صفحه 52 از 444 نخست ... 2424950515253545562102152 ... آخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 4438

موضوع: سهام طلايي (استراتژي هاي سودآور در بازار سهام)

عضو عادی
    تشکر شده 377 بار در 127 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شفاف سازی نمایش پست ها
    با سلام
    خدمت علی خان عزیز
    تصمیم گرفتم زیاد در خصوص پالایشگاهی ننویسم
    واقعیت رو می نویسی تحلیل می کنی بجای اینکه ازت تشکر کنن دشمنت می شوند خوب ادم مگر مریضه هم زحمت بکشه هم تحلیل کنه هم اینکه بعضی ها نسبت بهت جبهه گیری کنند بعدا" بهت بگند دری وری می گویی
    تحلیل های من در خصوص پالایشگاهی همانی هستند که قبلا" گفتم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
    هر کسی مختاره هر سهمی که دلش خواست و دوست داشت بخره به کسی ربطی نداره مگر تا بحال من امدم به کسی بگوییم چرا این سهمو خریدی حالا ما سهام پالایشگاه اونم خیلی وقت پیش خریدم دیگه کسیکه سهام پالایشگاهی نداره اینقدر جبهه گیری و بد گویی نداره ( این از از درون سایت )

باز ذکر چند نکته:

1- شتران باید 200,000 عرضه اولیه می شدمن امروز هم در درصد منفی کامل اضافه کردم
    2- شبندر باید 2000 تومان عرضه اولیه می شد
    3- ارزش بازار پالایشگاهی باید با ارزش روز خالص دارایی ها باید بسنجی نه با ارزش جایگزینی آنها
    4- در خصوص پالایشگاهی مفت فروشی به تمام معنا شد و تمام این ادا و اعطفاها جهت توجیه مفت فروشی پالایشگاه هاست

اما بیرون سایت :
    گزارش های دستکاری شده و دستوری - انتشار شفاف سازی های برنامه ریزی شده و فاقد اثرات سود و زیانی و خلاف قوانین کشور توسط شرکت ملی پخش - و سازمان بورس همه و همه نشان از تخلف اشکار سازمان بورس در هدایت نقدینگی به مقاصد خاص و ایجاد اختلال در نظام اقتصادی کشور می باشد
    هدف هدایت نقدینگی به بیرون از بورس و بازار سرمایه برای بازارهی دچار رکورد شده و ایجاد تورم جدید در سایر قسمت ها می باشد
    نمونه گزارش دستکاری شده همین شتران است که در سه ماهه دوم نزدیک به 10000 تومان سود ساخته است

این فزرین رو امروز تحلیل کردم حیفم امد تو سایت نزارم شاید شاید یکی بدردش بخوره
    اگر کسی بدگویی کنه دیگه تحلیل نخواهم زد تو لپ تاب بمونه بهتره

با سلام خدمت اراک بورسی عزیز :
    چند روز پیش برای خراب کردن ما یک ایدی اومد بحث وپترو پیش کشید اونجا تحلیل کردم گفتم بجای وپترو وسپه بخری بهتره - بحث وپترو یک کار برنامه ریزی شده بود ولی از انجایی که من بدون هیچ غل وغشی مطلب می نویسم و همیشه خدا بامنه این افراد خود رسوا شدند
    در خصوص خبهمن نظری ندارم تحلیل هم نکردم

مگر چند روز پیش گفتم شیران رو نگه دارید بد کاری کردم حداقل 10 % رشد کرد
    مگر این همه غبشهر رو از 1500 تا 4000 تومان تعریف و تمجید کردیم مگر ضرر کردند
    مگر واتی 250 تا 500 رو ماه ها تحلیل کردیم وبانک رو از 230 تومان به بالا - شاوان رو از 1500 تومان - شتران رو از 60 هزار تومان- لابسا از 320 تومان - فزرین از 900 - شیراز از 650 تومان - پارسان - شبندر و... تحلیل کردیم و همه به رشدهای 100-200 و حتی 300 درصدی در عرض 6-7 ماه رسیدند بدکاری کردیم

حال اگر این تحلیل ها اشتباه بوده خوب دیگه تحلیل نزنیم بهتره اصلا" چه سودی برای من داره جز اینکه وقت منو می گیره و بکارهای دیگم نمی رسم چیزی نداره

موفق و موید باشید

سلام و سپاس ار تحلیل های مستدل و مستند شما
    اما حواسمون باشه که بخاطر یه بی نماز در مسجد رو نمیبنند.
    باز هم ممنون

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مشتاق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال
    با سلام
    خدمت جناب شفاف سازی
    در مورد نامه های پالایشی ها لطف میکنید کمی توضیح فرمایید
    مالیات و عوارض 90-91
    تاثیری بر سود امسال نداره درسته؟
    نامه های رگباری برای پالایشی ها هم در جای خودش جالبه
    ویرایش توسط "heydar" : 2013/10/28 در ساعت 22:43

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ".احسان." آواتار ها
    تشکر شده 27,962 بار در 2,684 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    احسان خان سلام
    نظرت در مورد خاور چيه؟
    سلام بر اراك بورس عزيز، به نظر من سهام 100 توماني حتي با عملكرد ضعيف مثل خاور، كه توانايي دارند، در يك شرايط اقتصادي معمولي به سوددهي برسند، مي توان با توجه به ريسكتون در سبد ميان مدت قرار داد.
    آهاي آهاي يكي بياد يه شعر تازه تر بگه....
    کانال تلگرامی: STOCKMARKET100@

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ".احسان." نمایش پست ها
    سلام بر اراك بورس عزيز، به نظر من سهام 100 توماني حتي با عملكرد ضعيف مثل خاور، كه توانايي دارند، در يك شرايط اقتصادي معمولي به سوددهي برسند، مي توان با توجه به ريسكتون در سبد ميان مدت قرار داد.
    شبت خوش آقا احسان
    خاور كه صف شد و ريسك نكردم تو اين قيمتها بخرم. كلا از صف نشيني هم بدم مياد
    از بين سهم هلي زير كدوم برا فردا خوبه خريدش؟
    وخارزم
    ولساپا اگه متعادل شد
    ركيش
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

سلام بر همه دوستان عزيز، شب بخير....

اميدوارم از اين هواي لذت بخش پاييزي كمال استفاده رو ببريد، نهايت زيباي رو مي توان در طبيعت بكر اين روزها مشاهده كرد.

قبل از هر چيز بايد از تحليل هاي ارزنده جناب شفاف سازي عزيز بار ديگر تشكر كنم، به نظرم جاي كوچكترين شك و شبهه اي در مورد تحليل هاي دقيق و ارزنده ايشان وجود ندارد. چرا كه كارنامه ايشان روشن و با نمرات بسيار قابل قبول وجود دارد.
    عزيزان ما اينجا جمع شديم، تا بتونيم از يك بازار گسترده كه وجود دارد، و مي توان ازش سالها و سالها آموخت، بازدهي داشته باشيم، و دوستي هاي بوجود بيايد كه سال به سال عميق تر شوند. اينكه اختلاف نظرات بخواهند و بتوانند در رابطه دوستي بين ما كوچكترين اثري داشته باشد، اشتباه بزرگي است.
    اما متاسفانه بعضي از كاربران دانسته يا ندانسته زحمات افرادي رو همچون جناب شفاف سازي رو كه خالصانه و بدون هيچ چشم داشتي به ما عرضه مي كنند، را زير سوال مي برند. و همين موارد باعث مي شود، انگيزه اشخاص براي ارايه مطالب به عموم خواه ناخواه كم شود.

خيلي از افرادي كه در فروم هاي بورسي مي نويسند، از سر علاقه اين كار رو انجام مي دهند، چه خوب است، همواره انسان با قدرداني مشوق اين افراد باشد، هر چند نظرات متفاوت با نظرات ما داشته باشند، چرا كه هرچه خواهيم آموخت، از اين اختلاف در ارا است.

به اميد تني سالم و جيبي پرپول براي همه عزيزان همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    شبت خوش آقا احسان
    خاور كه صف شد و ريسك نكردم تو اين قيمتها بخرم. كلا از صف نشيني هم بدم مياد
    از بين سهم هلي زير كدوم برا فردا خوبه خريدش؟
    وخارزم
    ولساپا اگه متعادل شد
    ركيش
    سلام
    وخارزم رو نظري در موردش ندارم، چون بررسي نكرده ام، چه از نظر قيمتي و چه از نظر بنيادي.
    ركيش هم صبوري مي خواهد، بستگي به ديد شما براي خريد دارد، از گروه انفورماتيك ركيش و مداران بعد از بازي حق جز خوب ها هستند.
    ولساپا، ترجيح مي دهم به جاي ولساپا، اگر بخواهم شركتي كه از بهبود وضعيت خودروي ها سود مي برد، را انتخاب كنم، از خود گروه خودرو سهم بخرم.
    در مجموع ديدگاه زماني براي سرمايه گذاري شما را نمي دونم. اين مورد در انتخاب سهم مي تونه مفيد باشه.

11. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال والیخان آواتار ها
    تشکر شده 1,360 بار در 366 ارسال
    آقااحسان شبتون بخیرممکنه نظرتون درباره فخوز رابفرمائین.

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید والیخان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال 63morteza63 آواتار ها
    تشکر شده 393 بار در 133 ارسال
    سلام

سوال من درمورد میدکو هست .....تازه وارد این سهم شدم
    افزایش سرمایه داره؟

ظرفیت این سهم رو برای کوتاه مدت وبلند مدت چه طور میبینی؟ (هدف چند هست از نظر شما)

ممنون
    دوستان لطفا در تاپیک خروج از بازار نظرات خود رادر مورد زمان ورود وخروج کلی یا تک سهم از بازار بفرمایند.

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید 63morteza63 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 44,860 بار در 2,843 ارسال
    با سلام
    خدمت جناب شفاف سازی
    در مورد نامه های پالایشی ها لطف میکنید کمی توضیح فرمایید
    مالیات و عوارض 90-91
    تاثیری بر سود امسال نداره درسته؟
    نامه های رگباری برای پالایشی ها هم در جای خودش جالبه

با سلام
    حیدر عزیز
    حالا برای اینکه مستند باشه :
    شبندر اعلام کرده با اعتقاد به اصول حسابداری مانده حساب مالیات و عوارض بر ارزش افزوده فرآورده های تولیدی شركت تحت عنوان سرفصل سایر حساب های پرداختنی در ترازنامه طبقه بندی کرده و آن را به حساب درآمد و یا کاهش بهای تمام شده منظور نكرده است.به همین جهت این موضوع هیچ تاثیری بر روی سود و زیان سنواتی و سال جاری نخواهد داشت

در مورد پرداخت عوارض آلایندگی نیز گفته مبلغ مربوط به عوارض آلایندگی در محاسبات مربوطه لحاظ شده است و در سود و زیان شركت تاثیری نخواهد داشت

دنياي بورس در سایت بورکس نوشته است:
    به عنوان كسي كه اين صنعت را در جلسات مختلف براي حقوقي به بازار شناساند عرض ميكنم اين اعلاميه بار منفي فراواني بر صنعت پالايشگاه بخصوص بر شپنا دارد . از ما گفتن از دوستان نشنيدن . بخاطر خودتان هم شده برويد از چهار تا تحليل گري كه سرشان به تنشان مي ارزد سئوال كنيد .

دنياي بورس در سایت بورکس نوشته است:
    خود پرداخت ماليات بر ارش افزوده هيچگونه تاثيري بر سود و زيان پالايشگاهها ندارد چون بحث ترازنامه اي است نه سود و زياني ولي ما بايد به تبعات خروج پول از شركتها توجه كنيم مثالي ميزنم

شپنا الان حدود 3600 ميليارد وجه نقد دارد كه از اين بابت حدود 800 ميليارد سود سپرده ميگيرد يعني سهمي 200 تومان .
    حالا بر اساس اين بخشنامه شركت بايد 1400 ميليارد تومان بابت سال 90 و 91 بايد بدهد و براي ششماهه 92 هم بايد حدود 1000 ميليارد پرداخت كند و وجه نقد شركت 2400 ميليارد كاسته مي شود يعني حدود 550 ميليارد تومان از سود سپرده اي كه شپنا از بانك ميگرفت كم مي شود كه واقعا عدد زيادي است

aaa نوشته است:
    شپنا در سالهاي 90...91 نزديک به 250 ميليارد ذخيره بيشتر گرفته
    و جاي نگراني نداره
    تحليل گرها امروز يه پله خريدن

نظر خود من :
    نظر من به استاد دنیای بورس نزدیکتره
    خود یک درصد عوارض آلایندگی مستقیما" روی سود و زیان اثری نخواهد داشت یک سند ترازنامه است :
    سند حسابداری :
    سایر حسابهای پرداختنی xxxxx بدهکار
    .................................................. .موجودی نقد xxxxx بستانکار

ولی خوب بطور غیر مستقیم می تواند روی سود وزیان اثر منفی بگذاره یک درصد عوارض رقم سنگینی است و نقدینگی سنگینی از شرکت خارج می شه و شرکت ها هم ذخیره لازم رو گرفتند خوب این بدهی باید داده بشه و می شه و این امر موجب خروج نقدینگی و کاهش سود سپرده گذاری در نزد بانک ها خواهد شد.

17. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    آقا احسان صبح بخير
    ديدگاه من بيشتر كوتاه مدتي و ميان مدتي است. از گروه خودرو خبهمن رو تو سبد ميان مدت جا دادم.
    راستي وتوشه كمي دارم بفروشم امروز به ضف انشالله اگه صف بود يا نگه دارم؟
    ممنونم
    QUOTE=".احسان.";399482]سلام
    وخارزم رو نظري در موردش ندارم، چون بررسي نكرده ام، چه از نظر قيمتي و چه از نظر بنيادي.
    ركيش هم صبوري مي خواهد، بستگي به ديد شما براي خريد دارد، از گروه انفورماتيك ركيش و مداران بعد از بازي حق جز خوب ها هستند.
    ولساپا، ترجيح مي دهم به جاي ولساپا، اگر بخواهم شركتي كه از بهبود وضعيت خودروي ها سود مي برد، را انتخاب كنم، از خود گروه خودرو سهم بخرم.
    در مجموع ديدگاه زماني براي سرمايه گذاري شما را نمي دونم. اين مورد در انتخاب سهم مي تونه مفيد باشه.
    [/QUOTE]
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

19. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)