صفحه 354 از 354 اولیناولین ... 254304344351352353354
نتایج از شماره 3,531 تا 3,532 از مجموع 3532

موضوع: سهام طلايي (استراتژي هاي سودآور در بازار سهام)

عضو فعال ".احسان." آواتار ها
    ارسال
    1,842
    تشکر شده 17,994 بار در 1,893 ارسال

پاسخ : سهام طلايي (استراتژي هاي سودآور در بازار سهام)

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش ارسال ها
    احسان عزیز من امروز وسوسه شدم مقداری فنورد خرید کنم ولی صورتهای مالی شرکت و حجم زیاد بهای تمام شده واقعا توی ذوق می زنه و ترسناکه.
    نمیدونم واقعا با این حجم بهای تمام شده و زیان می تونیم به سود شرکت امیدوار باشیم
    سلام و عرض ادب،
    هرکسی دنبال این سهام نمی رود آراد جان، من هم توصیه به این سهام ندارم اما سهم ارزندگی خودش را دارد. یادم می آید روزی کدما 700 تومانی و یا فلامی 300 تومانی و یا فسپا 1200 تومانی را دنبال می کردم و می دونستم روزی این سهام رشد خوبی خواهند کرد. اینچنین هم شد. این سهام برای کسانی که اهل صبر هستند خوب هست و البته برای میزان معقول. فنورد هم از جمله این سهام هست.

سه سهم دیگری که مد نظر دارم و قبلا بارها ذکر کردم که رشد می کنند و خدا رو شکر این اتفاق افتاد سه سهم فولای، پتایر و کگاز هستش. هنوز این سهام را برای سال آینده یعنی سال 98 جز سهام با بازده بالا (دو برابر و بیشتر) خواهند شد ان شا الله. به نوسانات مقطعی هم توجه نباید کرد.

فولای و پتایر اهرم های بالای دارند، فروش فولای سال آینده بین 120 الی 140 میلیارد تومان می رسد و پتایر هم بین 450 الی 600 میلیارد تومان... بنابراین با حاشیه سودهای قبلی و مشابه سالهای قبل هم سودهای مناسبی خواهند ساخت که توانایی این رو دارند، تا قیمت سهام را بیش از دو برابر کند. اما باید صبر متناسب هم داشت و البته گزارشها با دقت دنبال کرد. حال اینکه انتظار دارم، حاشیه سود اینها دچار تحول شود.
    کگاز هم که 80 درصد افزایش سرمایه از محل انباشته داد و با بهره برداری از طرح توسعه فاز 2 و 3، فروش شرکت به اعداد بالا و قابل توجهی می رسد.

فولای فروشش به 120 میلیارد تومان می رسد و ارزش بازار شرکت 48 میلیارد تومان ، یک پرونده هم فولای دارد در دادگاه که احتمال برنده شدنش در سال 98 زیاد است. و اگر برنده شود، بالای 120 تومان سود غیر عملیاتی شناسایی خواهد کرد. سود عملیاتی هم سال بعد می تواند به محدوده 100 تومان برسد. ترازنامه بهبود پیدا کرده و سال بعد خبرهای خوبی خواهد رسید.
    پتایر فروشش به 500 الی 600 میلیارد تومان و ارزش بازار شرکت 168 میلیارد تومان، پتایر می تواند از جاهای خاصی سودش و حاشیه سودش را افزایش دهد. باید ببینیم رو می کنند یا خیر.

این سهام خواه ناخواه رشد خواهند کرد، چون سهام ارزانی نسبت به سهام دیگر بازار هستند. نقدینگی به سمتشون جلب خواهد شد.

بکام هم قیمتهای خوبی دارد و توجه ام را به خود جلب کرده است. خرید بکام مثل اینکه داریم زمینی با قیمتهای دلار 2500 تومانی میخریم!!!!!فعلا صبر می کنیم اگر اینجاها بمونه به وقتش بیایم سراغش!
    آهاي آهاي يكي بياد يه شعر تازه تر بگه....

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    ارسال
    1,818
    تشکر شده 5,745 بار در 1,664 ارسال

پاسخ : سهام طلايي (استراتژي هاي سودآور در بازار سهام)

احسان عزیز با تشکر.
    در این قیمتها تاپکیش ارزش سرمایه گذاری داره؟ من شخصا روی این صنعت خیلی کار نکردم واسه همینه تحلیل کردن این سهم برای من کمی دشواره
    Honesty is the best policy

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)