صفحه 26 از 79 نخست ... 16232425262728293676 ... آخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 787

موضوع: تجهیزات هپکو(تپکو)

عضو فعال mahzad آواتار ها
    تشکر شده 3,864 بار در 867 ارسال

پاسخ : تجهیزات هپکو(تپکو)

شایعه بازار : تپکو گزارش 94 مناسبی را اعلام می کند
    90 درصد موفقیت در بازار مربوط به روانشناسی معامله است نه دانش فنی معامله‌گر

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mahzad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 64 بار در 30 ارسال

توافق سىاسى اگه انجام بشه تپکو بالاى 80قطعا خواهد رفت اگه هم توافق صورت نگيره يه کم پايين خواهد آمد

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید behzad2014 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال

اینجور معاملات رو نمی پسندم یا فروشنده اجازه بده سهم بره بالا یا خریدار نخره تا سهم بیاد زیر 58

این گونه معاملات برازنده هپکو نیست و فقط وقت تلف کردن هستش......به شخصه دوس دارم سهم بیاد پایین

دوستانی هم که قیمت بالا خریدن زیر 58 اضافه کنن ....سهم های بازار پایه باید نوسانش زیاد باشه تا بصرفه خرید کرد

حقوقی دو روز هستش که فروشنده بوده بزارید بفروشه.... هر چی بیاد پایین فنرش بیشتر جمع میشه

لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

امروز هم معاملات بیخودی داره

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سرمایه گذار آواتار ها
    تشکر شده 6,400 بار در 1,612 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط American Sniper نمایش پست ها
    امروز هم معاملات بیخودی داره

سهمی که آن هم در بازار پایه نوسانگیران در فعال باشند معاملاتش غیر از حالت نخواهد بود خرید حدود 60 تا 58 فروش حدود 70 تا 80 این سهم را دو ماه رفتارش زیر نظر دارم همین هست که گفتم
    آنقدر که خرید به موقع مهم است، خرید ارزان مهم نیست.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سرمایه گذار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 417 بار در 148 ارسال

خریداتون رو در محدوده 60ت انجام بدین...

خیلی منتظر 57/8ت نباشید،لحظه ای این قیمتارو میبینه و بر میگرده...

حقوقیه سهمم اصلا گندش نکنین که حقیقی هایی که رو این سهم هستن قورتش میدن

بعد از معاملات rsi و استوکاستیک رو نگاه کنید،،هر دو به شدت سیگنال خرید رو تایید میکنن...

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تاجر جوان از ایشان تشکر کرده است:

در مورد هپکو معاملاتش رو زیر نظر دارم .....به نظرم یه گروه دارن سهم جمع می کنن.....قبلا تا حقوقی شورع می کرد به فروش همه اردر خریدا رو لغو می کردن و بلافاصله در دو روز کلی منفی میخورد ولی الان با وجود فروش بدجور حقوقی خیلی ها بی واهمه میخرن.... و هیچ دست بردار نیستن....یه جور حس می کنی که دارن به کد حقیقی میدن

اگه خبری درباره توافق بیاد هپکو دست نیافتنی میشه ( خودم بر این اعتقادم که در صورت توافق سهمی که بیشتر رشد را خواهد کرد همین هپکو هستش ) .....من تو این قیمت ها یه پله خریدم (20 درصد سرمایه) اگر اومد پایین دوباره اضافه می کنم اگه نه و دیدم میخواد بره بالا یه پله دیگه رو همین قیمت ها یا یکی دو تومن بالاتر میخرم و 40 درصد میکنم که رفت بالا افسوس نخورم....واسه هپکو در قید و بند یکی دو تومان نباشید چون نوسانش زیاده اگه بخواد بره بالا خوب سودی میده

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

امام جمعه اراک: اقتصاد مقاومتی راهکار توسعه همه جانبه کشور است
    اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تنها راه نجات اقتصاد کشورو توسعه همه جانبه، بهره گرفتن از ظرفیت های اقتصاد مقاومتی است.

آیت الله ' قربانعلی دری نجف آبادی ' در خطبه های نماز جمعه اراک افزود: توجه به تولید ملی و بهره گیری از کار و سرمایه ایرانی و مدیریت جهادی ازمولفه های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب است.

وی بیان کرد: توسعه شرکت های دانش بنیان، توجه به مصادیق مختلف فرهنگ در جامعه و از همه مهمتر تحقق اصل اقتصاد مقاومتی باید به صورت هدفمند اجرایی شود و مردم از توفیقات آن بهره مند شوند.

آیت الله دری نجف آبادی گفت: کاهش واردات بی رویه، بی اثر کردن تحریم ها و عدم وابستگی به اقتصاد نفتی از جمله مصادیق توسعه واحدهای صنعتی در کشور به ویژه استان مرکزی است و اقتصاد مقاومتی در این زمینه نقشی بسزا دارد.

وی اظهار کرد: استان مرکزی با بهره گیری از ظرفیت های خاص صنعتی و کشاورزی خود می تواند به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه اقتصاد مقاومتی لبیک گوید.

امام جمعه اراک اضافه کرد: استان مرکزی با بهره گیری از سه هزار واحد صنعتی بزرگ و کوچک و ظرفیت های مستعد بخش کشاورزی و علمی باید پیشگام تحقق امر اقتصاد مقاومتی باشد.

وی خاطرنشان کرد: در هفته ای که گذشت تعدادی از مدیران و مسولان واحدهای مختلف استان مرکزی گزارش فعالیت های خود در عرصه اقتصاد مقاومتی را ارایه کردند و باید این مهم با درایت و سرعت عمل بیشتری پیگیری شود.

امام جمعه اراک ادامه داد: برخی شرکت های بزرگ صنعتی استان مرکزی همچون واگن سازی پارس و هپکو با توان بالای تولید و مهندسی خود ظرفیت های جدیدی را تعریف کرده اند و باید با سرلوحه قراردادن امر اقتصاد مقاومتی زمینه رونق کار و تولید ملی در استان مرکزی را فراهم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: برخی از شرکت های بزرگ استان مثال آونگان ( تولید کننده دکل انتقال نیرو) نیز با نام خصوصی سازی به زباله دان تبدیل شده اند که باید برای رونق مجدد آنان برنامه ریزی کرد.

آیت الله دری نجف آبادی در خصوص تعیین استاندار مرکزی نیز گفت: از دولت تدبیر و امید انتظار داریم برای اداره این استان، مدیری با کفایت، مدبر، کارآفرین و دردمند برگزیند.

وی درادامه خطبه ها گفت: مواد مخدر دغدغه مهم جامعه و خانواده هاست و به جرات باید گفت که ریشه بیشتر ناهنجاری های اجتماعی و فساد ها از این معضل سرچشمه می گیرد.

امام جمعه اراک افزود: خداوند انسانها را فقیر نیافریده، بنابراین باید با درایت و مجاهدت برای رفع فقرعقلانی، معنوی و فرهنگی در کشور بکوشیم.

بهره گیری از فیوضات ایام فاطمیه، ولادت حضرت زینب (س)، شهادت شهید محلاتی، قیام مردم تبریز در سال 56، توجه به احیای حوزه های علمیه استان مرکزی و تشویق عمومی برای ثبت نام در این حوزه ها از دیگر محورهای خطبه های نماز جمعه اراک بود.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 417 بار در 148 ارسال

دقیقا همینطوره دوست عزیز...

70 درصد معاملات این سهم(بخصوص در روزهایی که حجم پایین هست)کد به کد هست...

خریدار هفته پیش 2/3 تا اردر 1.000.000 میذاشت سهم نمیرفت بالا(چون نمیخواستن)...

اونوقت از اینور حقوقی با 2/3 تا اردر 400.000 تایی سهمو کشید پایین،اونم به کد شخصیشون زدن...

بنده خودم سنگین این سهمو دارم و مطمئنم کسایی که آمار این سهمو دارن خریدشون بالای 5/6 میلیون سهمه
    (این سهم تنها سهم بازار پایه با نقدشوندگیه بالاست که سرمایه های سنگین میتونن بهش ورود پیدا کنن)

بزودی دوباره شاهد معاملات روزانه بالای 20م این سهم خواهید بود

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تاجر جوان از ایشان تشکر کرده اند:

مقدار تولید سه محصول شرکت در چند سال اخیر

به وضوح تاثیر تحریم بر شرکت دیده می شود

امید است با حصول توافق یک بار دیگه شاهد رونق شرکت باشیم

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 26 از 79 نخست ... 16232425262728293676 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)