صفحه 162 از 230 نخست ... 62112152159160161162163164165172212 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,611 به 1,620 از 2298

موضوع: گاز لوله ( پلوله )

Banned
    تشکر شده 255 بار در 91 ارسال

پاسخ : گاز لوله ( پلوله )

این شخصی که میفروشه منم عشقم کشیده سهم را کمی تا درصدی پایین آورده بعد هر وقت دوباره عشقم کشید بزنم زیرش ببرمش اون بالا بالاها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.tala نمایش پست ها
    این سهامدار درصدی کیه که می فروشه؟

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید طیب واقعی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

فدای عشقت بشم .همیشه شاد باشید.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)
    تشکر شده 6,804 بار در 2,443 ارسال

این سهامدار درصدی کیه که می فروشه؟
    باز هم فروخته امروز.....

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده است:

mey

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

انزمانی که بالا 500 بود...و..اقایون تارگت 800 میدادند/..گفتم...شرکت یه بار سر افزایش قیمت سهم ..توسط وکیل ..نوین گزیده شده...امکان نداره برای بار دوم گزیده بشه...تا این داستان حل نشه اجازه رشد نمیدن..وقتی حل بشه هم دیگه فرصت خرید نمیده...معلوم نیست کی جل شه 10 روز دیگه 1 ماه دیگه 1 سال دیگه...ولی احتمال بالا حل میشه.....تنها راهی که بتوانید حقتان را از این سهم بگیرید...فقط و فقط صبر است
    ولی پول اقتصاد نوین..و..فساد در سیستم قضایی را هم گوشه چشمی بش داشته باشید..بیشتر از 15..20..درصد پرتفوی را هم درگیرش نکنید......تا بتوانید..مدت زمان لازم ..برای رسیدن به هدف را بدون تحمل فشار طی کنید........فروش درصدی را هم مدنظر قرار ندید.....کل سهمشو هم بفروشه.سهم امکان نداره بیاد زیر 400.... ..در نتیجه قیمت های فعلی ریسک خاصی نداره....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(16) آرش و نوید آواتار ها
    تشکر شده 3,971 بار در 745 ارسال

#پلوله و تکرار تاریخ . به تکرار اصلاح ها در کادر صورتی و بلافاصله رشد تا سقف کانال در کادر سبزرنگ و کراس اندیکاتورها دقت کنید. منتظر دفعه چهارم میمونیم .

http://telegram.me/joinchat/A_Glxzwx64LlGULunLrLfg
    ویرایش توسط آرش و نوید : 2017/12/14 در ساعت 12:23
    دستهایی که کمک میکنند مقدّستر از لبهایی هستند که دعا میخوانند

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید آرش و نوید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 400 بار در 105 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    انزمانی که بالا 500 بود...و..اقایون تارگت 800 میدادند/..گفتم...شرکت یه بار سر افزایش قیمت سهم ..توسط وکیل ..نوین گزیده شده...امکان نداره برای بار دوم گزیده بشه...تا این داستان حل نشه اجازه رشد نمیدن..وقتی حل بشه هم دیگه فرصت خرید نمیده...معلوم نیست کی جل شه 10 روز دیگه 1 ماه دیگه 1 سال دیگه...ولی احتمال بالا حل میشه.....تنها راهی که بتوانید حقتان را از این سهم بگیرید...فقط و فقط صبر است
    ولی پول اقتصاد نوین..و..فساد در سیستم قضایی را هم گوشه چشمی بش داشته باشید..بیشتر از 15..20..درصد پرتفوی را هم درگیرش نکنید......تا بتوانید..مدت زمان لازم ..برای رسیدن به هدف را بدون تحمل فشار طی کنید........فروش درصدی را هم مدنظر قرار ندید.....کل سهمشو هم بفروشه.سهم امکان نداره بیاد زیر 400.... ..در نتیجه قیمت های فعلی ریسک خاصی نداره....
    تمام تحلیل این سهم همین پست جناب meyهست به هیچ نمودار و موج شماری روی این سهم توجه نکنید هیچ گروه هم نمیتونه این سهم رو ببره بالا هیچ خبری هم این سهم رو حرکت نمیده بجز یه خبر که اونم نتیجه دادگاه هست اینو از روی تجربه ای چند ساله ای که روی این سهم داشتم دارم میگم تا اون نیاد قیمت نمیره بالا

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید afshar47 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

نقل قول نوشته اصلی توسط afshar47 نمایش پست ها
    تمام تحلیل این سهم همین پست جناب meyهست به هیچ نمودار و موج شماری روی این سهم توجه نکنید هیچ گروه هم نمیتونه این سهم رو ببره بالا هیچ خبری هم این سهم رو حرکت نمیده بجز یه خبر که اونم نتیجه دادگاه هست اینو از روی تجربه ای چند ساله ای که روی این سهم داشتم دارم میگم تا اون نیاد قیمت نمیره بالا
    اونوقت ما اگر فروختیم و بعدش بدون نتیجه دادگاه رفت بالا،شما جبران می کنید؟حداقل مثلا یک معذرت خواهی.....نه شما.....کسی تو این تالارها این کار رو می کند؟بالاخره وقتی پستی می گذاریم،ممکنه اون پست حداقل روی تصمیم یک نفر تاثیر بگذارد........پس پستهای با اطمینان بگذاریم بهتره......

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

اونوقت ما اگر فروختیم و بعدش بدون نتیجه دادگاه رفت بالا،شما جبران می کنید؟حداقل مثلا یک معذرت خواهی.....نه شما.....کسی تو این تالارها این کار رو می کند؟بالاخره وقتی پستی می گذاریم،ممکنه اون پست حداقل روی تصمیم یک نفر تاثیر بگذارد........پس پستهای با اطمینان بگذاریم بهتره......
    سلام...قربان هر کسی نظرش را میده..یا درست یا غلط....کسی که بخواهد ..بدون تحقیق و برسی...نظر شخص دیگری را ملاک قرار بده...دیر یا زود متضرر میشه...بنده هم در حد خودم به این نتیجه رسیدم...در این مدت هم مقداری خریدم..با صبر حوصله باز هم میخرم...چون فاند سهم...میگه در این قیمت ها کم ریسکه..تا زمانی که پرونده به سر انجام نرسه..هم فروشنده نیستم..میخواد 10 روز دیگه یا 1 سال دیگه باشه...البته...چون...نه رانت دارم...نه ارتبا ط...در نتیجه ..نوسان هم نمیگیرم...بنده نگفتم..کسی بفروشه..گفتم...نمیگذارند سهم رشد اصلی را تا زمان پایان پرونده انجام بده...این زمان را بنده نمیدانم...ولی حداقل ..مشخصه..که سهم را بشدت کنترل قیمتی میکنند...
    اینگونه که شما برخورد میکنی...ادم جرات نمیکنه نظری بده...دید بنده میان مدته...کاری هم به نوسانات 5..10 درصدی در این سهم ندارم....از هفته بعد هر روز 10 را بزنه خوشحال میشم...اگر هم روال این چند ماه را ادامه بده...صبر میکنم..تا بالاخره به نتیجه برسه...
    بنده ..نه در سود شما شریکم..نه ضررتان...ارادتمند
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(16) آرش و نوید آواتار ها
    تشکر شده 3,971 بار در 745 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط afshar47 نمایش پست ها
    این چه حرفیه
    حداقل چهار بار رشدهای بالای ۸۰% داشته
    رو نمودار ببینید

اینقدر با اطمینان نگید
    دستهایی که کمک میکنند مقدّستر از لبهایی هستند که دعا میخوانند

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آرش و نوید از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    سلام...قربان هر کسی نظرش را میده..یا درست یا غلط....کسی که بخواهد ..بدون تحقیق و برسی...نظر شخص دیگری را ملاک قرار بده...دیر یا زود متضرر میشه...بنده هم در حد خودم به این نتیجه رسیدم...در این مدت هم مقداری خریدم..با صبر حوصله باز هم میخرم...چون فاند سهم...میگه در این قیمت ها کم ریسکه..تا زمانی که پرونده به سر انجام نرسه..هم فروشنده نیستم..میخواد 10 روز دیگه یا 1 سال دیگه باشه...البته...چون...نه رانت دارم...نه ارتبا ط...در نتیجه ..نوسان هم نمیگیرم...بنده نگفتم..کسی بفروشه..گفتم...نمیگذارند سهم رشد اصلی را تا زمان پایان پرونده انجام بده...این زمان را بنده نمیدانم...ولی حداقل ..مشخصه..که سهم را بشدت کنترل قیمتی میکنند...
    اینگونه که شما برخورد میکنی...ادم جرات نمیکنه نظری بده...دید بنده میان مدته...کاری هم به نوسانات 5..10 درصدی در این سهم ندارم....از هفته بعد هر روز 10 را بزنه خوشحال میشم...اگر هم روال این چند ماه را ادامه بده...صبر میکنم..تا بالاخره به نتیجه برسه...
    بنده ..نه در سود شما شریکم..نه ضررتان...ارادتمند
    ببینید این فرمایشات شما درست،منطقی و البته توضیح واضحات هست.این رو همه می دونند کسی در سود و ضرر کسی شریک نیست.این رو هم می دونند مسئولیت خرید و فروش هر کس با خودشه.....بنده منظورم یک چیز عمیق تر است.

ببینید من یا شما یک پست می گذاریم.چرا این کار رو می کنیم؟

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)