صفحه 27 از 28 نخست ... 172425262728 آخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 276

موضوع: پخش البرز ( پخش )

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

پاسخ : پخش البرز ( پخش )

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    2 پله دیگر کمتر از 230 ت خرید شد ...
    خرید یک سهم خوب 10 تومان بالا یا پایین مهم نیست ...
    پخش البرز یک پله دیگر خرید شد 230 ت
    چندین مورد اطلاعات با اهمیت توسط پخش البرز در کدال درج شد تاثیر این ها باید بررسی شود ..
    کم کم بازار متوجه تغیرات بنیادی پخش خواهد شد ...
    رصد کنید ....
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

چندین مورد اطلاعات با اهمیت توسط پخش البرز در کدال درج شد تاثیر این ها باید بررسی شود ..
    کم کم بازار متوجه تغیرات بنیادی پخش خواهد شد ...
    رصد کنید ....
    گر چه پخش در 250 تومان صف خرید دارد ولی هنوز بازار متوجه پخش نیست ...
    فعلا رصد کنید تا بعد .....
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

پخش البرز پس از شکست مقاومت مهم 255 ت در قیمت 263 ت صف خرید گشت ...
    یاد پخش 170 تومانی بخیر ....

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

امروز دو پله پخش البرز به قیمت 165 تومان خرید شد
    پخش البرز پس از شکست مقاومت مهم 255 ت در قیمت 263 ت صف خرید گشت ...
    یاد پخش 170 تومانی بخیر ....
    حدود 5 ماه از خرید و پیشنهاد خرید در حدود قیمت 165 تومان گذشت و پخش به قیمت بالای 300 تومان رسید یعنی تاکنون بازدهی حدود 90 درصدی را در کارنامه خود دارد ....

بهترین قیمت برای خرید زیر 220 تومان بود که مرتب توصیه کردم .
    حالا پخش به مهمترین مقاومت خود که 305 تومان است را شکسته است( و قیمت تا 325 تومان رشد داشته ) ، رصد می کنیم ببینم تثبیت می شود یا برای رشد مقداری اصلاح نیاز دارد ...
    ویرایش توسط Abad : 2019/04/04 در ساعت 11:20

8. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

برای اینکه مقداری نقد باشم مقداری از پخش را فروختم 323 تومان
    پخش تاکنون حدود 90 درصد بازدهی داشته است ...
    به هیچ عنوان توصیه برای فروش نیست
    کماکان میان مدتی پخش رشد خوبی خواهد کرد....

10. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

حدود 5 ماه از خرید و پیشنهاد خرید در حدود قیمت 165 تومان گذشت و پخش به قیمت بالای 300 تومان رسید یعنی تاکنون بازدهی حدود 90 درصدی را در کارنامه خود دارد ....

حالا پخش به مهمترین مقاومت خود که 305 تومان است را شکسته است( و قیمت تا 325 تومان رشد داشته ) ، رصد می کنیم ببینم تثبیت می شود یا برای رشد مقداری اصلاح نیاز دارد ...
    پخش البرز هم مانند ثعتما واقعا خوش درخشید ، این دو نماد حاصل تحلیل درست و سرمایه گذاری زمانی درست بودند .
    پخش در قیمت 370 صف خرید و برای شفاف سازی بسته شد و تاکنون بازدهی 130 درصدی طی 5 ماه در کارنامه خود دارد.

من کلا طی چند روز گذشته از پخش خارج و آن را تبدیل به وثنو کردم ....
    و البته کماکان پخش صعودی خواهد بود و تارگت بالایی در میان مدت دارد ...
    شاید مجددا به پخش ورود کنم ....

12. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

پخش البرز هم مانند ثعتما واقعا خوش درخشید ، این دو نماد حاصل تحلیل درست و سرمایه گذاری زمانی درست بودند .
    پخش در قیمت 370 صف خرید و برای شفاف سازی بسته شد و تاکنون بازدهی 130 درصدی طی 5 ماه در کارنامه خود دارد.

گفته بودم پخش خواهد درخشید .....
    پخش الان در 413 تومان صف خرید دارد ...

و البته پخش ندارم و ان را قبلا تبدیل به وثنو کرده ام ......

14. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

پخش کماکان به صف خرید خود ادامه داد و الان 627 و صف خرید است ....
    تبدیل آن به وثنو زود هنگام بود ، ولی مهم تجربه است و البته خوشحالم که بعد فروش من برای خریداران هم تا کنون سود خوبی داشته است .

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) seraj آواتار ها
    تشکر شده 7,956 بار در 1,684 ارسال

درود
    یادش بخیر تو سایت همسایه این چارت پخش البرز رو تو قیمت حدودا 100 تومن گذاشتم و خودم هم نخریدم. سعی کنید به تحلیل خودتان ایمان داشته باشید و بابت آن صبر پیشه کنید که پاداشی بس عظیم در انتظار شماست . پاینده و پیروز باشید .

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید seraj از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(6) meisam317 آواتار ها
    تشکر شده 3,948 بار در 625 ارسال

دارایی وحشتناک زیاد آماده افزایش سرمایه و تحول بنیادی

شبیه وسدید عزیزم

شرکت پخش البرز:

فعالیت شرکت ماهیت واسطه گری داره و تنها نونی که میخوره از محل اهرم خرید و فروشاشه، نه این شرکت بلکه همه شرکتای واسطه ای مثل قاسم و هجرت! تاسیس شرکت سال ۵۳ است...طبق گزارش هیات مدیره ۹.۵٪ بازار دارو هم دستشه(تو حوزه توزیع دارو)

همین که فعالیت شرکت ماهیت واسطه ای داره، اگه خاطرتون باشه ولساپا هم همین ماهیت رو داشت..این شرکتا تو تورم احیا میشن، یعنی زمان هایی که واسه خریدن اجناسی که نقش واسطه دارن،‌وام میگیرن و به نوعی رو ریالی که میگیرن اهرم میزنن!ترازنامه شرکت یه مشکل بزرگ داره و اون حسابهای دریافتنیشه، یعنی اگه دریافتنی ها تجاریشو نگاه کنید از سال ۹۰ که ۲۶۲ میلیارد تومان بوده یهو تو ۹۷ تا ۹۰۰ میلیارد رشد کرده! همینطور نسبت مطالبات به فروشش که از ۴۹٪‌سال ۹۰ شده ۱۲۰٪‌تو ۹۷. خوب دلیلش هم روشنه دوره وصول مطالبات شرکت از ۴.۵ ماه تو ۹۰ شده ۱ سال و ۲ ماه تو ۹۷.
    یه چیزی که تو صورتای شرکت معلومه اینه با وجود اینکه سرمایه در گردش مثبته ولی وام های شرکت رشد کرده، اینهم بخاطر راکد بودن مطالبات شرکته. یه مشکل اساسی داشته شرکت از همون روزی که عرضه اولیه شده(در مورد این راکد بودنه مطالباتش میخوام بگم) و اون تضمین وام ۱۸۰ میلیارد تومانیه تولی پرس بوده. چون سهامدار عمده مشترک داشتن، اما خوب روز اول والبر میگه من متعهد میشم که این مبلغ رو پرداخت کنم. تا حالا که پرداخت نکردن و بانک هم ۳۰ میلیارد تومان برداشته از حسابهای شرکت. البته شرکت پخش هم بواسطه البرز دستور توقیف اموال گرفته و وو همچنان در جریانه.
    اوج این ماجرا کجاست؟ سال ۹۷ شرکت از محل عملیات زیان ده میشه(اینکه زیان نساخت تو سال ۹۷ فقط بخاطر فروش ملک ۵۰۰۰ متری تهران پارس بود) و خوب باید سرمایه گذاری البرز یه کاری میکرده چون دلیل زیانش هم مشخص بوده(عدم دسترسی به منابع بانکیه بیشتر) برای اینکه اون وام تولی پرس رو بتونه از زمه شرکت برداره،‌ میاد ۳۲٪ خود شرکت پخش البرز رو آگهی میکنه(۱۵ دی ماه ۹۷) سهمی ۴۵۳ تومان،‌ ارزش کل بلوک هم ۸۷ میلیارد تومان.
    تا اینجا که اومدیم یه موضوعی رو خدمتتون عرض کنم، تا قبل از این تاریخ شرکت استراتژیش چابک سازی بوده به این معنی که هر چی انبار گرون قیمت تو مرکز تهران و مشهد و شیراز داریم بفروشیم بریم خارج شهر تا منابع بیشتر آزاد کنیم برای خرید بیشتر. اما بلوک ۳۲٪ ای والبر تو این شرکت فروش نرفت،‌از اینجا به بعد شرکت استراتژیش عوض میشه، چون شرایط هم تورمیه...سمتی میرن که بتونن تسهیلات بیشتری جذب کنن و اون چیه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها.
    در خصوص مدیریت مالیه شرکت جزئیاتی هست که برای بحث کردن جالبه، مثل اینکه چطور میشه استراتژیه مالیه یه شرکت دامنه مشتریانشو کوچیک تر کنه یا حتی تعداد مشتریان وفادارش رو ثابت نگه داره!(استفاده شرکت از اوراق خزانه) که وارد این بحث نمیشم که خیلی طولانی میشه، برآورد ما از سود هر سهم شرکت برای ۹۸، سهمی ۵۵ تومانه و برای ۹۹ سهمی ۹۲ تومان.
    اما بحث شیرین ارزش خالص دارایی ها، بر اساس اونچه در امیدنامه و گزارش حسابرسیش اومده دارایی های ملکی شرکت ۲۷ دفتر تو مراکز استان ها، ۹۰ هزار متر مربع انبار و ۲۰۰ هزار متر مربع زمینه! که عمده این زمینها یکی تو غرب تهران(۵.۹ میلیارد تومان مال سال ۷۶ هست) ارومیه(۲.۲ میلیارد تومان مال سال ۸۱ هست)کرمانشاه(۱.۸ میلیارد تومان مال سال ۹۴ هست) شیراز(۲ میلیارد تومان سال ۹۴) جزئیات متراژ زمین ها مشخص نیست ولی باتوجه به موقعیت زمین های تهران و شیراز(که خودمون دیدیم) برای این ۲۰۰ هزار متر مربع، هر متر ۳.۴ میلیون تومان برآورد میکنیم(عین وملی) و برای اون ۹۰ هزار متر مربعی که مسقفه و انباره هم متری ۴ میلیون تومان.
    جمع این رقم ها میشه ۱۰۵۰ میلیارد تومان ۴۱ میلیارد تومان هم ارزش دفتری، میشه همون ۱۰۰۰ میلیارد تومان خودمون، ارزش ویژه شرکت هم ۹۵ میلیارد تومانه بنابراین ارزش خالص دارایی های هر سهم شرکت مییشه ۱۱۵۲۰ تومان.
    خوب این شرایط در قاسم هم تا یه جورایی همینطوره،‌ چیزی که باعث جذابیت بیشتر پخش البرز میشه اینه که شرکت افزایش سرمایه از محل تجدید بدهد یا نه؟
    با توجه به صحبتهایی که کردم در پخش البرز توصیه به خرید دارم.
    دو تا نکته بگم در مورد این موضوع...اون تیکه ای که تو پرانتز دکتر میگه خودمون دیدیم...تحلیل شرکت آسون نیست...خودتون بکوبین برید شیراز تا متراژ یه انبار بگیرید آسون نیست...یا همون پردیسی که رفتیم آبعلی تو صورت شرکت نگفته که این زمین از کجاست تا کجا؟؟ حالا یه سری ها هم هستند این تحلیل های ما رو برمیدارن عددا رو عوض میکنن میگن نه این شرکت اینقد می ارزه!!!اینجوریش واقعا نوبره؟؟؟

نکته دوم اینکه عزیزی در مورد آخرین پست یه کامنتی گذاشته:
    مگه فروشنده داره این سهم که توصیه به خرید میکنید چشم بسته غیب میگید که سهم خوبیه

یادتون باشه همین وملی رو وقتی که گفتیم تا اینجا سه بار متعادل شده و امروزم علیرغم اینکه توصیه به خرید کردیم(صف فروشش رو هم دید الان که واسه فرداشم صف خرید گذاشتن با این خبر مجمعش)...برخی دوستان خودمون تو خرید تعلل کردن! نکته این تحلیل ها اینه که بدونید ارزش هر سهم چند تومانه، بله الان ۲۵٪ بازار صف خریده...فردا هم منفی میشه...ما بر اساس صف خرید که سهم نمیخریم...صحبت من اینه که دیدین پخش متعادل شد...با توجه به تحلیلی که کردیم بدونید فرصت خریده..مثل همین وملی!

و من الله توفیق(۱)

منبع کانال هوش سیاه
    ویرایش توسط meisam317 : 2020/05/01 در ساعت 22:02

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam317 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 27 از 28 نخست ... 172425262728 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)