صفحه 256 از 312 نخست ... 156206246253254255256257258259266306 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,551 به 2,560 از 3114

موضوع: ذوب آهن اصفهان ( ذوب )

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

پاسخ : ذوب آهن اصفهان ( ذوب )

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    اگر ذوب بشه 100 تومان شما خوشحال میشی؟؟
    پس ذوب انشالله بشه 114 تومان اوایل ورود به بازار تا شماها راضی بشید
    خدا شاهده در این 9 سالی که در بازار بورس دارم کار میکنم هیچوقت خوشحال نشدم از ضرر کسی...ذوب را هم داشتم و 311 تومن فروختم...منتها واقعیت ها را هم باید دید...من امروز پیشبینی میکردم صف فروش نداشته باشه..فردا هم فشار فروش زیاده اما از پس فردا ممکنه رو به مثبت هم معامله بشه..اما نهایتا بنظر من اون رقم 227 را پس از چند روز میبینه.تازه رو اون قیمت باید دید چقدر خریدار پای سهم هست.ممکنه پایین تر هم بیاد.فکر هم نمیکردم نظرم را اینجا بدم جبهه گیری کنید وگرنه اصلا نمیگفتم...بهر حال امیدوارم نظر من اصلا درست نباشه و سهم رشد کنه و کسی هم ضرر نکنه.موفق باشید

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "Midas" آواتار ها
    تشکر شده 12,360 بار در 2,380 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    ف
    بهرحال هر چی باشه اینجور نزول ها خیلی زمان خواهد برد تا به قیمت های قبلی برسند

یک ویدئو دیدم از یک تریدر وال استریت مثال می زد که قیمت ها با آسانسور پائین میان با پله بالا می رن.

کلا افت قیمت راحتتر از صعوده. همین ذوب حجم های بالای 100 میلیون زد تا مقاومت
    290 را رد کرد، حالا به راحتی تا 250 سر خورد اومد پایین.
    ویرایش توسط "Midas" : 2016/06/20 در ساعت 15:48

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    این نحوه معاملاتی که من دارم از ذوب میبینم...227 را حداقل خواهد دید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط هوای تازه نمایش پست ها
    دقیقا کدوم نحوه معامله؟؟
    همین که هرچی میزارن توی صف فروش خریدار جمعش میکنه؟؟؟
    دقیقا مثل وقتی که یه سهمی صف خرید مکرر میشه و مکرر صفش عرضه میشه و از فرداش سهم میزیزه
    امروز تو ذوب برعکس شده
    بموقع بهت میگم کدوم نحوه معامله...یکم صبور باش
    نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    اگر ذوب بشه 100 تومان شما خوشحال میشی؟؟
    پس ذوب انشالله بشه 114 تومان اوایل ورود به بازار تا شماها راضی بشید
    خدا شاهده در این 9 سالی که در بازار بورس دارم کار میکنم هیچوقت خوشحال نشدم از ضرر کسی...ذوب را هم داشتم و 311 تومن فروختم...منتها واقعیت ها را هم باید دید...من امروز پیشبینی میکردم صف فروش نداشته باشه..فردا هم فشار فروش زیاده اما از پس فردا ممکنه رو به مثبت هم معامله بشه..اما نهایتا بنظر من اون رقم 227 را پس از چند روز میبینه.تازه رو اون قیمت باید دید چقدر خریدار پای سهم هست.ممکنه پایین تر هم بیاد.فکر هم نمیکردم نظرم را اینجا بدم جبهه گیری کنید وگرنه اصلا نمیگفتم...بهر حال امیدوارم نظر من اصلا درست نباشه و سهم رشد کنه و کسی هم ضرر نکنه.موفق باشید
    برخی دوستان به علت تجربه ای که دارند از نحوه معاملات و رفتار خریدار و فروشنده برداشت هایی دارند !

چه در مثبت بازار چه در منفی بازار!

همین جناب علیرضا یا کاربر orumbourse یا جناب چامسکی و .... چندین بار در مثبت در مورد نحوه معامله و خرید و فروش ها و تشکیل صف خرید گفته اند و محقق هم شده !

اما در منفی بازار که می شود برخی دوستان چون نگرانی دارن از بابت بازار و سهامی که خریدن نسبت به نظرات همین افراد یا کاربران در منفی واکنش خوبی نشون نمیدن !

درسته که در منفی ها و پایین آمدن قیمت بلاخره برخی متضرر می شوند یا از اصل سرمایه یا در سود ! اما معناش این نیست که اگر کسی پیش بینی پایین تری داره یا تحلیلی بر کاهش قیمت ! زود متهمش کنیم به اینکه از ضرر دیگران خوشحال میشه ! یا ....

کمی بیشتر تحمل کنیم و فکر کنیم و دلایل را از یکدیگر جویا بشیم بهتره تا اینکه زود جبهه بگیریم و متهم کنیم !

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 151 بار در 56 ارسال

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر حسین کمالی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 253 بار در 89 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط خیرالله نمایش پست ها
    من از سهمی بد نمیگم. من واقعیت ها را اعلام میکنم. میگویند دروغ شیرین است و حقیقت تلخ...........شاید تلخی حقیقت باعث شود فکر کنیم از سهمی بدگویی کرده ایم. یه جمله از اقتصاد خرد آدام اسمیت مینویسم خوب بخاطر داشته باشید:

« از نوع دوستی بقال و قصاب و قهوه چی نیست که ما قوت روزانه مان را آسان تهیه میکنیم بلکه این حاصل منفعت شخصی خودشان است........»

ذوب آهن دلش به حال من یا شمای سهامدار نسوخته. این جمله را کسانی که ضرر 35 درصدی قبل از عید را چشیدند خوب درک میکنند. من فقط میتوانم امیدوار باشم اتفاق قبل از عید هرگز برای هیچ سهامداری که ذوب آهن دارد اتفاق نیفتد.
    سلام
    من بنا بود دیگه توی تاپیک های بورسی ننویسم ولی گفتم لا اقل وظیفه ی انسانی خودم رو انجام بدم. دوستان ذوب آهن قبلا هم اشاره کرده بودم که احتمالش هست افت قیمت رو تجربه کنه چندین بار هم اشاره به داستان قبل از عید کردم ولی بعضی ها عمدا با خبر افزایش سرمایه تشویق به خرید کردند. کاری ندارم هر کس جوابگوی اعمال خودش خواهد بود.
    بنظرم الان دیگه موقع فروش نیست. اگه خریدید ضرر کردید یه مقدار حوصله کنید صبر داشته باشید تا برگرده. یه حمایت قوی روی 240 تومن داره که احتمالا فردا بهش واکنش نشون میده. دیگه این اصلاح همزمان شد با افت شاخص و شکستن حمایت ها و ضرر ناخواسته. به هر حال گفتم که در جریان باشید حالا که تا اینجا اومدید با ضرر نقد نکنید.
    یه مدت تامل کنید انشاالله درست میشه.
    نماز روزه هاتون هم قبول
    در پناه حق
    31 خرداد 1395

10. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید خیرالله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,460 بار در 613 ارسال

همیشه بازار فراموش کار بوده و سهامدارن حقیقی هم دنباله رو
    این روزها همه جا آه ناله از ذوب بلند شده
    ولی کافیه چند روزی ذوب مثبت بشه و بیاد بالا همین دوستانی که دیروز در صف فروش فروختن مجدد سینه چاکان ذوب میشن و سهمی رو که در 245 تومان در صف فروش فروختن در 300 تومان و در صف خرید مجدد میخرن
    کلا ما حقیقی ها دوست داریم به حقوقی و نوچه های حقوقی (با کدهای شخصی) سود برسونیم ما دوست داریم دنباله رو باشیم
    منفی های ذوب هم دائمی نیست الان حدود 25% ریزش داشته و اونهایی که در 320 فروختن دیروز و امروز خریدار بودن و هستن
    تا دوباره از حافظه ضعیف بازار بهتره مند بشن و سهامی که 240 میخرن مجدد در 310-320 تومان تقدیم فروشنده های حقیقی امروز کنن

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید هوای تازه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,505 بار در 1,430 ارسال

سلام..

خرید ذوب ...

دیگه تو این قیمتها فروش نداره ..

..

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سیدامیر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

این مصاحبه داغ مدیر عامل شرکت ذوب آهن هم جالبه:

سه شنبه, 01 تیر 1395 - 08:25
    گفت و گو
    فرصت امروز
    بی اطلاعی مدیرعامل ذوب آهن از فروش سهام شرکت

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان گفت: فروش سهام شرکت ارتباطی به من ندارد و من تنها در حوزه مدیریت و اداره شرکت فعالیت دارم. احمد صادقی در گفت‌وگو با «فرصت امروز» درباره وضعیت شرکت با توجه به فروش سهام این شرکت گفت: شرکت ذوب‌آهن به دلیل زیان زیادی که داشته طبیعی است با حجمی از بدهی مواجه است اما الان رو به بهبود هستیم و در حال حاضر بدهی 4 هزار و 600 میلیارد تومانی و تمامی آمارو ارقام نیز منتشر شده است. وی درباره اینکه گفته می‌شود به دلیل بدهی‌ها شرکت مشتری ندارد، گفت: خریدوفروش سهام ارتباطی به من ندارد و تنها مدیریت و اداره کارخانه بر عهده من است و خوشبختانه در حال حاضر شرایط رو به بهبود است. صادقی درباره این موضوع گفت: قیمت فروش و تمام شده ما باهم اختلاف داشت و با اقدامات فنی و اقتصادی در حال حاضر قیمت تمام شده و فروش ما باهم برابر شده است که نشان از شرایط خوب شرکت دارد. مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به اینکه گفته می‌شود شرکت با تصمیمات دولت اداره می‌شود، پاسخ داد: خیر، در حال حاضر کارخانه با تصمیمات داخلی اداره می‌شود. البته اگر سازمان تامین اجتماعی را نماینده‌ای از سوی دولت تلقی کنید، به دلیل اینکه این سازمان در شرکت سهامدار است می‌تواند در تصمیم‌گیری‌ها دخالت داشته باشد، اما اینکه دولت به‌صورت مستقیم در امور کارخانه دخالت داشته باشد، خیر این‌گونه نیست. وی درباره افزایش سرمایه شرکت گفت: با توجه به برنامه بودجه سال جاری که منتشر شده 50 هزار و 500 میلیارد تومان افزایش سرمایه خواهیم داشت. مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان همچنین درباره اقدامات جدید کارخانه گفت: ما با افزایش سرمایه، مدرن کردن تجهیزات و تکنولوژی مورد استفاده در کارخانه درحال حرکت قدم به قدم به سمت اقتصادی کردن کارخانه هستیم.

-------------------------------------
    مدیرعامل داره سیگنال خرید میده
    فکر کنم خودش دیروز صف فروش جمع کرده

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید هوای تازه از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط هوای تازه نمایش پست ها
    این مصاحبه داغ مدیر عامل شرکت ذوب آهن هم جالبه:

سه شنبه, 01 تیر 1395 - 08:25
    گفت و گو
    فرصت امروز

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان گفت: وی درباره افزایش سرمایه شرکت گفت: با توجه به برنامه بودجه سال جاری که منتشر شده 50 هزار و 500 میلیارد تومان افزایش سرمایه خواهیم داشت. مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان همچنین درباره اقدامات جدید کارخانه گفت: ما با افزایش سرمایه، مدرن کردن تجهیزات و تکنولوژی مورد استفاده در کارخانه درحال حرکت قدم به قدم به سمت اقتصادی کردن کارخانه هستیم.

-------------------------------------
    اون رقم به تومان نیست به ریاله.
    رقم 50500 میلیارد ریال صحیحه، که میشه همون 640 درصد افزایش سرمایه.
    ویرایش توسط orumbourse : 2016/06/21 در ساعت 11:13

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    اون رقم به تومان نیست به ریاله.
    رقم 50500 میلیارد ریال صحیحه، که میشه همون 640 درصد افزایش سرمایه.
    میگه ما اعلام کردیم
    یعنی گزارش فرستاده تو کدال گیر کرده و دست سازمانه؟؟

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید هوای تازه از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع