نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2395 از 5217 نخست ... 13951895229523452385239223932394239523962397239824052445249528953395 ... آخرین
نمایش نتایج: از 23,941 به 23,950 از 52164

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,666 بار در 26,704 ارسال
    اتفاقا عدم پذیرش دیدار رودرو توسط روحانی اوج تدبیر روحانی بود
    به قول زیباکلام روحانی چند روز بیشتر در امریکا نیست و باید فکر تندرو ها رو بعد از برگشتش هم میکرد

الان شروع کننده اوباما شده و این برای روحانی بهتر هست و فضا در این دور تلطیف شد تا در فرصتهای دیگر دیدار رودر رو هم صورت بگیره

چندی پیش که روحانی از سپاه تعریف میکرد هم گفتم نشان از اوج تدبیر و تاکتیک روحانی بود که زمینه حمله تندرو هارو داشت مسدود میکرد و دستو بالش رو بازتر در اقدامات بعدی که با فشار کمتر کار کنه

اینکه میبینیم الان فضا اینگونه شده و در داخل هم فضا و حملات شدیدا کمتر شده و در خارج نیز زمینه فراهم از مدتی پیش با موضع گیری ها و تماس ها بوده و صرفا نتیجه این سفر نیست
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    دعوت کاربران سایت ها و شبکه های اجتماعی برای استقبال از روحانی ؛ ساعت 11 - فرودگاه مهرآباد
    هنوز مسوولان ریاست جمهوری برنامه ای برای انجام استقبال مردمی اعلام نکرده اند ولی تماس های پرشمار مردم و نیز دعوت های آنان از یکدیگر در شبکه های اجتماعی حکایت از عزم معنی دار آنها برای استقبال از مردی دارد که بعد از سال ها، در سازمان ملل کشورش را سربلند کرد و برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی ، حرکت عزتمندانه برای گفت و گو با آمریکا در چارچوب منافع ملی را آغاز کرد.در حالی که هواپیمای حامل دکتر حسن روحانی در آسمان است ،تماس های کاربران عصرایران با این رسانه ، خبر از تصمیم برخی از مردم برای استقبال از رئیس جمهور دارد.

به گزارش عصرایران ، زمان ورود رئیس جمهور به کشورمان ، ساعت 11 قبل از ظهر به وقت تهران خواهد بود و او از طریق فرودگاه مهرآباد به کشور بازمی گردد.

هنوز مسوولان ریاست جمهوری برنامه ای برای انجام استقبال مردمی اعلام نکرده اند ولی تماس های پرشمار مردم و نیز دعوت های آنان از یکدیگر در شبکه های اجتماعی حکایت از عزم معنی دار آنها برای استقبال از مردی دارد که بعد از سال ها، در سازمان ملل کشورش را سربلند کرد و برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی ، حرکت عزتمندانه برای گفت و گو با آمریکا در چارچوب منافع ملی را آغاز کرد.

این که چند نفر به استقبال روحانی می روند ، سوالی است که برای پاسخ آن ، زمان زیادی لازم نیست.
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    به نظرم فردا بيش از 10 هزار نفر بره
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مات نمایش پست ها
    دعوت کاربران سایت ها و شبکه های اجتماعی برای استقبال از روحانی ؛ ساعت 11 - فرودگاه مهرآباد
    هنوز مسوولان ریاست جمهوری برنامه ای برای انجام استقبال مردمی اعلام نکرده اند ولی تماس های پرشمار مردم و نیز دعوت های آنان از یکدیگر در شبکه های اجتماعی حکایت از عزم معنی دار آنها برای استقبال از مردی دارد که بعد از سال ها، در سازمان ملل کشورش را سربلند کرد و برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی ، حرکت عزتمندانه برای گفت و گو با آمریکا در چارچوب منافع ملی را آغاز کرد.در حالی که هواپیمای حامل دکتر حسن روحانی در آسمان است ،تماس های کاربران عصرایران با این رسانه ، خبر از تصمیم برخی از مردم برای استقبال از رئیس جمهور دارد.

به گزارش عصرایران ، زمان ورود رئیس جمهور به کشورمان ، ساعت 11 قبل از ظهر به وقت تهران خواهد بود و او از طریق فرودگاه مهرآباد به کشور بازمی گردد.

هنوز مسوولان ریاست جمهوری برنامه ای برای انجام استقبال مردمی اعلام نکرده اند ولی تماس های پرشمار مردم و نیز دعوت های آنان از یکدیگر در شبکه های اجتماعی حکایت از عزم معنی دار آنها برای استقبال از مردی دارد که بعد از سال ها، در سازمان ملل کشورش را سربلند کرد و برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی ، حرکت عزتمندانه برای گفت و گو با آمریکا در چارچوب منافع ملی را آغاز کرد.

این که چند نفر به استقبال روحانی می روند ، سوالی است که برای پاسخ آن ، زمان زیادی لازم نیست.

ساعت 11 صبح ، 11 همین دولت ...فکر میکنید اینها تصادفیه ؟! کلید قفلها 11 است!
    ( حتما میدویند که معمولا سرنوشت روند سهمها هم اکثرا بعد از ساعت 11 مشخص میشود! )
    قبلا گفته بودم 11 برای من خیلی خاصه و قبل از اعلام نتایج انتخابات به همه اونهایی که منو از نزدیک میشناسن گفتم منتظر وقوع بهترینها و باورنکردنی ترینها باشید....

نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    به نظرم فردا بيش از 10 هزار نفر بره
    فکر کنم اینجا هم 11 هزار نفر برن !!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال metitondar آواتار ها
    تشکر شده 1,545 بار در 421 ارسال
    سفیر: ساعتی پیش برای نخستین بار بعد از انقلاب، روسای جمهور ایالات متحده آمریکا و جمهوری اسلامی ایران با یکدیگر به صورت تلفنی با یکدیگر صحبت کردند

به گزارش پایگاه خبری سفیر، در توئیتر حسن روحانی جزئیات این تماس که از سوی اوباما برقرار شده اینگونه آمده است:

باراک اوباما به روحانی:من احترام خودم رو به مردم ایران ابراز میکنم. متقاعد شده ام که روابط بین ایران و آمریکا بشدت بر روی منطقه اثر خواهد گذاشت. اگر ما در مورد پرونده هسته ای پیشرفت کنیم، سایر معضلات از جمله سوریه نیز قطعاً حل خواهد شد.

برایتان سفر خوب و بی خطری آرزو میکنم و بابت ترافیک سنگین در نیویورک عذرخواهی میکنم.

روحانی به اوباما: در مورد مساله هسته ای، با عزم سیاسی، راهی برای حل سریع این موضوع وجود دارد. ما به آنچه از 5+1 و مخصوصاً دولت شما طی هفته ها و ماههای آینده می بینیم امیدوار هستیم.

من مراتب قدردانی خودم را بابت میهمان نوازی و تماس تلفنی شما ابراز میکنم.

به گزارش سفیر، همچنین رسانهها خبر از آن دادند که این گفتگو اینگونه پایان یافته است که حسن روحانی به اوباما گفته : have a nice day و اوباما هم در پاسخ به او گفته است خداحافظ، روز خوش.
    سفیر: ساعتی پیش برای نخستین بار بعد از انقلاب، روسای جمهور ایالات متحده آمریکا و جمهوری اسلامی ایران با یکدیگر به صورت تلفنی با یکدیگر صحبت کردند به گزارش پایگاه خبری سفیر، در توئیتر حسن روحانی جزئیات این تماس که از سوی اوباما برقرار شده اینگونه آمده است: باراک اوباما به روحانی:من احترام خودم رو به مردم ایران ابراز میکنم. متقاعد شده ام که روابط بین ایران و آمریکا بشدت بر روی منطقه اثر خواهد گذاشت. اگر ما در مورد پرونده هسته ای پیشرفت کنیم، سایر معضلات از جمله سوریه نیز قطعاً حل خواهد شد. برایتان سفر خوب و بی خطری آرزو میکنم و بابت ترافیک سنگین در نیویورک عذرخواهی میکنم. روحانی به اوباما: در مورد مساله هسته ای، با عزم سیاسی، راهی برای حل سریع این موضوع وجود دارد. ما به آنچه از 5+1 و مخصوصاً دولت شما طی هفته ها و ماههای آینده می بینیم امیدوار هستیم. من مراتب قدردانی خودم را بابت میهمان نوازی و تماس تلفنی شما ابراز میکنم. به گزارش سفیر، همچنین رسانهها خبر از آن دادند که این گفتگو اینگونه پایان یافته است که حسن روحانی به اوباما گفته : have a nice day و اوباما هم در پاسخ به او گفته است خداحافظ، روز خوش.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید metitondar از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,666 بار در 26,704 ارسال
    آیا معامله بر سر «برند ایران انقلابی» با کدخدا جوش خورده است!؟

اقدام عجیب، بی‎فایده و بدون دستاورد روحانی در گفت وگوی تلفنی با اوباما/ انقلابی بودن پیش‎کش؛ حداقل دیپلمات باشید!

در حالیکه سخنان رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل و عدم پذیرش ملاقات با باراک اوباما، رئیس جمهور امریکا، رفتار دیپلماتیک آقای روحانی در سفر به نیویورک را در چارچوب تاکتیک «نرمش قهرمانانه» به رفتاری معقول، هوشمندانه و مبتنی بر تامین منافع ملی مردم ایران تبدیل کرده بود، این روند قابل قبول در آخرین دقایق حضور روحانی در امریکا به روند معکوسی مبدل شد تا رئیس جمهور در اقدامی عجیب و بی فایده، با باراک اوباما رئیس جمهوری ایالات متحده امریکا، بصورت تلفنی گفت وگو کند.

به گزارش رجانیوز، ساعاتی پیش، پایگاه اطلاع رسانی دولت اعلام کرد، در حالیکه رییس جمهوری اسلامی ایران در حال حرکت از محل اقامت خود به سمت فرودگاه برای خروج از نیویورک بوده است، این تماس برقرار شده و طرفین پیرامون مسایل مختلف با یکدیگر گفت وگو کردند.

در گزارش سایت دولت آمده است که «در این گفت وگوی تلفنی، دو طرف بر اراده سیاسی برای حل سریع مساله هسته ای تاکید کرده و زمینه را برای حل موضوعات دیگر و همکاری در مسائل منطقه ای مورد توجه قرار داده و وزرای امور خارجه خود را مامور کردند تا زمینه همکاری های لازم را هر چه زودتر فراهم آورند.»

اما صرف نظر از خطای گفتمانی رئیس جمهور در این اقدام و بی توجهی به مبنای عمیق نظری که امام راحل در تقابل با شیطان بزرگ بنا نهاده اند، این اقدام از نظر حساب و کتاب مادی و عقلایی نیز دستاوردی برای ایران نداشته است.
    این رفتار پر ابهام و عجیب از سوی رئیس جمهور در شرایطی صورت گرفته است که هیچ دستاورد عینی دیپلماتیکی برای معامله با برند «ایران انقلابی» که در پس این تماس تلفنی اتفاق افتاده است، برای ایران حاصل نشده و مشخص نیست با کدام توجیه دیپلماتیک و عقلانی، تماسی که مهمترین سرمایه ملت ایران یعنی برند مقاومت، برای آن هزینه شده است، بدون هرگونه آورده خاص برای این ملت، آنهم در هفته دفاع مقدس برقرار شده و اتفاق افتاده است.
    قطعا خاطره معامله درّ غلطان و آب نبات در دوره های گذشته و در مساله ای رده پایین تر همچون موضوع هسته ای این نگرانی جدی را به وجود آورده است که آیا با ارزش ترین الماس ملت ایران یعنی سی و سه سال مقاومت و ایستادگی در مقابل شیطان بزرگ با یک ژست و لبخند دیپلماتیک معامله شده است؟ یا اینکه دستاوردهای بزرگ و مهمی به ارزش سی و سه سال مقاومت، سختی و رنج و اهدا صدها هزار شهید با خود به همراه داشته است!؟
    به نظر می‎رسد رئیس جمهور در اولین لحظات حضور در خاک ایران بدون هر گونه درنگ باید پاسخگوی اقدامی باشد که نه در چارچوب گفتمان انقلاب اسلامی و نه در چارچوب محاسبات حداقلی منافع ملی نمی گنجد و از این رفتار ابهام زدایی کند، چرا که از دقایقی پس از انتشار این خبر، موجی از عصبانیت و ابهام همراه با تعجب در میان جریان انقلابی به راه افتاده است.

http://www.rajanews.com/detail.asp?lang_id=&id=169124
    ===================
    نمونه ای از تند روها که هنوز در خوابند!
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    به گزارش پایگاه خبری سفیر، در توئیتر حسن روحانی جزئیات این تماس که از سوی اوباما برقرار شده اینگونه آمده است:

باراک اوباما به روحانی:
    من احترام خودم رو به مردم ایران ابراز میکنم. متقاعد شده ام که روابط بین ایران و آمریکا بشدت بر روی منطقه اثر خواهد گذاشت. اگر ما در مورد پرونده هسته ای پیشرفت کنیم، سایر معضلات از جمله سوریه نیز قطعاً حل خواهد شد.

ما مسئولیت داریم راه دیپلماسی را ادامه دهیم و فرصتی بیهمتا در اختیار داریم تا با رهبری جدید در تهران پیش برویم.

برایتان سفر خوب و بی خطری آرزو میکنم و بابت ترافیک سنگین در نیویورک عذرخواهی میکنم.

روحانی به اوباما:
    در مورد مساله هسته ای، با عزم سیاسی، راهی برای حل سریع این موضوع وجود دارد. ما به آنچه از 5+1 و مخصوصاً دولت شما طی هفته ها و ماههای آینده می بینیم امیدوار هستیم.

من مراتب قدردانی خودم را بابت میهمان نوازی و تماس تلفنی شما ابراز میکنم.

در پایان حسن روحانی به اوباما گفته : have a nice day و اوباما هم در پاسخ به او گفته است خداحافظ، روز خوش.

ویرایش توسط کیوان : 2013/09/28 در ساعت 01:35
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 477 بار در 182 ارسال
    به گزارش خبرگزاری فارس، در حالیکه رییس جمهوری اسلامی ایران در حال حرکت از محل اقامت خود به سمت فرودگاه برای خروج از نیویورک بود، این تماس برقرار شد و طرفین پیرامون مسایل مختلف با یکدیگر گفت وگو کردند.

در این گفت وگوی تلفنی، دو طرف بر اراده سیاسی برای حل سریع مساله هسته ای تاکید کرده و زمینه را برای حل موضوعات دیگر و همکاری در مسائل منطقه ای مورد توجه قرار دادند.

در این گفت وگوی تلفنی روسای جمهوری ایران و آمریکا، همچنین وزرای امور خارجه خود را مامور کردند تا زمینه همکاری های لازم را هر چه زودتر فراهم آورند.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید peyman_zdfy از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی دشتي آواتار ها
    تشکر شده 141 بار در 47 ارسال
    به یاد حرکت خود جوش مردم در راه یابی تیم ملی به جام جهانی 98 فرانسه به نظرم فردا به نوعی مشابه مردم از روحانی استقبال کنند شوخی نیست یک بدعت شکنی کسی جرائت نداشت پا روی خط قرمز بگذارد ولی الان اتفاقی افتاده که با سربلندی بعد از این از آن یاد خواهیم کرد ، تصور کنید چند سال این روسهای دو سر نجس را ما تحمل کردیم و یا این چین از صادرات بنجل به بازار یک طرفه ایران در نبود سایرین به چه منافع سرشاری که نرسید ، از زخم زبانهای شیخک های حاشیه خلیج فارس درباره جزایر سه گانه و خلیج ع.ر ب.ی که نمی شود گذشت از فردا قیافه آنها دیدن دارد

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید دشتي از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال yosef آواتار ها
    تشکر شده 1,283 بار در 368 ارسال
    http://www.tabnak.ir/fa/news/347611/...AF%D9%86%D8%AF

به لینک خبر مراجعه کنید و درقسمت " نظرات بینندگان " شاهد شور و شوق هم میهنان باشید .
    آنچه هستیم، نتیجه چیزی است که بدان اندیشیده ایم.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید yosef از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها