صفحه 22 از 61 نخست ... 121920212223242532 ... آخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 609

موضوع: سهام عدالت

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : سهام عدالت

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها

خب یک نکته ای رو در رابطه با این مسئله ای که پیش اومد متوجه شدم.
    برادرم قبلا شماره همراه اولش توی سامانه سهام عدالت بود.
    و وقتی که امکان تغییر شماره بود ازم خواست به جای شماره همراه اولش ایرانسلش رو وارد کنم.
    و من در samanese.ir در قسمت تغییر شماره تلفن شماره رو تغییر دادم و ایرانسلش رو وارد کردم.
    الان که اومدم سهام عدالتش رو نگاه کنم (از لینکی که جناب وحید فرستادن) یه کدی که بعد از وارد کردن کد ملی میره رو گوشی شخص اومد روی شماره همراه اولش.
    یعنی همون شماره قبلی و در واقع این تغییر شماره گویا ثبت نشده.
    در اینجا در سامانه سهام عدالت (samanese.ir) ثبت شده نشون میده. اما گویا این یه جایی باید خودشون ثبتش کنن که نمی کنن و نکردن.
    دلیل اینکه برای پدر و مادرم هم باز نمیشه و میگه شماره موبایل با کدملی مطابقت ندارد این هست که شماره همراه اول پدرم به نام بردارم هست
    و وقتی لازم شد که در سامانه سهام عدالت هر کسی شماره شخصی خودش رو داشته باشه من شماره ایرانسلی که به نامش بود رو در سامانه وارد کردم.
    اما از آنجایی که اعمال نمی شود پس همان شماره قبلی که به نام برادرم بوده رو در نظر می گیرن و میگه مطابقت نداره. پس نمی تونم سهامش و باز کنم ببینم.
    حال سوال من این است:
    این مشکل رو از چه طریقی باید پیگیری کنم که حل بشه؟؟؟

در همان سجام یه گزینه‌ای داره به نام تغییر شماره تلفن
    ۵ تومان می‌گیرد شماره تلفن عوض می‌کند.
    (نگاه کن تو را به خدا! نان دانی درست کرده‌اند! ۵ تومان برای تعویض شماره تلفن.... ۱۰ تومان برای ثبت نام الکترونیکی... مالیات‌ها و کارمزدهای میلیاردی که می‌گیرند انگار کافی نیست.)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    (نگاه کن تو را به خدا! نان دانی درست کرده‌اند! ۵ تومان برای تعویض شماره تلفن.... ۱۰ تومان برای ثبت نام الکترونیکی... مالیات‌ها و کارمزدهای میلیاردی که می‌گیرند انگار کافی نیست.)
    جناب محمدحسین الان اومدم این کاری که شما گفتید رو انجام بدم. گفتم درست بشه 5 تومنم بگیرن به جهنم.
    اما وقتی شماره جدید رو وارد کردم میگه شما قبلا با این شماره در سجام ثبت نام کرده اید.
    چون من توی سجام مامان بابام و با شماره های جدیدشون ثبت نام کردم خب.
    حالا چیکار کنم؟؟؟ این مشکل به وجود آمده رو چطوری حل کنم؟
    کاش همون موقع که خودم کد بورسی گرفته بودم واسه مامان بابام هم گرفته بودم الان این دنگ و فنگا رو نداشتما.

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

مطمئنا سهام!
    درصد زیادی از کسانی که از این طریق پیگیر هستند احتمالا دوباره پولشان را بیاورند در سهام... احتمالا...
    یک رشد خیلی عالی از این دید در سهام خواهیم داشت...
    چون از این ور درصدی از اینهایی که همین اول کار می‌فروشند پول را دوباره عودت می‌دهند به بازار سرمایه... و از آن سو هم حقوقی‌ها می‌آیند پول وارد می‌کنند و سهام را می‌خرند... (دست کم پنجاه درصد از این پول وام است!)
    پس در کوتاه مدت (میان‌مدت) وضع خوب خواهد بود...

اگر خرید توسط ما و دیگر بورسی‌ها هم آزاد شود وضع بد می‌شود! چون یک عده حقیقی و حقوقی کوچک با پول فروش سهام می‌روند سهام عدالت دیگران را بخرند... و این یعنی فروش گسترده در بازار... (عرضه اولیه سهام عدالت!)

(من گمان کنم همه خوشحال باشیم چند صندوق بزرگ بازنشستگی و ... بیایند بزخری کنند! از خودمان! )

ولی پس از ما چه؟ پس از ما نوبت به کسانی می‌رسد که غیر مستقیم انتخاب کرده‌اند... و یا پس از آن که بخش‌های بعدی سهام عدالت آزاد می‌شود و ... (که حالا نیاز نیست نگرانش باشیم... چو فردا رسد فکر فردا کنیم... طول خواهد کشید... ولی احتمالا آنجا هم مکانیزم هایی دارند... مانند خرید حقوقی‌های بزرگ... یا فروش تدریجی... یا الان صحبت‌هایی هست از کارت اعتباری (!؟!)) در اینجا پول از خارج از بورس می‌آید و به خارج از بورس هم می‌رود! و این یعنی تورم. ربط زیادی به بورس (به صورت مستقیم) احتمالا ندارد. ولی از دید همین تورم می‌تواند روی (اقتصاد و به تبع آن روی) بورس تاثیر بگذارد. که البته دوستان می‌دانند واژه‌ی تورم برای بورس یک واژه‌ی بسیار خوش‌آیندی است! (ولی باز هم می‌گویم... چو فردا رسد فکر فردا کنیم... معلوم نیست می‌خواهند چه کار کنند... و معلوم نیست مجلس جدید جلوی کارهای (خراب‌کاری‌های) اینها را بگیرد یا نه؟)

------------------------

در مورد آن مورد عرضه اولیه و سرمایه‌گذاری‌های استانی و روش غیر مستقیم و غیره هم... به نگر من خبری نیست! چون یک کلاه‌برداری بسیار عمومی و گسترده و ضایع و صریح صورت می‌گیرد و معمولا هیچ کسی از این کارها نمی‌کند... (از طرف دیگر با این کارها هم میلیارد میلیارد پول تو حساب هیچ آغازاده‌ای نمی‌رود! پس احتمالا کاری نمی‌کنند که بین دو روش اختلاف فاحشی ایجاد شود!)
    بسیار عالی

حساب کردم 14.7 درصد از سهام را سرمان کلاه گذاشته اند .... مبلغ زیاد نیست حدود 1 میلیون تومان (اندازه وام یارانه) نمی دانم ارزش پیگیری دارد یا نه

کاری که انجام داده اند شبیه این است : بیایی از محصولات یک باغ یک صندوق خرید کنی .... بعد در این باغ پسته و گردو هم باشد.... پیاز و گوجه هم باشد..... پیاز و گوجه ها در ابتدای تابستان می رسند.... پسته و گردو در اخر تابستان ..... بعد بیایند بگویند پسته و گردو که فصل برداشتش نیست ... و قیمتی ندارند .... ارزش ناچیزی برای پسته و گردو حساب کنند بعد ان ارزش ریالی را تبدیل به گوجه و سیب زمینی حباب قیمتی دار بکنند .. بدهند

خوب منی که پیش خرید کردم کل صندوق محصولات باغ را پیش خرید کردم حق ندارند در ترکیب سهامم دست ببرند. هم بورسی ها را می خواهم هم غیر بورسی ها را
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

شما نگاه کنید آگاهی که قبلا میگفت 10 تومن سجامتون رو هم خودم میدم.
    ده تومن هم میریخت به حساب باشگاهمون
    یعنی عملا التماس می کرد که بیایین پیش من کد بورسی بگیرید.... حالا چه دمی در آورده یه بچه دم هم زیرش.
    حالا از طریق دفاتر پیشخوان دولت که در اختیار آگاه و مفید قرار گرفته میری کدبورسی بگیری
    یه ده تومن سجام و که میگیره. یه 11 و خورده ای هم واسه کد بورسی میگیره.
    یه 15 تومن هم که دفاتر بعنوان دستمزد خودشون میگیرن.

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)
    تشکر شده 6,804 بار در 2,443 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    بسیار عالی

حساب کردم 14.7 درصد از سهام را سرمان کلاه گذاشته اند .... مبلغ زیاد نیست حدود 1 میلیون تومان (اندازه وام یارانه) نمی دانم ارزش پیگیری دارد یا نه

کاری که انجام داده اند شبیه این است : بیایی از محصولات یک باغ یک صندوق خرید کنی .... بعد در این باغ پسته و گردو هم باشد.... پیاز و گوجه هم باشد..... پیاز و گوجه ها در ابتدای تابستان می رسند.... پسته و گردو در اخر تابستان ..... بعد بیایند بگویند پسته و گردو که فصل برداشتش نیست ... و قیمتی ندارند .... ارزش ناچیزی برای پسته و گردو حساب کنند بعد ان ارزش ریالی را تبدیل به گوجه و سیب زمینی حباب قیمتی دار بکنند .. بدهند

خوب منی که پیش خرید کردم کل صندوق محصولات باغ را پیش خرید کردم حق ندارند در ترکیب سهامم دست ببرند. هم بورسی ها را می خواهم هم غیر بورسی ها را

دوست من...سهام غیر بورسیتان سر جاشه.....این حساب کتابهای شما درست نیست.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.tala نمایش پست ها
    دوست من...سهام غیر بورسیتان سر جاشه.....این حساب کتابهای شما درست نیست.
    خوب که گفتین(تاکید کردین).... داشتم با یکی از خبرگزاری ها داخلی مطلب تهیه می کردم که متوجه اشتباه شدم

فعلا سهام 36 شرکت بورسی را بهمون دادن ... در آینده هم یک صندوق عرضه اولیه که داخلش هم سهام بورسی هست هم غیر بورسی .... که ما (روش مستقیم) هم انجا باز سهم داریم

در واقع ارزش سهام عدالت بیشتر از این مبلغی هست که الان می بینیم (این فعلا قسمت بورسیش هست)

کسی که روش مستقیم را انتخاب کند، از طریق سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت به نسبت میزان سهم در اختیار در 13 شرکت غیر بورسی هم سهیم خواهد بود، البته این را هم بگویم ظرف چهار تا 6 ماه آینده همه شرکت‌های سرمایه‌پذیر عدالت که خارج از بورس هستند را وارد بورس می‌کنیم.
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

بر اساس اخبار دريافتي تمام سهام ثبت نامي تا امروز براي فروش در ٤ سهم فولاد شپنا شبندر و بانك ملت صفر شد.
    عرضه هاي امروز عدد خاصي نبود و توسط بازار براحتي جذب شد اما
    اونطور كه مسئولين بورس عنوان كرده اند قرار بر اين شده در عرضه بعدي عرضه بصورت خرده فروشي نباشد
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جناب محمدحسین الان اومدم این کاری که شما گفتید رو انجام بدم. گفتم درست بشه 5 تومنم بگیرن به جهنم.
    اما وقتی شماره جدید رو وارد کردم میگه شما قبلا با این شماره در سجام ثبت نام کرده اید.
    چون من توی سجام مامان بابام و با شماره های جدیدشون ثبت نام کردم خب.
    حالا چیکار کنم؟؟؟ این مشکل به وجود آمده رو چطوری حل کنم؟
    کاش همون موقع که خودم کد بورسی گرفته بودم واسه مامان بابام هم گرفته بودم الان این دنگ و فنگا رو نداشتما.

قابل توجه شما اینکه:
    من برای دو نفر ثبت نام کردم سجام امروز...
    و جالب‌تر اینکه برای یک داشتم مدت‌ها با کدش کار می‌کردم (و حواسم نبود سجام ندارد) و جالب است که این همه مدت خبری نبود!
    و موضوع اصلی که می‌خواستم خدمتتان عرض کنم اینکه... دارند احراز هویت غیر حضوری انجام می‌دهند... در برنامک‌های (اپلیکیشن‌های) سیگنال و در آینده در «آپ». (یک برنامک دیگر هم بود که از خاطرم رفت...) و من می‌خواهم از این طریق برایشان اقدام کنم... اگر بشود خیلی عالی است... به خصوص در این شرایط کرونایی! ??
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    خوب که گفتین(تاکید کردین).... داشتم با یکی از خبرگزاری ها داخلی مطلب تهیه می کردم که متوجه اشتباه شدم

فعلا سهام 36 شرکت بورسی را بهمون دادن ... در آینده هم یک صندوق عرضه اولیه که داخلش هم سهام بورسی هست هم غیر بورسی .... که ما (روش مستقیم) هم انجا باز سهم داریم

در واقع ارزش سهام عدالت بیشتر از این مبلغی هست که الان می بینیم (این فعلا قسمت بورسیش هست)

خوب شد پس.....البته مصاحبه های غلط که عادی شده الان......

صندوق مندوق هم در کار نیست.یک فرآیند جالبتری داره.....

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.tala نمایش پست ها
    کسانی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند،هم سهامدار شرکتهای استانی هستند.
    9روز پیش اگر این پست رو می خوندید دیگه کسی نمی گفت سهام غیر بورسیمون هیچی شد!!

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 22 از 61 نخست ... 121920212223242532 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)