صفحه 3 از 16 نخست 12345613 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 151

موضوع: سرمایه بچه های بورسی و مبلغ درامد ماهیانشون از بورس چقدر است ؟

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,964 بار در 19,069 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_bourse نمایش پست ها
    FONT=Arial Black]سلام
    میثم عزیز من 6 ماهی این سایت رو رصد میکنم و با تاپیک هات خیلی حال میکنم و تازه عضو شدم .......... راستی هم رشته هم هستیم من کار شبکه میکنم 10 سالی میشه
    من از بهمن پارسال اومدم ................ از زمان اوج قندی ها اومدم تو بورس و با 40 م تا اردیبهشت سرمایه ام شد 60 تا بعد تا شهریور رفتم تو 30 میلیون ضرر کلا نامید شدم و یکم از بورس فاصله گرفتم
    تا اینکه 10 مهر از ضرر هام امومدم بیرون ......... بیشتر سهم هام معدنی بود رو پتروشیمی ها و خودرو یی ها هم نوسان میگرفتم ........... اکثر سهام رو یر به یر دادم مخصوصا به توصیه تو و کیانوش
    که تحلیل خوبی از شبندر میذاشتی .................. و تحلیل خودم 70 درصر سرمایه رو گذلشتم رو شبندر از 181 تا 210 خرید کردم پله ای و دوبار هم نوسان گرفتم و بیشترین سود رو از شبندر بردم
    الان سبد من شبندر - کرمانشاه - مارون - زاکرس - شاراک - کپشیر که بستس کنور 2800 باز با معرفی خوی تو وارد کنور شدم ........... ومعادن و فولاد
    سرملیه 135 م
    [/FONT]
    امیدوارم باز هم در کنار بقیه بچه ها بیشترین سود رو ببریم
    بازدهی سبدت عالی بوده نسبت به زمان ورود ....والان سبدتون هم که خوبه .....شما جدا از پارساله توبورسید ؟؟
    انتخاب های خوبی دارید وداشتید ........

البته گروه قندی که پارسال عالی بود .امسال هم بعد از افت قندی ها ترکوندن ..........البته دم شبندر هم گرم .....که شاخص رشدش رو مدیون شبندره ...........کنور هم به نظرم سالی 50 درصد راحت داره بدون اینکه دست بزنی .....البته در یک دوره 5-4 ساله حداقل -300-250 درصد بازدهی داره .......

انشالله ما هم در اینده پست های بیشتری ازتون ببنیم .
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2013/01/20 در ساعت 23:55
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط CAPTAIN NEMO نمایش پست ها
    میثم جان

تاپیک خوبیه
    ولی از اون تاپیک هاست که سریع میره در اعماق سایت ...
    نظر کاپیتان درست بود
    میثم جان این بچه ات را درست و حسابی بزرگش کن
    همینجوری ولش نکن
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sourena نمایش پست ها
    نظر کاپیتان درست بود
    همینجوری ولش نکن

اگر یک تاپیک با عنوان تخلفات و خیانتهای شاخص آبادی و دوستانش باز می شد
    فکر کنم هر ثانیه چند برگی جلو می رفت و همیشه در صدر تاپیکها بود
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sourena نمایش پست ها
    نظر کاپیتان درست بود
    همینجوری ولش نکن

فعلا در این بازار سرمایمون رو حفظ کنیم کار کردیم (-: وقتی بازار نخواد سهم بخره سهم با پی بر ای زیر 5 هم ارزش خرید نداره .........مگه اینکه با دید بلند مدت بخریم ....که منم اصلا حوصله بلند مدت رو ندارم ........که البته همون رو هم میشه پایین تر خرید .....

من الان در فکر اینم که بازار مشکلش چیه ......ابا بالایی داره یا نه !!!!

به نظرم الان نقد بودن بهترین کار میتونه باشه .......شاخص جونی برای بالا رفتن نداره !!!!!! این پرسشنامه دولت از پتروشیمی که با ارزشون چی کار میکنن میتونه جلوی رشد پتروشیمی ها رو بگیره .اگه قرار باشه ارزشون بیاد در مرکز مبادلات ..........

البته از اون طرف هر چی ارز کمتر عرضه بشه دلار در بازار ازد بالاتر میره با سرعت بیشتری !!!!!

ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2013/01/27 در ساعت 21:43

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال وحید نصیری آواتار ها
    تشکر شده 3,384 بار در 637 ارسال
    سلام و عرض ادب

منم بعد از چندتا افزایش و کاهش و افت و اصلاح پرتفوی که آمار سود و زیانش از دستم در رفته با سرمایه 15 تومن در شنبه همین هفته دور جدید معاملاتم رو با سه سهم شپنا 34 درصد غمارگ 32 درصد و غبشهر 34 درصد شروع کردم تا پریروز خیال مکردم که 40 درصد شپنا 20 درصد نقد و 15 غمارگ و 25 تا عبشهر ولی وقتی سری به سبدمون تو کارگزاری زدیم درصداش یه خورده فرق میکرد.

پی نوشت :

در تاریخ 21 بهمن ماه با سرمایه 15 میل سه تا سهم شپنا غمارگ و غبشهر با درصد مساوی در سبد دارم و آخر ماه دوباره یه سر میزنیم و سرمایه و سبدمون رو باز میگیم تا ببینیم این 15 میل سرش چی در میاد میره بالا یا میاد پایین

بدرود تا اول اسفند

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید نصیری از ایشان تشکر کرده اند:

امروز 1 اسفند هستو موعد گزارش عملکرد این ماه مبارک هست

این چند روزه خیلی خوب بود بعید میدونم از این روزا بازم تکرار بشه که تو یه مدت کوتاه همچین سودی نصیبمون بشه آخرین باری که یه همچین سود خوبی تو کوتاه مدت کردم از بابت کپشیر بود و غپینو

با این حال سبد بنده امروز به حال و روز زیر در اومد

غبشهر 32
    شپنا 29
    غمارگ 25
    رتکو 14 درصد
    نقد هم که هیچ وقت نمیتونم بمونم

سرمایه بنده امروز به 20500000 تومن رسید یعنی حدود 5 میل و 500 هزار تومن تو این ماه درآمد داشتیم که میشه 33 دصد سود که اکثرشو مدیون بازگشای 50 درصدی غمارگ هستم

تو ماه جدید به نظر یه کم کار سخته و نمیشه سود راحتی کسب کرد با این وجود در کنارگروه پالایش، گروه روی و آلومنیوم به نظر بازدهی بهتری داشته باشند البته گروه پالایش هنوزز نشونه ای مبنی بر افت یا افول ازشون دیده نشده و به نظر بنده هنوز یه بازدهی 30 درصدی میتونند داشته باشند

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید نصیری از ایشان تشکر کرده اند:

درود بر دوستان

طی این چند روز پول لازم شدیم و پولامونو کشیدیم بیرونمن

خلاصه اینکه سرمایمون رسید به 187000000 تومن یعنی نسبت به ماه قبل یک میلیونو هشتصد هزار تومن کاهش پیدا کرد ..... عمده ضرر بنده از بابت شرانل بود (خدا ذلیل کنهاین آستان رو نه من بلکه خیلیای دیگه رو به خاک سیاه نشوند .... شانس آوردیم پله ای خروج کردیم ..این سهم شد یه ضرب المثل که هروقت بفروشی جلو ضرر رو گرفتی (بر گرفته از ضرب المثل هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازه است)).... تقریبا شرانل شد یکی از خاطره های بد بورسی..

الان تمام پولمو رو کشیدیم بیرون و فقط 3000 تا غبشهر دارم ( وقتی داشتم غبشهرام رو می فروختم اشک تو چشام جمع شده بود ..... دیگه نتونستم قید این یه ذره رو بزنم)

دیگه مام رفتیم تا زمانی که یه پولو پله ای برسه به دستمون

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید نصیری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 326 بار در 85 ارسال
    سلام میثم جون من کلا خیلی کم می نویسم ولی پست های اکثر بچه هار ودنبال میکنم با پست های شما خیلی حال میکنم شاید یکی از دلایلش این باشه که فک کنم همسن باشیم ..... در ضمن یکی از دوستان گفته که هم رشته هستیم (شبکه) ، اگه رشته ات هم کامپیوتر یا آی تی باشه که دیگه هیچی ، باهات بیشتر حال میکنیم من ارشد آی تی (شبکه) می خونم ولی کارم اصلیم برنامه نویسیه ، اتفاقا واسه بازار سرمایه هم برنامه مینویسیم
    منم یادم با 500 هزارتومن زمان عرضه اولیه بانک انصار وارد بورس شدم و بعد پولم به 30 میل رسید ولی یه کاهش سرمایه داشتم چون رفتم زمین گرفتم الانم 10 میل سهم دارم که البته سود خاصی از بورس نداشتم بیشتر حقوق ماهیانه ام بوده
    امروزم 50 درصد سبدم شد شپنا، 50 درصد هم بین قشهدو شتران و شاوان تقسم شده ، اگه نظرت رو هم درباره ی سبدمون بگی ممنون میشم

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید NEO از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط NEO نمایش پست ها
    سلام میثم جون من کلا خیلی کم می نویسم ولی پست های اکثر بچه هار ودنبال میکنم با پست های شما خیلی حال میکنم شاید یکی از دلایلش این باشه که فک کنم همسن باشیم ..... در ضمن یکی از دوستان گفته که هم رشته هستیم (شبکه) ، اگه رشته ات هم کامپیوتر یا آی تی باشه که دیگه هیچی ، باهات بیشتر حال میکنیم من ارشد آی تی (شبکه) می خونم ولی کارم اصلیم برنامه نویسیه ، اتفاقا واسه بازار سرمایه هم برنامه مینویسیم
    منم یادم با 500 هزارتومن زمان عرضه اولیه بانک انصار وارد بورس شدم و بعد پولم به 30 میل رسید ولی یه کاهش سرمایه داشتم چون رفتم زمین گرفتم الانم 10 میل سهم دارم که البته سود خاصی از بورس نداشتم بیشتر حقوق ماهیانه ام بوده
    امروزم 50 درصد سبدم شد شپنا، 50 درصد هم بین قشهدو شتران و شاوان تقسم شده ، اگه نظرت رو هم درباره ی سبدمون بگی ممنون میشم
    سلام . منم رشتم کامپیوتر (نرم افزار) البته قصد ادامه دادن ندارم ....
    شپنا خوبه ......هدف سهم 3000 تومن البته یه بند حدود 1000 میلیاردی اختلاف داره ..البته اصلا دیگه نگرانی نداره .فوقش اینه که سود 91 پر میشه ....و سود 92 هم بالای 400 تا 600 میتونه باشه ........لذا هدف 3000 تومن هدف دوری نیست .......و تا 6 ماه اینده میتونه این هدف رو ببینه .........

بقیه سهامت هم خوبه ....به نظرم شاوان رو بفروش و با یک سهم دیگه تعویض کن .........بقیه سبدت خوبه ........قشهد رو میتونی با قصفها تعویض کنی چون قیمت قصفها الان قیمت خوبیه .........

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال

با درود
    بعضی از تاپیکها هستند که در غوغا و توجه بازار
    کمتر به چشم آمده و ته نشین! میشوند
    خوب، این حدود یک هفته تعطیلی بازار فرصت خوبی
    برای گردگیری و صدرنشینی و توجه دوستان به این تاپیکهاست
    پیشاپیش نوروز شاد وسال خوب و پربرکتی را برای تمام مدیران و کاربران محترم سایت آرزو میکنم
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 16 نخست 12345613 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)