صفحه 20 از 141 نخست ... 10171819202122233070120 ... آخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 1409

موضوع: نفت ایـرانـــول ( شرانل )

عضو عادی درویش آواتار ها
    تشکر شده 280 بار در 94 ارسال
    از سوی بورس نیوز صورت گرفت:
    بررسی حال و آینده نفت ایرانول از زبان مدیر عامل

میزان تولید و فروش محصولات شرکت نفت ایرانول طی سال جاری نسبت به سال قبل تغییری نداشته، حال آنکه تغییرات عمده در ترکیب میزان فروش داخلی و صادراتی رخ داده؛ به گونه ای که در سال های گذشته محصولات جانبی تولیدی به پالایشگاه ها و به صورت داخلی به فروش می رسید. اما از ابتدای سال جاری این روند تغییر یافت و کلیه این محصولات به صورت صاداراتی به فروش می رسند.
    شرکت نفت ایرانول که چندی پیش پا به فرابورس گذاشت و طی حدود 8 روز کاری پس از ورود به بازار سرمایه توانست بازدهی مثبت حدود 50 درصدی را نصیب سهامداران خود نماید، این روزها با رسیدن به تعادل قیمتی در روند معاملات همچون هم گروهی های خود، به استقبال آینده می رود.

براساس گزارش بورس نیوز، با توجه به اینکه تاکنون سهم اندکی به بررسی وضعیت "شرانل" و بیان نقطه نظرات مسئولان این شرکت اختصاص یافته، شاید برای اغلب فعالین بازار بیان شرایط کنونی و آگاهی از برنامه های آن از زبان مدیر عامل ارزشمند باشد.

مدیر عامل شرکت نفت ایرانول در خصوص وضعیت تولید و فروش محصولات در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: میزان تولید و فروش محصولات شرکت نفت ایرانول طی سال جاری نسبت به سال قبل تغییری نداشته، حال آنکه تغییرات عمده در ترکیب میزان فروش داخلی و صادراتی رخ داده؛ به گونه ای که در سال های گذشته محصولات جانبی تولیدی به پالایشگاه ها و به صورت داخلی به فروش می رسید. اما از ابتدای سال جاری این روند تغییر یافت و کلیه این محصولات به صورت صاداراتی به فروش می رسند.

علی مستأجران ادامه داد: همین امر موجب شد تا فروش صادراتی "شرانل" و همچنین درآمدهای حاصل از آن در مقایسه با سال های گذشته افزایش یابد.

وی در بیان نحوه صادرات و همچنین واردات بخشی از مواد اولیه مورد نیاز تولید اظهار داشت:روغن موتورهای تولیدی شرکت به کشورهای همسایه و محصولات دیگر نیز به کشورهایی همچون هند،دبی، چین و کشورهای آسیای شرقی صادر می شود و در حال حاضر مشکل خاصی در زمینه صادرات نداریم.

مدیر عامل "شرانل" اضافه کرد: در بحث نقل و انتقالات ارزی نیز بخشی از ارز دریافت شده از فروش صادراتی محصولات بابت تأمین مواد افزودنی مورد نیاز تولید که وارداتی است استفاده می شود و بخش دیگر آن نیز تسعیر شده، به عنوان درآمد شناسایی می گردد.

این مقام مسئول در خصوص نرخ تسعیر ارز در نظر گرفته شده در پیش بینی های ارایه شده "شرانل" گفت: نرخ در نظر گرفته شده برای تسعیر ارز حاصل از فروش صادراتی در پیش بینی درآمد سال جاری حدود دو هزار و 500 تومان است. حال آنکه به نظر می رسد با توجه به افزایش نرخ ارز در بودجه کل کشور و برمبنای شرایط اقتصادی موجود، این مبلغ برای سال 92 با افزایش همراه باشد.

وی همچنین با اشاره به افزایش قیمت فروش محصولات طی دو مرحله در سال جاری مطرح کرد: در سال جاری آخرین افزایش حدود 30 درصدی در قیمت فروش محصولات شرکت نفت ایرانول اعمال شده و به نظر می رسد در مرحله بعدی، افزایش نرخ های فروش در اوایل سال آینده صورت پذیرد، اما برای سال جاری رشد قیمتی دیگری نخواهیم داشت.

مستأجران در بیان روند تأمین مواد اولیه مورد نیاز تولید همچون لوبکات و وکیوم باتوم و نیز افزایش نرخ های خرید آنها گفت: لوبکات و وکیوم باتوم در زمره موادی است که از دو پالایشگاه تهران و آبادان تأمین می شود و در سال جاری نیز نرخ خرید این دو ماده با افزایش حدود 80 درصدی همراه بوده است.

وی در خاتمه با اشاره به تأمین حجم مناسب لوبکات سبک، سنگین از طریق پالایشگاه ها عنوان کرد: با وجود آنکه تنها لوبکات سبک به عنوان ماده ای است که در صنعت بنزین سازی کشور نیز مورد استفاده قرار می گیرد، اما در حال حاضر هیچ گونه مشکل و یا کمبودی در زمینه تهیه این ماده نداریم.
    عشق در لحظه پدید می آید و دوست داشتن در امتداد زمان

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید درویش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,622 بار در 821 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 717 نمایش پست ها
    معلوم نيست چرا اين سهم صف نميشه تا بريم توصف حال كنيم!!!!؟
    بوش داره میاد تا خدا چه بخواهد ......
    بسم الله الرحمن الرحیم خدایا به امید تو

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد یزدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,190 بار در 846 ارسال
    نمیدونم چرا فقط بوی صف شرانل میاد . ولی اخر وقت میشه منفی خریدش. نمیدونم چرا هرچی پول دارم اینروزها داره میشه شرانل اخر وقتی
    "ايجادو ساخت ارتباطات با انسانهاي بيشتر،اوج بلوغ يك انسان است"

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا1 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال
    دوستان گرامی
    حواستون به این سهم باشه
    به احتمال زیاد اواسط همین هفته برای اعلام تعدیل بالای 20 درصدی ( شنیده ها فعلا حدود 25 درصد ) متوقف خواهد شد.
    سهم به لحاظ بنیادی فوق العاده بوده و معاملات نوسانی این ایام در جهت هضم عرضه سنگین آستان قابل پیش بینی بود
    و این قضیه هیچ چیزی از ارزشهای سهم کم نمی کند. بالعکس ، حجم معاملات این چند روزه بیانگر خروج خریداران احساسی
    روز عرضه آستان و ورود سهامدارانی است که با شناخت و منطق وارد سهم میشوند که این امر بهترین روند در مسیر رشد
    یک سهم می تواند باشد....
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال mobina آواتار ها
    تشکر شده 1,296 بار در 309 ارسال
    تو چند تا از سایت های همسایه خبر بسته شدن سهم را در روز دوشنبه خوندم ...
    و اعلام eps حدود 220 ...
    وقتی روز بدی دارید همیشه یادتان باشد که کس دیگری روز بدتری داشته است، شکرگزار داشته هایتان باشید ...

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mobina از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 852 بار در 344 ارسال
    نقل قول نوشته شده توسط دلارا مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت دوستان اميدوارم اوقات خوبي را پيشرو داشته باشين

روند معاملات شرانل جاي هيچ گونه نگراني نداره. سهم دوشنبه براي پيش بيني سود سال مالي 92 بسته خواهد شد.

از بابت خريد شرانل خيالتون راحت باشه. Eps 92 طبق منبع موثق 220 تعيين شده است (42 درصد تعديل مثبت).

قصد نداشتم قبل از بسته شدن سهم اين خبرو اعلام کنم ولي احساس کردم دوستان يه کم نگران هستن عرض کردم تا خيالشون راحت بشه.

بعد از بسته شدن، نماد بزودي باز خواهد شد و اونوقت قيمت بازگشايي سهم جبران همه عقب افتادگي ها رو خواهد کرد.

قدر سهم ارزشمند خود را بدانيد.

موفق باشين و پرسود

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید anji-47 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کارآمد آواتار ها
    تشکر شده 955 بار در 269 ارسال
    دوستان یه سوالی ذهنمو مشغول کرده شرانول که تو این جو مثبت پالایشگاهیها اوضاعش اینطوریه اگه بقیه شل کنن اونوقت چی سرش میاد!!!؟

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کارآمد از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط anji-47 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته شده توسط دلارا مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت دوستان اميدوارم اوقات خوبي را پيشرو داشته باشين

روند معاملات شرانل جاي هيچ گونه نگراني نداره. سهم دوشنبه براي پيش بيني سود سال مالي 92 بسته خواهد شد.

از بابت خريد شرانل خيالتون راحت باشه. Eps 92 طبق منبع موثق 220 تعيين شده است (42 درصد تعديل مثبت).

قصد نداشتم قبل از بسته شدن سهم اين خبرو اعلام کنم ولي احساس کردم دوستان يه کم نگران هستن عرض کردم تا خيالشون راحت بشه.

بعد از بسته شدن، نماد بزودي باز خواهد شد و اونوقت قيمت بازگشايي سهم جبران همه عقب افتادگي ها رو خواهد کرد.

قدر سهم ارزشمند خود را بدانيد.

موفق باشين و پرسود
    علامت سوال خیلی بزرگی برای من بوجود اومده که اگر پاسخ مستند و با منطقی بهش داده بشه میتونه من رو هم به سمت ورود مجدد به شرانل برگردونه!

چرا و چگونه حقوقی قدری مثل آستان با پذیرش چنین تعدیل مثبت و با اهمیتی چنین وحشیانه و با سرعت در حال خروج و فروش سهمهای طلایی خود میباشد ؟!
    قطعا نمی بایست با هر توجیهی چشم بر چنین سود راحت و قالب دسترس و نزدیکی بسته باشد! پس چرا ؟!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ".احسان." آواتار ها
    تشکر شده 27,962 بار در 2,684 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    علامت سوال خیلی بزرگی برای من بوجود اومده که اگر پاسخ مستند و با منطقی بهش داده بشه میتونه من رو هم به سمت ورود مجدد به شرانل برگردونه!

چرا و چگونه حقوقی قدری مثل آستان با پذیرش چنین تعدیل مثبت و با اهمیتی چنین وحشیانه و با سرعت در حال خروج و فروش سهمهای طلایی خود میباشد ؟!
    قطعا نمی بایست با هر توجیهی چشم بر چنین سود راحت و قالب دسترس و نزدیکی بسته باشد! پس چرا ؟!
    البته من به شايعه بالا اهميتي نميدهم. و البته سود سال آينده را نيز پيش بيني نكرده ام.
    اما لزوما خروج يك حقوقي كه زياد در بازار سرمايه اطلاعات كافي ندارد، نمي تواند دليل عدم تعديل باشد.
    آهاي آهاي يكي بياد يه شعر تازه تر بگه....
    کانال تلگرامی: STOCKMARKET100@

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داود آواتار ها
    تشکر شده 1,897 بار در 344 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها

ازاینگونه رفتارها توبازار از اشخاص حقوقی زیاد دیده شده مگه فراموش کردی سکاپ توغبشهر چطور آتیش زده بود به مالش

حالا امروز تو 1450تومن حتی حجم مبناشو پر نکرد

البته سوال شما هم میتونه جای تامل داشته باشه

در هر صورت ما که امروز سنگین خریدیم
    شاید زندگی آن جشنی نباشدکه آرزویش راداشتی ،اما حال که به آن دعوت شده ای ،تامیتوانی زیبا برقص

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید داود از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)