صفحه 2 از 29 نخست 1234512 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 287

موضوع: کدام کارگزاری ؟

عضو فعال homework آواتار ها
    تشکر شده 3,130 بار در 655 ارسال
    دوستان عزیز behnam , fallah
    قراره اینجا نام کارگذاری هم برده بشه تا دیگران هم استفاده کنن
    لطفا به پیام خصوصی ارجاع ندهید
    و اگر کارگذار خوب رو شناسایی کردین با پارامترایی که ذکر شده را اینجا بیان کنید
    تا دیگر دوستان هم به نحو احسن استفاده کنن و این تایپک هم ارتقا پیدا کنه
    دنیا دو روز است ... روزی برای تو ، روزی علیه تو

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید homework از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,907 بار در 686 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط homework نمایش پست ها
    دوستان عزیز behnam , fallah
    قراره اینجا نام کارگذاری هم برده بشه تا دیگران هم استفاده کنن
    لطفا به پیام خصوصی ارجاع ندهید
    و اگر کارگذار خوب رو شناسایی کردین با پارامترایی که ذکر شده را اینجا بیان کنید
    تا دیگر دوستان هم به نحو احسن استفاده کنن و این تایپک هم ارتقا پیدا کنه
    جناب homework اخه اسمش رو بیاریم میگن فلانی اومد تبلیغ کارگزاری کرد
    من کارم اوردن شعبه کارگزاری به شهرهای مختلفه و حقوقمو دارم میگیرم و مشتری بیاد و نیاد به حقوق من اونچنان تاثیر نداره ولی از خود وحید۲۰ هم بپرسی در مورد شعبه من میگه توش چه خبره
    من خودم سرپرست شعبه هم هستم و بلانسبت کارگزار ها باید بگم ۹۰درصد کارگزاریها خیلی کثیف کار میکنن،میبینی تو عرضه اولیه همش میدن به خودشون و فامیلها و اطرافیان و یا تو اعتبار برمیگردن همه اعتبار رو برمیدارن به خودشون ولی در مورد کارگزاری ما
    اسمش کارگزاری پارس گستر خبره شعبه زنجان هست که واسه دانایان پارس هست و زیر نظر بانک انصاره
    شرایطشم مشتری یکماه کار میکنه و از اول ماه دوم اعتبار میده مثلا شخصی گردشش میلیاردی باشه اندازه داراییش اعتبار میده(به گردش بالای ۲۰۰میلیون اعتبار تعلق میگیره) و یعنی شخصی صد میل داشته باشه نزدیک صد تومنم اعتبار یکماهه میده که البته کارمزد ماهی ۱.۵درصد هم بهش تعلق میگیره و سرماه هم باید تسویه کنه مگه اینکه تو ضرر باشه اونموقع هم یه مقدار هوای مشتری رو داره و میگه مقداریشو بذار بمونه واسه ماه بعد،در مورد عرضه اولیه هم به اندازه گردش عرضه میده و کم باشه کم عرضه میده و زیاد باشه زیاد میده
    اینم بگم قبل دادن اعتبار باید کمی اعتماد ایجاد شه

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید fallah از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 133 بار در 50 ارسال
    مبلغ اعتباری که کارگزاریتون میده خیلی خوبه ولی شرط گردش بالای دویست میلیون به نظرم خرابش کرده . چون اجازه سهامداری نمیده و اگه بخواید از اعتبار استفاده کنید مدام باید نوسان بگیرید مگه اینکه سرمایتون بالا باشه .

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید majid2010 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 160 بار در 35 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fallah نمایش پست ها
    جناب homework اخه اسمش رو بیاریم میگن فلانی اومد تبلیغ کارگزاری کرد
    من کارم اوردن شعبه کارگزاری به شهرهای مختلفه و حقوقمو دارم میگیرم و مشتری بیاد و نیاد به حقوق من اونچنان تاثیر نداره ولی از خود وحید۲۰ هم بپرسی در مورد شعبه من میگه توش چه خبره
    من خودم سرپرست شعبه هم هستم و بلانسبت کارگزار ها باید بگم ۹۰درصد کارگزاریها خیلی کثیف کار میکنن،میبینی تو عرضه اولیه همش میدن به خودشون و فامیلها و اطرافیان و یا تو اعتبار برمیگردن همه اعتبار رو برمیدارن به خودشون ولی در مورد کارگزاری ما
    اسمش کارگزاری پارس گستر خبره شعبه زنجان هست که واسه دانایان پارس هست و زیر نظر بانک انصاره
    شرایطشم مشتری یکماه کار میکنه و از اول ماه دوم اعتبار میده مثلا شخصی گردشش میلیاردی باشه اندازه داراییش اعتبار میده(به گردش بالای ۲۰۰میلیون اعتبار تعلق میگیره) و یعنی شخصی صد میل داشته باشه نزدیک صد تومنم اعتبار یکماهه میده که البته کارمزد ماهی ۱.۵درصد هم بهش تعلق میگیره و سرماه هم باید تسویه کنه مگه اینکه تو ضرر باشه اونموقع هم یه مقدار هوای مشتری رو داره و میگه مقداریشو بذار بمونه واسه ماه بعد،در مورد عرضه اولیه هم به اندازه گردش عرضه میده و کم باشه کم عرضه میده و زیاد باشه زیاد میده
    اینم بگم قبل دادن اعتبار باید کمی اعتماد ایجاد شه
    سلام . آقای فلاح میشه لطف کنید و شرایط تاسیس یه شعبه کارگزاری رو بفرمایید ؟
    ديوانگي یعنی ادامه دادن همان رفتار و مسیر هميشگي و انتظار نتيجه متفاوت داشتن!

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید abbasrahmani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid2010 نمایش پست ها
    مبلغ اعتباری که کارگزاریتون میده خیلی خوبه ولی شرط گردش بالای دویست میلیون به نظرم خرابش کرده . چون اجازه سهامداری نمیده و اگه بخواید از اعتبار استفاده کنید مدام باید نوسان بگیرید مگه اینکه سرمایتون بالا باشه .
    در کل اعتبار واسه افراد حداقل سرمایه ۵۰میلیونی هست و یا افرادی که تو بازار هرروز فعالن
    شخص اگه بتونه خودشو عادت بده از اعتبار استفاده نکنه خیلی بهتره و یا اینکه در موقعهایی که میدونه سهم تو کوتاه مدت رشد داره استفاده کنه چون گردش زدن با ضرر فقط جیب کارگزار رو پر میکنه
    واسه افرادی که بلدن از اعتبار استفاده کنن اعتبار گزینه خوبیست نه اینکه همه افراد با همون اعتبار سرمایشون رو به صفر برسونن

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید fallah از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 133 بار در 50 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fallah نمایش پست ها

در کل اعتبار واسه افراد حداقل سرمایه ۵۰میلیونی هست و یا افرادی که تو بازار هرروز فعالن
    شخص اگه بتونه خودشو عادت بده از اعتبار استفاده نکنه خیلی بهتره و یا اینکه در موقعهایی که میدونه سهم تو کوتاه مدت رشد داره استفاده کنه چون گردش زدن با ضرر فقط جیب کارگزار رو پر میکنه
    واسه افرادی که بلدن از اعتبار استفاده کنن اعتبار گزینه خوبیست نه اینکه همه افراد با همون اعتبار سرمایشون رو به صفر برسونن
    من صد تا تو بورس دارم ماه پیش بالای دویست گردش داشتم ولی فقط جیب کارگزار رو پر کردم . سهامی که ماه پیش روشون نوسان گرفتم الان حداقل ده تا بیست درصد رشد داشتن ! برای همین دیگه تصمیم دارم بیشتر سهامداری کنم تا نوسانگیری . برای همین بعید میدونم بتونم گردش بالای دویست داشته باشم .
    اگه یه کارگزاری باشه که یک سوم سرمایم بهم اعتبار بده کلاهم رو میندازم هوا ! بیشتر هم نمیخوام .

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید majid2010 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid2010 نمایش پست ها
    یعنی راهی نداره که مشتری نتونه کارگزار ناظر رو عوض کنه !؟ اینجوری که اعتبار دادن دل شیر میخواد !
    چرا الان ديگه برگه سهم نمي دن اگه بدهي يا اعتبار استفاده شده داشته باشي
    www.mahak-charity.org

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbasrahmani نمایش پست ها
    سلام . آقای فلاح میشه لطف کنید و شرایط تاسیس یه شعبه کارگزاری رو بفرمایید ؟
    بله حتما
    ببینید دو تا روش داریم
    یک اینکه شما با مدیر اون کارگزاری اشنا باشید و اونوقت با مدرک دیپلم هم میتونید ازش درخواست تاسیس شعبه تو یکی از شهر ها بدید و
    دوم اینکه جلب اعتماد بکنید و این جلب اعتماد مشغول بودن در جای شناخته شده و یا داشتن مدرک بورسی و یا تمام چیزهایی دیگری که باعث ایجاد اعتماد در پیش شخص مدیرعامل میشود
    حال اگر این اعتماد ایجاد شد شما باید برنامه های خود را در هییت مدیره شرکت مطرح کنید تا انها نیز این برنامه رو مورد بررسی قرار دهند و اگه تایید شد ....
    این برنامه ها شامل مقدار گردش ماهانه شعبه،ایجاد فضا برای مشتریان،جلب مشتریان،ایجاد کدهای بورسی فعال و و و و و

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید fallah از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر2309 نمایش پست ها
    چرا الان ديگه برگه سهم نمي دن اگه بدهي يا اعتبار استفاده شده داشته باشي
    افرین
    الان دیگه کارت سهمی نمیدن فقط موقع دادن اعتبار یه قراردادی هست که باید پر کرد که اونم زیاد مطمن نیست
    من هم کاری دارم بخاطر همین سهل انگاری الان دوساله داره اقساط اون طرفی که کلاهبرداری رو کرد میده و هنوز تموم نشده

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید fallah از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال
    جناب فلاح عزيز من هم گردشم بد نيست ماهاي كه تو تهران هستيم چطوري مي تونيم بيام كارگزاري شما تو زنجان
    www.mahak-charity.org

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 29 نخست 1234512 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع