نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1039 از 5202 نخست ... 395399399891029103610371038103910401041104210491089113915392039 ... آخرین
نمایش نتایج: از 10,381 به 10,390 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    اجساد خلبانان جنگنده اف – 4 ترکیه پیدا شد
    خبرگزاری فارس: فرماندهی نیروهای مسلح ترکیه از کشف اجساد 2 خلبان جنگنده ساقط شده توسط سوریه خبر داد.

به گزارش مانیتورینگ فارس،شبکه تلویزیونی الجزیره در خبری فوری گزارش داد فرماندهی نیروهای مسلح ترکیه اجساد 2 خلبان جنگنده اف – 4 که توسط پدافند هوایی سوریه ساقط شده بود، در کف دریا پیدا کرده و در تلاش برای خارج کردن آنها هستند.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال میگردد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال
    ثروتمندترین مردجهان ۹۹درصد ثروت خود را می بخشد
    'وارن بافت' سومین مرد ثروتمند جهان اخیرا اعلام کرده است که قصد دارد ۹۹درصد از دارایی های خود را به سازمان های خیریه ببخشد.

به گزارش روز سه شنبه سرویس اقتصادی جام نیوز به نقل از العربیه؛ وی که با رادیو باواریای آلمان گفت و گو می کرد تصریح کرد که با وجود داشتن 44 میلیارد دلار زندگی کاملا طبیعی دارد.

میلیاردر آمریکایی گفته است روزانه شش ساعت مطالعه می کند ، 2 ساعت را با مدیران کارهایش به گفت و گو می نشیند و در شب بازی رایانه ای انجام می دهد .

او پیش از این در نامه ای به سهامداران شرکتش نوشته بود که به سرطان پروستات که هنوز در مراحل اولیه است ، مبتلا است.

وی در عین حال در نامه اش نوشته بود که حالش " خیلی خوب " است و به هیچ وجه احساس بیماری نمی کند.
    www.mahak-charity.org

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    جزئیات تازه از سرقت نفت خام از چاه های خوزستان
    سرکرده این باند که "خلیل" نام داشت ، با همکاری 3 برادر و 3 پسر عموی خود ، باندی را تشکیل داده بود که به وسیله چند دستگاه تانکر 30 هزار لیتری و پمپ های لجن کشی که روی این تانکرها نصب کرده بودند ، شبانه به سراغ چاه های ذخیره جانبی می رفتند و با همکاری نگهبان این چاه ، هر شب حدود 30 هزار لیتر نفت را پمپاژ و به انبار خود که در حاشیه شهر اهواز قرار داشت منتقل می کردند. این سارقان ، نفت را به تانکر های عظیم خود در این انبار منتقل می کردند و با مخلوط کردن نفت خام با روغن سوخته ای که از سطح شهر خریداری می کردند ، ماده حاصل را به عنوان نفت سیاه و یا نفت کوره به کارخانجات آسفالت سازی می فروختند .
    جزييات تازه ای از فعالیت اعضای شبکه سرقت نفت خام از چاه های نفتی خوزستان در جریان تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی فاش شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از دستگیری سارقان نفت خام از چاه های جنوب کشور ، تحقیقات از آنها آغاز شد و ماموران در جریان بررسی های خود دریافتند در مناطق جنوبی کشور به خصوص استان خوزستان ، چاه های متعدد نفت خام حفاری شده و توسط شرکت های مختلف خصوصی و دولتی بهره برداری می شوند .

در کنار هر یک از این چاه ها گودال های خاکی بزرگی نیز حفر می شود تا نفت های استخراج شده از این چاه ها ذخیره سازی شود تا در فرصت های متوالی و توسط تانکر های مخصوص به پالایشگاه ها منتقل شود.

عدم حفاظت مناسب و نظارت کافی بر این چاه های جانبی ، فرصت را برای 7 سارق خوزستانی فراهم آورد که با همکاری یکی از نگهبانان این چاه های نفت اقدام به 30 نوبت سرقت از این چاه کنند .

سرکرده این باند که " خلیل " نام داشت ، با همکاری 3 برادر و 3 پسر عموی خود ، باندی را تشکیل داده بود که به وسیله چند دستگاه تانکر 30 هزار لیتری و پمپ های لجن کشی که روی این تانکرها نصب کرده بودند ، شبانه به سراغ چاه های ذخیره جانبی می رفتند و با همکاری نگهبان این چاه ، هر شب حدود 30 هزار لیتر نفت را پمپاژ و به انبار خود که در حاشیه شهر اهواز قرار داشت منتقل می کردند.

این سارقان ، نفت را به تانکر های عظیم خود در این انبار منتقل می کردند و با مخلوط کردن نفت خام با روغن سوخته ای که از سطح شهر خریداری می کردند ، ماده حاصل را به عنوان نفت سیاه و یا نفت کوره به کارخانجات آسفالت سازی می فروختند .

با اعلام خبرهایی مبنی بر سرقت های متعدد از چاه نفتی در حوالی شهر اهواز ، این موضوع در دستور کار پلیس آگاهی خوزستان قرار گرفت و ماموران این پلیس توانستند با کار اطلاعاتی و کنترل های نامحسوس خود ، در دو مرحله اقدام به دستگیری متهمان کنند .

با دستگیری متهمان و بازرسی از انبار آنها ، سه دستگاه تانکر مجهز به دستگاه پمپاژ و همچنین تجهیزات مربوط به ذخیره و تلفیق نفت و روغن سوخته کشف شد .

همچنین در ادامه تحقیقات مشخص شد که این گروه سال گذشته نیز به دلیل سرقت هایی مشابه به دست ماموران شناسایی و دستگیر شده بودند . اما به دلیل طولانی شدن زمان رسیدگی به پرونده ، با قید ضمانت آزاد شدند و به محض آزادی موقت ، دست به سرقت های جدیدی زدند . این گروه برای بار دوم برای یک پرونده مشابه به زندان افتادند تا دادگاه بار دیگر به پرونده سارقان نفت خوار رسیدگی کند .

متهمان به سرقت بیش از 150 هزار لیتر نفت خام، اعتراف کرده و به همراه پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند که هم اکنون در شعبه 17 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان هواز، تحت رسیدگی است.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    اردوغان به اوباما: به سوریه حمله کنیمپايگاه اينترنتي دبکا فايل که به نزديکي با سازمان جاسوسي موساد معروف است، ادعا كرد: نخست وزير ترکيه پس از سرنگوني جنگنده ترکيه از سوي سوريه در گفتگوي تلفني با رييس جمهور آمريکا، خواستار ورود نظامي به خاک سوريه شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، اين پايگاه به نقل از منابع نظامي و اطلاعاتي اسراييل با بيان اين ادعا که رجب طيب اردوغان پس از سرنگوني اين جنگنده در چند تماس تلفني در روز 26 ژوئيه با باراک اوباما خواستار دخالت نظامي در سوريه شد، مي نويسد: اين خواسته اردوغان با مخالفت اوباما روبرو شد.

در اين تماس ها اردوغان سرنگوني جنگنده ترکيه را بهترين بهانه و موقعيت براي عمليات مشترک نظامي کشورهاي اروپايي، عربي و ترکيه عليه سوريه دانسته و گفته است بدين شکل ضمن اعلام حريم هوايي سوريه به عنوان منطقه ممنوعه پرواز، مي توان اهداف متعلق به ارتش و رژيم سوريه را هدف قرار داد تا براي مخالفان سوريه منطقه امن تشکيل شود.

در اين خبر ادعا شده است اردوغان با اعلام آمادگي نيروهاي هوايي، زميني و دريايي ترکيه براي حمله به سوريه گفته است آمريکا بايد رهبري اين عمليات را عهده دار شود.

در ادامه خبر آمده است: اوباما ضمن اينکه زمان را براي حمله به سوريه مناسب ندانسته بر لزوم ادامه عمليات محرمانه نيروهاي ويژه آمريکا، انگليس، فرانسه و ترکيه در سوريه تاکيد کرده است.

اردوغان در پاسخ با اشاره به ناموفق بودن عمليات محرمانه در سرنگوني بشار اسد گفته است: تنها راه موفقيت در سوريه نيروي نظامي آمريکا بوده و ترکيه بدون پشتيباني لجستيک و نظامي آمريکا نمي تواند در اين امر موفق باشد.

پايگاه اينترنتي دبکافايل علت اين عدم تفاهم ميان ترکيه و آمريکا را اظهارات ضد و نقيض ترکيه دانسته است.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    روایت نیوتن از آخرالزمان؛ 2060 پایان دنیابراساس اسناد به دست آمده اسحاق نیوتن در مطالعات و تحقیقات خود سخت به مطالعه در انجیل و کتاب مکاشفات مشغول بوده و بر اساس مطالعات خود پیش بینی کرده که پایان جهان سال 2060 میلادی است.

به گزارش مهر اسحاق نیوتن بی شک از بزرگترین و تأثیرگذارترین دانشمندان در طول تاریخ بشر بوده است. مطالعات نیوتن در فیزیک و کشف قانون جاذبه راه را برای پیشرفت بشر هموار و تسریع کرد.

اما نکته قابل توجه این است که نیوتن مطالعاتی در کتاب مقدس و مکاشفات یوحنا نیز داشت که کمتر مورد توجه قرار گرفته است. از دغدغههای او تعیین پایان جهان بوده است.

بخش زیادی از تلاش نیوتن، بطور مخفیانه، صرف مطالعات عمیق دینی و کیمیاگری شده بود. بیش از نوشته های ریاضی فیزیکی، نوشته های دینی و رساله های مربوط به کیمیاگری از او به جا مانده که این یادداشتهای شخصی، مخفیانه بوده است. نوشته های دینی او از تاریخ پیامبران تا موضوع خدا، طوفان نوح، مسیح، کلیسا و آخرالزمان را دربرمیگیرد.

یادداشتهای دینی و کیمیاگری نیوتن تا اوایل قرن بیست ناشناخته مانده بود تا اینکه در این دوران شناسایی شد و مورد تحقیق و بررسی و بازبینی مورخین قرار گرفت و جنبه های ناشناخته ای از زندگی و عقاید این دانشمند را روشن کرد.

نیوتن یک مسیحی از فرقه آریوسی بود. آریوسیها یکتاپرست بودند و تثلیث را قبول نداشتند. ریشه این فرقه به قرن چهار میلادی و دعوای بین دو متأله مسیحی یعنی آریوس و آتاناسیوس بر می گردد که به برتری آتاناسیوس و نهادینه شدن تثلیث به عنوان یکی از اصول بنیادین مسیحیت انجامید.

در زمان نیوتن، آریوسیها اقلیتی بودند که از ترس متهم شدن به انحراف و مخالفت با جریان اصلی مسیحیت، چندان آشکارا عقایدشان را ابراز نمی کردند و همین امر نیز یک علت مخفی ماندن نوشته های نیوتن بود.

وی وقت زیادی را صرف مطالعات دقیق و عمیق دینی و تاریخی کرد و به این نتیجه رسید که تثلیت، انحرافی وارد شده به مسیحیت هست و به شدت هم علیه آن نوشت.

نیوتن مطالعات دینی دیگری هم انجام داد، از جمله اینکه در نامهای که در سال ‪ ۱۷۰۴‬نوشته پیش بینی کرده که سال 2060 آخر دنیا است. نیوتون پس از انجام دادن یکسری از مساله ها به نتیجه ایی رسید و این راز را در چندین برگ کاغذ یاداشت کرد و در صندوقچه ای گذاشت و آن را پنهان کرد و پس از دو قرن که از مرگ نیوتون گذشته بود به طور نامشخصی این صندوقچه پیدا شد.

دستخط نیوتون بدون این که صاحب جدیدش متوجه مطلب شود قبلاً در یک حرّاج آثار تاریخی به فروش رفته بود. خریدار یک یهودی فلسطینی بود که قبل از مرگ وصیت میکند که این مطالب به کشور تازه تاسیس اسراییل هدیه شود. هم اکنون این نوشته ها در اسرائیل قرار دارد.
    اما چرا این نوشتهها برای اسرائیل و جریانهای فکری مسیحیت بنیادگرا مهم است. بر اساس مطالعات نیوتن نکاتی قابل دریافت است که برای بنیادگراهای مسیحی و صهیونیسم سیاسی قابل توجه هستند. در واقع نکات مورد توجه نیوتن در خدمت سیاستهای مسیحیت صهیونیستی و صهیونیسم سیاسی است.

بر اساس مطالعات نیوتن دریافت میشود که حساسترین نقطه دنیا اورشلیم هست. همچنین یهودیان به فلسطین باز می گردند و مجدداً در فلسطین شروع به بازسازی معبد سلیمان میکنند.

نکته مورد توجه نیوتن "آرماگدون" است. بر اساس مطالعات او، بین نیروی خیر و شر جنگی صورت میگیرد که در نهایت نیروی خیر پیروز میشود. او سرانجام پیش بینی می کند که دنیا در سال 2060 به پایان میرسد.

و این چنین است که بازگشت یهودیان به فلسطین و اشغال آن، تلاش برای بنای مجدد معبد سلیمان و سایر سیاستهای صهیونیستی و استعماری معنا پیدا میکند و مطالعات نیوتن هم در خدمت صهیونیسم قرار می گیرد.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,694 بار در 19,024 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرستو نمایش پست ها
    روایت نیوتن از آخرالزمان؛ 2060 پایان دنیابراساس اسناد به دست آمده اسحاق نیوتن در مطالعات و تحقیقات خود سخت به مطالعه در انجیل و کتاب مکاشفات مشغول بوده و بر اساس مطالعات خود پیش بینی کرده که پایان جهان سال 2060 میلادی است.

به گزارش مهر اسحاق نیوتن بی شک از بزرگترین و تأثیرگذارترین دانشمندان در طول تاریخ بشر بوده است. مطالعات نیوتن در فیزیک و کشف قانون جاذبه راه را برای پیشرفت بشر هموار و تسریع کرد.

اما نکته قابل توجه این است که نیوتن مطالعاتی در کتاب مقدس و مکاشفات یوحنا نیز داشت که کمتر مورد توجه قرار گرفته است. از دغدغههای او تعیین پایان جهان بوده است.

بخش زیادی از تلاش نیوتن، بطور مخفیانه، صرف مطالعات عمیق دینی و کیمیاگری شده بود. بیش از نوشته های ریاضی فیزیکی، نوشته های دینی و رساله های مربوط به کیمیاگری از او به جا مانده که این یادداشتهای شخصی، مخفیانه بوده است. نوشته های دینی او از تاریخ پیامبران تا موضوع خدا، طوفان نوح، مسیح، کلیسا و آخرالزمان را دربرمیگیرد.

یادداشتهای دینی و کیمیاگری نیوتن تا اوایل قرن بیست ناشناخته مانده بود تا اینکه در این دوران شناسایی شد و مورد تحقیق و بررسی و بازبینی مورخین قرار گرفت و جنبه های ناشناخته ای از زندگی و عقاید این دانشمند را روشن کرد.

نیوتن یک مسیحی از فرقه آریوسی بود. آریوسیها یکتاپرست بودند و تثلیث را قبول نداشتند. ریشه این فرقه به قرن چهار میلادی و دعوای بین دو متأله مسیحی یعنی آریوس و آتاناسیوس بر می گردد که به برتری آتاناسیوس و نهادینه شدن تثلیث به عنوان یکی از اصول بنیادین مسیحیت انجامید.

در زمان نیوتن، آریوسیها اقلیتی بودند که از ترس متهم شدن به انحراف و مخالفت با جریان اصلی مسیحیت، چندان آشکارا عقایدشان را ابراز نمی کردند و همین امر نیز یک علت مخفی ماندن نوشته های نیوتن بود.

وی وقت زیادی را صرف مطالعات دقیق و عمیق دینی و تاریخی کرد و به این نتیجه رسید که تثلیت، انحرافی وارد شده به مسیحیت هست و به شدت هم علیه آن نوشت.

نیوتن مطالعات دینی دیگری هم انجام داد، از جمله اینکه در نامهای که در سال ‪ ۱۷۰۴‬نوشته پیش بینی کرده که سال 2060 آخر دنیا است. نیوتون پس از انجام دادن یکسری از مساله ها به نتیجه ایی رسید و این راز را در چندین برگ کاغذ یاداشت کرد و در صندوقچه ای گذاشت و آن را پنهان کرد و پس از دو قرن که از مرگ نیوتون گذشته بود به طور نامشخصی این صندوقچه پیدا شد.

دستخط نیوتون بدون این که صاحب جدیدش متوجه مطلب شود قبلاً در یک حرّاج آثار تاریخی به فروش رفته بود. خریدار یک یهودی فلسطینی بود که قبل از مرگ وصیت میکند که این مطالب به کشور تازه تاسیس اسراییل هدیه شود. هم اکنون این نوشته ها در اسرائیل قرار دارد.
    اما چرا این نوشتهها برای اسرائیل و جریانهای فکری مسیحیت بنیادگرا مهم است. بر اساس مطالعات نیوتن نکاتی قابل دریافت است که برای بنیادگراهای مسیحی و صهیونیسم سیاسی قابل توجه هستند. در واقع نکات مورد توجه نیوتن در خدمت سیاستهای مسیحیت صهیونیستی و صهیونیسم سیاسی است.

بر اساس مطالعات نیوتن دریافت میشود که حساسترین نقطه دنیا اورشلیم هست.
    همچنین یهودیان به فلسطین باز می گردند و مجدداً در فلسطین شروع به بازسازی معبد سلیمان میکنند.

نکته مورد توجه نیوتن "آرماگدون" است. بر اساس مطالعات او، بین نیروی خیر و شر جنگی صورت میگیرد که در نهایت نیروی خیر پیروز میشود. او سرانجام پیش بینی می کند که دنیا در سال 2060 به پایان میرسد.

و این چنین است که بازگشت یهودیان به فلسطین و اشغال آن، تلاش برای بنای مجدد معبد سلیمان و سایر سیاستهای صهیونیستی و استعماری معنا پیدا میکند و مطالعات نیوتن هم در خدمت صهیونیسم قرار می گیرد.
    فعلا 12/12/2012 باید به خیر بگذره

ادعا های بزرگ و خارق العاده نیازمند شواهد خارق العاده اند
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/07/04 در ساعت 20:59
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    ایران در حمایت از سوریه هیچ تردیدی ندارد
    فارس: آیت الله صادق آملی لاریجانی ظهر امروز در دیدار با رئیس مجلس سوریه با اعلام این مطلب افزود: تأسف خودم را از ظلم کشورهای غربی نسبت به کشور دوست و برادر سوریه اعلام میکنم.

وی افزود: ابراز خوشحالی میکنم از اینکه دولت و ملت سوریه در مقابل این ظلم ایستادگی و مقاومت کردند.

آملی لاریجانی با اعلام این مطلب که در جلسات مسئولان قوا مکرراً به حمایت از دولت و ملت سوریه تأکید شده است، گفت: به نوبه خودم به عنوان رئیس قوه قضاییه حمایت ایران را از دولت سوریه اعلام میداریم.

وی گفت: ما میدانیم آنچه امروز در حال جریان است بر اثر مقاومت این کشور در برابر رژیم صهیونیستی است و ما از پیشرفتهایی که در کشور سوریه رخ داده است مانند قانون اساسی جدید و همچنین برگزاری انتخابات جدید، بسیار خرسندیم

رئیس دستگاه قضایی کشور با اعلام این مطلب که امروز یکی از مشکلات دنیا برخورد دوگانه غرب در مسئله حقوق بشر و حقوق ملتهاست گفت: برخی کشورهای همسایه ما که متأسفانه از مدافعان مخالفان دولت سوریه هستند یکبار هم طعم برگزاری انتخابات را نچشیدند اما مورد حمایت بیدریغ کشورهای غربی قرار دارند.

وی گفت: ما مطمئن هستیم که کشور سوریه با تواناییهایی که دارد و حمایتی که از سوی برخی کشورها میشود به سمت تعالی و ترقی پیش میرود و ان شاءالله این مشکلات را پشتسر خواهد گذاشت.

لاریجانی خاطرنشان کرد: یکی از بهترین دلایلی که میتواند به استعمارگر بودن غربیها به خصوص در لیبی اشاره کند این است که غربیها بنیادهای اقتصادی لیبی را هم از بین بردند که نمونه آن ویرانی کارخانههای برق و چیزهای دیگر بوده است.

آملی لاریجانی به ضرورت تلاش مسئولان کشور سوریه برای جذب حداکثری موافقان دولت اشاره کرد و گفت: این امر باعث میشود دولت سوریه بیش از گذشته در مسیر رشد و موفقیت قرار گیرد.

رئیس قوه قضاییه گفت: کشور ایران هم سالیان سال رنج حضور استبدادگران را کشیده است و امروز هم در اوج موفقیتهای به دست آورده همچنان به بهانههای مختلف از جمله مسئله هستهای و حقوق بشر مورد ظلم و هجمه قرار گرفته است.

آملی لاریجانی در آخرین بخش از سخنان خود به بررسی متون حقوقی و قضایی کشور سوریه اشاره کرد و گفت: بحمدالله در این کشور از باب مسائل حقوقی اقدامات شایستهای انجام شده که امیدواریم بتوانیم میان دو کشور در این زمینهها نیز تبادلات و تعاملات سازندهای ایجاد کنیم.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    مولود مسعود در بدو تولد گفت : شهادت میدهم به وحدانیت پروردگار و رسالت حضرت محمد(ص)،سپس بر امیرالمومنین(ع) و ائمه طاهرین (ع) درود فرستاد و چون به نام پدرش رسید دیدگان گشود و سلام کرد.

فارس : حکیمه دختر امام محمد تقی (ع) نقل می کند که امام حسن عسکری (ع) مرا خواست و فرمود : عمه امشب نیمه شعبان است نزد ما افطار کن که خدواند در این شب فرخنده شخصی را متولد می سازد که حجت او در روی زمین می باشد.

عرض کردم : مادر این فرزند مبارک کیست؟ فرمود : نرجس.

گفتم : فدایت شوم اثری از حاملگی در این بانوی گرامی ندیدم!

فرمود : برای همین می گویم نزد ما باش. وارد خانه شدم سلام کردم بانوی عالی مقام نرجس خاتون آمد کفش از پای من بیرون آورد و گفت :ای بانوی من شب بخیر!گفتم:بانوی من و خاندان ما تویی!گفت:نه،من کجا و این مقام بزرگ؟ گفتم : دخترجان امشب خدواند پسری به تو عنایت می فرماید : که سرور دو جهان خواهد بود. تا این کلام از من شنید با کمال حجب و حیا نشست. پس از اقامه نماز افطار کردم و خوابیدم،سحرگاه برای انجام نماز شب برخاستم.بعد از نماز دیدم نرجس خوابیده و از وضع حمل او خبری نیست.پس از تعقیب نماز دوباره خوابیدم که پس از لحظه ای با اضطراب بیدار شدم دیدم نرجس نیز بیدار است ولی هیچگونه علامتی در وی مشهود نیست .

نزدیک بود که در وعده امام (ع) تردید کنم که ناگهان امام(ع)در مکانی که تشریف داشتند با صدای بلند مرا صدا زده فرمودند : عمه : وقت نزدیک است!

همین که صدای مبارک امام حسن عسکری (ع) را شنیدم مشغول خواندن سوره المسجده و یس شدم. در این موقع نرجس با حال اضطراب از خواب برخاست . من به وی نزدیک شدم و نام خدا را بر زبان جاری کردم و پرسیدم : آیا درخود چیزی احساس می کنی؟ گفت : آری.

گفتم : ناراحت مباش و دل قوی دار،این همان مژده است که به تو دادم.

اندکی بعد صاحب الامر سلام الله علیه متولد شد آن ماه پاره را دیدم که مواضع هفتگانه سجده را روی زمین گذاشته و ذکر حق می گوید. او را در آغوش گرفتم در حالی که بر خلاف نوزادان دیگر از آلایش ولادت پاک و پاکیزه بود.

در این هنگام امام عسکری (ع) صدا زد : عمه جان ! فرزندم را نزد من بیاور،و او را نزد پدر بزرگوارش بردم،او را به سینه چسبانید و زبان در دهانش گذارد و دست بر چشم و گوش او کشید و فرمود فرزندم با من حرف بزن! آن مولود مسعود گفت : شهادت می دهم به وحدانیت پروردگار و رسالت حضرت محمد(ص)،سپس بر امیرالمومنین(ع) و ائمه طاهرین (ع) درود فرستاد و چون به نام پدرش رسید دیدگان گشود و سلام کرد.

امام(ع) فرمود : عمه جان :او را نزد مادرش ببر تا به او نیز سلام کند و باز نزد من برگردان. او را نزد مادرش بردم سلام کرد،مادر نیز جواب سلامش را داد،سپس او را پیش امام حسن عسکری (ع)برگردانیدم 1.

جمعه پاتزدهم شعبان سال 255 هجری در شهر سامرا حضرت مهدی (عج) چشم به جهان گشود.

زادروز یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) بر تمامی عاشقان و شیفتگان عدالت و رستگاری در سراسر عالم بویژه بر شیعیان جهان مبارک باد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

عضو فعال مات آواتار ها
    قرارداد میلیارد دلاری دولت مرسی با عربستان
    خبرآنلاین: دولت جدید مصر با بانک توسعه اسلامی که مقر آن در عربستان سعودی است، قراردادی به ارزش 1 میلیارد دلار منعقد کرد. این قرارداد با هدف خرید تولیدات نفتی و غذایی است. اقتصاد مصر این روزها وضعیت بحرانی بدی را پشت سر می گذارد. کاهش سرمایه گذاری خارجی، افت صنعت توریسم و کسر بودجه ناشی از آن، اقتصاد مصر را بر لبۀ پرتگاه قرار داده است. این قرارداد توسط فیض ابوالنجا وزیر همکاریهای بین المللی و یکی از شعب بانک اسلامی مذکور منعقد شد و قرار است جزئیات و مبلغ آن در اختیار سازمانهای دولتی ذیربط مصر قرار خواهد گرفت.

گفتنی است مصر از ماههای قبل مشغول رایزنی با مقامات صندوق بین المللی پول برای گرفتن وامی به ارزش 3،2 میلیارد دلار است.

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,625 بار در 415 ارسال
    ادعای مرد فاسق !

.
    مسافري در شهر بلخ جماعتي را ديد كه مردي زنده را در تابوت انداخته و به سوي گورستان ميبرند و آن بيچاره مرتب داد و فرياد ميزند و خدا و پيغمبررا به شهادت ميگيرد كه والله، بالله من زندهام! چطور ميخواهيد مرا به خاك بسپاريد؟
    اما چند ملا كه پشت سر تابوت هستند، بي توجه به حال و احوال او رو به مردم كرده وميگويند: پدرسوخته ي ملعون دروغ ميگويد. مُرده.
    ...مسافر حيرت زده حكايت را پرسيد. گفتند: اين مرد فاسق و تاجري ثروتمند وبدون وارث است. چند مدت پيش كه به سفر رفته بود، چهار شاهد عادل خداشناس در محضر قاضي بلخ شهادت دادند كه ُمرده و قاضي نيز به مرگ او گواهي داد.پس يكي از مقدسين شهر زنش را گرفت و يكي ديگر اموالش را تصاحب كرد. حالابعد از مرگ برگشته و ادعاي حيات مي كند. حال آنكه ادعاي مردي فاسق دربرابر گواهي چهار عادل خداشناس مسموع و مقبول نميافتد. اين است كه به حكم قاضي به قبرستانش ميبريم، زيرا كه دفن ميّت واجب است و معطل نهادن جنازه شرعا جايزنيست.

........................

برگرفته از کتاب " کوچه " -- احمد شاملو

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید alirezasa از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 52 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 51 مهمان ها)

1. General

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها