صفحه 379 از 444 نخست ... 279329369376377378379380381382389429 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,781 به 3,790 از 4438

موضوع: سهام طلايي (استراتژي هاي سودآور در بازار سهام)

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

پاسخ : سهام طلايي (استراتژي هاي سودآور در بازار سهام)

جناب احسان عزیز با سلام
    واقعا از محضر شما عذر خواهی می کنم مطالبی که الان بیان می کنم به هیچ وجه قصد و غرض منفی نداره و فقط جهت افزودن به دانش خودم این موضوع را مطرح می کنم.
    حضرتعالی حدودا ۹ تیر در تالار بورس فرمودید دتماد امسال ۴۰۰ تومن وسال بعد ۸۰۰ تومن میتونه سود بسازه.
    ولی فرمایشات جدید شما دلالت بر این داره که دیگه این سهم برای شما جذاب نیست
    هنوز هم به سود ۸۰۰ تومن برای دتماد معتقدید؟
    بحث افزایش نرخ ماده اولیه خربداری شده از ستاد مبارزه با مواد مخدر که خودتان فرمودید که ممکنه تا ۸ برابر افزایش یابد و حتی با حاشیه سود نصف حاشیه سود فعلی به سود های بالا رسیدید
    تبدیل مواد خام فروشی به محصول نهایی
    افزایش سرمایه تمام زیر مجنوعه های تیپیکو از جمله دتماد
    قانون ممنوعیت واردات داروهای مشابه که قطعا بر حجم فروش تاثیر مثبت داره
    حذف ارز ۴۲۰۰ که حدودا ۴۰ تا ۵۰ درصد مواد اولیه شرکت ارز ۴۲۰۰ هستش
    این پتانسیل ها من را مجاب کرد که با دتماد بمانم.
    حالا اگر شما به تحلیل جدید رسیدید ممنون میشم بفرمایید
    این را هم بگم من به سود ۱۰۰ درصدی تا سال آینده راضی هستم
    حالا ممکنه شما از این منظر از سهم خارج شدید که دنبال سود بیشتر بودید احتمالا
    بهر حال ممنون میشم اظهار نظر فرمایید.
    Honesty is the best policy

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ".احسان." آواتار ها
    تشکر شده 27,962 بار در 2,684 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    جناب احسان عزیز با سلام
    واقعا از محضر شما عذر خواهی می کنم مطالبی که الان بیان می کنم به هیچ وجه قصد و غرض منفی نداره و فقط جهت افزودن به دانش خودم این موضوع را مطرح می کنم.
    حضرتعالی حدودا ۹ تیر در تالار بورس فرمودید دتماد امسال ۴۰۰ تومن وسال بعد ۸۰۰ تومن میتونه سود بسازه.
    ولی فرمایشات جدید شما دلالت بر این داره که دیگه این سهم برای شما جذاب نیست
    هنوز هم به سود ۸۰۰ تومن برای دتماد معتقدید؟
    بحث افزایش نرخ ماده اولیه خربداری شده از ستاد مبارزه با مواد مخدر که خودتان فرمودید که ممکنه تا ۸ برابر افزایش یابد و حتی با حاشیه سود نصف حاشیه سود فعلی به سود های بالا رسیدید
    تبدیل مواد خام فروشی به محصول نهایی
    افزایش سرمایه تمام زیر مجنوعه های تیپیکو از جمله دتماد
    قانون ممنوعیت واردات داروهای مشابه که قطعا بر حجم فروش تاثیر مثبت داره
    حذف ارز ۴۲۰۰ که حدودا ۴۰ تا ۵۰ درصد مواد اولیه شرکت ارز ۴۲۰۰ هستش
    این پتانسیل ها من را مجاب کرد که با دتماد بمانم.
    حالا اگر شما به تحلیل جدید رسیدید ممنون میشم بفرمایید
    این را هم بگم من به سود ۱۰۰ درصدی تا سال آینده راضی هستم
    حالا ممکنه شما از این منظر از سهم خارج شدید که دنبال سود بیشتر بودید احتمالا
    بهر حال ممنون میشم اظهار نظر فرمایید.

سلام و عرض ادب،

خدمتتان عرض کنم در مورد دشیمی و دتماد بنده سودهای مینیمم و ماکزیمم را بیان کردم برای سال 98 و 99 . بنده زمان رو لحاظ می کنم، بله اگر این سهام رشد متعادل و پیوسته داشتند و تا اخر سال به 3300 تومان می رسیدند، برایم منطقی بود. خوشبختانه زودتر از لحاظ زمانی به این قیمت ها رسیدیم. ارزش بازار 1500 میلیارد تومان برای دتماد در زمان حاضر برای من زیاد هست. هرچند افزایش سرمایه از تجدید می تواند محرک مجدد سهم شود. اما گزینه های مثل دتماد وقتی هست که همان پتانسیل را دارند در محدوده 1300 تومان مشابه قبل ترجیح می دهم این جابجایی را انجام دهم. این به معنای عدم رشد این سهام نیست و احتمالا تا اعداد بالاتر هم برود. اما از نظر سود سازی و زمانی جلو افتاده و از سوی دیگر ریسک به ریوارد دیگر سهام را بهتر می دانم مثلا بهپاک که کمتر رشد یا بکهنوج که خودش می تواند به 5000 تومان برسد در حالیکه الان قیمتش 1300 تومان است. مثلا بخشی از پتایر بالای 1100 تومان شخصا با دتماد 800 تومانی جابجا کردم ، در حالیکه مطمین بودم پتایر بالای 2000 تومان را خواهد دید. به نظرم از این جابجایی ها می توان انجام داد، بخصوص وقتی تارگت بلند مدت را در میان مدت را دیده اند.

آهاي آهاي يكي بياد يه شعر تازه تر بگه....
    کانال تلگرامی: STOCKMARKET100@

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

دوستان به نظرم شاید بشود راجع به بیمه ای هایی مانند بیمه ملت یا بیمه البرز هم بررسی انجام داد.
    شخصا دارم راجع به بیمه ملت بررسی انجام میدم
    به دوستان پیشنهاد می کنم بررسی فرمایند و تحلیل شان را به اشتراک بزارن.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

? چرخش سختی که اگر اتفاق بیفتد، #رونق تولید و #بازار_سرمایه بیش از پیش خواهد شد.

رونق تولید از دو جاده نسبت پول ملی با دیگر ارزها و نرخ سود بانکی می گذرد. دولت روحانی در پی آن بود، با #برجام بدون افزایش نرخ ارز و آمدن سرمایه گذار خارجی، هزینه پول را پایین آورد (کاهش سود بانکی). به دلایل مختلف این مورد رخ نداد، و با توجه به شرایط
    سیاسی بعید است به این زودی ها رخ دهد. نقشه دومی که می تواند اتفاق بیفتد، آنست که تمرکز روی پارامترهای داخلی باشد نه اما و اگر های سیاسی و سرمایه گذار خارجی. در این Plan، #دلار و نرخ ارز در میزانی کمی بیشتر از ارزش ذاتی خودش نگه داشته می شود (تا جذابیت ورود به آن کم باشد)، همزمان نرخ سود بانکی کاهش داده شده و بطور موازی تنها بازار سرمایه را رونق می بخشند. خود به خود بدون فشار آمدن به نرخ ارز، نقدینگی به سمت بازار بورس هدایت خواهد شد. در اینجا کاهش #نرخ_سود_بانکی، موجب کاهش هزینه های مالی شرکتها شده و پی بر ای بازار با توجه به این سود بالاتر می رود. Plan دوم، تنها راهکار مدیریت نرخ سود بانکی و نرخ ارز است و نباید به امید ورود سرمایه گذار بزرگ خارجی نشست تا اقتصاد اصلاح شود. اصلاح اقتصادی کلان از این مسیر رقم خواهد خورد.

کانال تلگرامی
    @stockmarket100

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

سلام و عرض ادب،
    بکهنوج
    فارغ از اینکه اکنون دارند، برگه اسکناس 5 هزار تومانی را 1300 تومان میفروشند. دلیلش هم تنها بی اطلاعی و بعضا قصد و غرض جمع کننده هاست. باید عرض کنم در تاریخ 6 مهر یعنی ابتدای همین هفته سهام شرکت در همین قیمت با کمتر از 600 هزار سهم به صف خرید رسید و تا اخر بازار نیز بیش از 1.2 میلیون حجم نخورد. اما فردای آن روز حجم بالا و روزهای بعد حجم های متوسطی در همین محدوده خورد. بیش از هرزمان دیگر پتانسیل های سهم در حال جمع شدن است، و حرکت سهم باید حداقل 15 درصد سهم را بالاتر خرید. احتمالا تا 2000 تومان تتمه فروشنده ها از سهم خارج شوند که بعد از خروج شاهد رشد تند و تیزتری برای بکهنوج باشیم.

10. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط .احسان.";780413][B][COLOR="#008000
    سلام و عرض ادب،
    بکهنوج
    فارغ از اینکه اکنون دارند، برگه اسکناس 5 هزار تومانی را 1300 تومان میفروشند. دلیلش هم تنها بی اطلاعی و بعضا قصد و غرض جمع کننده هاست. باید عرض کنم در تاریخ 6 مهر یعنی ابتدای همین هفته سهام شرکت در همین قیمت با کمتر از 600 هزار سهم به صف خرید رسید و تا اخر بازار نیز بیش از 1.2 میلیون حجم نخورد. اما فردای آن روز حجم بالا و روزهای بعد حجم های متوسطی در همین محدوده خورد. بیش از هرزمان دیگر پتانسیل های سهم در حال جمع شدن است، و حرکت سهم باید حداقل 15 درصد سهم را بالاتر خرید. احتمالا تا 2000 تومان تتمه فروشنده ها از سهم خارج شوند که بعد از خروج شاهد رشد تند و تیزتری برای بکهنوج باشیم.[/COLOR][/B]
    از گروه انبوه سازی چه سهمی رو خوب میدونید؟>
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    از گروه انبوه سازی چه سهمی رو خوب میدونید؟>
    سلام و عرص ادب،

ثاباد

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

از دیروز که اون شایعه مسخره راجع به خوراک پتروشیمی را رواج دادند و با سرعت باورنکردنی در تمام کانالها و گروه ها گسترش پیدا کرد می دونستم که حضرات برنامه دارن یه مدت بازار را منفی کنند.

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

? عمده سهام #بازار_پایه به قیمتهای جذابی رسیده اند و اگر طبق همان دستورالعمل بازار زرد ، نارنجی و قرمز به دامنه نوسان های ۵، ۴ و ۳ درصد تعدیل پیدا کنند، عمده جو روانی حل خواهد شد. #وکادو از بازار زرد در حال کف سازی است و با هر شرایطی رشد خود را شروع کرده و چهار رقمی شدن را خواهد دید. از سوی دیگر، از فردا روند کلی بازار بهتر متعادل و با دامنه رشدی در بعضی سهام خواهد شد. #گروه_خودرویی، #گروه_ساختمانی ، #گروه_سیمانی، #گروه_غذایی و #صنعت_نیروگاهی فردا میتوانند تمام یا بخش عمده ای از سهامشان به صف خرید برسد. #غمارگ امروز در این بازار از صف فروش به صف خرید پر تعداد رسید. حرفهای ناگفته زیادی در این سبک معامله برای اهل فکر وجود دارد. #بهپاک فرصتهای خوبی ایجاد شد، که برای دوستان تحلیلگر بازار فرصت نابی بود. #غمارگ و #بهپاک بعدا به بازار خواهند گفت، که چرا آنها را می خرند. صف خریدهای که در دو برابر بالاتر از قیمتهای فعلی برای سهم می بندند، را خواهیم دید. #فولای جامانده #فلزات_اساسی و #سدور جامانده #گروه_سیمانی می توانند پر تقاضا ظاهر شوند. همچون #گروه_دارویی که بعد از دو برابر شدن، حباب شناسان گفتند بازی تمام شد، اما دارویی ها سه برابر شدند، باز گفتند بازی تمام است، باز سهام چهار برابر شدند و باز گفتند این دیگر اخر بازی است، باز سهام ۵ برابر شدند (بازدهی از کف قیمتی) و در نهایت تا اینکه عمده سهام دارویی از کف ۶ برابر شدند و الان احتمالا ادعا کنند، که گفتیم این گروه اصلاح خواهد کرد! بازی پنج گروه اشاره شده، به همان شکل پیش خواهد رفت.

کانال بورسی:
    stockmarket100@

18. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

ارزش بازار غمارگ به 900 میلیارد تومان که حقش است، و بیشتر از این نیز رو خواهد دید، ان شا الله.

بهپاک نیز حداقل باید به این ارزش بازار برسد که برابر 1800 تومان است، اما دارایی های غیر منقول بهپاک از زمین کارخانه بگیرید، تا زمین گرگان و سهم ونوینش بسیار بیشتر از زمین کارخانه 20 هکتاری غمارگ است. در مجموع غمارگ و بهپاک با حذف ارز 4200 تومانی از نظر سودسازی متحول خواهد شد، اما تجدید بهپاک از غمارگ احتمالا بیشتر باشد. این دو سهم به راحتی دو برابر قیمت فعلی تثبیت خواهند شد.

20. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)