نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برنده بازی امروز کدام تیم است؟

رأی دهندگان
16. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استقلال

7 43.75%
  • تراکتورسازی

7 43.75%
  • مساوی

2 12.50%
صفحه 1 از 10 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 94

موضوع: لیگ برتر- هفته 29- استقلال....تراکتورسازی

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

Exclamation لیگ برتر- هفته 29- استقلال....تراکتورسازی

با توجه به بازی های حساس فردا لیگ و به ویژه بازی استقلال و تراکتور موقتا این تاپیک رو به بخش اصلی منتقل کردم.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

جعفری: به ما اعلام کردهاند دیگر برف نمیبارد

تراکتوریها به تبریز برگشتند/ سرخپوشان با هواپیما به تهران میآیند

خبرگزاری فارس: کاروان تیم تراکتورسازی بعد از استعلام از وضعیت هوای تهران به تبریز برگشت تا عصر امروز با هواپیما به تهران سفر کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، اعضای تیم تراکتورسازی که صبح امروز پس از لغو پرواز تبریز به تهران قصد داشتند با اتوبوس به تهران بیایند از این اقدام منصرف شده و مجدادا به تبریز برگشتند.
    محمد حسین جعفری مدیر عامل تراکتورسازی در این باره به خبرنگار فارس گفت: تصمیم داشتیم به اتوبوس به تهران برویم، اما هنگام صرف نهار با ما تماس گرفتند و اعلام کردند که میتوانیم با دو پرواز به تهران بیاییم. از همین رو سفر با اتوبوس لغو شد و بازیکنان را به منازلشان فرستادیم و قرار است در دو گروه با پروازهای ساعت 18 و 19:40 به تهران سفر کنیم.
    وی در خصوص اینکه چه تضمینی است که دوباره پروازها لغو نشود گفت: به ما اعلام کردند دیگر در تهران برف نمیبارد و فرودگاه مهر آباد شرایط نشستن هواپیما را پیدا کرده است.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 223 بار در 71 ارسال
    استقلال فردا می تواند سند قهرمانی را به نام خود ثبت کند just blue

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید samanzz از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر مجموعه ورزشی آزادی درخواست کرد:
    توفیق کابلی مدیر مجموعه ورزشی آزادی با تاکید بر اینکه با وجود بارش شدید برف این ورزشگاه مشکلی برای برگزاری دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی تبریز ندارد، گفت: تنها تماشاگران به منظور همکاری جهت آمادهسازی ورزشگاه یکصد هزار نفری از ساعت 12 به بعد روز جمعه به ورزشگاه بیایند.

توفیق کابلی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه به علت بارش برف که از بامداد امروز پنجشنبه در تهران آغاز شده و تمام بخشهای مختلف ورزشگاه آزادی به ارتفاع 30 تا 35 سانتیمتر مملو از برف شده، گفت: با توجه به بارش برف تلاش میکنیم مشکل بازدارندهای برای برگزاری دیدار تیمهای استقلال و تراکتورسازی که قرار است روز جمعه برگزار شود، به وجود نیاید.

وی خاطرنشان کرد: درصورت کاهش بارش برف همکاران ما در مجموعه ورزشی آزادی اقدامات لازم را برای آمادهسازی زمین ورزشگاه یکصد هزار نفری آغاز میکنند تا با برطرف کردن مشکلات احتمالی مانند آبگرفتگی در بخشهای مختلف زمین، این ورزشگاه را از هر نظر آماده بازی روز جمعه کنند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی همچنین تاکید کرد: با توجه به گستردگی حجم کار انجام اقدامات لازم برای آمادهسازی سکوها، تماشاگران صبح روز جمعه انجام خواهد شد. بنابراین از تماشاگرانی که قصد دارند برای تماشای این دیدار به آزادی بیایند، درخواست میکنیم ساعت 12 به بعد برای حضور در آزادی اقدام کنند.

کابلی در پایان گفت: اتخاذ این تصمیم به منظور رعایت حال هواداران و همکاری آنان برای آمادهسازی ورزشگاه آزادی برای برگزاری هر چه بهتر دیدار تیمهای استقلال و تراکتورسازی تبریز است.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

مظفریزاده داور بازی استقلال - تراکتورسازی

کمیته داوران فدراسیون فوتبال در حالی اسامی داوران 5 دیدار نخست از هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر را اعلام کرد که قضاوت بازی حساس استقلال با تراکتورسازی تبریز به سعید مظفریزاده سپرده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، اسامی داوران قضاوت کننده در پنج دیدار از روز نخست هفته بیست و نهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور به شرح زیر اعلام شد:

جمعه - 91/12/18
    * سپاهان اصفهان - صبای قم، ساعت 16، ورزشگاه فولادشهر اصفهان
    داور: حسین زرگر، کمکها: رسول فروغی و رضا عبدوس، داور چهارم: محمد ملکی، ناظر: هدایت ممبینی

* سایپا البرز - ملوان بندرانزلی، ساعت 16، ورزشگاه انقلاب کرج
    داور: شاهین حاج بابایی، کمکها: رضا سخندان و آرمان اسعدی، داور چهارم: جواد شرفی، ناظر: حسین عسکری

* داماش گیلان - صنعت نفت آبادان، ساعت 16، ورزشگاه شهید عضدی رشت
    داور: علیرضا فغانی، کمکها: محمدرضا ابوالفضلی و مهدی عالیقدر، داور چهارم: غلامرضا جباری، ناظر: محمد پیروزرام

* مس کرمان - پیکان تهران، ساعت 16، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
    داور: احمد صالحی، کمکها: بابک داوری و محمدرضا غنو، داور چهارم: جمشید محمدی، ناظر: حیدر شکور

* استقلال تهران - تراکتورسازی تبریز، ساعت 17:30، ورزشگاه آزادی تهران
    داور: سعید مظفریزاده، کمکها: حسن کامرانیفر و محسن فریمانی، داور چهارم: اشکان خورشیدی، ناظر: نوید مظفری

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ata007 آواتار ها
    تشکر شده 31,931 بار در 5,976 ارسال

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ata007 از ایشان تشکر کرده اند:

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ata007 از ایشان تشکر کرده اند:

محمد ابراهیمی:فردا استقلال را برای بار سوم در تهران شکست خواهیم داد

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ata007 از ایشان تشکر کرده اند:

قانون میزبان و میهمان از نظر سهمیهها تغییر نکرده/ بازی استقلال - تراکتور لغو نمیشود

مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ با تاکید بر اینکه قانون میزبان و میهمان از نظر سهمیههای حضور تماشاگران در ورزشگاه تغییر نکرده، گفت: طبق مصوبه شورای تامین مسئولان تمام تلاش خود را انجام میدهند تا تماشاگران استقلال و تراکتورسازی در جایگاه معلوم خود مستقر شوند.

مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین اقدامات صورت گرفته برای استقرار تماشاگران استقلال و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی در زمان برگزاری دیدار دو تیم در هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه آزادی ضمن بیان مطلب فوق گفت: قانون میزبان و میهمان از نظر سهمیهها تغییر نکرده است و در خصوص ورود تماشاگران استقلال و تراکتورسازی تبریز به ورزشگاه آزادی، همان قانون پا برجاست.

وی در خصوص مکانیزم استقرار تماشاگران دو تیم در این بازی اظهار داشت: طبق مصوبه شورای تامین، مسئولان برگزاری و همه ارگانها تلاش ویژهای را برای استقرار و جداسازی تماشاگران استقلال و تراکتورسازی خواهند کرد تا آنها در جایگاه معلوم خود مستقر شوند که این مهم توسط نیروهای انتظامی حاضر در ورزشگاه انجام میشود.

سرپرست سازمان لیگ با تاکید بر اینکه طرفداران تیم تراکتورسازی تبریز به اندازه میهمان بودن وارد ورزشگاه میشوند، یادآور شد: ممیزی کردن طرفداران دو تیم استقلال و تراکتورسازی با توجه به اینکه بلیت فروشی توسط باشگاهها صورت نمیگیرد، سخت است ولی قانون تغییری نکرده است.

تاج همچنین در مورد بارش برف سنگین در تهران و احتمال لغو این بازی گفت: با توجه به برف سنگینی که آمده است، ورزشگاه آزادی آمادگی برگزاری این مسابقه را دارد اما برخی از سکوها پوشیده از برف است که مسئولان این ورزشگاه در تلاش هستند تا میزان این برفها را کاهش دهند.

دیدار تیمهای فوتبال استقلال و تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و نهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور ساعت 17:30 دقیقه فردا جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار میشود.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

Exclamation لیگ برتر- هفته 29- استقلال....تراکتورسازی

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در لیگ یازدهم من در نایب قهرمانی تراکتور سازي به اندازه ده درصد سهیم بودم.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ امیر قلعه نوعی در کنفرانس خبری امروز 17 اسفند ماه اظهار داشت: بازی با تراکتور سازي یک دیدار خاص و حساس است چرا که هر دو تیم در رده های اول و دوم جدول رده بندی هستند اما ما همواره نشان داده ایم در شرایط حساس بهتر بازی می کنیم و این را در دیدار الریان و صبای قم به نمایش گذاشتیم که فراتر از بازی های آسیایی میدان ظاهر می شویم البته تراکتور سازي تیم خوبی هستند و از خط حمله و هافبک قدرتمندی برخوردارند اما در مقابل آنها استقلالی ها قرار خواهد گرفت که تاکنون هفته به هفته پیشرفت داشته و معتقدم که پتانسیل تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نیز برای قهرمانی بسیار ایده آل است و آنها می توانستند در سال گذشته نیز به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند و باور من بر این است که من تنها در ده درصد نایب قهرمانی تراکتور سازي سهیم بودم.

وی تصریح کرد: مشکلاتی که برای من در تبریز بوجود آمده از جای دیگری نشات می گیرد و از پیش تعیین شده است و مسئولان این باشگاه هنوز سی درصد از مبلغ قرارداد من و پول خانه ای را که در تبریز گرفته بود را پرداخت نکرده اند و این مشکلات بدین دلیل بوجود می آید که فوتبال دوستان فوتبالی ها نیست البته من از رحیمی تشکر می کنم که از انسان های شریف است و به خوبی شرایط فوتبال و فوتبالی ها را درک می کند و دید ورزشی دارد ولی من از هواداران تراکتور سازی تبریز دلخور هستم زیرا آنها در بازی رفت اشاره کردند که اگر من به تبریز بروم امنیت جانی نخواهم داشت اما اگر پای من سالم بود حتما به تبریز می رفتم.

وی افزود: مشکل نفرات در بازی مقابل تراکتور سازی نداریم و مجیدی و موسوی هم که مصدوم بودند پس از 24 ساعت دو باره به تمرینات باز گشتند و در این بازی خوشحالم که دو تیم از قدرتمند ترین تیم های حال حاضر لیگ برتر رود روی یکدیگر قرار می گیرند

* نهم فروردین بازی نخواهیم کرد

قلعه نوعی خاطر نشان کرد: اگر سازمان لیگ پا فشاری کند که در روز نهم فروردین جام حذفی برگزار شود و ما هرگز به میدان نمی رویم چرا که این عقلانی نیست که برای دیداری که احتیاج به زمان معینی ندارد در فروردین ماه این مسابقه برگزار گردد و مسئولان امر می توانند پیش از شروع لیگ برتر سیزدهم این بازی را برگزار نمایند.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 10 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)