نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1953 از 5202 نخست ... 9531453185319031943195019511952195319541955195619632003205324532953 ... آخرین
نمایش نتایج: از 19,521 به 19,530 از 52011

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    لاریجانی:احمدی نژاد من را تهدید کرد و علیه من توطئه کرده است
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    لاریجانی: برادر شما با من کلی صحبت کرده راجع به ارتباط اطرافیان شما (جریان انحرافی) با منفاقین و خارج کشور!!
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

بی سابقه ترین درگیری تاریخ نظام در مجلس
    وای وای وای
    چه خبره

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    آقا کدوم شبکه رادیو داره پخش میکنه؟
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی مصری پور نمایش پست ها
    فرهنگ
    موج 106 fm
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال Jamshidyar آواتار ها
    تشکر شده 2,561 بار در 512 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی مصری پور نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    فرهنگ
    موج 106 fm
    رادیو اینترنتی قطع شده. من از هیچ آی پی نتونستم بگیرم. دارم با گوشی گوش می کنم.
    موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی (محک)
    www.mahak-charity.org/main/fa

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Jamshidyar از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

فاضل لاریجانی فایل صوتی احمدینژاد را توطئه آمیز دانست

خبرگزاری فارس: برادر رئیس مجلس، فایل صوتی احمدینژاد را کذب محض و توطئه خواند.

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس،فاضل لاریجانی، برادر علی لاریجانی که رئیس جمهور احمدی نژاد لحظاتی قبل یک نوار را با عنوان جلسه وی و مرتضوی در مجلس پخش کرد، در گفتگو با مشرق این نوار را تکذیب کرد.

لاریجانی با بیان اینکه این قضیه کذب محض و توطئه است، افزود: صدایی که در این جلسه از من بهگوش میرسد جعلی است.

وی با تأکید بر اینکه قصد دارند اذهان عمومی را به هم بزنند، گفت: بانی این جلسه خودشان بودهاند.

فاضل لاریجانی، صحبتهای بیشتر در این زمینه را موکول به فرصت دیگری کرد.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    اقدام احمدی نژاد مجلس را متشنج کرد/ لاریجانی پاسخ داد

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور به دلیل کیفیت نامناسب به خواندن دیالوگ های فیلم پرداخت که محتوای آن مربوط به قرارداد واگذاری شرکتهای تامین اجتماعی به بخش خصوصی بود.

از رئیس جمهور در جریان سخنرانی خود در وافع از وزیر کار، تعاون و از مسال پشت پرده سخن به میان آورد و خواهان پخش فیلمی در مجلس شد که فیلمی از ملاقات آقای فاضل لاریجانی و مرتضوی بود که آن را جهت آگاهی نمایندگان لازم میدانست. پس از پخش دقایقی از این فیلمش رئیس جمهور به دلیل کیفیت نامناسب به خواندن دیالوگ های فیلم پردخت که محتوای آن مربوط به قرارداد واگذاری شرکتهای تامین اجتماعی به بخش خصوصی بود.

در خلال خواندن متن این دیالوگها مجلس برای دقایقی دچار تنش شد.

نماینده مردم آبادان با صدای بلند فریاد می کشید و نسبت به این موضوع اعتراض میکرد که با مداخله سید شریف حسینی عضو هیئت رئیسه مجلس به بیرون زا صحن علنی هدایت شد.

بعداز پخش ویدئو هم تعداد بسیار زیادی از نمایندگان نسبت به این موضوع انتقاد داشتند که علی لاریجانی در واکنش به شلوغی صحن علنی گفت: امروز روز مهمی است اجازه بدهید حرفشان را بزند اگر موضوعی راجع به بستگان ما بوده بگذارید در این باره حرفی بزنند.

وی پس از پایان سخنان رئیس جمهور به بخشهای مختلف سخنان احمدی نژاد پاسخ داد همچنین اعضای هیئت رییسه با آقای فاضل لاریجانی که مواردی علیه وی از سوی رئیس جمهور در صحن علنی مجلس مطرح شده بود تماس گرفتند که بنا به گفته فرهنگی عضو هیئت رئیسه فاضل لاریجانی درباره این نوار اظهار داشت: آقای مرتضوی مدتها پیگیر این ملاقات بود و در این ملاقات نیز عمده صحبتها را آقای مرتضوی انجام داد و ضمن ابراز ارادت مفصل به خانواده لاریجانی در خواست کرد من واسطه شوم تا ایشان با رئیس قوه قضائیه دیداری داشته باشند.

همچنین بنا به گفته فرهنگی فاضل لاریجانی در جریان فیلمبرداری از این ملاقات نبوده است.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911115001435

https://soundcloud.com/aminoa/0nxmnblbdgzw

http://fararu.com/fa/news/140372/احم...ی-چه-گفت
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    احمدی نژاد : به مردم بگوییم رئیس جمهور تحت حاکمیت رئیس مجلس است

پایان دفاع وزیر ؛ آغاز سخنان احمدی نژاد

پس از اظهارات دو نماینده مجلس در دفاع از استیضاح، عبدالرضا شیخ الاسلامی پای تریبون آمد و برای دومین مرتبه، امروز در دفاع از خود سخن گفت.

بعد از سخنان شیخ الاسلامی، دو نماینده مجلس به بخشی از سخنان وزیر تعاون اعتراض کردند.

پس از این، محمود احمدی نژاد هم اکنون در حال سخنرانی در دفاع از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

مهمترین بخش های سخنان امروز احمدی نژاد به این شرح است:

- استیضاح حق مجلس است. پاسخ استیضاح توضیح دادن است و نه دفاع.

- قانون مهمترین امر است. تنظیم کننده تعاملات است. قانون باید از استحکام حداکثری برخوردار باشد. قانون در کشور ما مبناست.

- حرف های من فارغ از اسیتضاح و رابطه دولت و مجلس است. همه باهم کار می کنیم . همه در یک جبهه هستیم. آقای شیخ الاسلامی جزو بهترین های کابینه است. هم بی حاشیه است هم موفق است.

- ما هر دو یک خواسته داریم. ما و مردم یک خواسته داریم. همه خواسته ها از طریق دولت باید عملی شود. امور معمولی کشور به وسیله دولت انجام می شود. اگر هم در یک راستا قرار بگیریم حرکت دولت سریع تر انجام می شود. امروز کشور تحت سنگین ترین فشارهاست.

- بعضی عوامل باعث شده برخی فشارها در داخل با فشارهای خارجی برابر شوند.

- همکاران پاک من تحت شدیدترین فشارها هستند. من سکوت کردم . همکاران را متهم می کنند.
    بولتن چاپ می کنند سرتا پا تهمت و افترا هست. همه اینها را تحمل می کنیم. سکوت می کنیم. در روند اداره کشور فردا ممکن است به بن بست می رسیم.

- نکته اول : سازمان تامین اجتماعی نهاد عمومی غیردولتی است که متعلق به بازنشسته هاست. نه من نه شما نباید برای این صندوق هزینه یا بدهی ایجاد کنیم. این صندوق مال افراد معلوم است. از حقوق خود زده اند و این صندوق را تشکیل داده اند. امروز روزی است که باید به صندوق تامین اجتماعی کمک کنیم. باید پشتیبانی کنیم . حمایت کنیم.

- نکته دوم : حکم دیوان عدالت اداری مطرح می شود. دیوان عدالت اداری باید نقطه ثبات و آرامش باشد. عین همین شکایت در سال 78 اظهارنظر کرده است. در پاسخ به شکایتی دیوان اعلام کرد که تامین اجتماعی چون غیردولتی است این دیوان حق صدور حکم ندارد. چگونه الان دیوان حق صدور حکم دارد. دیوان در بررسی شکایت قبلی در سال 78 شش ماه طول می کشد اما الان به سرعت این کار انجام می شود. حکم دیوان درباره این مسئله اخیر مشکل دارد.

- اگر اجازه بدهیم دیوان عدالت خارج از قانون اساسی عمل کند فردا چطور می توانیم کشور را اداره کنیم؟ اصل 55 قانون اساسی اختیارات دیوان محاسبات را توضیح داده است. دیوان نمی تواند به وزیر نامه بدهد که این فرد را اگر عزل نکنید مجازات می شوید.

- دیوان محاسبات برخلاف قانون، حکم انفصال رئیس بانک مرکزی را صادر کرد. این اقدام برنامه ریزی ها را با مشکل مواجه کرد. من دارم درد کشور را مطرح می کنم. کجای قانون گفته است که رئیس مجلس می تواند مصوبات دولت را لغو کند. من از مردم حقوقدانان کشور می خواهم برای من توضیح بدهند که چگونه می توان از قانون این موضوع را استنباط کرد که رئیس مجلس مصوبات دولت را لغو کند.

- همه محترم هستند. بحث من حقوقی است. رئیس مجلس نباید حاکم باشد. قانون اساسی را نمی شود تغییر داد مگر اینکه از طریق قانونی که خود قانون اساسی بیان کرده، قانون اساسی تغییر کند. اگر دولت حتی نتواند انتصاب خود را انجام بدهد چه چیزی از دولت باقی می ماند. من از موضع نماینده ملت صحبت می کنم. دارم از حقوق اساسی ملت دفاع می کند. به مردم بگوییم رئیس جمور تحت حاکمیت رئیس مجلس است. اگر قرار باشد دیوان عدالت در انتصابات دولت دخالت کند این موضوع در تاریخ می ماند. اشکالی ندارد ولی قانون اساسی را ابتدا تغییر دهید. یک نفر بنویسد بالاخره قوه مجریه چه کاره است. وقتی انتصاباتش را لغو می کند. این به ضرر کشور است. من درباره اشخاص حرف نمی زنم. صحبت های من درباره شخص آقای مرتضوی نیست.

- مرتضوی هم یک فرد است. چرا این همه حساسیت وجود دارد؟ من می خواستم یک نواری را بذارم ببینید.

The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 72 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 72 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها