صفحه 41 از 61 نخست ... 313839404142434451 ... آخرین
نمایش نتایج: از 401 به 410 از 609

موضوع: سهام عدالت

ستاره دار (2)
    تشکر شده 6,804 بار در 2,443 ارسال

پاسخ : سهام عدالت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi1400 نمایش پست ها
    #وسخراج
    اطلاعیه1گشایش نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی

به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می رساند، از امروز یکشنبه مورخ 1399/05/19 نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران ، به عنوان اولین شرکت سرمایه گذاری استانی و پانصد و چهل و هفتمین شرکت در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران گروه سرمایه گذاری ها و بخش سایر واسطه گری های مالی با کد صنعت 5699 ود نماد وسخراج درج و نماد آن آماده انجام معامله خواهد بود.
    مدیریت عملیات بازار بورس
    99/05/19 10:45

#وسخراج
    اطلاعیه2گشایش نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی

در ادامه اطلاعیه قبل.لازم به ذکر است سرمایه شرکت مذکور 399ر61 میلیارد ریال است و با توجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی شرکت سرمایه گذاری استانی یاد شده، سرمایه جدید ثبت شده شرکت بر اساس ارزش پرتفوی مورخ یکم تیرماه 1399 تعیین شده است و پیرو افزایش قیمت سهام شرکت های موجود در پرتفوی شرکت، ارزش دارای های آن افزایش یافته است.همچنین لازم است سهامداران محترم فعلی شرکت،نسبت به تعیین کارگزار ناظر اقدام نمایند.
    مدیریت عملیات بازار بورس
    99/05/19 10:46
    جالبه طرف فروشنده اصلا آماده نیست چون هنوز به کد بورسی افراد نخورده است بعد اینطرف خریدار نشسته برا خرید......البته خب بالاخره بعد عید غدیر باز شد!!!

کسی از خراسان جنوبی اینجا هست؟

من از قیمت خریدی که گذاشته اند بسیار متعجبم میخوام ببینم تو خراسان جنوبی بر چه اساسی سهم داده اند؟

آخه در استان مازندران به یک فرد 532 هزار تومانی 116000 تا سهام داده اند که خب اگر قیمت سهم حدود 180 باشه میشه تقریبا 20 میلیون تومان و میشه به اندازه سهامداران دیگر با روش مستقیم.

ولی امروز دیدم تو سیستم قیمت نجومی گذاشته بودند برای هر سهم خراسان جنوبی......نشه مثل دارا یکم خیلی خوبه....یک عده ای بروند دو برابر ارزش ذاتی بخرند
    ویرایش توسط Amir.tala : 2020/08/09 در ساعت 19:12

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.tala نمایش پست ها
    فکر کنم همین خراسان جنوبی اولین شرکتی باشه که در بورس پذیرش بشه و معاملاتش شروع بشه.
    ظاهرا شد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

جالبه طرف فروشنده اصلا آماده نیست چون هنوز به کد بورسی افراد نخورده است بعد اینطرف خریدار نشسته برا خرید......البته خب بالاخره بعد عید غدیر باز شد!!!

من از قیمت خریدی که گذاشته اند بسیار متعجبم میخوام ببینم تو خراسان جنوبی بر چه اساسی سهم داده اند؟

آخه در استان مازندران به یک فرد 532 هزار تومانی 116000 تا سهام داده اند که خب اگر قیمت سهم حدود 180 باشه میشه تقریبا 20 میلیون تومان و میشه به اندازه سهامداران دیگر با روش مستقیم.

ولی امروز دیدم تو سیستم قیمت نجومی گذاشته بودند برای هر سهم خراسان جنوبی......نشه مثل دارا یکم خیلی خوبه....یک عده ای بروند دو برابر ارزش ذاتی بخرند

با این قیمتی که تو سیستم می بینیم آدم شاخ در میاره!

ویرایش توسط Amir.tala : 2020/08/09 در ساعت 19:54

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

حداکثر قیمت این سهم 170 تا 180 تومانه....چرا؟

در تاریخ 1 تیر 99 پرتفوی این شرکت 6140 میلیارد تومان ارزش داشته است که فکر می کنم به قیمت امروز چیزی حدود 10000 میلیارد تومان ارزش داشته باشد.

اگر این 10000 میلیارد تومان رو به تعداد سهام شرکت،یعنی 61.4 میلیارد سهم تقسیم کنیم،به عدد 170 می رسیم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

شاهکار دیگه اینکه سخراج اول افزایش سرمایه داده است و سپس دعوت کرده است برای مجمع با دستور افزایش سرمایه!

البته فکر کنم نمادین بوده خواستند این یکی رو نمادین در روز عید غدیر در بورس پذیرش کنند.

از نظر من حداقل در 10 روز آینده هیچ معامله ای برای شرکتهای استانی در بورس صورت نخواهد گرفت چون آماده نیستند.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 781 بار در 187 ارسال

ببینید این یک فرآیندی داشت و انجام میشد، من خودم سهام عدالت مرحوم پدرم رو به نام خودم کردم. البته از بقیه وراث وکالت گرفتم.فقط یکبار باید دفتر پیشخوان می رفتید.

منتها با شروع آزادسازی سهام عدالت،فرآیند فوق را متوقف کردند و گفتند تا 2 ماه دیگر به شکل دیگری فرآیند آن را اعلام می کنیم که تا آنجایی که خبر دارم هنوز چیز جدیدی اعلام نشده است.
    ممنونم جناب امیر طلا.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ADLER از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

با این قیمتی که تو سیستم می بینیم آدم شاخ در میاره!

حداکثر قیمت این سهم 170 تا 180 تومانه....چرا؟

در تاریخ 1 تیر 99 پرتفوی این شرکت 6140 میلیارد تومان ارزش داشته است که فکر می کنم به قیمت امروز چیزی حدود 10000 میلیارد تومان ارزش داشته باشد.

اگر این 10000 میلیارد تومان رو به تعداد سهام شرکت،یعنی 61.4 میلیارد سهم تقسیم کنیم،به عدد 170 می رسیم.
    شاهکار دیگه اینکه سخراج اول افزایش سرمایه داده است و سپس دعوت کرده است برای مجمع با دستور افزایش سرمایه!

البته فکر کنم نمادین بوده خواستند این یکی رو نمادین در روز عید غدیر در بورس پذیرش کنند.

از نظر من حداقل در 10 روز آینده هیچ معامله ای برای شرکتهای استانی در بورس صورت نخواهد گرفت چون آماده نیستند.

این هم اصلاح قیمت نجومی!

البته کماکان به نظرم معامله ای نخواهد شد چون هیچکس در کد بورسی این نماد رو فعلا نداره که بتونه بفروشه!!!
    ویرایش توسط Amir.tala : 2020/08/11 در ساعت 11:05

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (2)

اگر با این قیمت معامله بشه غیر مستقیم ها از مستقیمها بیشتر سود کرده اند.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (2)

فروش 60 درصد عملیاتی شد؟

ستاره دار (2)

یک پیشنهاد به شورای عالی بورس

ظاهرا حدود 20 میلیون نفر روش مستقیم را انتخاب کرده اند ولی در این مدت 1-2 ماه هنوز خیلی از مشکلات حل نشده است و تکلیف خیلی از درخواستهای فروش و وجه آن معلوم نیست.

به نظرم اجازه دهید پرتفوی سهام عدالت هر تعدادی از این 20 میلیون نفر که کد بورسی دارند(شاید 5 میلیون نفر یا کمتر و بیشتر،دقیق معلوم نیست) به کدبورسیشون اضافه بشه و اختیار تمام و کمال کارها با خودشون باشه.....کم کم هم که کدهای بورسی زیاد می شوند این انتقال صورت گیرد.

به نظرتون بهتر از وضعیت فعلی نیست؟!

فقط بحث کارگزار ناظر هست که سپرده گذاری میتونه خودش کارگزار ناظر رو از همون اول کارگزاری بذاره که سهامدار تا بحال باهاش بیشترین معامله را کرده است.

اون 40 درصدی هم که فعلا آزاد نیست بلوکه کند تا قابل فروش نباشد.

الان اساتید در فضای مجازی به این موضوع پرداخته اند.جای امیدواری داره.

صفحه 41 از 61 نخست ... 313839404142434451 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)