نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2218 از 5221 نخست ... 12181718211821682208221522162217221822192220222122282268231827183218 ... آخرین
نمایش نتایج: از 22,171 به 22,180 از 52208

موضوع: اخبار

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    نجابت در گفت و گو با فارس:
    هاشمی همان هاشمی دولت پنجم و ششم است با توان کمتر

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هاشمی در این دوره همان هاشمی دوره پنجم و ششم ریاستجمهوری است البته با توان کمتر، در آن زمان با فکری جوانتر و ایده ای نوتر بود اما در شرایط کنونی دیگر ایده جدید و توانی نیست.

حسین نجابت در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با بیان اینکه بهترین نمونه برای ارزیابی کارنامه کاری هاشمی رفسنجانی ارزیابی هشت سال ریاستجمهوری وی است گفت: هاشمی سازندگی در کشور را به گونهای آغاز کرد که دفاع از سرمایهداری بود که شکاف طبقاتی و در نهایت نارضایتی عمومی را به دنبال داشت و راهپیماییهای مشهد، شیراز و... از این قبیل است.

وی با اشاره به تورم 48 درصدی در دوره ریاستجمهوری هاشمی افزود: هاشمی در این دوره همان هاشمی دوره پنجم و ششم ریاستجمهوری است البته با توان کمتر، در آن زمان با فکری جوانتر و ایده ای نوتر بود اما در شرایط کنونی دیگر ایده جدید و توانی نیست.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آقای هاشمی که میگوید در دوره ریاستجمهوری خود مشکل اشتغال را مرتفع کرده است باید به نارضایتی اقشار مستضعفان در دوره ریاستجمهوری خود توجه کند و از سوی دیگر برخی مفاسد در میان قشر ثروتمند جامعه در دوره دولت سازندگی اتفاق افتاد.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    جالبه که هر چی نگاه می کنم در این تالار سه نفر ذوب شده در ولایت بیشتر نمی بینم. اگر هست حاضری خود را اعلام کنند! یعنی حضور هاشمی اینقدر سوزناک است که گر گرفتید در حد المپیک؟صبر کنید زمان همه چیز را روشن می کند.من روی هیچ کس تعصب ندارم و جان نثار کسی هم نیستم.همه اینها کم و بیش مثل همند. هاشمی با حضورش دارد سقوط نظام را چند سال عقب می اندازد که باید خدا را شکر کنید از این بابت و ممنون او باشید. اگر تصمیم به شرکت در انتخابات بگیرم حتما از بین بد و بدتر ، بدتره را انتخاب نمی کنم!
    با توجه به سابقه نوشتار شما(دم از قران زدن) بعید دم از اعداد بزنید . . . نگاهی به اعداد در قران هم بیاندازید که اصلا تعداد ملاک نیست. تازه جامعه آماری 200تایی اینجا چیزی را مشخص نمی کند.
    بازم حسب سابقه نوشتارهای شما؛ در زمان امام علی ع نامه تندی به یکی از استاندارهای خود (مصر) نوشتن و او را نصیحت کردن. یعنی اینکه کاستی ها در همه حکومت ها وجود داشته و هست.
    شما (و احیانا اشخاصی که براشون کار می کنی) و غرب 35 سال است از کدام نقشه و نیرنگ استفاده نکرده اید ؟!؟ هر حکومت دیگری بود چند بار تا الان شخم شده بود. اینو خود اونطرفی ها چندین بار اعتراف کردن. بالاخره این خودش مدیریت قوی می طلبد. شما که اهل سخن هستید کمی هم وظایف رهبری را بخوانید... امیدوارم دو روز گذشته از رادیو جلسه ی مجلس را گوش کرده باشی تا ببینی که چه نماینده هایی داریم و چه مردمی که این نماینده ها را انتخاب کردن. از شما سوال می کنم این وسط رهبری چه کاری دستش است؟ وقتی محمود هم از توی صندوق در می اید (نگو که نیامده!) رهبری دیگه چه کاری دستش است. بعد از بیرون امدن حرفهایی زدن. شما فرض را بر این بگذار که خواسته محمود را خر کند!. چطور محمود می تواند ملت را . . . کند.
    علی ای حال
    کمی امیدوارم شدم
    چون نظرتون را در مورد هاشمی متعادل تر بیان کردید!
    این پیر مرد حداقل چه بخواهد وچه نخواهد 12 ساعتش باید خواب باشد. کار را باید بدهد دست یک عده ای
    اینطوری بر می گردیم به چند سال قبل که مملکت دست چند نفر است و به صورت گردشی کار می کنند.
    (اینم بگویم که هر کی بیاید وضع از این بدتر نخواهد بود!)
    (مثل بقیه اینم بگویم که حوصله این جور بحث های بی نتیجه را ندارم- منتها پیش فعالی شما بعضی مواقع نمی گذارد!)
    سلامتی و برکت بزرگترین نعمت ها هستند. بزرگترین آرزو هم عاقبت بخیری است. انشالله نصیبمان شود.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی bidemajnon آواتار ها
    تشکر شده 398 بار در 86 ارسال
    جالبه که هر چی نگاه می کنم در این تالار سه نفر ذوب شده در ولایت بیشتر نمی بینم. اگر هست حاضری خود را اعلام کنند! یعنی حضور هاشمی اینقدر سوزناک است که گر گرفتید در حد المپیک؟صبر کنید زمان همه چیز را روشن می کند.من روی هیچ کس تعصب ندارم و جان نثار کسی هم نیستم.همه اینها کم و بیش مثل همند. هاشمی با حضورش دارد سقوط نظام را چند سال عقب می اندازد که باید خدا را شکر کنید از این بابت و ممنون او باشید. اگر تصمیم به شرکت در انتخابات بگیرم حتما از بین بد و بدتر ، بدتره را انتخاب نمی کنم!
    حضور هاشمی برای کسی سوزناک نیست ولی متأسفانه بخش اخبار این سایت شده جولانگاه شما که هر جور که دوست داری به هرکس توهین کنی
    حالا اگر که کسی هم حرفی بر خلاف میلت بزنه میشه ذب شده در ولایت و آدم نادان و همین چیزایی که شما و امثالهم میبندین بهشون
    به سلامت خانواده می اندیشم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bidemajnon از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,363 بار در 334 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی بابا نمایش پست ها
    با توجه به .............
    کمی امیدوارم شدم
    این پیر مرد حداقل چه بخواهد وچه نخواهد 12 ساعتش باید خواب باشد. کار را باید بدهد دست یک عده ای
    اینطوری بر می گردیم به چند سال قبل که مملکت دست چند نفر است و به صورت گردشی کار می کنند.
    (مثل بقیه اینم بگویم که حوصله این جور بحث های بی نتیجه را ندارم- منتها پیش فعالی شما بعضی مواقع نمی گذارد!)
    باز هم خدا را شكر كه بايد 12 ساعت خواب باشد .. اين خيلي بهتر است تا 24 ساعته مشغول فروش ذخائر مملكت به مفت و واردات قانوني و غير قانوني و چاپيدن مردم باشد.
    اقتصاد ‏، صنعت ‏، بانكداري ‏، كشاورزي ......... اخلاق و حيا و صداقت ...... ديگر چيزي نمونده كه اين مدعيان نابودش نكرده باشند. كسي كه بياد اگر از قماش خودشون نباشد ..... 16 سال طول ميكشه تا به هشت سال پيش برسيم .
    البته من طرفدار هيچكدام نيستم ولي واقعا متحيرم از كساني كه از اين قوم حمايت و اعمال آنها را توجيح ميكنند .........

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Moradad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال salehiar آواتار ها
    تشکر شده 1,321 بار در 315 ارسال
    .................
    علی ای حال
    کمی امیدوارم شدم
    دوست عزیز میشه بگی این 12 ساعت رو از طریق چه محاسباتی بدست اوردی!!میخوام ببینم با توجه به سن اقای خامنه ای ایشون روزی چند ساعت میخوابه!!!صرفا یک کنجکاویه!!

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید salehiar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط salehiar نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بگی این 12 ساعت رو از طریق چه محاسباتی بدست اوردی!!میخوام ببینم با توجه به سن اقای خامنه ای ایشون روزی چند ساعت میخوابه!!!صرفا یک کنجکاویه!!
    پر واضح بود که این سوال پرسیده می شود
    اولا مسئولیت دو پست فرق می کند
    دوما شما می تونید سری به کوههای اطراف تهران بیاندازید شاید یک نماز صبح به ایشان اقتدا کردید(البته به خاطر مسائل امنیتی گردشی عمل می شود)
    هدف از عدد 12 هم این بود که رفسنجانی پیر شده برای این کارا. بالاخره مردم محمود را در لباس تیم ملی و کاراته و لباس ترک و کرد و لر دیدن! توقع رفته بالا!
    سلامتی و برکت بزرگترین نعمت ها هستند. بزرگترین آرزو هم عاقبت بخیری است. انشالله نصیبمان شود.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    چرا دوعده در کشور از آمدن هاشمی نگرانند.؟؟؟؟..
    1- متحجرین مانند مصباح...شریعتمداری...طائب و......
    2- مرتجعین....اونهاییکه علاقه دارن دست خدا از آستین امریکا بیاد بیرون ....

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    با توجه به سابقه نوشتار شما(دم از قران زدن) بعید دم از اعداد بزنید . . . نگاهی به اعداد در قران هم بیاندازید که اصلا تعداد ملاک نیست. تازه جامعه آماری 200تایی اینجا چیزی را مشخص نمی کند.
    بازم حسب سابقه نوشتارهای شما؛ در زمان امام علی ع نامه تندی به یکی از استاندارهای خود (مصر) نوشتن و او را نصیحت کردن. یعنی اینکه کاستی ها در همه حکومت ها وجود داشته و هست.
    شما (و احیانا اشخاصی که براشون کار می کنی) و غرب 35 سال است از کدام نقشه و نیرنگ استفاده نکرده اید ؟!؟ هر حکومت دیگری بود چند بار تا الان شخم شده بود. اینو خود اونطرفی ها چندین بار اعتراف کردن. بالاخره این خودش مدیریت قوی می طلبد. شما که اهل سخن هستید کمی هم وظایف رهبری را بخوانید... امیدوارم دو روز گذشته از رادیو جلسه ی مجلس را گوش کرده باشی تا ببینی که چه نماینده هایی داریم و چه مردمی که این نماینده ها را انتخاب کردن. از شما سوال می کنم این وسط رهبری چه کاری دستش است؟ وقتی محمود هم از توی صندوق در می اید (نگو که نیامده!) رهبری دیگه چه کاری دستش است. بعد از بیرون امدن حرفهایی زدن. شما فرض را بر این بگذار که خواسته محمود را خر کند!. چطور محمود می تواند ملت را . . . کند.
    علی ای حال
    کمی امیدوارم شدم

جهت تنویر فکر مخدوش شما بگویم که بنده از سال 55 وارد مبارزات سیاسی شدم . هم قبل از انقلاب جراحت رژیم سلطنتی را در بدن دارم و هم در زمان جنگ هشت ساله چند بار مجروح شدم و الان هم فردی خانه نشین هستم و با درد و رنج سرفه های ناشی از بمب های شیمیایی سرگرمم و مزد بگیر و مزدور هیچکس و هیچ کجا نیستم. متاسفانه طیف فکری امثال شما به رهبری شریعتمداری کیهان که مستقیم وابسته به بیت رهبری هستید هرکس را که در این کشور نظری انتقادی و مخالف با رویه های نادرست و خانمان برانداز حاکمیت دارد را وابسته به جایی!!!!! می دانید و یا محارب و باغی و طرفدار امریکا و صهیونیست ها می دانید! این رویه خاک عالم را بر سر این کشور اورده و همه بنیان های راستی و درستی را ریشه کن کرده است. اگر شخصیتی مثل هاشمی از ایادی امریکا باشد و خاتمی مفسد و محارب و مزد بگیر بنیاد جورج سورس صهیونیست تلقی شود باید به حال این نظام زار گریست که 16 سال سرنوشتش در دست بیگانگان بوده و رهبری هم که گفت " البته هیچکس برای من هاشمی نمی شود" و " خدمات شما (خاتمی) به کشور و اسلام در تاریخ ثبت خواهد شد " و اگر این حرفها برای خر کردن است !!!!!! یک دروغگوی بزرگ و ریاکار است که شایستگی رهبری و ولایت را ندارد.تازه این هشت سال اخیر هم که جریان انحرافی قوز بالا قوز شده است! اگر رهبری چیزی دستش نیست پس چکاره است؟ و اگر هیچ کاره است به چه مجوز شرعی و عقلی از چنین شخصی باید اطاعت کرد و ولایتش را پذیرفت؟ در ثانی ایشان خودش گفت نظرات محمود به نظراتش نزدیکتر است و حال که محمود با عملکردش کشور را به تلی از خاک و فلاکت بدل کرده است ایشان هم بالاجبار باید سهمی در این تباهی داشته باشد و نمی شود همه را به گردن محمود انداخت! اگر هاشمی به لحاظ کهولت سن باید روزی 12 ساعت بخوابد این فرضیه در مورد رئیس خبرگان (خفتگان ) 90ساله و شورای نگهبان و....... و خود رهبر هم صدق می کند.
    عملکرد افراد را در ظرف زمانی خودشان باید مورد بررسی قرار داد و از مرز انصاف هم نباید خارج شد. بنظر من در بین همه مسئولینی که در درون حاکمیت نظام اسلامی بوده و مسئولیت اجرایی داشته اند بیشترین خدمت به کشور و ایجاد زیرساختهای اساسی و بنیادی که در دوره جنگ ویران شده بود ، با توجه به امکانات و درامد ارزی و میزان خرابی ها در زمان هاشمی انجام شده است و اقتضاء ان زمان اینگونه بوده است. بدترین شیوه مدیریت و نابودی زیرساختها هم در دوره محمود اتفاق افتاد.
    اینجا هم برخلاف قول دوست دیگرمان bidemagnon جولانگاه نیست که بشود جولان داد و توهین به کسی هم نشده است. مرز بین توهین و انتقاد را هم می فهمم. اگر دردمان گرفته است بخاطر این است که با عملکرد حکومت و ولایت دین به حاشیه رفته است و نظام نار کارآمدیش را به اثبات رسانده است و امروز هاشمی در بیانیه اش گفته که می خواهد به این فکر که نظام دینی ناکار آمد است پایان دهد و کارامدی را باثبات برساند. هر چند که من گمان نمی کنم اگر ایشان ریاست را بر عهده بگیرد هم موفق شود چرا که ساز وکار لازم برای ان وجود ندارد و خلاء های قانونی بسیاری وجود دارد که مانع از این می شود.اگر حکومت بپذیرد که ایران مال همه ایرانیان است و اگر روزی در این کشور عفو عمومی اعلام شود و همه اندیشمندان و متخصصین در غربت به کشور باز گردند و با هر مرام و عقیده و مذهبی که دارند برای خدمت به کشور پذیرفته شوند و بدلایل مذهبی و عقیدتی رد صلاحیت نشوند و صرفا با عرق ملی و دوستی وطن و عشق خدمت به کشور وارد صحنه مدیریت و رقابت در خدمتگزاری شوند ، می توان امیدوار شد که توسعه و پیشرفت به ملت رو اورده و حکومت دینی می تواند در عمل کارایی خود را باثبات برساند.
    اگر نظرات من مکدرتان می کند در این تاپیک قلم نمی زنم و این آخرین پست من است و منبعد فقط خواننده نظرات خواهم بود.بقول حافظ بزرگ " با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی تا بی خبر بمیرد در درد خود پرستی"

16. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 162 بار در 45 ارسال
    درود
    دوست عزیز اینها ذوب در ولایت نیستند . اینها در هر روزگاری ذوب در قدرت و ... روزگاری شاه را سایه خداوند وروزگاری.........

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید far از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 225 بار در 97 ارسال
    به نقل از بورس 24 :
    سهامداران پالايشگاه ها تا 15 روز ديگر منتظر بمانند ...
    " سهامداران نگران نباشند ، 26 درصد سهم صندوق شامل همه پالايشگاه ها نميشود . اين تصميم تغييري نمي كند ." اين آخرين اظهارات عضو فراكسيون بازار سرمايه در مجلس است . فردي كه به دنبال مطرح شدن بحث حذف يا عدم حذف سهم صندوق توسعه ملي از درآمد صادراتي پالايشگاه ها خبرساز شده بود .
    محمد حسن نژاد نماينده مردم مرند در مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار "بورس24" اعلام كرد : تصويب يا عدم تصويب نهايي سهم 26 درصدي صندوق توسعه ملي از فروش صادراتي پالايشگاه ها در آخرين روز بررسي انجام ميشود . اما سهامداران بازار سرمايه نگران نباشند چرا كه بعيد است در راي گيري نهايي اعتراضي نسبت به جزييات اين موضوع صورت گيرد . ضمن اينكه در تصميم نهايي سهم صندوق شامل حال همه پالايشگاه ها نميشود و ضرري به شركتهاي بورسي و فرابورسي مثل پالايشگاه بندرعباس ، لاوان و ... نمي رساند .
    وي گفت : اولين مورد اين است كه 90 درصد پالايشگاه ها در حال حاضر محصولات خود را در بازار داخلي مي فروشند و عملا اين مصوبه روي تعداد زيادي از آن ها بي اثر است . نكته دوم اينكه سال گذشته پالايشگاه ها 23 درصد به عنوان سهم به صندوق توسعه ميدادند و امسال فقط 3 درصد به اين مبلغ اضافه شده در نتيجه عملا ضرر زيادي را نسبت به سال قبل متحمل نخواهند شد .
    حسن نژاد سومين نكته را اين موضوع دانست كه عملا اين 26 درصد شامل حال شركتهايي ميشود كه نفت ارزان دريافت مي كنند ، در نتيجه شركتهاي بورسي كه اغلب نفت را با قيمت 95 درصد فوب دريافت مي كنند و فقط 5 درصد تخفيف مي گيرند ، موظف به پرداخت آن نيستند .
    وي گفت : در يك كلام تنها پيامي كه ما براي سهامداران داريم اين است كه نگران نباشند چرا كه اتفاق بدي براي سهام پالايشگاه رخ نخواهد داد .
    حسن نژاد در پاسخ به اين سوال كه اگر اين موضوع نهايي شده چرا كميسيون تلفيق همچنان جلساتي را با محوريت پالايشگاه ها امروز و فردا دارد ، گفت : با توجه به اينكه در ابتدا پيشنهاد كميسيون تلفيق براي حذف 26 درصد سهم صندوق راي نياورد و نمايندگان اعتراض داشتند ، بنابراين دوباره براي بررسي به كميسيون رسيد اما در هر صورت اين تصميم نهايي است و تغييري در آن ايجاد نخواهد شد و سهامداران مي توانند با در نظر گرفتن اين مورد كه واريز 26 درصد فقط شامل حال شركتهايي كه نفت را با قيمت فوب 95 درصد دريافت مي كنند ، ميشود ، نسبت به سرمايه گذاري در بازار سرمايه اقدام كنند .
    حسن نژاد تاكيد كرد : البته اين تصميم را نمي توان مصوبه قطعي اعلام كرد و فقط زماني كه لايحه در صحن علني مصوب شد ميتوان به اين ماده نيز واژه مصوبه را اطلاق كرد و براي اين موضوع بايد تا 15 روز ديگر صبر كرد .
    در همين حال با توجه به صف هاي فروش كه روز سه شنبه براي پالايشگاه ها شكل گرفت اين سوال مطرح ميشود كه اگر در مقايسه با سال قبل شركتها فقط مجبور باشند 3 درصد اضافه تر پرداخت كنند و با در نظر گرفتن اين موضوع كه پالايشگاه هاي خصوصي نفت را 95 درصد فوب دريافت مي كنند ، چرا دوباره سهام پالايشگاهي ها همچنان با صف فروش مواجه شد .
    در اين خصوص يكي از كارشناسان بازار سرمايه مي گويد : مطمئنا با توجه به اينكه سهم 26 درصدي صندوق شامل حال شركتهايي كه با فوب 95 درصد نفت را خريداري مي كنند نمي شود و بيشتر شركتهاي پالايشگاهي بورس هم جزو آنها هستند ، بايد منتظر اخبار خوب و گزارشهاي تعديلي باشيم بخصوص از بندرعباس ، اما موضوع مهم اين است كه بازار هنوز به اين خبر اعتمادي ندارد و برخي از سهامداران ترجيح ميدهند تا تصويب نهايي لايحه صبر كنند .
    به گفته محمد شكوري راد ، پالايشگاه بندرعباس گزارش خود را با احتساب واريز 26 درصد ارائه داده و با قطعي شدن لايحه بودجه بايد منتظر گزارش جديد اين شركت با احتساب حذف سهم صندوق توسعه ملي باشيم .
    وي بيان اينكه لاوان هنوز گزارش خود را به بازار سهام ارائه نداده است در مورد اينكه چرا روز سه شنبه بازار منفي بود گفت : از آنجا كه بازار مطمئن بود صحن علني مجلس پيشنهاد كميسيون تلفيق و حذف سهم 26 درصدي را تاييد مي كند ، اما با اعتراض نمايندگان مجلس ، بازار ناگهان غافلگير شد . به همين دليل با وجودي كه از روز دوشنبه بعدازظهر اعلام شد اين موضوع شامل همه شركتها نمي شود كه بورسي ها هم جزو آنها هستند ، اما بازار هنوز اعتماد ندارد و تا تصويب نهايي لايحه بودجه صبر خواهد كرد .
    به گفته وي ، البته منفي بودن سهام پالايشگاه ها فقط مربوط به اين موضوع نبوده و ميتواند دلايل ديگري نيز داشته باشد : نخست اينكه حجم شناور سهام بندرعباس به عنوان اولين سهمي كه ميتوانست از اين مصوبه اثر پذير باشد بالاست و قاعدتا اثرپذيري زيادي از روند بازار دارد . دومين دليل جو عمومي بازار است . در حال حاضر بيشتر سرمايه گذاران با توجه به رشدي كه بعضي سهام از جمله بندرعباس داشته اند ترجيح ميدهند با فروش بخشي از دارايي خود ريسك پرتفوليوي خود را كاهش دهند .
    به نظر شكوري راد ، در صورتي كه شركتها اقدام به ارائه گزارش هاي جديد كنند و پيش از ان مجلس جزييات اعلام شده را تصويب كند ، قطعا تقاضا نيز بالا خواهد رفت . اما در هر صورت اگر ابهام پالايشگاه ها در مورد سهم 26 درصد صندوق بطور رسمي و با تصويب لايحه بودجه و همچنين موضوع لايحه بودجه و همچنين موضوع ماليات بر ارزش افزوده تعيين شود ، به شرايط عادي برميگردد .
    وي معتقد است : بازار علاوه بر مصوبات مجلس اين روزها كانديداهاي رياست جمهوري و موضوع تاييد صلاحيت ها را هم پيش رو دارد و از اين رو ترجيح ميدهد فعلا با احتياط بيشتري پيش برود .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 149 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 149 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها