صفحه 5 از 5 نخست ... 2345
نمایش نتایج: از 41 به 45 از 45

موضوع: عرض تسليت به جناب مرادي

عضو عادی
    تشکر شده 395 بار در 56 ارسال
    جناب مرادی تسلیت بنده رو هم پذیرا باشید
    روحشان شاد

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید heghbali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    تشکر شده 10,491 بار در 1,256 ارسال
    آقای مرادی تسلیت می گم
    غم آخرتون باشه
    چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
    گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر...

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال keyvan1 آواتار ها
    تشکر شده 831 بار در 161 ارسال
    جناب مرادی بنده هم به نوبت خود مصیبت وارده را تسلیت عرض نموده و از خداوند طلب صبر جزیل برای بازماندگان و خانواده محترمتان دارم
    یک اتاق ، اندکی نور، سکوت
    من خدایی دارم که همین نزدیکی است
    در امتداد لحظه هایم
    هر روز….!

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید keyvan1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    جناب مرادی تسلیت عرض میکنم
    امیدوارم به امید حق غم آخرتون باشه

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    عرض سلام و سپاس و درود به تمام دوستان بورسي همه انهايي كه زحمت كشيدن و ابراز همدردي نمودن و ساير كساني كه هنوز نديدن و يا وقت نكردن كه بنويسند درود ميفرستم و بيصبرانه منتظر اخبار خوش زندگيتان هستم كه اولين نفري باشم كه تبريك بگويم

تجربه ايي بر من گذشت در يك هفته گذشته كه ميخواستم با شما هم در ميان گذارم
    از كجا بگويم و شروع كنم از زمانيكه بطور خواسته حضرت حق خواهر كوچكم ان شب با دوستانش در خانه من بودن و من به خانه پدرم رفتم تا ايشان با دوستان راحت باشند تا زمانيكه حضور اعزراييل و در نزديك هاي صبح درك كردم و ملتمسانه از ايشان ميخواستم كه امشب پدر را نبرد ياد دارم كه چندين بار چرت زدم و هر بار كه بيدار ميشدم ميگفتم امشب نه يه شب ديگه يه زمان ديگه نميدونم اصلا فعلا نبر
    دم صبح خوابم برد و وقتي بيدار شدم ديدم كه سينه بالا و پايين نميرود يافتم كه تقدير و دستور خداوند ان بوده كه در پايان اول صبح اربعين ديگر پدر نبود و مادر بيقرار ميچرخيد و صدايي داشت كه نه گريه بود نه چيز ديگر بيشتر صداي حاصل از ترس

نميخواستم اين مطالب رو بنويسم كه كسي ناراحت شود اما مراسم بسرعت برق و باد در حال سپري بود و همه كارها خيلي سريع جفت ميشد تا رسيد به زمان دفن كه
    از من خواسته شد كه داخل قبر برم و دعاي تلقين پدر را تكان دهم و عبارت نترس نلرز اينجا خانه ابدي توست كسي كه تو را تكان ميدهد پسرت هست
    قبر دو طبقه كه وقتي ميري پايين ديكر پيدا نيستي عجب جاي ترسناكي حس نم خاك جاي كوچك كه به پهلو خوابانده ميشوي و از همه بدتر زمان چيدن سنگ هاي لحد چيده ميشود و اخرين سنگ كه فضايي تاريك مستولي ميشود واي واي تجسم ان نيز وحشتناك هست در چند دقيقه ايي كه اون پايين بودم چه فكرهايي ميكردم
    اين دنيا به چه مي ارزد هيچ هيچ اما ما ناگذير سفر در زمانيم و بايد كوتاه و بلند اين مسير رو بريم
    چه ميشود كه برخي احساس ابدي ميكنند و به هر طريقي دل ديگران رو ميشكنند از خود بت خود ساخته ميسازنند و هر دروغي را ميگويند و مينويسند واقعا از اينكه لحظه ايي با جفا زندگي كنن لذت ميبرند براي من هرچند كوتاه ز زندگيم را تحت تاثير قراردهد تجربه ايي عجيب بود

از جناب جمالي كه بطور اتفاقي از يك احوال پرسي پيامي مطلع شدند و تاپيك ايجاد نمودند متشكرم از همه دوستان كه پيام درج كردند و نكردند هم سپاسگذارم و از مديريت ميخواهم تاپيك و قفل نموده و براي دو روز در معرض نمايش باشد تا عرض ادب من به دوستان برسد

صفحه 5 از 5 نخست ... 2345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)