صفحه 19 از 61 نخست ... 91617181920212229 ... آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 609

موضوع: سهام عدالت

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

پاسخ : سهام عدالت

?فروش سهام عدالت توسط کارگزاری ها در خارج از تایم بازار آنهم بصورت تجمیع شده در قیمت پایانی همان روز

میرصانعی دبیر کل کانون کارگزاران:

? مالک سهام عدالت به سایت کارگزاری مراجعه می کند و با وارد کردن کد ملی و شماره همراه ثبت شده در سایت خصوصی سازی، وارد قسمت سهام عدالت می‌شود.

?سهامدار در این بخش می‌تواند پرتفوی خود را مشاهده کرده و تا سقف ۳۰ درصد از ارزش کل سبد را برای فروش انتخاب کند.

?کارگزاری کلیه سفارش‌های فروش همه مالکان سهام عدالت را به قیمت بازار اخذ کرده و تا ساعت ۱۴ آن روز به منظور تجمیع به سپرده‌گذاری مرکزی ارسال می‌کند.

?سپرده گذاری تا پایان آن روز دارایی سهام به اندازه سفارشات ارسالی هر کارگزار را در کد اختصاصی آن شرکت ایجاد می کند.

? کارگزار روز کاری بعدی از ساعت ۱۲:۴۵ الی ۱۴ سفارشات فروش تجمیع شده را در هر نماد به قیمت پایانی همان روز وارد سامانه می‌کند و اهالی بازار می‌توانند به قیمت پایانی آن روز معاملاتی سهام مورد نظر را خریداری کنند.
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,097 بار در 237 ارسال

سلام دوستان من الان سبد سهام عدالت خانواده خودم را مشاهده کردم برای هر یک سبد متفاوتی چیده اند با تعداد متفاوت ارزش امروز سبد خودم 8 میلیون تومان است البته که من از یک میلیون تومان مبلغ 540 هزار تومان واریز کرده بودم
    ویرایش توسط niki : 2020/05/30 در ساعت 11:53

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید niki از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی امیرحمزه آواتار ها
    تشکر شده 1,188 بار در 215 ارسال

با سلام خدمت دوستان
    برای شما عزیزان ایا سهام عدالت تو حساب کاربری تون نشسته ؟مگه قرار نبود تو پرتفوی شما تو کارگزاری بشینه

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امیرحمزه از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکا نمایش پست ها
    سلام آیا سایت یا روش فروش سهام عدالت ازطزیق آنلاین مشخص شده یانه ؟ تشکر
    مشخص نشده.
    ولی یک صحبت‌هایی شده که بدون مراجعه به بانک هم بتوان فروخت.
    بانک ملت در تارنمای خودش کاری کرده که مردم دیگر نیازی نداشته باشند بیاییند بانک. احتمالا دیگر بانک‌ها هم به زودی این کار را انجام خواهند داد.

میزان دقیق دارایی‌های هر کس به ریز (نماد و تعداد سهام) در خود تارنمای سهام عدالت فراهم شده (البته برای کسانی که مستقیم انتخاب کرده‌اند) می‌توانید نگاه کنید.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

جزئیات فروش سهام عدالت از طریق کارگزاری‌ها/ سفارش‌های فروش وارد چرخه معاملات عادی بورس نمی‌شود

دارندگان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به کارگزاری‌ها و سایت منتخب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اقدام به فروش تک تک سهام شرکت‌ها در کارگزاری‌ها کنند.

• ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۰

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مشمولان سهام عدالت در حالی از امروز (شنبه) می‌توانند قسمت یا تمامی 30 درصد از سهام خود را به‌فروش برسانند که ارزش روز دارایی‌های آنها از طریق سایت اعلامی از سوی شرکت سپرده‌گذاری به‌نشانی sahamedalat.ir قابل مشاهده است.بر این اساس دارندگان سهام عدالت می‌توانند پس از انتخاب روش مستقیم در سامانه سهام عدالت به دو صورت اقدام به فروش سهام خود کنند؛
    • نخست می‌توانند تا 13 خرداد با مراجعه به یکی از شعب بانکی که شماره شبای آن را برای دریافت سود وارد سامانه سهام عدالت کرده‌اند، به‌صورت یکجا 30 درصد از سهام خود را به‌فروش برسانند
    • یا اینکه با مراجعه به کارگزاری‌ها و سایت منتخب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اقدام به فروش تک تک سهام شرکت‌ها در کارگزاری‌ها کنند.

در توضیح چگونگی فروش سهام عدالت در کارگزاری‌ها باید گفت مالک سهام عدالت به سایت کارگزاری مراجعه می‌کند و با وارد کردن کد ملی و شماره همراه ثبت‌شده در سایت خصوصی‌سازی، وارد قسمت سهام عدالت می‌شود.سهامدار در این بخش می‌تواند پرتفوی خود را مشاهده و تا سقف 30 درصد از ارزش کل سبد را برای فروش انتخاب کند.کارگزاری نیز کلیه سفارش‌های فروش همه مالکان سهام عدالت را به‌قیمت بازار اخذ و تا ساعت 14 آن روز به‌منظور تجمیع به سپرده‌گذاری مرکزی ارسال می‌کند.سپرده‌گذاری تا پایان آن روز دارایی سهام به‌اندازه سفارشات ارسالی هر کارگزار را در کد اختصاصی آن شرکت ایجاد می‌کند.کارگزار روز کاری بعدی از ساعت 12:45 الی 14 سفارشات فروش تجمیع‌شده را در هر نماد به‌قیمت پایانی همان روز وارد سامانه می‌کند و اهالی بازار می‌توانند به‌قیمت پایانی آن روز معاملاتی سهام مورد نظر را خریداری کنند.

------------------------

من نرم افزارشان را گرفتم...
    در خود تارنمای سهام عدالت (sahamedalat.ir) از اینجا:

همان‌گونه که می‌بینید در توضیحات خود برنامک نوشته قابلیت فروش...
    ولی اصلا گزینه فروش ندارد.

------------------------

ارزش دارایی من را زده 76 میلیون ریال.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

من الان دارم از طریق کارگزاری آگاه اقدام می‌کنم:
    http://se.agah.com
    «محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    من الان دارم از طریق کارگزاری آگاه اقدام می‌کنم:
    http://se.agah.com
    انگار واقعا شدنی است!
    دوستان توجه داشته باشند که دو حالت دارد: فروش ۳۰ درصد و فروش انتخابی! برای ما بورسی‌ها بهتر است که انتخابی بفروشیم...

------------------------

حالا دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند کدام را نگه داریم؟ (من بنیادی بلد نیستم.)

نه نماد نخست:
    «محمد حسین» هستم.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

بنظرم انتخاب روش مستقیم اشتباه بوده.... چون شرکت های غیر بورسی اصلا رشد نکرده اند به همان قیمت 10 سال پیش باقی مانده اند (سرمان کلاه گذاشتن !!!!)

از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,147 بار در 5,486 ارسال

من واسه خودم رو از لینکی که جناب وحید گذاشتن تونستم ببینم.
    اما برای پدر و مادرم رو نمی تونم ببینم. چون میگه شماره تلفن با کد ملی مطابقت ندارد.
    پدر و مادرم شماره تلفن هایی که قبلا براشون توی سامانه سهام عدالت وارد شده بوده به نام خودشون نبوده
    یه ماه پیش توی قسمت تغییر شماره تلفن من شماره تلفن هایی که به نامشون هست رو وارد کردم.
    اما انگار نه انگار. با اینکه میرم چک می کنم و اون شماره های جدید هست ولی اینجوری میگه.
    کلا همه چیزشون داغونه.
    این لینکی هم که جناب محمدحسین فرستادین رو واسه خودم میخوام وارد بشم میگم خطا در سرویس . تماس با پشتیبانی سرویس ها
    ویرایش توسط roya123 : 2020/05/30 در ساعت 12:44
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

من برای داداشم وخانمش که کارگزاری کشاورزی وصباجهادن میزنم چیزی نمیاره

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 19 از 61 نخست ... 91617181920212229 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)