صفحه 52 از 312 نخست ... 2424950515253545562102152 ... آخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 3114

موضوع: ذوب آهن اصفهان ( ذوب )

عضو فعال m_r_anari آواتار ها
    تشکر شده 3,958 بار در 823 ارسال
    آگهی عرضه بلوکی ذوب هم اومد. هر کی میخواد اضافه کنه. زود دیر میشه ها. نگید نگفتی.

اینم لینکش:

http://www.ipo.ir/index.aspx?siteid=...&newsview=6544
    اگر فقیر به دنیا آمدی تقصیر خودت نیست ولی اگر فقیر از دنیا رفتی خودت مقصر هستی

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید m_r_anari از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال
    ذوب در 1.5 ساعت اول حدود 27 میل معامله شده است و حدو 2 میل هم صف خرید دارد . حجم قابل قبولی معامله شده است و به امید خدا.....

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,737 بار در 646 ارسال
    چرا یه سره قیمتش امد پایین

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید aminian از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    سازمان خصوصی سازی نیمه نخست آذرماه برای عرضه 50.5 درصد سهام شرکت فولاد خوزستان و 17 درصد ذوب آهن در آذر ماه اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، 50.5 درصد سهام شرکت فولاد خوزستان معادل یک میلیارد و 106 میلیون و 960 هزار سهم این شرکت به قیمت تابلو بورس در روز عرضه(معادل قیمت بسته شدن روز قبل از عرضه) به اضافه 35 درصد به شرط آنکه از 30 هزار ریال کمتر نباشد در نیمه نخست آذر ماه در بورس عرضه می شود.

همچنین قرار است 17 درصد سهام شرکت ذوب آهن اصفهان معادل یک میلیارد و 337 میلیون و 628 هزار و 952 سهم این شرکت به قیمت تابلو فرابورس در روز عرضه(معادل قیمت بسته شدن روز قبل از عرضه) به اضافه 20 درصد به شرط آن که از 3 هزار و 400 ریال کمتر نباشد در نیمه نخست آذرماه در فرابورس عرضه شود.

براساس این گزارش، تاریخ قطعی شروع عرضه سهام فولاد خوزستان و ذوب آهن از طریق بیانیه عرضه منتشره توسط شرکت بورس و فرابورس مشخص خواهد شد.

11%+ دیگه
    جهــــان هــر کــــس بـــه وســــعت فــــــکر اوســـت...

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,327 بار در 519 ارسال
    كدخبر: ۸۱۱۸۴تاريخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۱
    نسخه چاپي
    ارسال به دوستان
    وزیر اقتصاد: از اول آذر ارز تکنرخی میشود
    وزیر اقتصاد از تکنرخی شدن نرخ ارز و مبنا قرار گرفتن نرخ ارز در مرکز مبادلات از اول آذرماه خبر داد و گفت: تا امروز مبنای محاسبه حقوقی و گمرک در کشور ما ارز 1226 تومان بوده و است اما حال که بازار به ثبات رسیده این نرخ مبنا تغییر کرده و مبنای محاسبه حقوق ورودی کالای وارداتی نرخ ارز در مرکز مبادلات خواهد بود.

به گزارش ایسنا، سید شمسالدین حسینی با بیان اینکه به دنبال آن هستیم که مرکز مبادلات ارز مرجع عملیات ارزی و عملیات تجاری مرتبط قرار گیرد گفت: ما حدود یکماه برروی این موضوع کار کردیم و دو جلسه نیز با حضور رییس جمهوری داشتیم و همراه با تیم اقتصادی دولت و افراد برجستهای که امین نظام هستند و مناصب اقتصادی در دولتهای قبل داشته و شرایط جنگ و بعد از جنگ را تجربه کردهاند، به این نتیجه رسیدیم که نرخ مرکز مبادله یک نرخ فراگیر در اقتصاد کشور باشد.

وی گفت: البته ممکن است این سوال پیش بیاید که دولت با انگیزه درآمدی این کار را کرده است که پاسخ منفی است، زیرا همزمان با اجراییشدن آن، نرخ تعرفه تعدیل میشود و به سمت تکنرخی شدن ارز پیش میرویم.

حسینی گفت: در واقع با این کار به این سمت میرویم که ارز بازار مبادله و نرخ آن یک سازوکار فراگیر در اقتصاد باشد. البته اگر به سراغ حقوق ورودی میرویم و آن را براساس مرکز مبادله محاسبه میکنیم در کنار آن نرخ تعرفه را اصلاح کردیم.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: ما برای گروه کالایی یک و دو نرخ تعرفه را به 50 درصد میرسانیم و در واقع 50 درصد کاهش میدهیم و بقیهی موارد را نیز 45 درصد کاهش میدهیم تا کالا از منظر حقوق ورودی گران نشود.

وی تاکید کرد: همچنان در خصوص ارز مرجع و کالاهای اساسی سیاست ما مانند گذشته است، اما دیگر گمرک دو نرخ ندارد و همه را با نرخ ارز مرکز مبادلات محاسبه میکند که عدد روز مرکز مبادلات خواهد بود و واردکننده از این منظر هزینهای متحمل نمیشود و در واقع نباید کالاهای گروهی یک و دو به هیچ عنوان گران شود.

حسینی که در گفتوگوی ویژه خبری شبکه دو سیما سخن میگفت، با اشاره به روند فعالیت مرکز مبادلات ارز گفت: بسته سیاستی که در کارگروه اقتصادی بحث شد و به رییس جمهوری داده شده و مورد تایید ایشان قرار گرفت و نهایتا اجرایی شد، چند جنبه دارد یک جنبهی آن به تقویت بازار مبادله برمیگردد، در بخش طرف عرضه ما روزبهروز به دنبال آن هستیم که این بازار تقویت شود.

وزیر اقتصاد افزود: در همین راستا نه تنها شرکت ملی نفت ایران و صندوق توسعه ملی بلکه دیگر دستگاههای اجرایی که مشمول بند 27 قانون بودجه هستند توسط بانک مرکزی مورد ابلاغ قرار گرفته است که اگر میخواهند حسابهایشان پذیرفته شود و کارشان قانونی شود حتما ارز خود را در مرکز مبادله عرضه کنند و این فرآیند تقویت خواهد شد و در غیر این صورت تخلف محسوب خواهد شد.

وی تاکید کرد: حتما با دستگاههایی که دراین راستا تخلف کنند برخورد خواهد شد مثلا اگر یک شرکت دولتی و یا وابسته به دولت ارز خود را عرضه نکند، حسابهایش پذیرفته نخواهد شد و مجمع آن را نمیپذیرد و ذیحسابان و حسابرسان موظف هستند بر این کار نظارت کنند.

حسینی ادامه داد: در طرف تقاضای ارز نیز چند دسته کار انجام شده است؛ ابتدا غربالی در مدیریت ثبت سفارش انجام و آن سیستم نظارتی تقویت شد و در مجموع بازار مبادله که نقطه ثقل سیاستهای ارزی امروز کشور ماست، در طرف عرضه تقویت و در طرف تقاضا مدیریت شده است و گسترش پیدا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه همچنین اقدامات دیگری در مورد بازار موازی صورت گرفته، گفت: به عنوان مثال به آن سمت میرویم که اگر وارداتی میخواهد در کشور صورت گیرد باید منشأ ارز آن مشخص باشد که یا آن ارز را از مرکز مبادله تهیه کرده باشد و یا از محل صادرات غیرنفتی باشد و اینکه کسی بخواهد کالایی را بدون مشخص بودن منشأ ارز وارد کند، حتما دچار مشکل خواهد شد.

وزیر اقتصاد خاطر نشان کرد: با این کار نظارت بر نقل و انتقال فیزیکی پول چه از داخل به خارج و چه از خارج به داخل صورت میگیرد، البته اقدامات دیگری دستگاههای دیگر انجام دادهاند که از جمله برخوردهای قوه قضاییه با متخلفان انجام شده همه سبب شده است که در کنار تشویق و تسهیل و توسعهی بازار مبادلهای، این بازار سیاه که مخرب است، ریسکش بالا برود و شاهد حاکمیت آرامش نسبی در بازار باشیم و امیدوارم این مرکز مبادلات و این سازوکار بیش از پیش موفق شود.

حسینی در مورد اینکه چرا تا قبل از این در شفافیت و نظارت روی بازار تاکید نبوده است، گفت: یکی از ضعفهای اقتصاد ایران عدم شفافیت است و هر زمان که میخواهیم با آن مقابله کنیم، صداهایی از گوشه و کنار به بهانه امنیت سرمایه و حریم مالکیت خصوصی بلند میشود؛ اطلاعاتی که در آزادترین کشورها در اختیار و رصد حاکمیت قرار دارد، گویی اگر حاکمیت به سراغ آن برود انگار یک قبح شکسته میشود.

وی تصریح کرد: ما هر کجا از مدیریت صحبت میکنیم میگوییم مدیریت بدون اطلاعات نمیشود، اما همین که میخواهیم در اقتصاد دستگاههای نظارتی به دنبال وصول حقوق مردم برویم، آنهایی که فرار مالیاتی دارند صدایشان در میآید.

وزیر اقتصاد با بیان اینکه ما به دنبال آن خواهیم بود که مشخص شود هر واردکننده، ارز خود را برای ورود کالا از کجا آورده است، افزود: اما میدانیم که عدهای برای اعلام نکردن چگونگی تهیه ارز خود خواهند گفت ما تحت تحریم هستیم و دشمنان ما میفهمند که ما ارز را از کجا تهیه کردهایم.

البته ما این را میپذیریم اما در هر صورت این کار در مصوبات ماست و باید منشأ ارزی شفاف بیان شده و ثبت و ضبط شود. البته قول میدهیم اطلاعات حفظ و حقوق مالکیت در نظر گرفته شود.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali zahedi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال
    با توجه به شرایط کنونی بازار - ذوب مقاومت خوبی از خود نشان دادهاست . تا الان هم حدود 30 میل معامله شده است . ذوب خود را برای رشد قیمت اماده کردهاست و هر لحظه احتمال مثبت شدنش بیشتر میشود . (( قیمت الان 294 تومان ))

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ....4 ساعته دنبال این تاپیک میگردم....باید بالای 298 تثبیت بشه وگرنه یه سقف دوبل کوچیک میزنه ....

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....4 ساعته دنبال این تاپیک میگردم....باید بالای 298 تثبیت بشه وگرنه یه سقف دوبل کوچیک میزنه ....
    با سلام و احترام

جناب دکتر بازار از 8:30 شروع میکنه!! هنوز 4 ساعت نیست بازار باز شده!!! اونوقت شما 4 ساعته دنبال این تاپیک میگردی؟

ببین هر تاپیکی رو که خواستی فوری فوری میشه پیدا کرد:

بالای هر صفحه بورسی که هستی یه جستجوی پیشرفته داره

توش بنویس ذوب

و دگمه ذره بین کناریشو بزن

یه صفحه جدید میاره که از طریق گوگل هر چی ذوب توی سایت بورسی هست رو میاره

حال با کلیک بر روی هر تیتری و صفحه ای که از ذوب خواسته به اون سمت هدایت میشی

خداوند شما رو به سمت ذوب هدایت کنه و ما رو به سمت پول

The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ....من پیر مرد رو ضایع میکنی....ایرادی نداره به سن ما میرسی....سلام بر بابک عزیز پسر خوب و نازنین...چطوری....عنقریب باشه که من یه ضرر خفن کنم که تا مدتها کمرم راست نشه 40 تا سهم دارم تا میام برم روشون کار کنم مریض میاد همه یا سنگ وسیخ زدن توپو پر حرفن یا متادون خوردن نعشه هستند....خلاصه میشینن 4 ساعت ور میزنن یه چشمم به مریضه یه چشم به تاپیکا اونم 6 تا تاپیک گاهی قیمت بالا پایین میشه یدفه خودم البالویی میشم یا چشام گرد میشه مریض خوف میکنه....
    ...اخر عاقبت اینجور سهامداری معلومه که چیه...بابک.....یه 2 تومن داری سر برجه کارت به کارت کنی من برسونم هفته بعدی....دمت گرم شماره کارت بدم جوون....

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....من پیر مرد رو ضایع میکنی....ایرادی نداره به سن ما میرسی....سلام بر بابک عزیز پسر خوب و نازنین...چطوری....عنقریب باشه که من یه ضرر خفن کنم که تا مدتها کمرم راست نشه 40 تا سهم دارم تا میام برم روشون کار کنم مریض میاد همه یا سنگ وسیخ زدن توپو پر حرفن یا متادون خوردن نعشه هستند....خلاصه میشینن 4 ساعت ور میزنن یه چشمم به مریضه یه چشم به تاپیکا اونم 6 تا تاپیک گاهی قیمت بالا پایین میشه یدفه خودم البالویی میشم یا چشام گرد میشه مریض خوف میکنه....
    ...اخر عاقبت اینجور سهامداری معلومه که چیه...بابک.....یه 2 تومن داری سر برجه کارت به کارت کنی من برسونم هفته بعدی....دمت گرم شماره کارت بدم جوون....
    با سلام

دکتر تولدتم که نزدیکه(1 آذر ماه)

میخوام اونروز سایتو بترکونیم

شماره کارتتو بده به من تا تو تاپیک تولد بگذارم تا همه دوستان کادوهاشون رو نقدی کارت به کارت کنن
    ویرایش توسط بابک 52 : 2012/11/17 در ساعت 12:26
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع