صفحه 9 از 19 نخست ... 6789101112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 188

موضوع: عمران و توسعه فارس(ثفارس)

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : عمران و توسعه فارس(ثفارس)

حجم معاملات 3 برابر میانگین ماهانه !

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

نمودار سهم ارزش بررسی داره به نظرم هدف 400 میزنه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

طبق شنیده ها اهداف بالایی دارد .

ظاهرا بحث بر سر سیت مدیریتی است ! و بازیکر فعالی دارد .

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    طبق شنیده ها اهداف بالایی دارد .

ظاهرا بحث بر سر سیت مدیریتی است ! و بازیکر فعالی دارد .
    تازه اول راه هستیم ! شرکت سرمایه گذاری سرمایه گستر سهند با فروش 24 میلیون سهم دیگر جایگاه نخست خودش در بین سهامدار عمده از دست خواهد داد این سهامدار در یکماه اخیر عرضه های سنگین 20 و 30 میلیونی داشته و دیگه ظرفیت آنچنانی برایش باقی نمانده است . پس از خروج احتمالی این سهامدار ، اخبار تجدید ارزیابی داراییهای شرکت (طبق شنیده ها) به زودی رونمایی خواهد شد و صحبت از اهداف 5000 تومانی برای قیمت این سهم میشود.

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فرصت ورود داد ! احتمالا باز هم صف را بدهند لیکن ما همچنان به سهامداری ادامه می دهیم .

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فروشندگان منفی 5 ثفارس عاقبت بهتری از فروشندگان غشهداب در منفی نخواهند داشت ! نگاهی به حجم خرید بد نیست ! هر عرضه ای در این قیمتها خریداری خواهد شد .

امروز صف خرید بشه تعجب نمی کنم .!

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خوب به سلامتی حجم معاملات دیروز و صف امروز تضمین ادامه رشد است ! خبرهای خوبی از افزایش سرمایه به گوش می رسد !کمی صبر صبح نزدیک است .

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)
    تشکر شده 6,804 بار در 2,443 ارسال

افزایش سرمایه این شرکت از محل تجدید ارزیابی داراییها چقدر جدیست؟کسی خبری داره؟

در مستندات و اطلاعیه های کدال و سوابق آن چیزی به افزایش سرمایه اشاره کرده است و یا در حد شایعه است؟

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

سلام جناب رادین...

من چندین بار از ثفارس نوسانات 10 تا 40 درصدی گرفتم اما در نهایت ازش جا ماندم تو سه ماه این سهم براحتی 700 درصد رشد کرد و بنده بی نصیب از این همه سود کلآن!! حال به فکر ورود مجدد به این سهم هستم اما در اصلاح قیمت این سهم کمی تردید دارم!! به نظر شما محدوه قیمتی پایان اصلاح قیمت ثفارس تا کجا است!!؟ به نموداری تکنیکالش که اصلآ نمیشه اعتماد کرد چون سهمی که صعود بسیار شارپی رو در کوتاه مدت تجربه میکنه میتونه شارپ هم اصلاح قیمت کنه! البته این نظر شخصی من هستش و صد البته ممکنه اشتباه کنم... یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    فرصت ورود داد ! احتمالا باز هم صف را بدهند لیکن ما همچنان به سهامداری ادامه می دهیم .

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط i177177 نمایش پست ها
    سلام جناب رادین...

من چندین بار از ثفارس نوسانات 10 تا 40 درصدی گرفتم اما در نهایت ازش جا ماندم تو سه ماه این سهم براحتی 700 درصد رشد کرد و بنده بی نصیب از این همه سود کلآن!! حال به فکر ورود مجدد به این سهم هستم اما در اصلاح قیمت این سهم کمی تردید دارم!! به نظر شما محدوه قیمتی پایان اصلاح قیمت ثفارس تا کجا است!!؟ به نموداری تکنیکالش که اصلآ نمیشه اعتماد کرد چون سهمی که صعود بسیار شارپی رو در کوتاه مدت تجربه میکنه میتونه شارپ هم اصلاح قیمت کنه! البته این نظر شخصی من هستش و صد البته ممکنه اشتباه کنم... یا حق
    سلام و عرض ادب

در خصوص ثفارس موارد ذیل قابل توجه می باشد :
    1- در سال گذشته 800 میلیارد ریال افزایش سرمایه از آورده نقدی جهت تکمیل پروژه صدرا و نیکان داشته است . بی شک همه واقف هستیم میانگین قیمت مسکن در یکسال اخیر رشد مطلوبی داشته است و بنابراین می توان انتظار بازدهی مطلوبی از این افزایش سرمایه داشت . در صنعت ساختمانی بازدهی مثل برخی صنایع پیوسته و اهسته نیست بلکه به یکباره با اتمام طرح و فروش آن می باشد .بنابراین می توان انتظار داشت که شرکت در آینده با تکمیل طرحهای در دست اجرا و فروش آنها نسبت به شناسایی سود مطلوبی اقدام نماید
    2- شنیده های از افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی داراییها به گوش می رسد میانگین رقمهای شنیده شده متغییر و از 1200 تا 1800 درصد می باشد .
    3- در حدود یک هفته اخیر بالای 500 میلیون سهم در قیمتهای بالای 2000 تومان معامله شده است .
    4- شرکت سرمایه گذاری سرمایه گستر سهند فروشنده اصلی سهم در یکی دو ماه گذشته بوده است . و اکنون تقریبا 74 میلیون سهم برایش باقی مانده است .
    5- معاملات روزهای اخیر را به نظر من با کمی شک و تردید باید نگاه کرد! چرا ؟ چون در بازار کنونی این سهم حدود 20 درصد اصلاح کرده است و پس از 20 درصد اصلاح، گذاشتن صف فروش 100 میلیونی برای این سهم مقداری تعجب برانگیز است از آن جهت که اگر بازیگر اصلی سهم هدفش خروج از سهم باشد بدون شک با سنگین تر کردن صف فروش به این موفقیت نایل نخواهد شد . لذا من برداشتم این است تعمدا صف فروش را سنگین می کنند تا عده بیشتری از سهامدارانی که در سود هستند تمایل به فروش پیدا کنند . در سهام زیادی بازیهایی از این دست دیده شده است . دو هفته قبل غگل به شدت کنترل می شد و اجازه رشد داده نمی شد اما الان چی ؟
    6- برداشت من این است شاید اشتباه باشد ! در صورتی که 60 میلیون سهم خریداری شود به جرات میشه گفت 60 میلیون از صف غیب خواهد شد .
    7- علی ایحال من توصیه ای به خرید یا فروش ندارم . اما در منفی های پیش رو پلکانی اضافه خواهم کرد و در صورتی که صف فروش جمع شود سنگین اضافه خواهم کرد .

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 9 از 19 نخست ... 6789101112 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع