صفحه 60 از 312 نخست ... 10505758596061626370110160 ... آخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 3114

موضوع: ذوب آهن اصفهان ( ذوب )

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    معاملات امروز نشان از ادامه رشد ذوب داشت
    عرضه بلوکی هم آلترناتیو مناسبیه
    امروز هم سهم بیشتری از سوی حقیقیها تقدیم حقوقیها شد
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    سلام دکتر حمید صفاپور میگه به مهربان بگو داره 5تومن کارت به کارت کنه؟ داخل پرانتز(دوست داریم)

...سلام....به فرموده حضرت امام امریکا از اسراییل بدتر اسراییل از امریکا بدتر.....بچه زرنگا.....دوست داریم سیری چنده یه تبریک تولد خشک وخالی به من نگفتید.....

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها

...سلام....به فرموده حضرت امام امریکا از اسراییل بدتر اسراییل از امریکا بدتر.....بچه زرنگا.....دوست داریم سیری چنده یه تبریک تولد خشک وخالی به من نگفتید.....
    ای بابا جون دکتر در جریان نبودیم فردا با حمید بیایم مطب یه کارت هدیه هم برات میاریم منتها نری باهاش ذوب بخری دکتر جون اقا تولدت مبارک
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    ای بابا جون دکتر در جریان نبودیم فردا با حمید بیایم مطب یه کارت هدیه هم برات میاریم منتها نری باهاش ذوب بخری دکتر جون اقا تولدت مبارک
    ...مطب نداريم اول كارتو ميدين از لاي در تو ...امتحان كنم.... زير 100 تومن باشه همون مسير رو با پرادوي حميد دنده عقب ميريد....البته ميتونيد جاي كارت گلوتامين و تري بولوس هم بياريد....سر بريده حميد هم قبوله.....
    ....عزيزان....قيمت ذوب به صورت مستقيم و غير مستقيم تابعي از قيمت دلاره ....بعد از ايام محرم قيمت دلار تا 3200-3300 بالا ميكشه و اين ركود مقطعي در بازار اهن الات از بين ميره...كمي صبور باشيد و نگران اينده نباشيد....يه درصد ناچيزي در حد 60 درصد هم امكان داره وضعيت صدرا پيش بياد كه والله مع ال صابرين........ميتونيد ترشي بندازيد يادي از خاطرات خريدش بكنيد...

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sourena نمایش پست ها
    معاملات امروز نشان از ادامه رشد ذوب داشت
    عرضه بلوکی هم آلترناتیو مناسبیه
    امروز هم سهم بیشتری از سوی حقیقیها تقدیم حقوقیها شد
    در این هفته حقوقیها حدود 16 میلیون سهم فروختند و البته 36 میلیون سهم خریدند
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ن شركت سه تا گير اساسي دارد و هركس ميخرد بايد با ديد 2 الي 3 ساله باشد چون شركت سودي تقسيم نخواهد كرد در اين دو سال.

اول : 350 ميليارد زيان انباشته

دوم : 300 ميلياردي كه به صندوق بازنشستگي كاركنان فولاد داده و آن را هزينه نزده و برده در حسابهاي دريافتني . كه حتما بايد سند اصلاحي آن را بزند كه 300 ميليارد به زيان شركت اضافه مي شود

سوم : 600 ميليون بدهي دلاري و ارزي كه با دلار 1226 تسعير كرده ، از اين محل هم بايد حدود 600 ميليارد تومان زيان شناسايي كند .
    ....جیگرشو برم عجب جونور عجیب و غریبیه....تا دیروز قرار بود 700 و بترکه.....قربون خدا برم این جهان خلقت چه شگفتیهای جورواجوری داره....از حضیض تا اوج

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    ن شركت سه تا گير اساسي دارد و هركس ميخرد بايد با ديد 2 الي 3 ساله باشد چون شركت سودي تقسيم نخواهد كرد در اين دو سال.

اول : 350 ميليارد زيان انباشته

دوم : 300 ميلياردي كه به صندوق بازنشستگي كاركنان فولاد داده و آن را هزينه نزده و برده در حسابهاي دريافتني . كه حتما بايد سند اصلاحي آن را بزند كه 300 ميليارد به زيان شركت اضافه مي شود

سوم : 600 ميليون بدهي دلاري و ارزي كه با دلار 1226 تسعير كرده ، از اين محل هم بايد حدود 600 ميليارد تومان زيان شناسايي كند .
    ....جیگرشو برم عجب جونور عجیب و غریبیه....تا دیروز قرار بود 700 و بترکه.....قربون خدا برم این جهان خلقت چه شگفتیهای جورواجوری داره....از حضیض تا اوج
    مهربان جان کاری به زیان و بدهی و سود ذوب ندارم ولی زمانیکه من ذوب 129 میخریدم همه میگفتنسهم زیان ده هست نخر و .....! که همون زمان تحلیلشو تو سایت آپ کردم ولی بر اساس تحلیل خریدیمو دیدیم سهم زیان ده تا امروز 140% سود داده اینم از زیان ده تا به امروز......

توصیه به خرید یا فروش نیست و حمایتها و مقاومتها در تحلیلهای قبلی موجوده....
    جهــــان هــر کــــس بـــه وســــعت فــــــکر اوســـت...

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    خیلی زیبا رو خطوط چنگال حرکت کرده.
    اگر 311 رو بشکنه از خطر واگرایی هم فرار کرده.اما در غیر این صورت سنگین میشه

وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین محلوجی نمایش پست ها
    مهربان جان کاری به زیان و بدهی و سود ذوب ندارم ولی زمانیکه من ذوب 129 میخریدم همه میگفتنسهم زیان ده هست نخر و .....! که همون زمان تحلیلشو تو سایت آپ کردم ولی بر اساس تحلیل خریدیمو دیدیم سهم زیان ده تا امروز 140% سود داده اینم از زیان ده تا به امروز......

توصیه به خرید یا فروش نیست و حمایتها و مقاومتها در تحلیلهای قبلی موجوده....

....سلام شاهین نمیدونم چرا هر موقع میخوام جواب پست تورو بدم ناخوداگاه انگشتم جای نقل قول میره رو گزارش ارسال خلاف...کلک اون پشت مشتا چیکار میکنی ...
    ....شاهین جان...من تو فاز عددو رقم نیستم بیشتر به مبانی معنوی و ایدیولوژی قضیه و نگارنده دقت میکنم وگرنه همیشه تحلیلای شما عزیز و دوستان رو میخونم واستفاده میکنم ...ببین شاهین جان من با حمید رفیقم خودشم میدونه سر یه قرار دعوا که قرار خون باهاش گذاشتم کاظم میانجی شد باهم اشنا شدیم ازشم گله ای ندارم از همون اولم گفته من اینجوریم گفتم بیخیال هر جور صفاته ولی این مردمی که به تو اعتماد میکنن پولو امیدو ارزوشون دست توا....
    ....همین هفته بعد هم بهش زنگ میزنم میرم یه پینگ پونگ باهاش بزنم فحش و دری وری ام بهش میدم شاهین جان حرکت قشنگ نیست....اسلوب رفتاری مورد تایید نیست و پسند انسان باوجدان و ازاده نیست....و خدا بهترین قاضی و دادگستره....

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال

....سلام شاهین نمیدونم چرا هر موقع میخوام جواب پست تورو بدم ناخوداگاه انگشتم جای نقل قول میره رو گزارش ارسال خلاف...کلک اون پشت مشتا چیکار میکنی ...
    ....شاهین جان...من تو فاز عددو رقم نیستم بیشتر به مبانی معنوی و ایدیولوژی قضیه و نگارنده دقت میکنم وگرنه همیشه تحلیلای شما عزیز و دوستان رو میخونم واستفاده میکنم ...ببین شاهین جان من با حمید رفیقم خودشم میدونه سر یه قرار دعوا که قرار خون باهاش گذاشتم کاظم میانجی شد باهم اشنا شدیم ازشم گله ای ندارم از همون اولم گفته من اینجوریم گفتم بیخیال هر جور صفاته ولی این مردمی که به تو اعتماد میکنن پولو امیدو ارزوشون دست توا....
    ....همین هفته بعد هم بهش زنگ میزنم میرم یه پینگ پونگ باهاش بزنم فحش و دری وری ام بهش میدم شاهین جان حرکت قشنگ نیست....اسلوب رفتاری مورد تایید نیست و پسند انسان باوجدان و ازاده نیست....و خدا بهترین قاضی و دادگستره....
    متوجه منظورتون نمیشم دوست عزیز بیشتر توضیح بدید؟!
    جهــــان هــر کــــس بـــه وســــعت فــــــکر اوســـت...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع