صفحه 61 از 312 نخست ... 11515859606162636471111161 ... آخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 3114

موضوع: ذوب آهن اصفهان ( ذوب )

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین محلوجی نمایش پست ها
    متوجه منظورتون نمیشم دوست عزیز بیشتر توضیح بدید؟!
    ....اون اولي شوخي بود مبني بر اينكه كلك يه خلافي داري ميكني كه شيطون بلا اين دست من ميلغزه سمت گزارش ارسال خلاف...كشف و شهود بابا....حالا بيا مارو بزن...
    ...مخاطب رفيق خوب ما حميد بود كه هر بار كه ميديدمش ميگفتم حميد...ميگي بازار وجدان بر نميداره ولي يادت باشه اين تحليلايي كه ميزاري به پشتوانه سابقه و اعتمادي كه ديگران به تو دارن اگر كسي استفاده كنه برادر من رو حسن ظنه چندر غاز درامد سرمايه رپس انداز پول بازنشستگي وام به اميد سود كمي به حساب حرفاي تو سهم ميخره مراقب باش.....
    ....نيم بيت اخر هم كه شما طرف صحبت من بوديد كه منظورم اين بود....مجددا برادرم حميد بيل گيتس كاميار فراهاني سيد امير كاويان ايكس ايگرگ زد ...گيرم زدي رفتي بردي رو 8 ميليون سهم 40 درصد سود بردي اين رفتار ...خدا پسندانه نيست....وجداني نيست....فكر همنوع همكيشت باش....ومن الله توفيق...خلاصه دوست داريم شاهين جان چقد نفس از ادم ميگيري خسته شدم واي...

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 242 بار در 93 ارسال
    میگم مهربان ذوب را فروختی .به خودم گفتم اگر بزرگان در مورد سهمی گفتن دیگ نمیخرم دیگه گوسپند نمیشم

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضاباقری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....اون اولي شوخي بود مبني بر اينكه كلك يه خلافي داري ميكني كه شيطون بلا اين دست من ميلغزه سمت گزارش ارسال خلاف...كشف و شهود بابا....حالا بيا مارو بزن...
    ...مخاطب رفيق خوب ما حميد بود كه هر بار كه ميديدمش ميگفتم حميد...ميگي بازار وجدان بر نميداره ولي يادت باشه اين تحليلايي كه ميزاري به پشتوانه سابقه و اعتمادي كه ديگران به تو دارن اگر كسي استفاده كنه برادر من رو حسن ظنه چندر غاز درامد سرمايه رپس انداز پول بازنشستگي وام به اميد سود كمي به حساب حرفاي تو سهم ميخره مراقب باش.....
    ....نيم بيت اخر هم كه شما طرف صحبت من بوديد كه منظورم اين بود....مجددا برادرم حميد بيل گيتس كاميار فراهاني سيد امير كاويان ايكس ايگرگ زد ...گيرم زدي رفتي بردي رو 8 ميليون سهم 40 درصد سود بردي اين رفتار ...خدا پسندانه نيست....وجداني نيست....فكر همنوع همكيشت باش....ومن الله توفيق...خلاصه دوست داريم شاهين جان چقد نفس از ادم ميگيري خسته شدم واي...
    مهربان جان خدارو شکر تا امروز رو هیچکدوم از تحلیلام تعصب نداشتم و ندارم و در همه تحلیلها حد ضرر برای همه دوستان قرار گرفته و هر وقت خواستم سودی کنم خداشاهده سعی کردم جلوتر بدون هیچ منتی به اشتراک بگذارم هرچند سایتهای پولی ازین کارم ناراحتن و....

عزیزم بنده هم 3-2 سال پیش توسط بعضی از اشخاص که از اعتبارشون برای تبلیغ سهماشون استفاده میکردن که اسم نمیارم!؟ گزیده شدم شما حرفای بالارو به اونا ارجاع بده.....

آخرین تحلیل در مورد ذوب وقتی بالای 292 اومد
    منتظر بودم دو تا کندل+ بالای 300 بخوره و ادامه روند صعودی که برگشت خورد
    با بسته شدن زیر 292 ریزشی تا 265 داشت که بازم در تحلیل به این حمایت اشاره شده بود پس ملاحظه میکنید تمام ریزه کاریای سهم میگم الانم
    مقاومت ها 285 -292
    حمایتها 265- 254

پس دکتر نیا اینجا بگو اين رفتار ...خدا پسندانه نيست....وجداني نيست....فكر همنوع همكيشت باش ......!!!!
    و حتما شما هم با علم و دانش نهفتتون مارو راهنمایی کنید...

درآخر شما خوبی
    ویرایش توسط شاهین محلوجی : 2012/11/22 در ساعت 15:03
    جهــــان هــر کــــس بـــه وســــعت فــــــکر اوســـت...

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین محلوجی نمایش پست ها
    مهربان جان خدارو شکر تا امروز رو هیچکدوم از تحلیلام تعصب نداشتم و ندارم و در همه تحلیلها حد ضرر برای همه دوستان قرار گرفته و هر وقت خواستم سودی کنم خداشاهده سعی کردم جلوتر بدون هیچ منتی به اشتراک بگذارم هرچند سایتهای پولی ازین کارم ناراحتن و....

عزیزم بنده هم 3-2 سال پیش توسط بعضی از اشخاص که از اعتبارشون برای تبلیغ سهماشون استفاده میکردن که اسم نمیارم!؟ گزیده شدم شما حرفای بالارو به اونا ارجاع بده.....

آخرین تحلیل در مورد ذوب وقتی بالای 292 اومد
    منتظر بودم دو تا کندل+ بالای 300 بخوره و ادامه روند صعودی که برگشت خورد
    با بسته شدن زیر 292 ریزشی تا 265 داشت که بازم در تحلیل به این حمایت اشاره شده بود پس ملاحظه میکنید تمام ریزه کاریای سهم میگم الانم
    مقاومت ها 285 -292
    حمایتها 265- 254

پس دکتر نیا اینجا بگو اين رفتار ...خدا پسندانه نيست....وجداني نيست....فكر همنوع همكيشت باش ......!!!!
    و حتما شما هم با علم و دانش نهفتتون مارو راهنمایی کنید...

درآخر شما خوبی
    ...عزیزم ...جانم ...عمرم....دچار سو تفاهم شدی نسبت به نوشته های من....مخاطب من بعنوان یه تحلیلگر شما نیستی....من ...ذره ای تردید تا بدینجا نسبت به پاکی و صداقت گفتار و رفتار شما نداشته و ندارم....عزیزم....شاید بخاطر نوع جمله بندیها این سوتفاهم پیش اومده....
    ...ببین شاهین جان...دلبند من...این یه دیالوگ دوطرفه است یعنی مثلا من دارم با تو دردو دل میکنم و تو بعنوان یه دوست دلسوز داری گله من از اوضاعی که دوست عزیز و نامردو نازنینمون حمید درست کرده میشنوی وگرنه عزیزم من کی گفتم تو توی تحلیلت غش داری یا رکب زدی به خلق....
    ....تو که سهم باد نکردی مثل بادبادک با دیوانه ام کردی با این رسیور خرابت هرچی تو بگی ....
    ...خودت خوبی....

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضاباقری نمایش پست ها
    میگم مهربان ذوب را فروختی .به خودم گفتم اگر بزرگان در مورد سهمی گفتن دیگ نمیخرم دیگه گوسپند نمیشم
    ...نه جان علیرضا دارم رو 293 تومانو 284 تومن خرید دارم نشستم روش ببینم چه گلی باید به سر گرفت....

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    چه گلی دکتر بابا چرا همه ذوب دارا کوپ کردن؟!!!اقا همه با حیال راحت بالای 320 بفروشید نگرانم نباشید داخل پرانتز (دکتر شب عرق گل گاو زبون با سنبل طیب رو بزن تو رگ)
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,659 بار در 388 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    چه گلی دکتر بابا چرا همه ذوب دارا کوپ کردن؟!!!اقا همه با حیال راحت بالای 320 بفروشید نگرانم نباشید داخل پرانتز (دکتر شب عرق گل گاو زبون با سنبل طیب رو بزن تو رگ)
    تو سايت بغلي هم بدجوري دعوا شده دارن همديگه را تحليل مي كنند .... خدا آخر عاقبت ما را بخير كنه ، اميدوارم آخر اين دعواها به ذوب 400 توماني ختم بشه

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید shimab از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...عزیزم ...جانم ...عمرم....دچار سو تفاهم شدی نسبت به نوشته های من....مخاطب من بعنوان یه تحلیلگر شما نیستی....من ...ذره ای تردید تا بدینجا نسبت به پاکی و صداقت گفتار و رفتار شما نداشته و ندارم....عزیزم....شاید بخاطر نوع جمله بندیها این سوتفاهم پیش اومده....
    ...ببین شاهین جان...دلبند من...این یه دیالوگ دوطرفه است یعنی مثلا من دارم با تو دردو دل میکنم و تو بعنوان یه دوست دلسوز داری گله من از اوضاعی که دوست عزیز و نامردو نازنینمون حمید درست کرده میشنوی وگرنه عزیزم من کی گفتم تو توی تحلیلت غش داری یا رکب زدی به خلق....
    ....تو که سهم باد نکردی مثل بادبادک با دیوانه ام کردی با این رسیور خرابت هرچی تو بگی ....
    ...خودت خوبی....
    اصلا جفتمون خوبیم
    دکتر 100 میلیونی داری بگو شماره کارتمو بدم
    جهــــان هــر کــــس بـــه وســــعت فــــــکر اوســـت...

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 3,182 بار در 728 ارسال
    مقایسه ذوب وفولاد برمبنای گزارش 6ماهه موجوددرکدال:
    1-سودانباشته:ذوب 36تومن زیان انباشته وفولاد56تومن سودانباشتهبه ازای هرسهم دارن.
    2-جمع حقوق صاحبان سهام:ذوب 74تومن وفولاد167تومن به ازای هرسهم.
    3-سودعملیاتی:ذوب 20تومن وفولاد39تومن به ازای هرسهم.
    4-سودتحقق یافته:ذوب108وفولاد338ریال.
    5-بهای تمام شده کالای فروش رفته:درذوب80.6درصدودرفولاد62. 5درصدازفروش.که این نشون میده هزینه تولیددرذوب خیلی بالاترازفولاده.
    --------------------------------------------------------------
    برمبنای اولین پیش بینی91ذوب دارای ترازمنفی ارزی به میزان895میلیون دلاروفولاددارای ترازمثبت ارزی به میزان241میلیون یوروست...
    -------------------------------------------------------------
    خوشحال میشم دوستان اگه برمبنای گزارشات موجوددرکدال ذوب رونسبت به فولادبرترمیدونن ذکرکنن...ذوب هم سهم ارزشمندیه ولی فولاددرقیمتهای فعلی واقعامفته!...

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید yousef از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط yousef نمایش پست ها
    مقایسه ذوب وفولاد برمبنای گزارش 6ماهه موجوددرکدال:
    1-سودانباشته:ذوب 36تومن زیان انباشته وفولاد56تومن سودانباشتهبه ازای هرسهم دارن.
    2-جمع حقوق صاحبان سهام:ذوب 74تومن وفولاد167تومن به ازای هرسهم.
    3-سودعملیاتی:ذوب 20تومن وفولاد39تومن به ازای هرسهم.
    4-سودتحقق یافته:ذوب108وفولاد338ریال.
    5-بهای تمام شده کالای فروش رفته:درذوب80.6درصدودرفولاد62. 5درصدازفروش.که این نشون میده هزینه تولیددرذوب خیلی بالاترازفولاده.
    --------------------------------------------------------------
    برمبنای اولین پیش بینی91ذوب دارای ترازمنفی ارزی به میزان895میلیون دلاروفولاددارای ترازمثبت ارزی به میزان241میلیون یوروست...
    -------------------------------------------------------------
    خوشحال میشم دوستان اگه برمبنای گزارشات موجوددرکدال ذوب رونسبت به فولادبرترمیدونن ذکرکنن...ذوب هم سهم ارزشمندیه ولی فولاددرقیمتهای فعلی واقعامفته!...
    در ارزندگی فولاد شکی نیست منتها یادتان باشد که قندیها هم یکی دو سال پیش در گزارشات کدال اکثرا زیان داشتند!!!بحث ذوب از فاند و تکنیکال خارج شده هر چند اگر فاند ذوب را بشکافیم هم به نتایج جالبی میرسیم الان بحث ذوب یه جورایی فعلا کل کل هست بازی جالبی خواهد داشت فقط یه نکته میگم تا تهش بخونید چرا اطلاعیه معامله بلوکی ذوب را رو سایت گذاشتند؟!!میتوانستندچند روز دیگه هم صبر کنند و سهم را باز منفی کنند!!اما نکردند در ذوب خریدارانی هستند که بعدا متوجه میشوید کی هستند زمانی در کاشیها گفتم خریداران جدیدی میان بالا که الان نمیبینید برای ذوب حداقل دو رقیب قدر وجود دارد که رو هوا بلوک رو میخرند شرط معامله عده هم 340 تومان هست من کلا دلیل این همه نگرانی راجب ذوب را نمیفهمم!!!پی نوشت:اگر دلار 1226 تومانی دیدید میلگرد زیر 1600 هم میبینید اون دوتا شرکت عرضه کننده میلگرد هم از فروش روی 1600 به تازگی خودداری کردند البته میدانید که جنس میلگرد ذوب کجا و بقیه کجا داستان مثل شکر 1300 تومان هست که خودتون حفظ هستید.
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع