر است.
    قائم مقام ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت کل کشور ادامه داد: براین اساس سهمیه بنزین نیمه یارانه ای 60 لیتر در نظر گرفته شده است و سهمیه سوخت موتور سیلکت ها نیز 25 لیتر و بدون تغییر باقی مانده است.
    وی خاطرنشان کرد: در این کارگروه مشخص شد که قیمت بنزین نیز برای شهریور ماه ثابت خواهد بود به طوری که قیمت بنزین نیمه یارانه ای 400 تومان در هر لیتر و بنزین آزاد نیز 700 تومان و بدون تغییر است.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

یادگاری دولت احمدی نژاد

تين نيوز| اقتصاد ایران به فاصله 24 سال پس از پایان جنگ 8 ساله با عراق، بار دیگر وارد دوره دشوار دیگری شده است. به تعبیری برخی صاحبنظران دوره دشوارتری از روزگار جنگ.
    بدیهی است که شیوه مدیریت اقتصاد کشور متناسب با تغییر شرایط باید تغییر کند. این تغییر به منزله این نیست که مدیریت اقتصاد کشور پیش از این موفق بوده، بلکه تاکید بر تغییر، جبر وضع موجود است. جبری که شاید سبب خیر شود و پایانی شود بر کوتاهی ها و تصمیم گیریهای غیر کارشناسی یا کم اندیشیده شده دولت. چرا که فرصت برای پرداخت هزینه ملی بابت آزمون و خطاهای مدیرانی که تجربه مدیریت بحران را ندارند، تمام شده است.
    اما سوال اینجاست که این تغییر مدیریتی چگونه باید رخ دهد؟
    بدیهی است که مقابله با هر دشواری ملی یا اجرای هر برنامه ملی نیازمند همراهی عمومی است. جز این باشد هر رویکرد ملی در مقام عمل با دست اندازها و توقف های ناگزیر مواجه می شود.
    پس اولین شرط برای مدیریت موفق اقتصاد کشور در شرایط فعلی، گسترده تر کردن دامنه آن است. بدین معنا که دایره مشاوره های دولت باید گسترده تر شود.
    در حال حاضر بسیاری از وزرا، مدیران و کارشناسان با سابقه ایران که بسیاری از آنها نیز تجربه مدیریت اقتصاد کشور در شرایط دشوار را دارند، در قید حیات هستند ولی اکثر آنها یا بازنشسته شده اند و یا از بدنه دولت رانده شده اند.
    دشوار نیست اگر هر وزارتخانه اقتصادی برای خود تیمی از این جمع های عزلت گزیده برای مشاوره در تصمیم گیری های حساس کنونی گردآوری کند.
    اگر فرض کنیم چنین باشد، مشارکت دادن طیف گسترده ای از صاحبنظران در گرداندن اقتصاد، بهترین راه برای کاهش هزینه های تصمیم سازی های دولت طی یکسال پایانی عمرش خواهد بود.
    در همین حال بار انتقادها از عملکرد دولت کاهش خواهد یافت و دیگر برای گلایه های دولتمردان از مظلومیت در برابر منتقدان، نقطه پایانی پیدا می شود.
    البته این اقدام یک پیش شرط اصلی دارد و آن این که دولت حساسیت بالای تصمیم گیری های اقتصادی طی روزها و ماه های آتی را درک کرده باشد و بپذیرد وقتی کارنامه درخشانی از تاریخی ترین دوران رونق نفتی کشور برجای نگذاشته، برای عبور از دشواری های فعلی نیازمند جلب گسترده اعتماد و مشارکت مدیران باسابقه نظام است.
    چرا که در یکسال باقی مانده از عمر دولت این تنها قدم ممکن برای آشتی با منتقدان و برانگیختن روحیه همراهی و همکاری است. قدمی که یقینا یادگاری نیک از دولت دهم برای دولت های بعدی و اقتصاد ملی خواهد بود.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

با بهره برداری از یک طرح جدید پتروشیمی، ایران به طور رسمی به جمع معدود کشورهای صادرکننده نخ پتروشیمی پلی استر جهان پیوست.
    کارخانه 66 هزارتنی تولید نخ POY مجتمع پتروشیمی تندگویان در نخستین هاب پتروشیمی ایران در بندر ماهشهر به طور رسمی در مدار بهره برداری قرار گرفت.
    به گزارش مهر، این طرح جدید پتروشیمیایی با وجود مشکلات متعدد در تامین برخی از کالا و اقلام یدکی راه اندازی شده است و هم اکنون آزمایش محصولات نشان می دهد که محصولات پلی استر تولیدی از استاندارد بالای تجاری برخوردار هستند.

در حال حاضر یک خط تولید از مجموع هشت خط تولیدی نخ پتروشیمی پلی استر راه اندازی شده است و پیش بینی می شود با تامین برخی از کالا و تجهیزات مورد نیاز هفت خط تولید باقیمانده هم در مدار بهره برداری قرار بگیرد.

گزارش شرکت ملی صنایع پتروشیمی حاکی از آن است که با راه اندازی کامل این طرح پتروشیمی در بندر ماهشهر، اولین محموله نخ پتروشیمی پلی استر ایران به بازارهای جهانی صادر شود.

پیش بینی میشود با بهره برداری کامل از این طرح توسعه پتروشیمی تندگویان، جایگاه صنعت نساجی ایران از نظر تامین مواد اولیه بهبود یابد.

مجتمع پتروشیمی تندگویان از سال 1377 در مدار بهره برداری قرار گرفته که تاکنون 2 فاز توسعه ای برای آن تعریف شده است.

در فاز اول توسعه این مجتمع پتروشیمی تولید انواع گریدهای پلی اتیلنی و اسید ترفتالیک در دستور کار قرار گرفته است و در فاز دوم توسعه این مجتمع پتروشیمی تولید گریدهای مواد اولیه تولید بطری، پنبه مصنوعی، نخ نساجی و الیاف هدف گذار شده است.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها