صفحه 109 از 230 نخست ... 95999106107108109110111112119159209 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,081 به 1,090 از 2298

موضوع: گاز لوله ( پلوله )

عضو فعال چینی بند زن آواتار ها
    تشکر شده 2,011 بار در 385 ارسال

پاسخ : گاز لوله ( پلوله )

رای دادگاه به نفع پلوله صادر شده است و 20 میلیون باید بانکهای معترض به دادگاه هزینه پرداخت کنند ولی بانکها زیر بار این 20 میلیون نمیروند. گاز لوله قرار شده خودش این 20 میلیون را پرداخت کند تا رای صادره را از دادگاه بگیرد.
    با کمی صبر و حوصله بیشترین سود را میشه از بورس کسب کرد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 903 بار در 205 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط چینی بند زن نمایش پست ها
    رای دادگاه به نفع پلوله صادر شده است و 20 میلیون باید بانکهای معترض به دادگاه هزینه پرداخت کنند ولی بانکها زیر بار این 20 میلیون نمیروند. گاز لوله قرار شده خودش این 20 میلیون را پرداخت کند تا رای صادره را از دادگاه بگیرد.
    زمانش معلوم نیست ؟

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Ahmad16 از ایشان تشکر کرده است:

امروز رفتم سراغ چراغ جادو تا چراغ را بشکنم و غول داخلش را هم بکشم ولی غول چراغ فهمید و بیرون اومد و گفت چه میکنی پیر مرد؟
    گفتم تو دروغگویی و با دروغهایت باعث زیانم شدی.
    گفت دروغگویی تو ذات غولها نیست. غولها نیازی به دروغ گفتن ندارند چرا که کارهایشان را صحیح انجام میدهند.
    گفتم پس چرا 14 میلیارد ازاد سازی ذخیره فراورد قشم اعلام نشد؟
    گفت بین شما ادمها افرادی هستند که به شرکت فشار می اورند تا خبرها حتی الامکان اعلام نشود.
    گفتم مگه مریض هستند؟ یا اینکه از سود بدشان می اید؟
    گفت مریض نیستند ولی مرض خرید با قیمتهای مفت را دارند. و از سود چند صد درصدی لذت میبرند نه از سود زیر 50 درصد.
    گفتم مگر پلوله مرغ تخم طلا پیدا کرده که سود چند صد درصدی راجعش میگی؟
    گفت بله: با کشور اذربایجان قرارداد صادراتی 5 ساله به مبلغ 730 میلیون دلار منعقد کرده .
    گفتم سالی 730 میلیون دلار؟
    گفت نه . مبلغ قراردا 730 میلیون دلار و مدت قرارداد 5 سال.
    گفت بازم میخواهی چراغ را بشکنی؟
    گفتم اگر دروغ باشه بله.
    گفت غولها دروغ نمیگویند بلکه همان ادمهایی که به شرکت فشار می اورند تا خبرها ار اعلام نکند دروغ گو هستند.
    فریدون فدایی دولت: اخیرا در نمایشگاه باکو که شرکت داشتیم با کشورهای CIS شرکت کننده در نمایشگاه مذاکراتی انجام دادیم از جمله گرجستان و باکو و آذربایجان. بعد از آن مذاکرات،
    درخواست‌های سنگینی از طرف آن‌ها داشتیم. ما هم پاسخ در خواست شان را دادیم و منتظر این هستیم که یا در تهران یا یکی از این کشورها برای قرارداد نهایی عازم شویم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

قاماز کیشی قاماز. سهمی باشارمویای مدیریت الین. چیخ اشیگه ده.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

فردا الگوی inverted hammer به داد سهم خواهد رسید.

Inverted Hammer

The Inverted Hammer candlestick formation occurs mainly at the bottom of downtrends and can act as a warning of a potential reversal upward. It is important to note that the Inverted pattern is a warning of potential price change, not a signal, in and of itself, to buy.
    The Inverted Hammer formation, just like the Shooting Star formation, is created when the open, low, and close are roughly the same price. Also, there is a long upper shadow, which should be at least twice the length of the real body.
    When the low and the open are the same, a bullish Inverted Hammer candlestick is formed and it is considered a stronger bullish sign than when the low and close are the same, forming a bearish Hanging Man (the bearish Hanging Man is still considered bullish, just not as much because the day ended by closing with losses).
    After a long downtrend, the formation of an Inverted Hammer is bullish because prices hesitated their move downward by increasing significantly during the day. Nevertheless, sellers came back into the stock, future, or currency and pushed prices back near the open, but the fact that prices were able to increase significantly shows that bulls are testing the power of the bears. What happens on the next day after the Inverted Hammer pattern is what gives traders an idea as to whether or not prices will go higher or lower.
    Inverted Hammer Candlestick Chart Example

The chart below of the S&P 500 Futures contract shows the Inverted Hammer foreshadowing future price increases:

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال nahamya آواتار ها
    تشکر شده 3,506 بار در 608 ارسال

سلام ان شاللله که فردا این الگو شکل میگیره
    این جملتونو اگه میشه برای ما هم معنی کنین
    تو گوگل ترانسلیت هم زدم نتونست ترجمه کنه

knowing is not enough we should do what we know
    impulsive_wave

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید nahamya از ایشان تشکر کرده اند:

قاماز= نفهم
    کیشی= مرد
    باشارمویای= نمیتوانی
    مدیریت الین= مدیریت کنی
    چیخ اشیگه ده= بزن بیرون یا گم شو بیرون.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 38 بار در 9 ارسال

دوستان عزیز من برای اولین بار میخواهم تو بورسی مطلب بزنم چون تالار بورس از دسترس خارج شده . من به همراه اقای احمد خان همین امروز شرکت گاز لوله بودیم درب کارخانه حداقل 8 کامیون پر از مواد اولیه فله و بسته بندی شده از کشور کره منتظر ورود به کارخانه بودند که عکس کامیونها رو توتلگرام منتشر کردم مهمترین خبر اینه که مهندس صادقی و اقای بابایی شرکت گازلوله دفتر ساوه اومدند و خط تولید جدید از کشور ترکیه را که لوله های قطر بالا تولید میکنه را افتتاح کردند که سود سازیش بینظیره و مهندسین ترک مشغول راه اندازی خط بودند و قرارداد ترکمنستان به اررش ملیاردها تومن نهایی شده است.تقاضاهای خرید تا 1 سال اینده خط تولید را مشغول خود خواهد کرد.پلوله را در این قیمت ها امان ندید . عکس تریلی ها و انبارهای پر از مواد اولیه و لوله را هم دادم دوستان تا در تلگرام منتشر کنند.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید akbari484947 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 38 بار در 9 ارسال

من به همراه اقای احمد خان امروز رفتیم شرکت گاز لوله . 12/2/95 شرکت خط تولید لوله های قطر بالا ساخت ترکیه را که قبلا خبرشو در تالار بورس داده بودم رت با حضود مهندس صادقی و مهندس بابایی افتتاح کرده است و مهندسان ترک در حال راه اندازی خط تولید بودند .قراردادبا حجم ملیاردها تومن با کشور ترکمنستان امضا شده که سود شرکت را چندین برابر میکنه .شرکت تا عید سفارش قبول کرده و انبارها پر ازمواد اولیه هست. دهها تریلر مشغول خالی کردن مواد اولیه از کشور کره هستند که عکس انبارها و تریلی های پر از لوله را دادم دوستان در تلگرام منتشرکنند. پلوله را امان ندهید تا مجمع خبرها یکی یکی میاد.

عضو جدید
    تشکر شده 32 بار در 8 ارسال

با سلام
    سهم تو سه تا موج رفته بالا.سه تا موج هم باید اصلاح کنه.حالا چقد باید اصلاح کنه رو حقوقی میدونه ........
    رفتار پلوله همیشه اینجوریه.(سه تا بالا-سه تا پایین) و الان هم همه چیز طبق اصول و قاعده خودش داره جلو میره.
    فعلا تصمیم گیری واسه بالا رفتنش یخورده زوده.باید اصلاح کامل بشه بعد.........
    موفق و پیروز باشید

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید animator از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)