صفحه 112 از 230 نخست ... 1262102109110111112113114115122162212 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,111 به 1,120 از 2298

موضوع: گاز لوله ( پلوله )

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

پاسخ : گاز لوله ( پلوله )

اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی شده) شرکت سلسله آب حيات کرمان

12 ماهه 94 نسبت به 93:

1- درآمدهای عملیاتی : 45 درصد افزایش
    2- سود ناخالص : 37 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 3 درصد افزایش
    4- سود خالص : 31 درصد کاهش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 64 ریال

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال چینی بند زن آواتار ها
    تشکر شده 2,011 بار در 385 ارسال

در 3 ماهه گذشته تا به امروز چند نفر از عدم گزارش دهی و شفاف سازی گازلوله که منجر به گل الود شدن آب شد حسابی ماهی گرفتند.
    مختار احمدی بالای 6 میلیون سهمی از کارگزاری مفید توانست سهم خود را به 9 میلیون ارتقاء دهد و جواد جعفری 800 هزار سهم خود را از کارگزاری اگاه به 2 میلیون سهم رساند هر کس تو کارگزاری مفید و اگاه دوست و اشنایی دارد حتما تحقیق کند و به اطلاع عموم برساند.
    فرآرود قشم 25 میلیارد زیان انباشته را نه تنها صفر کرده بلکه به سود انباشته 12 میلیاردی رسانده است و 12 ماهه 570 ریال ساخته است
    تاریخ ارسال گزارش فرآورد قشم معلوم نیست ولی بر و بچ کارگزاری مفید شنبه بشدت خریدار گازلوله خواهند بود.
    با کمی صبر و حوصله بیشترین سود را میشه از بورس کسب کرد.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 400 بار در 105 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط چینی بند زن نمایش پست ها
    در 3 ماهه گذشته تا به امروز چند نفر از عدم گزارش دهی و شفاف سازی گازلوله که منجر به گل الود شدن آب شد حسابی ماهی گرفتند.
    مختار احمدی بالای 6 میلیون سهمی از کارگزاری مفید توانست سهم خود را به 9 میلیون ارتقاء دهد و جواد جعفری 800 هزار سهم خود را از کارگزاری اگاه به 2 میلیون سهم رساند هر کس تو کارگزاری مفید و اگاه دوست و اشنایی دارد حتما تحقیق کند و به اطلاع عموم برساند.
    فرآرود قشم 25 میلیارد زیان انباشته را نه تنها صفر کرده بلکه به سود انباشته 12 میلیاردی رسانده است و 12 ماهه 570 ریال ساخته است
    تاریخ ارسال گزارش فرآورد قشم معلوم نیست ولی بر و بچ کارگزاری مفید شنبه بشدت خریدار گازلوله خواهند بود.
    جناب چینی بند زن نظرتون در مورد گزارش فراورده های قشم چیه ؟ گزارش اون چیزی که همه انتظارشو داشتن نبود

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید afshar47 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 8,636 بار در 3,073 ارسال

کابر چینی بند زن یا به عبارتی دیگر دورغگوی بزرگ
    من جواد جعفری با نام کاربری جواد277 هستم وانقدر شهامت دارم که هم اسم وهم نام کاربریم را بگویم من حدود 4سال پیش 4/700/000 تا پلوله با میانگین حدود 40 تومان خرید کردم وحدود 4میلیون ان را با میانگین حدود 330 تومان حدودا 20 ماه پیش فروختم وفقط مانده بود حدود 700 هزار تا سهم که ان را هم در این چند وقت بالای 500 تومان خالی کردم والان هم فقط 37هزار تا ان هم برای یادگاری از این سهم دارم
    وبا پول گازلوله 20 ماه پیش رتکو زیر 1000 تومان وشیشه قزوین زیر 400 تومان خریدم که شکر خدا شیشه قزوین یک افزایش سرمایه 1600 درصدی از تجدید ارزیابیها داد والان هم در قیمتهای بین 300 تا 400 تومان دارد معامله میشود که سود من از شیشه قزوین فعلا بالای 2000درصد در 20 ماه است وانشالله با ازاد شدن سهامهای جایزه در قیمتهای مناسب باز اضافه خواهم کرد چون ارزش هر سهم شیشه قزوین بسیار بالاتر از این قیمتها است
    واما با بقیه پول فروش گازلوله از حدود 20 ماه پیش تا توانستم رتکو زیر 1000 تومان به سبدم اضافه کردم وبا توجه به افزایش سرمایه 200 درصد وقیمت فعلی ان حدود 250 درصد روی سود هستم وباز هم در حد توانم تا بتوانم رتکو به سبدم اضافه خواهم کرد

اما یک توصیه به شما دروغگوی بزرگ دارم خدا وکیلی مدیر هیچ شرکتی میاید به بازار اعلام کند ما فلان قرارداد را بردیم و یا می توانیم انقدر سود بدهیم این اقای بابایی مدیر مالی شرکت واقای صادقی مدیر شرکت ان موقع که داشتند سهم را 4سال پیش زیر 45 تومان با کدهای شخصی خود از بانک اقتصاد نوین سهم گازلوله را مفت میخردیند چرا خبر های خوب را نمیگفتند شما هنوز متوجه نشده اید بچه های شرکت بالای 70 درصد سهامهای مفت خرید زیر 45 تومانی خود را با 50 درصد اخبار دروغ به بازار انداخته اند هیچ مدیری حق اعلام اطلاعات واقعی شرکت را قبل از اعلام رسمی به بازار اعلام کند را ندارد انوقت چطور میشود اقای بابایی وصادقی مدیریت شرکت همه اخبار شرکت را قبل از اعلام رسمی به همه سهامداران شرکت میگویند این را قبول کنید که بازی خورده اید بهتر است تجربه خود را بیشتر کنید انوقت که من داشتم زیر 40 تومان میخریدم 2 بار هر 3کدم را مسدود کردند واز سازمان بورس تحدید به ممنوع معامله شدم ان موقع چرا اقای صادقی وبابایی اخبار شرکت را به من نمیگفتند وخودشان داشتند تا خرخره میخریدن وبعد هم که نماد سهم به مدت یکسال بسته شد حتی دفتر یک کارگزاری را به شرکت اوردند وهمانجا سهم سهامدارن خسته ترسیده شرکت را زیر 80 تومان میخریدن انوقت چرا اخبار شرکت را زود به زود به سهامداران نمیگفتند

حاشیه سود شرکت گازلوله به علت حجیم بودن تولیدش و کرایه بر بودن ان زیر 10 درصد است وبا توجه به خواب سرمایه از مواد اولیه تا تولید ارزش قیمتهای بالا را ندارد این را اینجا به یادگار گفتم یادتان بیاید شرکت گازلوله را درسال 83 و84 که چگونه با دروغ بالا بردن وتا 4000 تومان سهم را به یک مشته بیچاره انداختند حال شما با این دروغ گفتنهایتان دوباره دارید همان بازی را در ابعاد کوچکتر اجرا میکنید مال دنیا ارزش این همه دروغگویی را ندارد

الان هم شماهایی که برای حمایت از سهم تقریبا همه پول خود را در پلوله بلوکه کرده اید به احتمال زیاد شرکت یک افزایش سرمایه از اورده نقدی بین 200 تا 400 درصد برای اصلاح ساختار مالی خود بدهد ولی چون شما تقریبا تک سهم روی شرکت هستید ودیگر نقدینگی ندارید این را مطمئن باشید با فروش حق تقدمها ی ان سهم ریزش شدیدی خواهد کرد ومتضرر خواهید شد البته به من مربوط نیست وقصد هم نداشتم چیزی بگویم ولی وقتی دیدم کسانی دست به هر نوع دروغ وکثافتکاری میزنند تا سهم خود را اب کنند مجبور به افشاگری شدم

عضو فعال nahamya آواتار ها
    تشکر شده 3,506 بار در 608 ارسال

جناب چینی بند زن یک مورد از حرف هایی که تا حالا زدین محقق نشده ! و پست ها تون تا الان در جهت خراب کردن سهم بوده ،
    به صورت ایجاد یاس و براورده نشدن انتظارات من درآوردی....

آدم به شک میفته که این یک سناریوی دو طرفه بوده یا نه

بگذریم ، صرف وقت و انرژی برای این مسئله ارزش نداره
    جو انجمن به حاشیه کشیده شد

فقط تحلیل منطقی و درست ، چه مخالف چه موافق

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید nahamya از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط nahamya نمایش پست ها
    ن. والقلم. و ما یسطرون.

خدای متعال به قلم
    و آنچه می نویسد
    و آنچه نوشته می شود

قسم یاد کرده و حرمت بالایی یرای آن مقرر فرموده است.

درک من از این فرمایشات الهی, این است که بابت آنچه می نویسم می گویم و عنوان می کنم مسوولیت دارم

لذا به خودم و شما عزیزان پیشنهاد می دهم مراقب گفتارمان باشیم و از حدس و گمان دوری کنیم و مانند این کانال های تلگرامی بورسی _ که متاسفانه اکثرا دروغ می گویند به جای خبر- نشویم.

نقل قول از یکی از اعضای گروه تلگرام

بهتره که همه این موضوع رو رعایت کنیم ، وقتی الزام و اجباری نیست چرا باید خبر بدیم و شنیده بذاریم !؟

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید nahamya از ایشان تشکر کرده است:

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید nahamya از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 824 بار در 221 ارسال

باسلام.جناب nahamyaعزیزبنده جلوترهابه این عزیزلقب چوپان دروغگو را داده بودم که الحق لیاقتش رو دارد.حرف مفت که مالیات نداره ازدهن میاد بیرون.اما یسری که دوست دارن دروغ بشنون ووبا کلمات استاد.جنابعالی و...طرفو مخاطب قرارمیدن دیگ بهتره هیچ چی نگیمو بزاریم تو افکار خودشون حال بکنن.

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید چاردیواری از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال چینی بند زن آواتار ها
    تشکر شده 2,011 بار در 385 ارسال

گالیله هم وقتی گفت زمین گرد است خواستند اعدامش کنند.

اقا جواد 277 جناب احمد خان میتواند از کارگزاری اگاه تعداد سهام شما را بپرسد؟ ایشان هر عددی گفت شما قبول دارید؟
    از کارگزاری مفید هم اگر مشتری هستید براحتی میتوان تعداد سهام مختار احمدی را جویا شد.

باقی افراد هم چند روز دیگر چنین گزارشی دیدید حتما به اشتباه خود پی میبرید.

با کمی صبر و حوصله بیشترین سود را میشه از بورس کسب کرد.

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

گالیله هم وقتی گفت زمین گرد است خواستند اعدامش کنند.

اقا جواد 277 جناب احمد خان میتواند از کارگزاری اگاه تعداد سهام شما را بپرسد؟ ایشان هر عددی گفت شما قبول دارید؟
    از کارگزاری مفید هم اگر مشتری هستید براحتی میتوان تعداد سهام مختار احمدی را جویا شد.

باقی افراد هم چند روز دیگر چنین گزارشی دیدید حتما به اشتباه خود پی میبرید.

جناب چینی بندزن از شما خواهش میکنم برای احترام به سایر کاربرانی که به این تاپیک سر میزنن دیگه بحث رو ادامه ندین
    با اندک درک و تحلیلی هرکس میتونه کذب رو تشخیص بده
    .
    جوری نشه که به همه پست ها به یک دید نگاه بشه ، همه در انتظار اتفاقات آینده و مثبت سهم هستند و منم میتونم زمانشون رو حدس بزنم
    ولی خوشایند نیست که وعده ای رو بدم که عملی نشه حتی یک روز اینطرف یا اونطرف تر

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید nahamya از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)