صفحه 2 از 19 نخست 1234512 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 188

موضوع: عمران و توسعه فارس(ثفارس)

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

پاسخ : عمران و توسعه فارس(ثفارس)

در فرابورس اسيا اقاي نادرعلي گفته اند.
    .................................................. .................................................. .................
    Reza Kermani
    پرسيده:
    استاد ببخشید دلیل انتخاب ثاخت و ثفارس از جانب شما چی بوده؟چون شما همیشه بهترین های هر گروه رو انتخاب میکنید.میخواستم بدونم که این دو سهم چه ویژگی داشتند که انتخابشون کردید؟ثفارس نسبت به ثتران و چند سهم دیگه پی بر ای بالاتری داری.خیلی از شما متشکرم
    6 hours ago · Like

Kazem Naderali
    Reza Kermani:من ثاخت حق تقدمشو عمدتا خریدم چون میخواست ببنده بنظرم ارزنده اومد ارزش دارایی ثاخت هر سهم670تومان حداقل سود هم57الی65تومن در شرایطی که وام مسکن بیشتر بشه و مقرر بشه بقیه بانکها هم وام مسکن بدند اونموقع میشه رو سود بالای75هم حساب کرد الان پتروشیمیها 100%ارزش جایگزینی خود معامله می شوند دلیلی نداره سهمی مثل ثشاهد و ثاخت و امثالهم که سود خوبی هم دارند با 40یا30درصد ناو معامله بشوند خصوصا که پی برایی بازار9شده همین پی برایی9به سود65-60تومنی ثاخت یاسود50تومنی ثشاهد
    .................................................. .................................................. .................................................. ........................................
    بدیم قیمتشون به500-600میرسه یا ثفارس هر سهم 1400تومن دارایی داره و میتونه امسال45و سال بعد80تومن سود بسازه بنظرم ثشاهد285-290 و ثفارس370-380 و ثاخت285-290 با دید میان مدت ارزنده هستند نه ریسک قطعی گاز دارند نه ریسک هدفمندی نه ریسک تحریم کمااینکه هدفمندی اجرا بشه و وام مسکن بیشتر بشه مسکن از رکود خارج میشه این2سال خیلی از صنایع عمدتا بواسطه ارزش جایگزینی و داراییها بالا رفتند ولی برخی سهام ساختمانی که همepsخوبی دارند هم دارایی خوب و هم پروژه های اماده تحویل دارند از بازار خیلی عقب هستند
    .................................................. .................................................. .................................................. .......................................
    ......................
    ...................
    اقاي نادرعلي اعتقاد دارند ثفارس 1400تومان دارايي داره.و امسال 45تومان و سال اتي 80تومان ميسازه.
    من اعتقاد دارم ثفارس بايد بره بطرف 70درصد ارزش دارايي خودش يعني 1000تومان
    سهمي که فروشنده حقوقي بالاي 1درصد نداره و سرمايه بسيار کمي هم داره.
    اين سهم بايد از طريق افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي خود به ارزش واقعي اش برسه.چون 1400تومان دارايي داره.
    منتظر رشد سهم در بازار سرمايه ميمانيم.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

پاسخ : سرمایه گذاری ساختمان ایران ( وساخت )
    نوشته اصلی توسط Alidadash
    کیانوش جان خدا قوت. از ساختمانی ها به ترتیب کدومارو پیشنهاد میدی؟ آیا چشم اندازها مشخصند؟
    .................................................. .................................................. .................................................. .........................................من اعتقاد دارم ساختمانيها بر اساس ارزش داراييهاشون بايد رشد کنند.در 15سال گذشته شرکتهاي ساختماني هر چي سود سهامدار را دراورده اند ريخته اند تو خاک و ملک و زمين و ......حالا بعد از 15سال ارزش سرمايه سهامداراشون 10برابر 20برابر 40برابر و.....شده است.
    مثلا براساس تحليل اقاي درخشاني وساخت 4400تومان دارايي داره يا بر اساس تحليل استاد نادرعلي ثفارس 1400تومان دارايي داره و ثشاهد هم بالاي 1000تومان و......
    خوب اينجوري که نميشه يک شرکت بالاي 1000تومان و 4000تومان دارايي داشته باشه و انوقت قيمت سهمش زير 1000تومان باشه بنابراين اينگونه شرکتها براساس توانايي جديدي که امسال سازمان بورس در اختيارشون گذاشته است قادر هستند با توجه به پتانسيلهاشون از افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي استفاده کنند.
    پارسال قنديها-غذاييها و غالبر تا 400درصد-وبصادر 250درصد-فاذر و بيمه ايها تا 400دصد از محل تجديد ارزيابي دارايي افزايش سرمايه دادند تا به ارزش واقعي خودشون برسند.وامسال هم تا اينجاي کار خودروايها تا برنامه شون افزايش سرمايه 300الي 400درصدي از محل تجديد ارزيابي دارايي دارند انها تو گزارش 6ماهه خودشون به اين موضوع اشاره کرده اند و امور سهامشون هم تاييد کرده است.مثلا خاور برنامه افزايش سرمايه اش را فرستاده به بورس همين روزها مياد رو کدال و سهم قفل ميشه و.....
    قطعا شرکتهايي مثل وساخت و ثفارس و ثشاهد و.... هم مي بايست براي رسيدن و متعادل شدن با دارايي خود از افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي استفاده کنند چون امکان افزايش سرمايه 1000درصدي براي وساخت بخاطر ارزش بالاي دارايي اون يعني 4400تومان به ازاي هر سهم وجود داره و بعد ثفارس و ثشاهد و..... به اعتقاد من بين ساختمانيها براساس ارزش داراييهاشون
    اول وساخت
    دوم ثفارس
    بعد ثشاهد و بقيه باارزشترين سهام گروه ساختماني هستند.
    لذا من تو پرتفوي وساخت و ثفارس و ثشاهد و ا.س پ دارم.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,887 بار در 1,039 ارسال

امروز حجم سنگینی زد معاملات روز بعد میتونه جالب باشه
    همین طوری خوبه ادامه بده ...

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید رامین حیاتی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط کيانوش نمایش پست ها
    پاسخ : سرمایه گذاری ساختمان ایران ( وساخت )
    نوشته اصلی توسط Alidadash
    کیانوش جان خدا قوت. از ساختمانی ها به ترتیب کدومارو پیشنهاد میدی؟ آیا چشم اندازها مشخصند؟
    .................................................. .................................................. .................................................. .........................................من اعتقاد دارم ساختمانيها بر اساس ارزش داراييهاشون بايد رشد کنند.در 15سال گذشته شرکتهاي ساختماني هر چي سود سهامدار را دراورده اند ريخته اند تو خاک و ملک و زمين و ......حالا بعد از 15سال ارزش سرمايه سهامداراشون 10برابر 20برابر 40برابر و.....شده است.
    مثلا براساس تحليل اقاي درخشاني وساخت 4400تومان دارايي داره يا بر اساس تحليل استاد نادرعلي ثفارس 1400تومان دارايي داره و ثشاهد هم بالاي 1000تومان و......
    خوب اينجوري که نميشه يک شرکت بالاي 1000تومان و 4000تومان دارايي داشته باشه و انوقت قيمت سهمش زير 1000تومان باشه بنابراين اينگونه شرکتها براساس توانايي جديدي که امسال سازمان بورس در اختيارشون گذاشته است قادر هستند با توجه به پتانسيلهاشون از افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي استفاده کنند.
    پارسال قنديها-غذاييها و غالبر تا 400درصد-وبصادر 250درصد-فاذر و بيمه ايها تا 400دصد از محل تجديد ارزيابي دارايي افزايش سرمايه دادند تا به ارزش واقعي خودشون برسند.وامسال هم تا اينجاي کار خودروايها تا برنامه شون افزايش سرمايه 300الي 400درصدي از محل تجديد ارزيابي دارايي دارند انها تو گزارش 6ماهه خودشون به اين موضوع اشاره کرده اند و امور سهامشون هم تاييد کرده است.مثلا خاور برنامه افزايش سرمايه اش را فرستاده به بورس همين روزها مياد رو کدال و سهم قفل ميشه و.....
    قطعا شرکتهايي مثل وساخت و ثفارس و ثشاهد و.... هم مي بايست براي رسيدن و متعادل شدن با دارايي خود از افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي استفاده کنند چون امکان افزايش سرمايه 1000درصدي براي وساخت بخاطر ارزش بالاي دارايي اون يعني 4400تومان به ازاي هر سهم وجود داره و بعد ثفارس و ثشاهد و..... به اعتقاد من بين ساختمانيها براساس ارزش داراييهاشون
    اول وساخت
    دوم ثفارس
    بعد ثشاهد و بقيه باارزشترين سهام گروه ساختماني هستند.
    لذا من تو پرتفوي وساخت و ثفارس و ثشاهد و ا.س پ دارم.
    خبر افزايش سرمايه تشاهد به ميزان 400درصد باعث شد سهم تو تقاضا قفل شد و حقوقي از عرضه جا بزنه.
    تا اينجاي کار خبر افزايش سرمايه ا.س پ و تشاهد امد بيرون .ا.س.پ 40درصد 2هفته اي رشد کرد.تشاهد هم تا 2هفته ديگه همينجوري رشد خواهد کرد.
    حالا نوبت ثفارس و وساخت و.....هست.
    اين ثفارس بخاطر سرمايه کوچکش و ارزش دارايي بالاي 1400توماني بدجوري قفل خواهد شد.و گير هرکس نخواهد امد.
    وساخت با 4400تومان دارايي هم که نگو و نپرس.
    من ثفارس-ا.س-پ وثشاهد و وساخت دارم.
    احتمالا از فرداي کاري ثفارس هم با عبور از 400تومان استارت بزنه.
    .................................................. .................................................. .................................................. .....................................
    از ثفارس غافل نشويد.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,887 بار در 1,039 ارسال

من از ۹۰تومان همراهشم راضیم ازش
    همین طوری خوبه ادامه بده ...

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید رامین حیاتی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال hamid888 آواتار ها
    تشکر شده 2,546 بار در 951 ارسال

سلام
    دوستان چرا نمادش متوقف شده...........؟
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid888 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 2,184 بار در 533 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid888 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان چرا نمادش متوقف شده...........؟
    پنج شنبه مجمع عمومی سالیانه برگزارمیکنه

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid888 آواتار ها
    تشکر شده 2,546 بار در 951 ارسال

دوستان تو مجمع خبری چیزی نبود...........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid888 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال نجاT... آواتار ها
    تشکر شده 9,997 بار در 2,399 ارسال

يكي از دوستان بنده با دو ميليون سهم در مجمع حضور پيدا ميكنه
    بايد ببينيم كه چرا پروژه تجاري گلستان شيراز رو متري يك ميليون و دويست قيمت زدن!!
    اگه شيراز انقدر زميناش ارزونه تا بريم تو كار معامله زمين، مخصوصا تجاري
    انتقال ثروت از كوتاه مدتي ها به بلند مدت ها !

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید نجاT... از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال javad.ghaderi آواتار ها
    تشکر شده 255 بار در 125 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط نجاT... نمایش پست ها
    يكي از دوستان بنده با دو ميليون سهم در مجمع حضور پيدا ميكنه
    بايد ببينيم كه چرا پروژه تجاري گلستان شيراز رو متري يك ميليون و دويست قيمت زدن!!
    اگه شيراز انقدر زميناش ارزونه تا بريم تو كار معامله زمين، مخصوصا تجاري
    سلام دوست عزیز
    اکثر گزارشات نه ماهه رو دستکاری و کتمان کرده اند بنابراین با این روش خیلی راحت سهام بنیادی و سودده رو پایین میارند تا سهامدار خسته خارج شود و خود صاحبان اصلی وارد شوند
    مخصوصا گروه ساختمان و گروه دارو و آی تی
    یادم باشد حرفی نزنم که به کسی برخورد ،نگاهی نکنم که دل کسی بلرزد،خطی ننویسم که آزار دهد کسی را

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید javad.ghaderi از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 19 نخست 1234512 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع