صفحه 4 از 7 نخست 1234567 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 64

موضوع: یادداشت های روزانه Hamid Broker

عضو فعال Hamid Broker آواتار ها
    تشکر شده 4,163 بار در 625 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nokia نمایش پست ها
    باید امتحان کنید ببینید سیستم تون کی می گیره!
    من خودم 8.29.57 میزنم تو سیستم
    سپاس فراوان از شما
    در بورس نداشتن تحلیل و دنباله روی کورکورانه قطعاً شکست سنگین به ارمغان خواهد آورد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Hamid Broker از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Broker نمایش پست ها
    امروز 50% شبندر باقی مونده رو هم فروختم. حدسم درست بود و ظاهراً تو کوتاه مدت رشد زیادی واسش متصور نیست. البته دیروز تو تاپیک شبندر اشاره کردم به این موضوع اما دیدم بقیه اعضا جبهه منفی گرفتن و لذا دیگه چیزی نگفتم.
    ضمناً از کمنگنز هم خارج شدم.
    منتظرم تا کچاد بالا بیاد تا سودی بیش از سود نوسانگیری ازش بگیرم. همینطور فملی.
    شلعاب بر خلاف بررسیهام داره عمل میکنه. باید بگردم ببینم ایراد کار من کجا بوده؟ و یا بهتره بگم باید بگردم دنبال عاملی که بازار ایجاد کرد تا منفی بشه.
    همچنین منتظرم کنترل قیمت ذوب تموم بشه. تو سایت همسایه خوندم که یکی دو روزه کنترلش تموم میشه. حالا نمیدونم چقدر موثقه. در هر صورت ذوب رو نگه میدارم تا به هدف تعیین شده (380) برسه و بعد راجع به ادامه یا خروج ازش تصمیم میگیرم.
    نماد سمایه هم که چند روزه بستس. به دلیل تغییرات قابل توجه در EPS . امیدوارم این قابل توجه منفی نباشه. این بار اگه با قیمت خوبی باز بشه از سمایه خارج میشم.
    شبندر سهم عظیمیه که خیلیها باهاش سر و کار دارن. درسته که پتانسیلهای زیادی داره اما این نباید باعث ابراز نظر احساسی راجع بهش بشه. توی شبندر بدجور جو احساسی شده و لذا پستی رو که تو تاپیک امروز چه کردید؟ چرا؟ خطاب به جناب 6500400 نوشته بودم به جای تاپیک شبندر اینجا عنوان میکنم:

با عرض سلام و احترام خدمت جناب 6500400
    بنده تصور میکنم توی تاپیک شبندر اظهار نظرهای احساسی رو به فزونی گذاشته و از نگرش منطقی به شبندر فاصله گرفته تا جایی که نظرات انتقادی راجع به شبندر رو اصلاً نمیخوان بشنون! واقعیت اینه که بازار دیروز و البته امروز از تمام افزایش سودآوری و پتانسیل فوق العاده شبندر اطلاع داره و قیمت حدود 560 رو براش انتخاب کرده. شبندر سهم ناشناخته ای نیست که تازه بعد از رو اومدن صف خرید بشه. اگه صفی در کار بود باید دیروز و یا حداکثر امروز خودش رو نشون میداد. در قبال سهم عظیم شبندر بازار دو قسمته. عده ای که شبندر داشتن و فروختن و سود بردن و عده ای که خریدن تا سود کنن. گروه سوم (کسایی که شاید روزهای آینده بخوان بیان سراغ شبندر) با توجه به بزرگی و آوازه شبندر کم هستن. لذا صف های قابل توجهی در روزهای آتی وجود نخواهد داشت و شبندر کم کم به تعادل خواهد رسید. البته بنده نظر کارسناسیم رو گفتم و چه بسا اشتباه هم باشه.
    اما یادمون باشه که غالب مواقع وقتی سهمی با گپ فوق العاده باز میشه خیلیها به دنبال خروج و سیو سود هستن و همین دلیل باعث میشه سهم زود به تعادل برسه. بهترین نمونش غمارگ 2-3 هفته پیشه.
    تا در آینده چه پیش آید.
    ممنونم
    نوشته های بالا همانطور که مطلعیدمربوط به کمتر از 10 روز کاری قبله
    جالبه که توی اینها هم به گپ فوق العاده! شبندر اشاره کردید
    و خلاصه نظر کارشناسی شما همانطور که احتمال می دادید اشتباه بود
    پیشنهاد میکنم خودتون هم یکبار دیگه نظرات کارشناسی خودتون رو بخونید
    شاید از این به بعد کارشناسی های بهتری داشته باشید
    یکی از ملزومات کارشناسی هم احتمالاً یک ماشین حساب معمولیه که
    به اشتباه فکر نکنیم 22 درصد افزایش بعد از 10 هفته گپ فوق العاده است

موافقم، موج تعصب بیخود و الکی تو شبندر داره موج میزنه. شبندر از روزی که اومده تو بورس همیشه فرصت خرید داده اما جمله "فردا شاید آخرین فرصت ورود به شبندر باشه" هر دو سه روز یک بار داره تو اون تاپیک تکرار میشه، خنده داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sourena نمایش پست ها
    مخصوصاً برای کسانی که شبندر رو 550 فروختند و فملی خریدند الان خیلی خنده داره
    بازدهی اخیر فملی و شبندر (بعد از گپ مثبت فوق العاده) رو مقایسه کنید. فملی بی سروصدا بالا میره شبندر با بوق و کرنای فراوان!
    قضاوت نهایی بعد از گذر زمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط sourena نمایش پست ها
    جناب
    فملی سهم عالی ومحکمیه اصلاً هم احتیاج به معرفی و تعریف ما نداره
    خودم هم برای یکی دو ماه آینده روش نظر دارم اما
    منظورتون از گپ مثبت فوق العاده شبندر چیه!؟
    شبندر 6 دی با قیمت 445 بسته شد 20 اسفند 542 بازشد
    شبندر مظلوم ما که در بازار مثبت زمستانی میتونست رشد حداقل 50 درصدی
    داشته باشه بعد از 10 هفته توقف نماد با حدود 22 درصد افزایش قیمت قربانی خلیج شد!
    راستی شما اگر به افزایش 22 درصدی میگی گپ مثبت فوق العاده به رشد 300 درصدی شپنا چی میگی!؟
    خوب برسیم به فملی
    فملی همون 6 دی قیمتش 820 بود ،20 اسفند 590 امروز هم 620 یعنی امروز نسبت به 6 دی حدود 24 درصد افت کرده
    و همین فملی امروز نسبت به 20 اسفند حدود 5 درصد رشد کرده در حالیکه شبندر در همین بازه زمانی 17درصد

اما برسیم به بوق و کرنا
    درسته که الان شبندر مد شده و دوران پالایشگاهیهاست اما این حجم سرمایه
    با بوق و کرنا و تبلیغات کذایی جذب این گروه نشده از قدیم هم گفته اند تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

چه خوبه همه این فرهنگ را در خود نهادینه کنیم که سهم را بعد از فروش نکوبیم و له نکنیم
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

جناب سورنا بنده نه حوصله بحث و کل کل دارم نه حوصله جواب دادن، صلاح مملکت خویش خسروان دانند. برای شما آرزوی موفقیت مضاعف در بورس دارم.
    در بورس نداشتن تحلیل و دنباله روی کورکورانه قطعاً شکست سنگین به ارمغان خواهد آورد.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamid Broker از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    شکسته نفسی و فروتنی شما قابل تحسینه
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

بازار ابتدای سال چندان چنگی به دل نمیزنه. یه جورایی آدمو به سمت سهامداری میان مدت سوق میده. شاید دلیلش هیجان چندین ماهه حاصل از نوسان دلار باشه که الان فروکش کرده. به نظرم هیچ گروهی لیدر نیست(یه نمه پالایشیها هستن). هیچ کدوم از سهمهای شاخص ساز (فولاد، وغدیر، کگل، ومعادن، شبندر و ...) شاخص رو نمیسازن. امروز بانکیها دسته جمعی گرایش به سبز شدن داشتن که این خودش یعنی بازار بیحال! خلاصه اینکه واقعاً کسل کننده شده. یه گروه لیدر لازمه تا تحرک رو به بازار برگردونه

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamid Broker از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 510 بار در 186 ارسال
    واقعا جواب منطقی برا آدم حس و حال نمیذاره !!!
    ممنون سورنا

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Smart از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Smart نمایش پست ها
    واقعا جواب منطقی برا آدم حس و حال نمیذاره !!!
    ممنون سورنا
    دوست گرامی انگار دلت از دست من خیلی پر بوده؟ واقعا نظر منفی راجع به یه سهم تا این حد مغرضانه پنداشته میشه؟!

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamid Broker از ایشان تشکر کرده اند:

میدونیم که بعد از بررسی های فاندامنتال اصلیترین کلید یافتن نقاط ورود و خروج سهمه. نقطه ورود هم جاییه که الگوی بازگشتی داره شکل میگیره. سه تا الگوی بازگشتی اصلی رو تو شکل پایین خیلی ساده رسم کردم که فکر میکنم بد نباشه دائم جلوی چشمتون باشه که تو مشاهده نمودارهای مختلف دائم با این شکل مقایسش کنین .
    ضمناً اون نقطه قرمز محل ورود تکنیکال های تهاجمی (aggressive) هستش

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamid Broker از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    منفی گفتن داریم تا منفی گفتن حمید خان
    خصوصا در مقایسه با سهم دیگه
    شبندر تا امروز ازش بد گفتن یعنی غرض
    مطمئنا 1 زمانی هم نوبت فرود نموداره و اونوقت خوب گفتن از شبندر میشه غرض !

به هر حال شناخت نحوه تحلیل ها و خصوصا صداقت افراد در این مجموعه ها کلید موفقیته...

به دل نگیر --- یه عکس خوشگل هم بذار

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Smart از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نمیدونستم تو تاپیک شبندر بهم توهین کردی
    توهین جواب نداره چون اگر مستدل نباشه به خود شخص برمیگرده و اگر باشه باعث خفیف شدن بکارگیرنده میشه

اونجا بدون جواب توهینت
    نوشتم که شبندری که اعتقاد نداشتی تا امروز که من همونجا گفتم خالی کردم چقدر بازدهی داشته
    ضمن این که من شبندر رو پایین تر خریدم تو روز بازگشایی و کف قیمت و آنلاینم هم قابل بررسی هست !

بهر حال باید نسبت به تحلیلهایی که به بچه های سایت میدی دقت نظر بیشتری داشته باشم

خوش باشی

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Smart از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 4 از 7 نخست 1234567 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)