نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1015 از 5220 نخست ... 155159159651005101210131014101510161017101810251065111515152015 ... آخرین
نمایش نتایج: از 10,141 به 10,150 از 52196

موضوع: اخبار

عضو عادی
    تشکر شده 318 بار در 80 ارسال
    http://www.tabnak.ir/fa/news/254687/...ید-سهام
    مدیر اداره امور بورس ها و بازارهای سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی با وثیقه كردن سهام خود نزد بانك ها و دریافت وام می توانند نسبت به تامین نقدینگی برای خرید و فروش سهام اقدام كنند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)،' محمودرضا خواجه نصیری' با اشاره به اینكه موضوع مذكور از مصوبات شورای عالی اصل 44 است، اظهار داشت: بر این اساس برای سرمایه گذاری بانك ها در بازار سرمایه محدودیت هایی وجود دارد كه با این مصوبه ، این محدودیت ها كاهش می یابد.

وی با تاكید بر اینكه سرمایه گذاری در سهام بانك ها برای سهامداران حقیقی و حقوقی دارای محدودیت هایی است، خاطر نشان كرد: بر این اساس سیاست های انقباضی وجود داشت كه سقفی را برای سهامداران تعیین كرده بود.

وی با بیان اینكه طبق این مصوبه سقف سهامداری در بانك ها 10 درصد افزایش می یابد، تصریح كرد: از سوی دیگر برای تامین نقدینگی در بازار سرمایه طرحی تدوین شده است كه مطابق با آن ، بانك ها با قراردادهایی در قالب وثیقه كردن سهام به سهامداران برای سرمایه گذاری در بازار سرمایه وام می دهند .

**حقوقی ها در مرحله اول

مدیر اداره امور بورس ها و بازارهای سازمان بورس با اشاره به اینكه چنین روشی در سایر كشورهای دنیا به اجرا درمی آید، خاطرنشان كرد: بر این اساس سهامداران با وثیقه كردن سهامشان در بانك ها بخشی از ارزش سهام خود را وام می گیرند.

خواجه نصیری با تاكید بر اینكه این برنامه ابتدا برای سرمایه گذاران حقوقی به اجرا درمی آید، گفت: با توجه به اینكه ارزش سهام در بازار سرمایه نوساناتی را شاهد است، مقرر شده تا 50 درصد ارزش سهام ، وام پرداخت شود .

وی با بیان اینكه هنوز جزییات این برنامه مشخص نیست ، افزود: بر این اساس سودی كه قرار است به این وام تعلق بگیرد یا قراردادهایی كه مقرر شده در قالب آن وام پرداخت شود ، مشخص نشده است.

عضو فعال hasa آواتار ها
    تشکر شده 3,384 بار در 682 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرداد نمایش پست ها
    کاربر محترم hasa اتفاقا هرچه می کشیم ازآلودگی سیاست و کشور داری بامقوله ای ناساز به نام دین است شما فکر می کنید چند درصد مردم این کشور مسلمان تازه بافرض درست وبه روز بودن آمزه های دین اسلام هستند .
    دوست عزیز مردم دیگر از اینگونه تعریف دروغین از دین خسته ومنزجر شده اند .حالا شما داعیه پرچمداری اسلامتان را از جانب کشورتان دارید .

باید به عرض حضرتعالی برسانم درصد بالائی از جامعه دارند دین بالا می آورند شما ظاهرا از اصحاب کهفید .

به قول رند رنود حافظ:

حافظا می خور رندی کن و خوش باش ولی دام تزویر مکن چون دگران قرآن را
    ویا در جای دیگر می فرماید :
    دانی که چنگ وعود چه تقریر میکنند / پنهان خورید باده که تعزیر می کنند
    ناموس عشق ورونق عشاق می برند / عیب جوان و سرزنش پیر می کنند
    می خور که شیخ و حافظ و مفتی محتسب / چون نیک بنگری همه تزویر می کنند .

باید عرایضم رابااین کلام تکمیل که دین یعنی به سخره گرفتن عقل کامل بشری .

البته بسیار سخت دارم که دراین مجمل نمی گنجد .

با کمال احترام به نظرات استفاده از دین برای پیش بردن مقاصد فسادو مالی و یا سواستفاده بحث دیگری است که در جامعه ما هم کم نیست ولی نگرش دینی در جامعه چیز دیگری است لازم وضروری که مقوله خود رادارد و جای بحث در اینجا نیست . با تشکر

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hasa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    اینم خط فقر 89...

خط فقر اعلام شد: 946 هزار تومان!

رییس شورای رقابت با بیان اینکه خانوارهای شهری با درآمد ماهانه کمتر از 946 هزار تومان زیر خط فقر به حساب می آید، گفت: مقدار یارانه نقدی فاز اول توانسته اثر مثبتی در توزیع درآمد و افزایش رفاه فقرا داشته باشد و برای فاز دوم افزایش 20 درصدی کافی خواهد بود.

جمشید پژویان در گفت و گو با ایسنا درباره خط فقر در سال 90 تصریح کرد: در مورد سال 90 هنوز محاسبات انجام نشده است، اما در سال 89 خانوارهای شهری با درآمد ماهانه کمتر از 946 هزار تومان و خانوارهای روستایی با درآمد ماهانه کمتر از 580 هزار تومان زیر خط فقر به حساب میآیند.

وی همچنین درباره میزان افزایش یارانه نقدی در آستانه فاز دوم قانون هدفمندسازی یارانهها اظهار کرد: مطالعات و مشاهدات در سالگرد هدفمندی یارانهها نشان داد که مقدار یارانه نقدی فاز اول توانسته اثر مثبتی در توزیع درآمد و افزایش رفاه فقرا داشته باشد بنابراین اگر اگر همان میزان یارانه فاز اول هدفمندی یارانهها به طور متوسط 20 درصد افزایش یابد کافی خواهد بود.

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 193 بار در 46 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasa نمایش پست ها
    دوست عزیز گناه کسی به گردن کسی دیگر نمی اندازن اون دومورد تجاوز جنسی بزور هم داشتنددر برابر چشمان شوهرطرف و غیره بحث فساد و بی عدالتی چیزی است که همه جهان بدنبال ان هستند. اگر کمی توجه کرده باشی تنها راه اصلاح کشور درست شدن فرهنگ جامعه هست شما الان وقتی بهت یک کار بدهند و بگویند حق را زیرپا بگذار اگر در این شرایط قرار گرفتی و نگذاشتی ؟ اونوقت این در جامعه اتفاق خواهد اوفتاد. دیگر بحثی ندارم هر کس به اندازه تفکر خود میتونه برداشت از موضوع داشته باشه البته ادامه دادن بحث در این تاپیک کار درستی نیست . والسلام
    نخیر قربان آن دو مورد صرفا و فقط و فقط بخاطر شرب خمر بوده کافیست حکم قاضی را مطالعه بفرمایید ولی متاسفانه شماها دنبال حقیقت نیستید و در پست قبلی هم عرض کردم شما دوستان ظاهرا در فضایی غیر از جامعه ایرانی دارید زندگی می کنید .
    ضمنا باز هم به عرایض بنده توجه نفرمودید موردی که از بیعدالتی عرض کردم مشتی است از نمونه خروارها···
    در ذیل برای آگاهی شما دوست عزیز خبر مربوطه را درج می نمایم باشد که از خواب گران بیدار شوید البته اگر خود را بخواب نزده باشید!!!

ﻣﺤﻜﻮﻣﺎﻥ ﺑﻪ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﺷﺮﺏ ﺧﻤﺮ ﻣﻲﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻋﻔﻮ ﻛﻨﻨﺪ
    ﻓﺎﺭﺱ: ﺭﻳﻴﺲ ﺩﺍﺩﮔﺴﺘﺮﻱ ﻣﺸﻬﺪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺩﻭ ﻣﺘﻬﻢ ﺑﻪ ﺷﺮﺏﺧﻤﺮ ﺩﺭ ﻣﻼﺀﻋﺎﻡ ﮔﻔﺖ: ﺣﻜﻢ ﻗﻄﻌﻲ ﺍﺳﺖ ﻭﻟﻲ ﺗﺎ ﻣﻘﺪﻣﺎﺕ ﻛﺎﺭ ﻧﻬﺎﻳﻲ ﻧﺸﻮﺩ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﻤﻲﺷﻮﺩ. ﺣﺠﺖﺍﻻﺳﻼﻡ ﺳﻴﺪﺣﺴﻦ ﺷﺮﻳﻌﺘﻲ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﺩﺍﺷﺖ: ﺣﻜﻢ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﻗﻄﻌﻲ ﺍﺳﺖ ﻭﻟﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﻣﻘﺪﻣﺎﺕ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﺷﻮﺩ. ﻳﻌﻨﻲ ﺷﺎﻳﺪ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﻋﺪﺍﻣﻲ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻋﻔﻮ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﻛﻤﻴﺴﻴﻮﻥ ﻋﻔﻮ ﻣﻄﺮﺡ ﺷﻮﺩ. ﺍﮔﺮ ﻫﻢ ﻋﻔﻮ ﺭﺩ ﺷﺪ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺑﺎ ﺣﻮﺯﻩ ﺭﻳﺎﺳﺖ ﻗﻮﻩﻗﻀﺎﻳﻴﻪ ﻫﻤﺎﻫﻨﮕﻲﻫﺎﻱ ﻻﺯﻡ ﺑﻪ ﻋﻤﻞ ﺁﻳﺪ. ﺣﺠﺖﺍﻻﺳﻼﻡ ﺷﺮﻳﻌﺘﻲ ﮔﻔﺖ: ﺑﺮﺍﺳﺎﺱ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﺳﻪ ﺑﺎﺭ ﺷﺮﺏﺧﻤﺮ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ، ﺑﻪ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﻣﺤﻜﻮﻡ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse12 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال
    مشکل در دین نیست بلکه در برداشت افراد از دین است .
    تعریف جدید ایرانی ها : این است مشکل ما :

توی این روزهای بارانی اخیر منتظر تاکسی موندن واقعا خیلی سخته مخصوصا وقتی راننده ها هم بی انصافی به خرج داده و از جابجایی مسافر به صورت عادی خودداری کنند. این اتفاق برای ما رخ داد و راننده خط بی توجه به صف مسافران که منتظر ماشین بودند کنار خیابون داد میزد : " دربـــــــــــــــــست " . نگاه معنی دار و اعتراض های گاه و بی گاه مسافران هم راننده رو کلافه کرده بود و هم ما رو، به خاطر همین من و یک خانم و دو آقای دیگه با همدیگه ماشین رو با کرایه 6000 تومن دربست گرفتیم که برای هر مسافر نفری 1500 تومن میافتاد درحالی که کرایه خط فقط 550 تومن بود. به هر ترتیب سوار تاکسی شدیم و راننده شروع کرد از مشکلات ماشین و گیر نیومدن لاستیک و بنزین آزاد زدن صحبت کردن و به اصطلاح همون جلسه که پیش تر شرح دادم شروع شد.

کنار راننده مرد جوانی نشسته بود که انگار از خیس شدن زیر بارون دل خوشی نداشت. وقتی سخنرانی راننده درباره مشکلات بنیادی مملکت شروع شد خیلی سریع خودش رو وارد بحث کرد که بهتره ادامه بحث رو به صورت یه گفتگوی دو طرفه دنبال کنیم :

راننده تاکسی : برادر خانمم یه وام 6 میلیون تومنی میخواست بگیره مجبور شد ماشینش رو بذاره به عنوان وثیقه. بنده خدا الان خورده به مشکل دارند ماشینش رو مصادره میکنند. یه عده دزد دارند میلیارد میلیارد اختلاس میکنند کسی هم خبردار نمیشه اون وقت این جوون رو ببین چجوری سر میدوونند !

مسافر : نوش جونش !

راننده : (نگاه متعجب) نوش جون کی ؟

مسافر : نوش جون کسی که 3000 میلیارد تومن خورده

راننده : (با لحن عصبی آمیخته به تمسخر) نکنه اون بابا فامیل شما بوده ؟

مسافر : نه ! فامیل من نبوده اما یکی بوده مثل همین مردم . مثل شما! مگه این یارو از مریخ اومده اختلاس کرده ؟ یا اون مدیر بانک از اورانوس به ریاست رسیده بوده ؟

راننده : نه آقا جان اونا از ما بهترون اند. من برای یک جفت لاستیک باید 3 روز برم تعاونی اون وقت اون 3000 میلیارد تومن رو میخوره یه آبم روش !

مسافر : خب آقا جان راضی نیست نخر! لاستیک نخر ...

راننده : (با صدای بلند) چرا نامربوط میگی مرد حسابی؟ مجبورم بخرم ! لاستیک نخرم پس چجوری با ماشین کار کنم ؟

مسافر : وقتی شما که دستت به هیچ جا بند نیست و یه راننده عادی هستی وقتی میبینی بارندگی شده و مسافر مجبوره زود برسه به مقصد میای ماشینی که باید تو خط کار کنه رو دربست میکنی ...

راننده پرید وسط حرف طرف که : آقا راضی نبودی سوار نمیشدی !

مسافر : (با خونسردی) میبینی ؟ من الان دقیقا حال تو رو دارم وقتی داشتی لاستیک ماشین میخردی. مرد حسابی فکر کردی ما که الان سوار ماشین تو شدیم و 3 برابر کرایه رو داریم میدیم راضی هستیم ؟ ما هم مجبوریم سوار شیم ! وقتی تو به عنوان یه شهروند عادی اینجوری سواستفاده میکنی از مدیر یه بانک که میلیاردها تومن سرمایه زیر دستشه چه انتظاری داری ؟ اون هم یکی مثل تو در مقیاس بالاتر.

راننده آچمز شده بود و سرش تو فرمون بود ...

مسافر که حالا کاملا دست بالا رو داشت با خونسردی ادامه داد : دزدی دزدیه ... البته منظورم با شما نیستا ولی خداوکیلی چنددرصد از مردم ما اون کاری که بهشون سپرده شده رو خوب انجام میدن که انتظار دارند یه مدیر بانک کارش رو خوب انجام بده ؟ منتهی وقتی اونا وجدان کاری ندارند کسی بویی نمیبره اما گندکاری یه مدیر بانک رو همه میفهمند. برادر من تو خودت رو اصلاح کن تا اون مدیر بانک جرات همچین خلافی رو نداشته باشه

راننده که گوشاش تو اون هوای سرد از شدت خجالت حسابی سرخ شده بود گفت : چی بگم والا !

من اولین نفری بودم که تو مسیر باید پیاده میشدم و طبیعتا طبق قرار اجباری با راننده باید 1500 تومن کرایه میدادم. وقتی خواستم پیاده شم یه اسکناس 2000 تومنی به راننده دادم. راننده گفت 50 تومنی دارید ؟ با تعجب گفتم بله دارم و دست کردم تو کیفم و یه سکه 50 تومنی به راننده دادم . راننده هم یک اسکناس 1000 تومنی و یک اسکناس 500 تومنی بهم برگردوند و گفت : به سلامت !

همونطور که با نگاهم تاکسی رو که تو هوای بارونی مه آلود حرکت میکرد رو دنبال میکردم چترم رو باز کردم و پولا رو تو کیفم گذاشتم ... آروم شروع کردم به قدم زدن و با خودم فکر میکردم یعنی من هم باید خودم رو اصلاح کنم ...

9. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,986 بار در 19,075 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها

نوسانات پیاپی دلار در بازار، اقبال مردم را به خرید خودروهای وارداتی کاهش داده و در عوض، بخت و اقبال به خودروسازان داخلی رو کرده است در حالی که قیمت برخی خودروهای داخلی همچون پژو 206 ترمز بریده است.

با آغاز رسمی تعطیلات تابستانی در کشور و رو آوردن بسیاری از مردم به انجام سفرهای تابستانی، بازار خرید و فروش خودرو نیز داغ است. برخی رو به خرید خودرو آوردهاند و برخی دیگر نیز ترجیح میدهند که به خاطر داشتن یک سفر بی دردسر، خودروی خود را تعویض کرده و خودرویی نو یا مدل بالاتر برای خود دست و پا کنند.

همین امر سبب شده است که تقاضا برای خرید خودرو نسبت به ماههای گذشته، افزایش یابد اما تنها اینکه برخی قصد خرید یا تعویض خودروی خود را داشته باشند، کافی نیست، بلکه باید تمامی شرایط را سنجید تا بتوان در بازار خودرو، یک خرید خوب داشت.

سکته معامله خودروهای وارداتی در بازار
    این افزایش تقاضا البته در حالی از سوی برخی از مردم به بازار وارد شده که نوسانات نرخ دلار در ماههای گذشته، بازار خودروهای وارداتی را با سکته مواجه کرده است و دیگر خرید یک خودروی وارداتی به دلیل اختلاف قیمتی که با خودروی داخلی پیدا کرده است، چندان به صرف نیست.

این در شرایطی است که در گذشته نه چندان دور، اختلاف اندک قیمت خودروهای وارداتی با توجه به کیفیتشان، نسبت به خودروهای تولید داخلی این انگیزه را تشدید میکرد که خریداران به سمت خرید خودورهای وارداتی سوق یابند و به خرید برندهای خارجی خودرو در بازار داخلی رو آورند.

اما نوسانات نرخ ارز، این کارکرد خودروهای وارداتی را کم رنگ کرد و حال این مشتریان هستند که به دلیل بالا رفتن فزاینده قیمت خودروهای وارداتی، ترجیح میدهند که برای خرید، به خودروهای تولید داخلی رو آورند.

باز هم بخت با خودروسازان
    این اقبال مردم به خرید خودروهای تولید داخلی، با سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی مصادف و این تغییر رویکرد مردم در خرید خودروهای تولید داخلی، به نفع خودروسازان شده است؛ در حالی که برخی از خودروسازان صاحب نام، این را به خوبی متوجه شدهاند و تولید خودروهای جدید را در بازار سرعت بخشیدهاند.

این در شرایطی است که تولید خودروهای جدید، همراه با راهاندازی خطهای تولید جدید نبوده است؛ بلکه خودروسازان از خطوط موجود خود برای تولید خودروهای تازهوارد استفاده کرده‎اند. نمونه آن نیز، خودرو 206 است که از جمله خودروهایی به شمار میرود که سهم مناسبی در بازار ایران دارد.

هم اکنون تولید خودروی 206 متوقف نشده، اما میزان تولید به اندازهای کاهش یافته است که اثرات آن به خوبی در بازار مشهود است.

یک نمایشگاهدار خودرو در این رابطه به خبرنگار مهر میگوید: عرضه خودرو 206 در بازار کاهش یافته و قیمت در اواخر هفته گذشته نسبت به هفته قبل از آن، با افزایش حداقل 100 هزار تومانی مواجه بوده است.

وی میگوید: این در حالی است که قیمت پژو 206 دست دوم نیز به شدت بالا رفته در حالی که ممکن است این خودرو به قیمتی که فروخته میشود، ارزش نداشته باشد، اما مردم باز هم ترجیح میدهند که پول بیشتری بپردازند و آن را خریداری کنند.

این فعال بازار خودرو میگوید: این موضوع به یک رویه تبدیل شده است که هرچه در بازار کم شود، مردم به خرید آن اقبال بیشتری نشان میدهند. هم اکنون این موضوع در مورد 206 هم صادق است.

قیمت 206 ترمز برید
    بررسیهای میدانی خبرنگار مهر نشان از این دارد که قیمت خودرو پژو 206 صندوقدار در بازار 17 میلیون و 800 هزار تومان و 206 تیپ 5 نیز، 21 میلیون و 500 هزار تومان است، این درحالی است که این قیمت در درب کارخانه 14 میلیون و 569 هزار تومان و 18 میلیون و 215 هزار تومان است.

همچنین، کمیاب شدن 206 در بازار و کاهش تولید آن، سبب شده است که بازار سیاهی شکل گیرد و دلالانی مثل همیشه وارد بازار شوند تا رهبری قیمتها را به عهده گیرند.

این در شرایطی است که محسن صالحینیا، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت میگوید که تولید 206 متوقف نشده است، بلکه بخشی از خط تولید این خودرو، به تولید رانا اختصاص یافته است.

راهکارهای جبران کمبود 206
    وی اظهار داشت: برخی از مدلهای پژو 206 با کاهش عرضه مواجه شده است، اما خودروساز قصد دارد به موازات کاهش عرضه 206 با عرضه رانا کمبود تولید را جبران کند.

این در حالی است که مطابق برنامهریزیها، تا نیمه دوم سال جاری، تولید پژو 206 و رانا به چرخه طبیعی باز میگردد.

جدول قیمت انواع خودروهای داخلی و خارجی
    افزایش قیمت دلار در بازار آزاد در روزهای گذشته سبب شده است تا قیمت برخی از انواع خودروهای وارداتی با افزایش مواجه شود. این در شرایطی است که بازار خودرو به دلیل کاهش تقاضا، با رکودی هم مواجه شده بود، اما هم اکنون باز هم به دلیل افزایش قیمت دلار، گویا قرار است که قیمت برخی از انواع خودروهای وارداتی، افزایش قیمت را تجربه کنند.

یکی دیگر از نمایشگاهداران خودرو در این رابطه میگوید: قیمت برخی از انواع خودروهای وارداتی در روزهای گذشته با افزایش قیمت مواجه بوده که نمونه آن، برخی از محصولات وارداتی شرکت هیوندایی به ایران است.

وی میافزاید: قیمت سوناتا ظرف روزهای گذشته حدود 800 تا 900 هزار تومان افزایش داشته و هم اکنون به 76 میلیون و 800 تا 77 میلیون تومان رسیده است.

این فعال بازار خودرو میگوید: البته قیمت برخی از انواع خودرو نیز با افزایش مواجه بوده است، همچنین تویوتا یاریس صندوقدار اتومات نیز افزایش قیمت 500 هزار تومانی تا یک میلیون تومانی را تجربه کرده است.

نام خودرو قیمت در بازار
    سمند SE 14 میلیون و 570 هزار تومان
    پژو 207 23 میلیون و 750 هزار تومان
    پژو 206 V8 20 میلیون و 800 هزار تومان
    پژو 405 15 میلیون و 100 هزار تومان
    مزدا3 61 میلیون و 500 هزار تومان
    مگان 41 میلیون و 500 هزار تومان
    پراید 132 10 میلیون و 400 هزار تومان
    سانگ یانگ رکستون 81 میلیون و 200 هزار تومان
    هیوندایی سوناتا 79 میلیون و 500 هزار تومان
    کیا سراتو 57 میلیون و 300 هزار تومان
    ام وی ام X33 33 میلیون و 100 هزار تومان
    خودروهای وارداتی رو که 3-4 برابر قیمت اونور اب تو پاچه ملت میکنن . خودروهای داخل رو هم که ........ ای لجم میگیره از گرونی قیمت خودرووووووووووووو.
    ای زور میگن به این ملت ........
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 3,715 بار در 714 ارسال
    درود بر بیکران

بدون در نظر گرفتن مساله بنیادین وفلسفه وجودی امریکا، تحلیلهامون به بیراهه رفته ودر نتیجه بهره لازم رو نخواهیم برد.

درنظر داشته باشیم که امریکا یک کشور نیست بلکه امریکا یک فرهنگه

تقابل امروز غرب ودر راس ان امریکا با دولتها وگروههای بنیادگرا، صرفا تقابل دو منطقه جفرافیایی نیست بلکه تقابل اندیشه هاست.

گروهها و دولتهای مکتبی ودر راس ان ایران امروز، که به ایدیولوژی خاصی وفادارند، باورشان اینست که انسان زاده شده برای برپایی مکتبی خاص ومقدس وفداکاری در راه این عقیده خاص. به اعتقاد این گروهها قربانی کردن انسان در راه مکتب و عقیده عین حقیقت ونهایت کمال است.

درمقابل این گروه، گروه دیگری هستند به جلوداری امریکای امروز،که به انسان اصالت می دهند و نفس وجود انسان رو بالاتر از هر فکر وعقیده ای میدونن و اعتقاد رو برای انسان _ ونه انسان رو برای اعتقاد_ میدونن.

بعد از شکست اتحاد شوروی که ارمانهای تحریف شده مارکسیستی رو نهایت سعادت انسان میدونست، امروزه ایران به عنوان سردمدار احیای حکومت مکتبی اسلام!!! درجبهه مقدم گروه اول وامریکا به عنوان پرچمدار گروه دوم رودروی هم صف ارایی کرده اند.

شناسایی دولتها وگروههای حامی هر کدام از طرفین و همچنین شناسایی دولتها وگروههای مخالف طرفین بر اساس اصل دشمن دشمن من دوست من است، ما رو در محاسبه قدرت طرفین و همچنین پیش بینی حرکات بعدی انها یاری خواهد کرد.

شاد باشید

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    انشالله ایران با تکیه بر تمام ظرفیت ها خود به همه قله ها برسد . انشالله :

حكمت خدا
    روزی فقیری نالان و غمگین از خرابه ای گذر می کرد و کیسه ای که کمی گندم در آن بود,
    بر دوش می کشید تا به خانواده اش برساند و نانی از آن درست کند تا فرزندانش را با شکم
    سیر بخواباند. در راه با خود زمزمه کنان می گفت: «خدایا! گره از کار من باز کن!»
    همچنان که این دعا را زیر لب می گفت ناگهان گره کیسه اش باز شد و تمام گندم هایش بر
    زمین و روی سنگ و کلوخ های خرابه ریخت.
    عصبانی شد و گفت:« خدایا! من گفتم گره ی کارم را باز کن,نه گره ی کیسه ام را. » و با
    خشم تمام مشغول جمع کردن گندم از لای سنگ ها شد که ناگهان چشمش به کیسه ای
    پر از طلا افتاد. همان جا بر زمین افتاد و به درگاه خدای سبحان سجده کرد و از خدا به خاطر
    قضاوت عجولانه اش طلب بخشش کرد.
    راستی کدوم یکی از ما به حکمت های خداوند ایمان کامل داریم!

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    اثر تحریم ها بر روی جامعه پزشکی ما : با عرض معذرت از دوستان پزشک :
    (قبلا شرمنده تاکسی دار ها شده بودیم . )
    قيمت معجزه

وقتي سارا دخترک هشت ساله اي بود، شنيد که پدر ومادرش درباره برادر کوچکترش صحبت مي کنند. فهميد برادرش سخت بيمار است و آنها پولي براي مداواي او ندارند. پدر به تازگي کارش را از دست داده بود و نمي توانست هزينه جراحي پرخرج برادر را بپردازد. سارا شنيد که پدر آهسته به مادر گفت: فقط معجزه مي تواند پسرمان را نجات دهد.
    سارا با ناراحتي به اتاق خوابش رفت و از زير تخت، قلک کوچکش را درآورد. قلک را شکست، سکه ها را روي تخت ريخت و آنها را شمرد، فقط 5 دلار.

بعد آهسته از در عقبي خانه خارج شد و چند کوچه بالاتر به داروخانه رفت. جلوي پيشخوان انتظار کشيد تا داروساز به او توجه کند ولي داروساز سرش شلوغ تر از آن بود که متوجه بچه اي هشت ساله شود. دخترک پاهايش را به هم مي زد و سرفه مي کرد، ولي داروساز توجهي نمي کرد، بالاخره حوصله سارا سر رفت و سکه ها را محکم روي شيشه پيشخوان ريخت.

داروساز جا خورد، رو به دخترک کرد و گفت: چه مي خواهي؟
    دخترک جواب داد: برادرم خيلي مريض است، مي خواهم معجزه بخرم.
    داروساز با تعجب پرسيد: ببخشيد؟!!

دختـرک توضيح داد: برادر کوچک من، داخل سـرش چيزي رفته و بابايم مي گويـد که فقط معجـزه مي تواند او را نجات دهد، من هم مي خواهم معجزه بخرم، قيمتش چقدر است؟
    داروساز گفت: متاسفم دخترجان، ولي ما اينجا معجزه نمي فروشيم.
    چشمان دخترک پر از اشک شد و گفت: شما را به خدا، او خيلي مريض است، بابايم پول ندارد تا معجزه بخرد اين هم تمام پول من است، من کجا مي توانم معجزه بخرم؟
    مردي که گوشه ايستاده بود و لباس تميز و مرتبي داشت، از دخترک پرسيد: چقدر پول داري؟
    دخترک پول ها را کف دستش ريخت و به مرد نشان داد. مرد لبخنـدي زد و گفت: آه چه جالب، فکـر مي کنم اين پول براي خريد معجزه برادرت کافي باشد!
    بعد به آرامي دست او را گرفت و گفت: من مي خواهم برادر و والدينت را ببينم، فکر مي کنم معجزه برادرت پيش من باشد.
    آن مرد ، دکتر آرمسترانگ فوق تخصص مغز و اعصاب در شيکاگو بود.
    فرداي آن روز عمل جراحي روي مغز پسرک با موفقيت انجام شد و او از مرگ نجات يافت.
    پس از جراحي، پدر نزد دکتـر رفت و گفت: از شما متشکـرم، نجات پسرم يک معجـزه واقعـي بود، مي خواهم بدانم بابت هزينه عمل جراحي چقدر بايد پرداخت کنم؟

دکتر لبخندي زد و گفت: پنج دلار بود که پرداخت شد .

خيلي دوست داشتم ايميل همه جراحان و پزشكان ايراني را داشتم تا شرمنده گي را در چشمانشان خلق كنم

اون ایرانی که دوستان ، دوست دارند بشود باید همه خودشون را اصلاح کنند و خودسازی لازم است .
    موفق باشید

17. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    خبر فوري:
    کنفرانس بين المللي سوريه در ژنو آغاز شد
    خبرگزاري موج - دقايقي پيش نمايندگان اعضاي دائم شوراي امنيت به همراه نمايندگان اتحاديه عرب و ترکيه نشست خود را در ژنو براي حل بحران سوريه آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار بين الملل خبرگزاري موج، تيم اعزامي خبرگزاري فرانسه (فرانس پرس) به محل کنفرانس موسوم به گروه تماس براي حل بحران سوريه اعلام کرد که اين نشست دقايقي پيش آغاز شد.
    در اين نشست نمايندگان اعضاي دائم شوراي امنيت سازمان ملل شامل روسيه، آمريکا، چين، انگليس و فرانسه، به همراه نمايندگان اتحاديه عرب و ترکيه به دعوت کوفي عنان گرد هم آمده اند تا راه حلي براي برون رفت از اوضاع متشنج سوريه بيابند.
    اين در حالي است که کوفي عنان، نماينده ويژه سازمان ملل و اتحاديه عرب در سوريه و همچنين سرگئي لاوروف، وزير امور خارجه روسيه، عدم دعوت از ايران براي حضور در اين نشست را اشتباهي بزرگ دانستند.
    در آستانه برگزاري اين کنفرانس، اختلاف نظر ميان واشنگتن و مسکو بر سر کناره گيري بشار اسد از قدرت و روي کار آمدن دولت آشتي ملي بدون حضور وي، بالا گرفته است.

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها