صفحه 370 از 444 نخست ... 270320360367368369370371372373380420 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,691 به 3,700 از 4438

موضوع: سهام طلايي (استراتژي هاي سودآور در بازار سهام)

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

پاسخ : سهام طلايي (استراتژي هاي سودآور در بازار سهام)

البته این را هم عرض کنم به نظر من انجام مقایسه بین مقدار فروش در ماه شاید مقایسه دقیق تری باشه.تا همین الان فروش سه ماه اول سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ حدود ۷۲ درصد بیشتر هستش.
    Honesty is the best policy

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

اگر دتماد همانطور که احسان عزیز قبلا فرمودند مواد اولیه از ستاد مبارزه با مواد مخدر را ۸ برابر خریداری کند و همچنین بتونه اون ۱۰ محصول نهایی را وارد مدار تولید کنه .اگر به جای افزایش نرخ مواد اولیه ۸ برابر افزایش نرخ ۴ برابر بگیره با حفظ همین حاشیه سود میتونه حدود ۴۰۰ تومن سود بسازه.اگه محصول نهایی هم اضافه بشه که دیگه چه بهتر و سود افزایش می یابد.اگر پی به ای ۷ به سهم بدیم با فرض افزایش نرخ مواد اولیه ۴ برابر و حفظ حاشیه سود فعلی و بدون وارد مدار شدن محصولات نهایی میتونه ۴۰۰ بسازه یعنی قیمت ۲۸۰۰ تومن که ۲.۳ برابر

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

دتماد:
    بر اساس نرخ های فروش و گزارش صورت مالی ۱۲ ماه سال ۹۷ و در یک محاسبه محافظه کارانه به نتایج زیر برای دتماد رسیدم.لازم به ذکر است افزایش نرخ در سه ماه اول امسال را که تا همین امروز هم اجرایی شده را در نظر نگرفتم و ففط فروش کل و هزینه های کل ۹۷ را لحاظ کردم. اگر فرمایش احسان عزیز مبنی بر چند برابر کردن نرخ مواد اولیه از طرف ستاد مبارزه مواد مخدر محقق شود اونوقت سود به این شرح تخمین زده میشه:
    افزایش ۲ برابری مواد اولیه: سود حدود ۲۷۰ تا ۲۸۰
    افزایش ۳ برابری:سود حدود ۴۰۰
    افزایش ۴ برابری:سود حدود ۵۸۰
    به این پتانسیل ها ،پتانسیل تبدیل مواد اولیه به محصول دارویی نهایی را هم اضافه کنیم اونوقت دیگه بهتر هم میشه.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

بهپاک:
    من علاقه ای ندارم واسه هیچ سهمی تبلیغ کنم که البته تبلیغ من و امثال من هیچ تاثیری در روند هیچ سهمی نخواهد داشت.
    نظر خودم را راجع به معاملات غذایی ها به ویژه روغنی هایی مانند بهپاک غبشهر عرض می کنم.
    همین الان شدیدا بوی کنترل سهم به مشام میرسه.احتمالا وام ارزی تسویه شده و یا در آینده نزدیک تسویه خواهد شد همین وام ارزی حدود ۱۴۰ تومن سود شرکت را از بین می برد.امسال خود بهپاک بدون افزایش نرخ ۱۳۰ تومن سود داره که اگه وام تسویه بشه سودش ۲۷۰ میشه.اونوقت قیمت چنده؟ ۸۰۰ تون یعنی پی به ای ۳ اون هم واسه صنعتی که پی به ای امروزش ۱۶ است حالا ما بگیم پی به ای بهپاک ۸ باشه یعنی نصف صنعت غذایی.
    اقزایش نرخ که خودش سود امسال را به ۳۵۰ تا ۳۷۰ و سود سال بعد را به ۴۸۰ تا ۵۰۰ می رسونه و فروش زمین های شرکت را هم در نظر نگیریم. دیروز سهم به محض رسیدن به ۸۲۵ تومن سریعا با عرضه زیاد مواجه میشد که کنترل بشه دقیقا عین پتایر ۴۲۰ تا ۴۴۰ و کطبس ۵۰۰ تا ۵۵۰ تومنی .
    همین الان روغنی ها محصول را حدود ۷۴۰۰ فروختند این یعنی اینکه دولت داره زیر پوستی روغن را هم گران می کنه فقط موضوع اینه که ارز ۴۲۰۰ در ظاهر اسمش می مونه که دولت نخواهد یارانه بیشتری به مردم بده ولی در واقع در عمل هیچ اثری ازش نخواهد ماند.
    قندی ها:
    قند هم که داستانش را حضورتان قبلا عرض کردم.در حرم امام رضا یه تاجر عراقی بر حسب اتفاق دیدم که خوشبختانه انگلیسی هم بلد بود ازش قیمت شکر عمده در بصره را پرسیدم گفت هر تن ۵۰۰ دلار یعنی کیلویی با دلار ۱۳۰۰۰ تومن کیلویی ۶۵۰۰ تومن.
    خوب این اختلاف قیمت باعث قاچاق میشه.
    دوستان دقت فرمایید واسه سیمان هم چنین شرایطی سالها بود که سیمان هم قاچاق میشد ولی قیمت سیمان افزایش نداشت .دلیلش این بود که سیمان کاملا داخلیه و مازاد تولید هم داریم به طوری که کارخانه ها با ظرفیت به مراتب کمتر از ظرفیت اسمی شان کار می کنند دولت نیازی به تخصیص ارز دولتی برای واردات سیمان نداشت.
    ولی ماجرای شکر متفاوته. همین الان هم کمبود شکر داریم.به این شکرهایی که الان هست دلخوش نباشید.اینا همش خریدای سال ۹۷ است که الان داره آبشاری عرضه میشه که تمام خواهد شد.
    واسه شکر نمیشه دولت کمبود را با ارز ۴۲۰۰ بخره و بعد دوستان قاجاقچی یک شبه مجددا به خارج با قیمت ۶۵۰۰ قاچاق کنند.
    عین تلاش برای پر کردن یه استخر سوراخه که نهایتا آب تمام میشه و استخر هیچگاه پر نمیشه مگه اینکه سوراخ گرفته بشه.گرفتن سوراخ استخر یعنی آزادسازی شکر!
    به زودی شکر هم به جمع کالاهای آزاد خواهد رفت.شخصا قپیرا قشهد دارم.قنیشا هم داشتم که فروختم و به اینا افزودم. صبرم هم زیاده.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) eps آواتار ها
    تشکر شده 2,564 بار در 407 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    بهپاک:
    من علاقه ای ندارم واسه هیچ سهمی تبلیغ کنم که البته تبلیغ من و امثال من هیچ تاثیری در روند هیچ سهمی نخواهد داشت.
    نظر خودم را راجع به معاملات غذایی ها به ویژه روغنی هایی مانند بهپاک غبشهر عرض می کنم.
    همین الان شدیدا بوی کنترل سهم به مشام میرسه.احتمالا وام ارزی تسویه شده و یا در آینده نزدیک تسویه خواهد شد همین وام ارزی حدود ۱۴۰ تومن سود شرکت را از بین می برد.امسال خود بهپاک بدون افزایش نرخ ۱۳۰ تومن سود داره که اگه وام تسویه بشه سودش ۲۷۰ میشه.اونوقت قیمت چنده؟ ۸۰۰ تون یعنی پی به ای ۳ اون هم واسه صنعتی که پی به ای امروزش ۱۶ است حالا ما بگیم پی به ای بهپاک ۸ باشه یعنی نصف صنعت غذایی.
    اقزایش نرخ که خودش سود امسال را به ۳۵۰ تا ۳۷۰ و سود سال بعد را به ۴۸۰ تا ۵۰۰ می رسونه و فروش زمین های شرکت را هم در نظر نگیریم. دیروز سهم به محض رسیدن به ۸۲۵ تومن سریعا با عرضه زیاد مواجه میشد که کنترل بشه دقیقا عین پتایر ۴۲۰ تا ۴۴۰ و کطبس ۵۰۰ تا ۵۵۰ تومنی .
    همین الان روغنی ها محصول را حدود ۷۴۰۰ فروختند این یعنی اینکه دولت داره زیر پوستی روغن را هم گران می کنه فقط موضوع اینه که ارز ۴۲۰۰ در ظاهر اسمش می مونه که دولت نخواهد یارانه بیشتری به مردم بده ولی در واقع در عمل هیچ اثری ازش نخواهد ماند.
    قندی ها:
    قند هم که داستانش را حضورتان قبلا عرض کردم.در حرم امام رضا یه تاجر عراقی بر حسب اتفاق دیدم که خوشبختانه انگلیسی هم بلد بود ازش قیمت شکر عمده در بصره را پرسیدم گفت هر تن ۵۰۰ دلار یعنی کیلویی با دلار ۱۳۰۰۰ تومن کیلویی ۶۵۰۰ تومن.
    خوب این اختلاف قیمت باعث قاچاق میشه.
    دوستان دقت فرمایید واسه سیمان هم چنین شرایطی سالها بود که سیمان هم قاچاق میشد ولی قیمت سیمان افزایش نداشت .دلیلش این بود که سیمان کاملا داخلیه و مازاد تولید هم داریم به طوری که کارخانه ها با ظرفیت به مراتب کمتر از ظرفیت اسمی شان کار می کنند دولت نیازی به تخصیص ارز دولتی برای واردات سیمان نداشت.
    ولی ماجرای شکر متفاوته. همین الان هم کمبود شکر داریم.به این شکرهایی که الان هست دلخوش نباشید.اینا همش خریدای سال ۹۷ است که الان داره آبشاری عرضه میشه که تمام خواهد شد.
    واسه شکر نمیشه دولت کمبود را با ارز ۴۲۰۰ بخره و بعد دوستان قاجاقچی یک شبه مجددا به خارج با قیمت ۶۵۰۰ قاچاق کنند.
    عین تلاش برای پر کردن یه استخر سوراخه که نهایتا آب تمام میشه و استخر هیچگاه پر نمیشه مگه اینکه سوراخ گرفته بشه.گرفتن سوراخ استخر یعنی آزادسازی شکر!
    به زودی شکر هم به جمع کالاهای آزاد خواهد رفت.شخصا قپیرا قشهد دارم.قنیشا هم داشتم که فروختم و به اینا افزودم. صبرم هم زیاده.

ممنون بابت تحلیل بسیار جالب و خوبی که ارائه دادید ولی

شاید یکی از دلایل عدم اقبال بازار به این سهم و سهمهای مشابه گزارشات ماهانه ضعیف اونها باشه(غمارگ ....بهپاک.....

البته این نظر شخصیه این حقیره و اساتید باید در مورد گزارشات این شرکت نظر بدن

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید eps از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ".احسان." آواتار ها
    تشکر شده 27,962 بار در 2,684 ارسال

ای وای بر اسیری کز یاد رفته باید
    بر دام مانده باشد صیاد رفته باشد

بهپاک بخواهد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی بدهد بالای 1000 درصد می تواند، بخواهد بخشی را بفروشد و بخشی را تجدید بدهد هم هزینه مالی اش پایین می آید و هم تجدید 700 درصدی همراه با سود انباشته می تواند بدهد. توقع خودمان از سهم برده ایم بالا که البته به حق و بر اساس ارزندگی هاست. وقتی شمواد و خلنت این قیمتها را می بینند، چرا بهپاک در دو سال آینده ۵ هزار تومان نشود. هزینه های مالی با فروش دارایی های ارزنده اما راکد کاهش می یابد و تجدید از زمین کارخانه افزایش سرمایه از محل سود انباشته و زمین کارخانه را خواهیم داشت. حذف ارز ۴۲۰۰ تومان و واقعی شدن و رسیدن فروش به ۲۰۰۰ میلیارد تومان و سود سازی عملیاتی بالا با کاهش هزینه های مالی با فروش دارایی های راکد، ۵ هزار تومان می شود قیمت تعادلی سهم.... شاید بعضی بگویند بازیگر ، بازیگر دو سه تا دارد، اینقدر سهم جای رشد دارد که گروه های قوی دیگر هم دیر یا زود به خرید سهم می پیوندند.

آنچه خوبان همه دارند تو تنها داری
    آهاي آهاي يكي بياد يه شعر تازه تر بگه....
    کانال تلگرامی: STOCKMARKET100@

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

دوستان من داشتم به شکل اجمالی غدام را بررسی می کردم.الان کامپیوتر در دسترس نیست و با موبایل اجمالی چک کردم.به نظر غدام با حذف ارز ۴۲۰۰ سود عجیب غریب بسازه.
    امروز صف فروش بود.خود دوستان بررسی کنند . اگه ایشالا مساعد بود وارد بشیم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

سود 12 ماه آینده غبشهر را با فرض نرخ فروش خرداد و مقدار فروش خرداد و عدم حذف ارز 4200 و خرید روغن خام 950 دلار حساب کردم.از الان تا 12 ماه آینده میتونه 140 تا 150 بسازه.یعنی هیچ تغیر و تحولی هم که رخ ندهد اگه پی به ای 8 به سهم بدیم از حالا تا 12 ماه دیگه قیمت 1100 تا 1200 تومن یعنی 2 برابر امروز!
    حالا اگر دلار حذف بشه و همه چیز آزاد بشه که دیگه دوستان میدونند چی میشه.
    شما یه سهم دارید که اگه با همین فرمان جلو برود حدود 100 درصد بازدهی داره و 2 پتانسیل دیگه هم داره:
    1. حذف ارز 4200
    2.کاهش هزینه خرید روغن خام در اثر گشایش نسبی در خرید مواد غذایی در صورت راه اندازی اینستکس(روغن الان 560 دلاره ولی شرکت 950 تا 960 خرید می کنه .اگرحتی 10 درصد کمتر از 950 دلار یعنی 855 دلار خریداری کنه حدود 40 تومن به سود شرکت حداقل اضافه میشه)

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

سود 12 ماه آینده غبشهر را با فرض نرخ فروش خرداد و مقدار فروش خرداد و عدم حذف ارز 4200 و خرید روغن خام 950 دلار حساب کردم.از الان تا 12 ماه آینده میتونه 140 تا 150 بسازه.یعنی هیچ تغیر و تحولی هم که رخ ندهد اگه پی به ای 8 به سهم بدیم از حالا تا 12 ماه دیگه قیمت 1100 تا 1200 تومن یعنی 2 برابر امروز!
    حالا اگر دلار حذف بشه و همه چیز آزاد بشه که دیگه دوستان میدونند چی میشه.
    شما یه سهم دارید که اگه با همین فرمان جلو برود حدود 100 درصد بازدهی داره و 2 پتانسیل دیگه هم داره:
    1. حذف ارز 4200
    2.کاهش هزینه خرید روغن خام در اثر گشایش نسبی در خرید مواد غذایی در صورت راه اندازی اینستکس(روغن الان 560 دلاره ولی شرکت 950 تا 960 خرید می کنه .اگرحتی 10 درصد کمتر از 950 دلار یعنی 855 دلار خریداری کنه حدود 40 تومن به سود شرکت حداقل اضافه میشه)

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

دوستان قرار است به زودی ذغال سنگ در بورس کالا عرضه شود.در گذشته ذوب آهن مشتری اختصاصی ذغال سنگ بود و به همین دلیل با نازل ترین قیمت ذغال را خریداری می کرد.ولی در حال حاضر با راه اندازی طرح های جدید از جمله فولاد زرند و همچنین طرح توسعه خود ذوب آهن ،دیگه ذغالی ها مجبور نیستند به ذوب آهن ذغال بفروشند چون مشتری در جای دیگر دارند و همچنین اگر ذغالی ها با حداکثر ظرفیت هم کار کنند بازهم نیاز به واردات ذغال خواهد بود.بنابراین ذغال سنگی ها دست بالا را در فروش دارند.
    از بین ذغالی ها من قبلا کطبس داشتم که جدیدا با کپرور تعویض کردم.سود کپرور در سال ۹۹ ایشالا با آزاد سازی ذغال به محدوده ۱۰۰۰ خواهد رسید.
    الان بازار منتظر نهایی شدن ماجرای بورس کالا است و به نظرم بهترین موقع واسه خرید است
    شخصا اینجوری محاسبه کردم:
    اگه ذغال آزاد بشه سود سال ۹۸ حدود ۵۰۰ و سال ۹۹ حدود ۱۰۰۰ اگه امروز ۲۷۰۰ کپرور را خریداری کنیم در مجمع سال ۹۸ حداقل ۲۵۰ سود بگیریم قیمت میشه ۲۴۵۰ تومن قیمت تمام شده حالا پی به ای حداقل ۸ بهش بدیم در سال ۹۹ قیمت ۸۰۰۰ تومن که از ۲۴۵۰ تا ۸۰۰۰ تومن تقریبا ۳.۲ برابر.
    هرچند که کپرور در بسیاری مواقع پی به ای ۱۰ داشته و همچنین مشتری ذغال سنگ کپرور با قیمتهای صادراتی حدود ۲ تا ۳ برابر در هند و چین موجود است و فقط نیاز به آزاد سازی صادرات هستش.
    به نظرم دوستان بررسی فرمایند.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)