صفحه 63 از 312 نخست ... 13536061626364656673113163 ... آخرین
نمایش نتایج: از 621 به 630 از 3114

موضوع: ذوب آهن اصفهان ( ذوب )

عضو عادی
    تشکر شده 98 بار در 28 ارسال
    خدارو شکر این سهم هم صف شد و دل سهامداراش رو شاد کرد من این سهمو ندارم ولی از مثبت خوردنش لذت میبرم

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بورس نمایش پست ها
    خدارو شکر این سهم هم صف شد و دل سهامداراش رو شاد کرد من این سهمو ندارم ولی از مثبت خوردنش لذت میبرم
    فولاد مبارکه هم صف خرید شده است.

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    همانطور که گفتم ذوب تبدیل شده به نماد ملی پس نگران نباشید
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...رب اشرح لي صدري ويسرلي امري....النكاح سنتي...
    ....شاهين و شيماب و حميد بچه زرنگ عزيز دوستان من....
    ....واما بعد....جناب شصت و پنج و دوصفر ...اولا من دوست عزيز نيستم دوست نازنين هستم....دوييما...(با تشديد ضمه بر روي ي)...بنده پست خودم رو به طعنه نسبت به سروران و دلبنداني كه با فروش سهم يدفه تحليلشون واژگون و دشمن سهم ميشوند نوشتم...كه با فروش نظرات و تحليلا چون هواي بهار تغيير ميكنه....ولي احساس ميكنم همچين بدت نمياد يه حالي از ما بگيري...ولي خطرناكه حسن...با توجه به سابقه بنده خطرناكه....نكن برادر من...
    ...دوستان نميدونم چرا نسبت به پستاي بنده دچار سو تفاهم ميشوند و فحواي سخن رو نميگيرند....ما زمين خورده همتون هستيم...شاهين يه 1 تومن فردا صبح شبا كن...

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ...سلام مهدي ...تريبولوس دم دستت بود يه ندا به من بده....اون يكي بچه زرنگ چطوره....بزنم بتركونمتون...
    ...ولي تا ذوب 312 رو نشكنه با قدرت نبايد وارد سهم شد...

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 189 بار در 43 ارسال
    چطورررری دکتر؟؟
    دلم برات تنگ شده خدایی

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse4ever از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,659 بار در 388 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...رب اشرح لي صدري ويسرلي امري....النكاح سنتي...
    ....شاهين و شيماب و حميد بچه زرنگ عزيز دوستان من....
    ....واما بعد....جناب شصت و پنج و دوصفر ...اولا من دوست عزيز نيستم دوست نازنين هستم....دوييما...(با تشديد ضمه بر روي ي)...بنده پست خودم رو به طعنه نسبت به سروران و دلبنداني كه با فروش سهم يدفه تحليلشون واژگون و دشمن سهم ميشوند نوشتم...كه با فروش نظرات و تحليلا چون هواي بهار تغيير ميكنه....ولي احساس ميكنم همچين بدت نمياد يه حالي از ما بگيري...ولي خطرناكه حسن...با توجه به سابقه بنده خطرناكه....نكن برادر من...
    ...دوستان نميدونم چرا نسبت به پستاي بنده دچار سو تفاهم ميشوند و فحواي سخن رو نميگيرند....ما زمين خورده همتون هستيم...شاهين يه 1 تومن فردا صبح شبا كن...
    دکتر جان قربونت من از همون اولش منظور شما را فهمیدم و کنایه ای که به دوست عزیزمان در سایت همسایه زدی ... قربونت انگار شما هم به نوشته های دوستان سوء تفاهم پیدا کردی ...
    قربونت من در جواب نوشته هاتون فقط یک شکلک فرستادم و چیز دیگه ای ننوشتم و شکلک هم که نشان دهنده تایید نوشتهاتون بود فدات بشم

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید shimab از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bourse4ever نمایش پست ها
    چطورررری دکتر؟؟
    دلم برات تنگ شده خدایی
    ...به داش عليرضاي گل...چطوري اخوي....
    ..پستاتو تعقيب ميكنم تو بوركس قسمت نشده بود ذوبو بالا 300 بفروشيمثل خودم گير كرده بودي فردا بفروش سخت بره بالا...
    ....بجان عزيز تو واميران كه ميخوام رو زمين نباشيد اگه دورغ بگم باشگاه پا زدم يعني تا جهاز هاضمه ام اسپاسمه....
    ...كجا بوديم ...اهان...دلت تنگ شده...؟؟؟...ميخوام نشه دل تنگيت به چه درد من ميخوره بگو منقول و غير منقول الان تو بساط چي داري...وامي پول مفتي از اينجور چيزا...
    ...بابا ديوانه كردي مارو با اون همه عدد كه پشت هم رديف ميكني حقوقي نيم درصد جابجا شد حقيقي 3 درصد گرمشه ...وقت مردمو ميگيري...جيگرتو...
    ....حالا كه تا اينجااومدي بچه ها در تاپيكو ببنديد خفتش كنيم يالا هر چي تو جيبته بريز رو ميز ببينم مرفه بي درد...
    ...خيلي دوست دارم و توفيق ديدار باشه به امير سلام برسون بهش بگو ادم شو خودتم پسر خوب وصادق و با شرفي هستي يخورده وجدان نداري.......بيا طرفاي ما...الكي ما طرفي نداريم...

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shimab نمایش پست ها
    دکتر جان قربونت من از همون اولش منظور شما را فهمیدم و کنایه ای که به دوست عزیزمان در سایت همسایه زدی ... قربونت انگار شما هم به نوشته های دوستان سوء تفاهم پیدا کردی ...
    قربونت من در جواب نوشته هاتون فقط یک شکلک فرستادم و چیز دیگه ای ننوشتم و شکلک هم که نشان دهنده تایید نوشتهاتون بود فدات بشم
    ...
    ..شيماب عزيز و نازنين همون دوست عزيز سايت همسايه رو امشب باهاش صحبت كردم گفتم ميخوام سنگين برم رو خارك گفت نه نخر بدرد تو نميخوره من بلند مدتي خريدم....
    ...بعد گفتم منظورت چه فاصله زمانيه...گفت يه ماهه......گفتم اها پس خيلي بلند مدته....
    ...شيماب جان حميد رفيق منه از خيلي پيش بخود منم تا دلت بخواد ركب زده هربارم زنگ زدم كلي فحش كاري كرديم بعد اروم كنار هم نشستيم بهش عادت كردم يه مقدار مثل ژله ميمونه تو دست نمياد ولي پسر خوبيه باور كن از نزديك ببينيش عاشقش ميشي......كاش جاي شكلك كمي پول ميفرستادي كارتت مال چه بانكيه....

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 242 بار در 93 ارسال
    استاد مهربان کسی برایمان پیام خصوصی بفرستاد.لطفا شما بگوگدام سهم را بخریم برای دو روز راحت باشیم ونگاهش نکنیم

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علیرضاباقری از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع