صفحه 140 از 230 نخست ... 4090130137138139140141142143150190 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,391 به 1,400 از 2298

موضوع: گاز لوله ( پلوله )

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : گاز لوله ( پلوله )

حقوقی روی 500 تومان فروش گذاشته !!

حجم معاملات امروز میلیونی بشه احتمال صف خرید هست !

62 فروشنده به 26 خریدار !

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    کاملا درست
    ما در بازار پایه وارد یک فضای جدید شدیم که باید نسبت به آن موضع منطقی بگیریم
    این فضای جدید برای سهام خوب ( مانند پلوله، هر چند بنده فعلا سهامدار آن نیستم و مترصد ورود هستم ) شرایطی عالی مهیا کرده
    و از طرفی باید با چشم باز عمل کرد چون در بازار پایه سهام بد هم فروان است و ریسک بسیار بالا.
    ولی قبلا هم من گفتم بنیاد پلوله بسیار عالی است
    امید وارم به سهامدارانش سود خوبی بدهد. سهامداری میان مدت با پلوله بسیار خوب خواهد بود.
    پلوله را کماکان رصد می کنیم .
    پلوله کم کم داره خودش رو برای ورود به موج 3 بزرگ آماده می کنه ، علت کمی تاخیر بدلیل جو بد بازار بوده است . و البته پلوله در مقابل کاهش قیمت خوب مقاومت کرده و این دلیل خوبی سهم می باشد.

موج 3 و موج 5 پیش رو قیمت پلوله را می تواند در میان مدت به حدود 1500 برساند. ولی موج 3 نقد است و سهم را تا حدود 1000 همراهی خواهد کرد .توصیه به دارندگان سهم سهامداری و صبر است.
    مترصد زمان و نقطه ورود مناسب هستم . قیمت امروز 494 تومان
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    پلوله را کماکان رصد می کنیم .
    پلوله کم کم داره خودش رو برای ورود به موج 3 بزرگ آماده می کنه ، علت کمی تاخیر بدلیل جو بد بازار بوده است . و البته پلوله در مقابل کاهش قیمت خوب مقاومت کرده و این دلیل خوبی سهم می باشد.

موج 3 و موج 5 پیش رو قیمت پلوله را می تواند در میان مدت به حدود 1500 برساند. ولی موج 3 نقد است و سهم را تا حدود 1000 همراهی خواهد کرد .توصیه به دارندگان سهم سهامداری و صبر است.
    مترصد زمان و نقطه ورود مناسب هستم . قیمت امروز 494 تومان
    البته اضافه کنم که احتمالا وارد موج 3 شده ولی منتظر تایید آن هستم.
    ویرایش توسط Abad : 2017/08/23 در ساعت 20:15
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

سلام...

کمر بندها را سفت ببندید که حقیقی قدر وارد معرکه شده و هر لحظه ممکنه پلوله صف خرید ببنده از لحاظ تکنیکالی هم الان تو مثلث کنج واقع شده و آمده شکستن این مثلث رو به بالاست...

یا حق

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال اسطوره آواتار ها
    تشکر شده 1,354 بار در 249 ارسال

سلام
    سهم خوبيه به ديد ميانمدت
    شما نبايد به آنچه بازار فكر ميكندزياد توجه كنيد.شما بايد تحقيقات خودتان را انجام داده و تعيين كنيد كه يك سهام خاص چه ارزشي دارد.در اين صورت اغلب ميتوانيد دانه هاي بلوطي را بيابيد(كه در اينده به درختان تناور بلوط تبديل ميشوند)كه ديگران به هر دليلي فكر مي كنند آنها خطرناك هستند.
    رابرت مپل براون

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسطوره از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام و درود بر پلوله داران عزیز...

این اذیت کردنای پلوله برای من یکی خیلی شیرینه... سهم خوب و چابک باید هم اولش اذیت کنه... مثل غدیس/ شلیا /... و خیلی از سهمهای اینچنینی... اگر معاملات 10 روز اخیر سهم را با دقت بیشتری بررسی کرده باشید! در این 10 روز فقط دو روز پلوله با حجم بالا معامله گردید که آن دو روز مثبت و رنج کشی از 480 تا 500 بود ولی روزهای دیگر که منفی معامله شد با حجم کم بوده که نشان از تخلیه سهامداران خرد و نوسانگیر را خبر میدهد... در نمودار یک روزه اندیکاتور MFI نیز از ورود نقدینگی با شیب خزنده را در این سهم نوید داده که علامت مثبتی تلقی میگردد... امروز برای اولین بار با ثبت یک کندل برگشتی دوجی یا همان سنگ قبر زنگ پایان اصلاح قیمتی به صدا درآمده و سیکنال خرید این سهم تلقی میگردد و نیز از برگشت پرقدرت قیمت سهم در آینده بسیار نزدیک(یکی دو روز آینده) نوید میدهد به امید آن روز ...

یا حق
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2017/09/02 در ساعت 17:25

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام و درود بر پلوله داران خوشبخت...

امروز با بازگشایی نماد سایپا کلیت بازار منفی شد و اکثر سهمها قیمتشون ریخت و فقط تعداد معدود ی از سهمهای بازار از جمله پلوله بودند که قیمت پایانیشون مثبت خورد... همانطور که قبلآ عرض شد به نظر میاد اصلاح قیمت پلوله پایان یافته و سهم به آرامی در حال خیز برداشتن به سمت اهداف بلند است... البته حرفم بدون دلیل نیست حدودآ یک ماه میشه که از طریق سپرده گذاری در حال ردیابی خریداران و نیز فروشندگان عمده سهم هستم البته با روابط غیر رسمی که معمولآ یک کارگزار با دوستانش در سپرده گذاری دارد این امر سهل و میسر می باشد... تو این مدت زمان یک ماه اخیر مشاهده کردم که سه کد هر روز در حال خرید مستمر بوده و شاید همین روزها یکی از همن 3 کد به لیست سهامداران بالای یک درصد افزوده شود... حجم سهم خریداری شده توسط این سه کد نسبتآ بالا بود و مسلمن این گروه از کدهای مرتبط و مطلع درون سازمانی میباشند و از چهار کارگزاری آگاه -مفید- بورسیران و رضوی در حال خرید نا محسوس هستند اسامی آنها را نیز بدست آوردم ولی به دلیل معذوریت در امانت داری و قولی که به دوستان پسرده گذاری دادم قادر به ذکر نامهای اشخاص این کدها نیستم اما چیزی که واسم تعجب انگیزه! در بین نامهای این لیست نام یک فعال معروف تالار حافظ به چشم میخوره! و به نظرم صاحبان این کدها همان اشخاصی هستند که قرار است در آینده نزدیک باعث شکسته شدن خط مقاومت محکم 700 تومان شده و حرکت به سمت اهداف قیمتی 1000 و 1200 و بالاتر را میسر کنند در حقیقت اینها همان روند شناسانی هستند که میخواهند از موج بزرگ 5 پلوله بیشترین بازدهی را نصیب خود کنند! فقط یکی از این کدها امروز تعداد 160000 سهم خریداری شده را از تعداد کل 220000 سهم فروخته شده به خود اختصاص داده بود! و این امری اتفاقی نیست... و اما در بین فروشندگان نیز یکی دو کد از سهامداران حقیقی درصدی مشاهده میشود که من موندم این اشخاص با اشخاص خریدار مرتبط هستند! یا خیر! به هر حال معاملات روزهای آینده را باید به دقت و وسواس بیشتری رصد کرد تا شاید بتوان به حقیقت این تحرکات مرموز پی برد...

یا حق

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

AKBARI484947
    Well-Known Member
    کاربر فعال
    جدید
    سلام و تبریک اعیاد خدمت همه سهامداران پلوله. اخبار رسیده از گاز لوله راجع به رای دادگاه تجدید نظر مثبت است امروز این اخبار رو با آقای قریشی چک کردم ایشان گفتند کار تمومه و فقط قاضی به جهت طی روال طرفین رو برای آخرین توضیحات فراخوانده و خبر های خوش رو ۲۶ شهریور بگیر. اوضاع شرکت هم از لحاظ عملیاتی قابل مقایسه با پارسال و حتی سه ماه اول نیست. خلاصه سهمتونو مفت ندید.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

حقیقی فروشنده در پایین ترین قیمت هفته !

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

نویسنده Y
    با سلام مجدد حضور دوستان پلوله ای
    میدانم که در این روزها به دلیل منفی های پلوله همه مات و مبهوت هستند ولی بزودی خواهیم دید که خریداران این روزها برندگان واقعی هستند شاید بنده را به سخره گیرید که اگر پلوله مشکلی نداره چرا این روزا همه فروشنده اند ؟ باید عرض کنم که حجم معاملات واقعا اندک است و نمیشه این معاملات را ملاک قرار داد و در درجه بعد هم بحث دادگاه اواخر ماه است که چه بخواهیم یا نخواهیم کمی تردید بین بزرگان بازار بوجود آورده و از ما بهتران برای خرید کمی دست نگه داشته اند چون همه به قدرت عملیاتی پلوله پی برده اند
    اما در مورد دادگاه من طی چند روز گذشته اطلاعاتی گرفتم که حاکی از عدم درخواست دادگاه از شرکت یا بانکها برای مدارک جدید است چون این دادگاه تجدید نظر تخصص لازم برای این پرونده سنگین را ندارد و به احتمال 99 درصد رای قبلی را تایید خواهد کرد و مدیران شرکت هم آنقدر نسبت به دادگاه خیالشون راحته که بعیده خودشون حضور پیدا کنند و فقط جناب قریشی به دادگاه خواهند رفت
    سعی میکنم تا شب در این روزهای فقر تحلیل در گروه گزارشی از ارزش و اوضاع عملیاتی پلوله بگذارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)