نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2561 از 5220 نخست ... 15612061246125112551255825592560256125622563256425712611266130613561 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25,601 به 25,610 از 52196

موضوع: اخبار

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    ایران و عربستان سعودی به مذاکرات ژنو 2 دعوت شدند

ایسنا- یک دیپلمات عربی اعلام کرد: ایران و عربستان سعودی و بیش از 30 کشور برای حضور در مذاکرات ژنو 2 که ماه آینده برگزار می‌شود، دعوت شدند. یک دیپلمات عربی به خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که در حال حاضر 32 کشور برای شرکت در مذاکرات ژنو 2 دعوت شده‌اند.

ممکن است این تعداد افزایش یابد زیرا کشورهای بسیاری می‌خواهند در این مذاکرات حضور داشته باشند. وی ادامه داد: اعضای دایم شورای امنیت سازمان ملل همسایگان سوریه، همچنین عربستان سعودی و ایران، آلمان و ایتالیا در این مذاکرات شرکت می‌کنند.

هم از دولت بشار اسد و هم از مخالفان سوری، اسامی باید تا 27 دسامبر به سازمان ملل معرفی شوند. این دیپلمات عربی افزود: البته هنوز اطمینان لازم از برگزاری این مذاکرات وجود ندارد، زیرا بسیاری از مسایل هنوز نامعلوم است. وی خاطرنشان کرد: تا این لحظه ولادیمیرپوتین رییس‌جمهور روسیه به این دعوت پاسخی نداده است.
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده است:

وزیر خارجه ایتالیا در راه تهران

تسنیم- وزیر خارجه ایتالیا به منظور ملاقات با مقامات ایرانی طی روزهای آتی به ایران سفر خواهد کرد. اما بونینو، وزیر خارجه ایتالیا روز پنج‌شنبه اعلام کرد که طی روزهای آینده به تهران سفر خواهد کرد.

خبرگزاری آنسا ایتالیا اعلام کرد: سفر بونیو اولین سفر رسمی وزیر خارجه این کشور طی 10 سال اخیر به شمار می‌رود. در سال 2004 فرانکو فراتینی، وزیر خارجه ایتالیا به ایران سفر کرد. وزیر خارجه ایتالیا در ملاقات با مقامات ایرانی به تبادل نظر در امور منطقه‌ای و بین‌المللی خواهد پرداخت.

گزارش‌ها حاکی از آن است که هدف اصلی بونیو در این سفر افزایش سطح همکاری‌های اقتصادی با ایران است. وی پیش از این همکاری میان دو کشور را به صورت سنتی بسیار بسیار خوب توصیف کرده بود. سفر وزیر خارجه ایتالیا به ایران پس از توافق در مذاکرات میان ایران و 6 قدرت جهانی صورت می‌گیرد.

هیات پارلمانی اروپا وارد تهران شد

ایرنا- هیات هشت نفره پارلمان اروپا بامداد جمعه به منظور دیدار با مقامات جمهوری اسلامی ایران وارد تهران شد.

این هیات به ریاست خانم تارجا کرونبرگ به دعوت کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس به ایران سفر کرده است. هیات پارلمانی اروپا قرار است با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، علاءالدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و جمعی از مسوولان کشور دیدار و گفت‌وگو کنند.

سفر 6 روزه هیات پارلمانی اروپا از جمعه 22 آذر ماه آغاز و تا چهارشنبه 27 آذر ادامه خواهد یافت. این هیات پارلمانی قرار است در این سفر از شهر تاریخی اصفهان نیز دیداری داشته باشند. اعضای این هیات را افرادی چون کورنلا ارنست از آلمان و ماریته شاک از هلند تشکیل می دهند.

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال smj13 آواتار ها
    تشکر شده 10,580 بار در 1,186 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    آمریکا، از تو گذشتیم تو هم ما را ببخش!(خبر ویژه)

یک روحانی آلت دست فتنه‌گران می‌گوید ایران و آمریکا از هم بگذرند.
    به گزارش آفتاب، صانعی در مصاحبه با روزنامه نیویورک تایمز با اشاره به درگذشت ماندلا گفت: من امیدوارم که رهبران دنیا همان گونه که در مراسم تشییع آقای ماندلا حاضر شدند و اینگونه به او احترام گذاشتند به کار او نیز احترام بگذارند، یکی از کارهای ارزنده او این بود که وقتی آزاد شد از همه آنهایی که در حق او ظلم کرده بودند گذشت اما به شرط آن که به مردم بگویند چه ظلم‌هایی در حق او و مردمش کرده‌اند.
    وی می‌افزاید: امروز هم معتقدم دولتمردان ایران و آمریکا و سایرین با هم مطابق آنچه گفتم از هم بگذرند و دوستانه زندگی کنند. وی روشن نمی‌کند چرا ملت ایران از ظلم‌ها و جنایت‌های فزاینده و تازه به تازه آمریکا بگذرند و متقابلا آمریکا به عنوان طرف مستکبر و متعدی و ظالم، از چه چیزی باید بگذرد؟! در واقع چنین منطقی ظلم به مظلوم و خدمت به ظالم است چرا که دو سر ظلم و تعدی را در ارتکاب ستم برابر می‌کند.
    باید از آقای صانعی پرسید ملت ایران باید 25 سال حمایت آمریکا از رژیم جبار و غارتگر و مفسد پهلوی و کودتای 28 مرداد را فراموش کنند یا حمایت‌های کاخ سفید از رژیم متجاوز صدام و همه گروهک‌‌های ضد انقلاب را که هر کدام دست خود را در خون ملت ایران شستند؟ ترور و خرابکاری مورد حمایت سازمان سیا را از یاد ببرند یا تدارک کودتا و اعمال تحریم‌های ضد انسانی را؟ از خون 290 شهروند بی‌گناه هواپیمای مسافربری اغماض کنند یا ده‌ها هزار قربانی تسلیحات شیمیایی صدام که با چراغ سبز آمریکا مورد استفاده قرار گرفت؟
    یادآور می‌شود آشوبگران وابسته به ضد انقلاب در شعارهای معنادار فتنه سبز که در رسانه‌های آمریکایی نظیر رادیو فردا بازتاب پیدا کرد، مدعی بودند «مجتهد (روحانی) واقعی- منتظری، صانعی».
    این نکته نیز سزاوار گفتن است که برخی مقامات آمریکایی در طول 3 دهه گذشته و پس از انواع دشمنی‌ها با ملت ایران، پس از بازنشستگی مدعی شده‌اند ایران و آمریکا باید از یکدیگر بگذرند!
    http://www.kayhan.ir/920923/2.htm#N207

سالها است که داریم مدام گذشته را مرور میکنیم که آمریکا اله کرد و بِله کرد و جیم بِله !!!!
    جز اینکه از پیشرفت جا موندیم و فرهنگ و تمدنی را هم که داشتیم بواسطه فحاشی به بقیه کشورها از دست دادیم...
    سوال این است ؟
    امروز میخواهیم چکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
    آیا قرار است همچنان با مشتهای گره کرده و تهی از منطق به راهمان ادامه بدیم؟
    یا قرار است سر یک میز بشینیم و مشکلاتمان را برسی و رفع کنیم؟
    مشکلات همیشه هست ولی اگر دقت کنید "م" اول مشکلات که برداشته شود میشود شکلات !!!!!
    آیا وقت اون نرسیده که مشکلات را شکلات کنیم؟
    فقط کمی منطق و البته رافت انسانی و اسلامی میخواهد...
    با تشکر SMJ13
    هیـــچــگــونـــه توصیه ای به خرید و فروش ندارم !!!!

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید smj13 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مسعود اب آواتار ها
    تشکر شده 3,953 بار در 1,303 ارسال
    كدخبر: ۱۱۲۵۸۳
    تاريخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ - ۰۷:۰۹

بازده بانک‌ها، از میانگین بورس پیشی گرفت
    با وجود آنکه بازده سرمایه‌گذاری در بورس در پایان هفته گذشته به ۱۲۷درصد رسید.آمارها نشان می‌دهد؛ بازده برخی صنایع حتی از بازده بورس هم بیشتر بوده است. مهم‌ترین صنعتی که توانسته در دوره‌های 3و 6‌ ماه بازده بیشتری از میانگین کل بورس به‌دست بیاورد، صنعت بانکداری است.
    به گزارش همشهری، سهام بانک‌ها در پاییز امسال در کنار پالایشگاه‌ها و شرکت‌های تولید‌کننده محصولات پتروشیمی در کانون توجه بازار قرار داشت.
    از ابتدای هفته گذشته با ارائه لایحه بودجه سال 93توسط دولت به مجلس از تب و تاب سهام بانک‌ها در بورس کاسته شد اما به‌نظر می‌رسد با توجه به ارقامی که بانک مرکزی از ادامه افزایش حجم نقدیندگی منتشر کرده بار دیگر بانک‌ها درکانون توجه بازار سهام قرار بگیرند. به تازگی مدیر اداره بررسی‌های اقتصادی بانک مرکزی اعلام کرد که حجم کل نقدینگی با 10درصد رشد تا پایان شهریور به 506هزار میلیارد تومان رسیده است. این ارقام نشان می‌دهد که رشد حجم نقدینگی به این سادگی‌ها متوقف نخواهد شد. با درنظر گرفتن این نکته که رشد نقدینگی احتمالا منجر به رشد منابع بانک‌ها هم خواهد شد پیش‌بینی می‌شود صنعت بانکداری در ماه‌های آینده همچنان از صنایع پیشرو بازار باشد.
    در حال حاضر سهام 9بانک تجارت، دی، پاسارگاد، صادرات، سینا، پارسیان، انصار، ملت و اقتصادنوین در بورس دادوستد می‌شود. اطلاعات جدید نشان می‌دهد میانگین بازده سرمایه‌گذاری در صنعت بانکداری در پاییز امسال 60درصد بوده است، میانگین بازده کل بورس تهران در همین دوره 50درصد بوده است، این ارقام به‌معنای آن است که در یک دوره 3ماهه بانک‌ها حتی توانسته‌اند سود بالاتری از کل بورس نصیب سرمایه‌گذاران خود کنند. در این میان سهام بانک تجارت بیشتر از سایر بانک‌ها رشد کرده و سهامداران این بانک در پاییز امسال 95درصد سود کرده‌اند. بانک‌های دی، پاسارگاد و صادرات هم به‌ترتیب با کسب 88 ،71 و 66درصد سود در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
    آمار‌ها همچنین نشان می‌دهد میانگین بازده بانک‌ها در دوره 6ماهه هم از بازده شاخص بورس بیشتر بوده است. سهام بانک‌ها در این مدت به‌طور میانگین 113درصد رشد کرده است درحالی‌که میانگین بازده کل بورس 106درصد بوده است. در این دوره هم بانک تجارت با کسب 172درصد بازده در جایگاه نخست صنعت بانکداری در بورس جای گرفت و پس از آن بانک‌های صادرات، سینا وملت به‌ترتیب با 148، 144و 130درصد بازده در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده است:

تعطیلات یک ماهه تندروها در آمریکا

تهران-ایرنا -
    خیلی ها باور نخواهند کرد، اما شاید وجود مقدس حضرت عیسی بن مریم (ع)، ژنو را در دقیقه 90 نجات دهد! دیروز، آخرین روز کاری کنگره و سنا در آمریکا بود.امروز و فردا که تعطیلات آخر هفته است و از دوشنبه، تعطیلات کنگره به مناسبت کریسمس یا تولد حضرت عیسی مسیح (ع) آغاز می شود.

در ادامه سر مقاله روزنامه «شرق» در روز شنبه که به قلم صادق زیبا کلام با عنوان « تندروهای آمریکایی یک ماه در تعطیلات » نگاشته شده آمده است : تندروهای جمهوریخواه مجبورند یک ماهی – فعلا- توپخانه خود را در قالب افزایش تحریم های جدید علیه ایران متوقف کنند. ممکن است فرجی شود و ظرف این یک ماه، پیشرفت هایی در زمینه توافق ژنو حاصل شود که کار را برای تصویب تحریم های جدید، از جانب کنگره کلا به عقب بیندازد. واقع مطلب آن است که فشار رادیکال های جمهوریخواه یا جناح راست در آمریکا روی اوباما برای تصویب تحریم های جدیدتر علیه ایران، فوق العاده زیاد است.

دیروز همانطور که شاهد آن بودیم، تیم مذاکره کننده ایران که برای مقدمات به «ژنو» رفته، کاسه صبر و تحملش لبریز شد. عباس عراقچی و همراهان وی نیز نسبت به اعتراض به تحریم های جدید و هم خیلی اساسی تر در اعتراض به وعده تحریم های بیشتر از سوی کنگره، میز مذاکره را ترک کردند. واقعیت آن است که اوباما و مجموعه قوه مجریه، همه نیرو و تلاش خود را به کار گرفتند تا مانع از عقیم سازی توافق «ژنو» توسط کنگره شوند. رییس جمهور آمریکا و وزیرخارجه اش به همراه اعضای پرنفوذ دموکرات در کنگره و سنا از روزی که توافقنامه «ژنو» امضا شد، هرآنچه نفوذ و قدرت داشته اند به کار گرفته اند تا در برابر «مجلسین» بایستند.

البته رییس جمهور ایالات متحده طبق قانون می تواند تحریم ها را «وتو» کند اما اگر تصویب تحریم های جدید از حمایت بیش از دوسوم اعضای کنگره برخوردار باشد در آن صورت اوباما نمی تواند اجرای آن را به عقب بیندازد. اشکال اساسی آن است که رویکرد کنگره و سنا نسبت به ایران به گونه ای است که بعید نیست تحریم های جدید با حمایت دوسوم نمایندگان همراه شود. با وجود آنکه برخی نمایندگان و سناتورهای پرنفوذ دموکرات از توافق ژنو و تلاش های اوباما برای رسیدن به نوعی توافق و تفاهم با ایران حمایت می کنند، اما حمایت از رییس جمهور ایالات متحده در کنگره و سنا خیلی زیاد نیست. در واقع از این بابت، اوباما و رییس جمهور خودمان آقای روحانی، وضعیت مشابهی دارند. هر دو آنها با دیوار بلند تندروها مواجه هستند. البته اوباما متحدان دیگری هم داشته است.

انگلستان، فرانسه، آلمان و در مجموع «اتحادیه اروپا» برخلاف جمهوریخواهان تندرو از «ژنو» حمایت کرده اند و مخالف تصویب تحریم های جدید از سوی آمریکا هستند. اگر تندروها در واشنگتن موفق نشوند در آن صورت ممکن است اجماعی در غرب که طی هشت سال دولت اصولگرایان علیه ایران شکل گرفته بود شکاف بردارد. هم اروپایی ها و هم دموکرات های میانه رو، خواهان پیشبرد توافق ژنو هستند و همچون اروپایی ها، با وضع هرگونه تحریم جدید علیه ایران مخالفند. در مقابل رهبران اسراییل و لابی پرنفوذ آن کشور در آمریکا به همراه «عقاب» ها یا همان جمهوریخواهان تندرو، هدفشان بیشتر واردکردن فشار بر ایران به منظور تغییر بسیاری از سیاست های خارجی است.

به علاوه خواهان برطرف ساختن تهدید کامل هسته ای ایران هستند. اگر فرصت تعطیلی تولد حضرت عیسی مسیح نتواند توافق «ژنو» را نجات دهد و بعد از تعطیلات، تندروهای واشنگتن همچنان ماشین تحریم علیه ایران را به جلو ببرند در آن صورت و عملا باید توافق «ژنو» را دیگر فراموش کرد. توافق «ژنو» یک فرصت تاریخی پس از 35سال برای ایران و غرب است که بتوانند برای اولین بار در مسیر تنش زدایی و وفاق حرکت کنند. اگر این اتفاق نیفتد، این فقط توافق «ژنو» نخواهد بود که به پایان خواهد رسید بلکه این؛ پایان بهار کم عمر تنش زدایی میان ایران و غرب خواهد بود و صد البته، این ایران نخواهد بود که از اجرانشدن «ژنو»، متضرر می شود. اتفاقا مجموعه غرب نیز بدون تردید از عدم پایبندی به امضایشان و اثرات آن بر وضعیت خاورمیانه و البته پرستیژ جهانی شان، آسیب جدی خواهد دید. پس از آن، تندروها در ایران بدون تردید، دست بالا را در عرصه سیاست خارجی مجددا پیدا خواهند کرد و به اصلاح طلبان و میانه رو ها خواهند گفت: «حالا دیدید حق با ما بود؟»

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 719 بار در 186 ارسال
    وسوی‌نژاد در گفت‌وگو با فارس خبر داد
    طرح 2 فوریتی مجلس به الزام دولت برای غنی‌سازی اورانیوم با غنای60 درصد

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: نمایندگان در حال تهیه طرحی هستند که دولت را ملزم به غنی‌سازی با قنای بالای 60 درصد می‌کند و بناست تا این طرح با قید دوفوریت به هیئت‌رئیسه مجلس تحویل داده شود.
    خبرگزاری فارس: طرح 2 فوریتی مجلس به الزام دولت برای غنی‌سازی اورانیوم با غنای60 درصد

Tweet

حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: با توجه به روندی که طرف مذاکره‌کننده در جریان مذاکرات هسته‌ای در پیش گرفته است نمایندگان در حال تهیه طرحی هستند که دولت را ملزم می‌کند تا غنی‌سازی اورانیوم را تا بیش از 60 درصد افزایش دهد.

وی با بیان اینکه قرار است این طرح با قید2 فوریت به هیئت رئیسه ارائه شود، تصریح کرد: پیش از این نیز طرحی با قید دو فوریت با عنوان الزام دولت بر حفاظت از دستاوردهای هسته‌ای به هیئت‌رئیسه مجلس تحویل داده شده بود که به دلیل شرایط کشور طرح مسکوت گذاشته شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: کشور ما پتانسیل‌های لازم را برای انجام غنی‌سازی با قنای بالای 20 درصد را در اختیار دارد و ما برای تأمین سوخت کشتی‌های خود به اورانیوم با غنای بیش از 60 درصد نیاز داریم که با توجه به هزینه بالای سوخت‌های فسیلی ما نیز باید از انرژی پاک و کم‌هزینه هسته‌ای برخوردار باشیم.

موسوی‌نژاد با بیان اینکه آمریکا هیچ توافق و حق را در جامعه بین‌الملل به رسمیت نمی‌شناسد، گفت: آمریکا با اعمال تحریم‌های جدید توافقنامه ژنو را زیر پا گذاشته است.

انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد
    پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
    پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال
    مجلس به ۱۳۹ مصوبه دولت روحانی ایراد گرفت!

مجلس شورای اسلامی به ۱۳۹ مصوبه دولت یازدهم طی ۱۰۰ روز گذشته ایراد گرفت.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، مجلس شورای اسلامی به 139 مصوبه دولت یازدهم در 100 روز گذشته ایراد گرفته است که به شرح زیر اعلام می‌شود:

1. شصت و یک مورد وصول ایراد مقدماتی

2. هفت مورد ارائه لایحه دفاعیه نسبت به ایراد مقدماتی

3. دو مورد انعکاس ایراد مقدماتی به دستگاه‌های اجرایی ذیربط

4. سیزده مورد دریافت پاسخ دستگاه‌های اجرایی ذیربط

5. بیست و هشت مورد وصول ایراد رسمی

6. چهار مورد ارائه پیش‌نویس تصویب‌نامه رافع ایراد به دستگاه‌های اجرایی ذیربط

7. چهار مورد ارائه پیش‌نویس تصویب‌نامه رافع ایراد به هیأت دولت

8. هفده مورد اعلام ملغی‌الاثر بودن مصوبه در قسمت مورد ایراد

9 . سه مورد ارائه لایحه دفاعیه نسبت به ایراد رسمی
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : فرناندا لیما مجری برزیلی برنامه قرعه کشی جام جهانی 2014 که صفحه فیسبوکش مورد حمله شدید ایرانیان قرار گرفته بود در گفتگو با فرانس24 عنوان کرد:« هر فردی محصول فرهنگی است که در آن زندگی میکند.»

به گزارش سایت خبری تیک Tik.ir، او افزود: در مورد مردم ایران باید بگویم، نظر من به خاطر کامنت‌های توهین‌آمیز نسبت به آنها تغییر نکرده است. من همچنان به فرهنگ و همه انسان‌ها احترام می‌گذارم.

این مدل و مجری معروف بزریلی افزود: من فارغ‌التحصیل رشته روزنامه نگاری هستم و 15 سال است که در رسانه‌ها مشغول به کارم، در نتیجه معتقدم آماده مجری‌گری چنین برنامه‌هایی هستم. من بسیار خوشحال بودم که مجری‌گری برنامه بین‌المللی دیگری را بر عهده داشتم. برنامه‌ای که در سرتاسر جهان به نمایش در می‌آید و کار من بیشتر دیده می‌شود. این برنامه به نوعی به رسمیت شناختن توانایی‌های من بعد از سال‌ها تلاش در این زمینه بود و البته فرصتی برای به چالش کشیدن خودم.

وی اضافه کرد: زمانی که از من خواسته شد تا مجری برنامه باشم، همچنین از من خواسته شد تا لباسی طلایی رنگ بپوشم که تا زانوی من بود، لباسی که به نوعی مناسب آب و هوای «باهیا» هم بود.

لیما گفت: من لباسی را پوشیدم که از من خواسته شد. من یک حرفه‌ای هستم و آنچه را که عرف است دنبال می‌کنم. نه من و نه هیچ کس دیگری در این برنامه فکر نمی‌کرد چنین اتفاقی رخ دهد و گرنه، معتقدم میشد تیپ و ظاهر دیگری نیز انتخاب شود.

مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی برزیل افزود: من درمورد حملات و عذرخواهی ها شنیدم، البته شبکه‌های اجتماعی را خیلی دنبال نکردم. هر فردی محصول فرهنگی است که در آن زندگی می‌کند در نتیجه من همانگونه که یک زن غربی در یک برنامه عظیم بین‌المللی لباس می‌پوشد، لباس پوشیدم. باهیا هم جایی است که دمای هوای آن غالبا بالا است.

وی ادامه داد: معمولا اظهارنظرهای خشونت آمیزتر باعث جلب توجه بیشتری می‌شوند و این خود به گستاخی بیشتر منجر خواهد شد. اما من ترجیح می‌دهم فکر کنم انسان‌های بیشتری با قصد و نیت خوب و خوش قلب وجود دارند. کسانی که تفاوت را بین انسان ها به رسمیت می‌شناسند و با ذهنی بازتر و هوشمندانه‌تر از کسانی که حمله می‌کنند، به مخالفت و مناظره می‌پردازند.

لیما ادامه داد: در مورد مردم ایران باید بگویم، نظر من به خاطر کامنت‌های توهین آمیز تغییر نکرده است. من همچنان به فرهنگ و همه انسان‌ها احترام می‌گذارم و سعی می‌کنم هیچ کس را قضاوت نکنم تا خودم نیز مورد قضاوت دیگران قرار نگیرم.

وی گفت: من انتظار ندارم مورد عشق و علاقه همه قرار بگیرم، اما تلاش می‌کنم عاشق همه باشم و هر روز انسان بهتری نسبت به گذشته شوم. فرهنگ‌های مختلف و نقطه نظرات متفاوت همیشه زمینه‌ای برای گفتگو بین انسان‌هاست، گفتگو و مناظره پدیده‌ای «سلامت» است اما خشونت هیچ گاه اینگونه نخواهد بود.

مدل مشهور برزیلی تاکید کرد: من می‌خواهم بگویم به خاطر تمام اتفاقاتی که افتاده متاسفم. من به هیچ وجه قصد نداشتم هیچ کشور، فرهنگ و یا مردمی را به هر شکلی مورد حمله و بی احترامی قرار دهم. من به هیچ‌وجه قصد نداشتم باعث نوعی از جنجال و یا رفتار خجالت‌آور شوم.

وی گفت: من اطمینان می‌دهم که این اتفاق را به عنوان یک درس یاد خواهم گرفت و در انتخاب لباس برنامه «توپ طلا» آن را در نظر خواهم داشت تا همه بتوانند آن را تماشا کنند.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

جناب آقای علوی و معاون ایشان فرمودند که در دولت یازدهم گفتمان وزارت اطلاعات تغییر کرده و این روشها شرعا و قانونا مردود و مورد نکوهش است. لازم است مراتب سپاس و تشکر خود را از زحمات وزیر محترم اطلاعات و همکارانشان ابراز نمایم.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

علی مطهری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با انتشار بیانیه ای جزئیاتی را درباره کشف و برکناری عوامل کارگزاری دستگاه شنود در دفترش در بین مسؤولان وزارت اطلاعات منتشر کرد.

به گزارش «انتخاب»، متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به اطلاع ملت شریف ایران می رساند پیگیری ها در خصوص کارگذاری دستگاه شنود در دفتر کار اینجانب به نتیجه ذیل منتهی شده است:

پس از طرح سوال این بنده از وزیر محترم اطلاعات در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و قانع نشدن اینجانب از پاسخ ایشان، در مهلت قانونیِ وزیر برای قانع کردن این بنده و در نتیجه مطرح نشدن آن در صحن علنی مجلس ، به در خواست وزارت اطلاعات در تاریخ ۱۰/۹/ ۹۲ جلسه ای با حضور وزیر محترم اطلاعات جناب حجت الاسلام آقای دکتر علوی و یکی از معاونان ایشان و مدیر کل آن معاونت و اینجانب برای حل مسئله تشکیل شد.

در آن جلسه به اطلاع اینجانب رساندند که کارگذاری دستگاه شنود در دفتر کار اینجانب – همان طور که حدس می زدم- با هدایت یکی از معاونان مدیریت قبلی وزارت اطلاعات توسط چند تن از افراد زیر مجموعه او با انگیزه سیاسی انجام شده است و آن معاون و مدیر کل او هر دو از کار برکنار شدند و پرونده آنها مطابق مقررات داخلی وزارت اطلاعات در دست بررسی برای صدور حکم است.

البته همه این افراد به نادرستی کار خود اعتراف کرده و متنبه شده اند. اسامی این افراد – هرچند مستعار- نزد اینجانب محفوظ است.

ضمنا در تاریخ ۲۱/۹/ ۹۲ وسائل شنودی که در دفتر اینجانب کشف و ضبط شده بود با یک دستگاه گوشی تلفن همراه و دستگاه DVR دوربین ورودی ساختمان که روز بعد آن ماجرا توسط افراد مذکور برای محو تصاویر آن به سرقت رفته بود مبادله شد.

جناب آقای علوی و معاون ایشان فرمودند که در دولت یازدهم گفتمان وزارت اطلاعات تغییر کرده و این روشها شرعا و قانونا مردود و مورد نکوهش است. لازم است مراتب سپاس و تشکر خود را از زحمات وزیر محترم اطلاعات و همکارانشان ابراز نمایم.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها