صفحه 394 از 444 نخست ... 294344384391392393394395396397404 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,931 به 3,940 از 4438

موضوع: سهام طلايي (استراتژي هاي سودآور در بازار سهام)

عضو فعال ".احسان." آواتار ها
    تشکر شده 27,962 بار در 2,684 ارسال

پاسخ : سهام طلايي (استراتژي هاي سودآور در بازار سهام)

تارگت بکهنوج را با توجه به نرخ ارز و همچنین رشد بازار به 10.000 تومان ارتقا می دهم. هر حقوقی یا حقیقی می تواند با 16 میلیارد تومان یک درصد یک شرکت نیروگاهی 500 مگاواتی به ارزش 450 میلیون یورور را خریداری کند. یعنی یورو 3000 تومانی!!
    آهاي آهاي يكي بياد يه شعر تازه تر بگه....
    کانال تلگرامی: STOCKMARKET100@

2. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

سلام به دوستان عزیز،

در رابطه با شرکتی که دوستان پیام خصوصی داده بودند، باید عرض کنم هرچند سهم مورد توجه گروه های خاصی بوده و زیر نظر بازار هم هست. اما عجله ای برای خرید نیست. در واقع سعی بر این است از بقیه بازار حداکثر استفاده را کرده و خیلی با طمانینه وارد سهم در قیمتهای مناسب شد. بنابراین همزمان با اینکه گوشه چشمی به سهم داریم، سهام ارزشمند خودمان که به تارگت نرسیده است، را تبدیل نمی کنیم. اما شخصا سهم رو دارم و احتمالا اضافه کنم. اما چون برنامه ممکن است بلند مدت باشد، به ارامی سهم رو خواهم خرید وسهام قبلی را نگه خواهم داشت.

4. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

Smile پاسخ : سهام طلايي (استراتژي هاي سودآور در بازار سهام)

سلام بر همه عزیزان همراه

خوب اتفاقات عجیب و غریبی بعد از شروع 2020 در سطح جهانی رخ داده که این بالتبع بازارهای مالی ایران و جهانی رو تحت تاثیر قرار داده است. اخیرا نیز ویروس کرونا به این اتفاقات اضافه شده است. اولا از هر چیز در این روزها به فکر سلامتی خودتان، خانواده تان و جامعه تان باشید. در صورت امکان در خانه بمانید و خود قرنطینگی پیشه کنید. رفتن در جامعه را فقط به موارد ضروری و یا تنها برای رفع خستگی همراه با تمام خود مراقبتی ها انجام دهید. ترس ویروس کرونا تنها شیوع سریع و همگانی اش است، که می تواند خدای ناکرده بخش بزرگی از جامعه را در گیر خود کند. با رعایت شخصی و خانوادگی موارد بهداشتی و دوری از مکان های شلوغ قطعا می توانیم گام مهمی در این راه برداریم.

در رابطه با بازار بورس ایران باید چند نکته ای را خدمتتان عرض کنم. بازار بورس ایران شما سهام را ریالی خرید و فروش می کنید. یعنی این نقدینگی در بورس تولید نمی شود. نقدینگی در حسابها بانکها و بانک مرکزی تولید می شود. بنابراین وقتی کسی سهمی را می فروشد، باید این ریال را به کار واجبش بزند و یا در یک مکان سرمایه گذاری جدید آن را سرمایه گذاری کند. بنابراین وقتی باید نگران بود، که یک مکان خوب برای سرمایه گذاری ریالی وجود داشته باشد. روزانه 1200 میلیارد تومان تولید نقدینگی داریم و این یعنی این غول همینطور بصورت تصاعدی افزایش می یابد. ریال مثل انرژی است، نابود نمی شود، بلکه از جای به جای دیگر حرکت می کند (هرچند قانون بقای ریال بر عکس قانون بقای انرژی، نه تنها از بین نمی رود، بلکه افزایش هم می یابد!)بنابراین نگاه به بقیه بازارها خیلی به ما کمک می کند، تا بدانیم آیا ریال به بازار بورس بر می گردد و یا می رود. بازار ارز و سکه نمی گویم جای رشد ندارد، اما رشد 30 درصدی به شدت از کشش خرید و فروش این بازارها می کاهد. یکی از دلایلی که دو ماه گذشته سکه زیر ارزش ذاتی خودش معامله می شد، همین بود. از طرف دیگر، بازار ملک قیمتهای بالای هستند، بدون اینکه به قول ما بورسی ها حجم خورده باشد. سهامی در بورس اگر 4 برابر هم شده اند، این یعنی سهم با معامله بالا آمده و میانگین خرید و فروش بالا و بالاتر رفته. در صورتیکه در بازار ملک چنین نیست. تنها بدلیل رشد و معامله چند ملک در یک ناحیه کل آن ناحیه قیمت بالا را برای فروش گذاشته اند. این اتفاق را می توانیم به بازگشایی سهام بدون معامله در بازه بالا توصیف کنیم، که برای روان شدن معامله سهم چند روزی را در صف فروش می ماند. بازار خودرو نیز که دردسرهای و داستان های خاص خودش را دارد، و البته با قیمتهای که اکنون نیز هستند.

بنابراین تنها بازاری که با حجم بالا آمده و کف زده و قیمتها رشد کرده بازار سهام است. بنابراین با این تفاسیر این دارایی یعنی دارایی سهام و شرکتها در بازار بورس، بهترین دارایی است که بشود ریال را به آن تبدیل کنیم. خواست دولت و حاکمیت با یک توفیق اجباری هم برای جذب نقدینگی به بازار بورس موافقت کرده است. و اگر آرام آرام برای بازارهای دیگر مباحث مالیاتی مطرح شود، بازار بورس حداقل یک سالی، مالیاتی بر افزایش دارایی احتمالا برای آن رقم نخورد. بازار بورس را باید تمام وجود حس و درک کرد، اما بورس را نباید برابر تمام زندگی گرفت.

آشنایان ره عشق در این بحر عمیق

غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

موفق و سلامت باشید.

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

در همین یک هفته اخیر بهای ذرت و سویا حدود ۵ درصد کاهش داشته
    هزینه حمل و نقل هم قطعا به دلیل کاهش نفت و در نتیجه کاهش سوخت کم میشه
    نتیجه مشخصه. کاهش بهای تمام شده ذرت و سویا به عنوان ماده اولیه روغنی ها یعنی بهپاک غبشهر غمارگ
    حالا به نظر شما امروز بهپاک باید تا منفی ۱۰ پیش می رفت یا مثبت ۱۰!! من که مقدار کمی باز هم اضافه کردم.
    فاعتبرو یا اولی ابصار!
    Honesty is the best policy

7. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

سلام و عرض ادب خدمت دوستان،

غگل با فروش 400 میلیارد تومان به ارزش بازار 3700 میلیارد تومان رسیده و امروز نزدیک 400 میلیارد تومان معادل 10 درصد شرکت معامله شده است. بهپاک با فروش 900 میلیارد تومان ارزش بازار 1100 میلیارد تومان، غبشهر با فروش 2700 میلیارد تومان ارزش بازار 4800 میلیارد تومان، غمارگ با فروش 900 میلیارد تومان ارزش بازار 1200 میلیارد تومان ارزش دارند. صنعتشان هم که یکی است یعنی در روغن های خوراکی ... بعدها خواهیم نشست و خواهیم دید کسانی غگل را می فروشند و این سه سهم را می خرند برد خواهند کرد یا خیر.

9. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

برادر من، عزیز من

آخه هر گردی که گردو نیست. بهپاک رو روی منفی 10 میفروشی که کجا بری و توی کدام بازار سرمایه گذاری کنی. هرچند این عده همیشه هستند در بازار سرمایه تا یک عده دیگر را ثروتمند کنند. بورس ما که تمام بازدهی بدلیل افزایش تورم بوده، اگر شما احتمالا کاهش تورم را می دهید، کار خوبی می کنید، نقد می کنید. امیدوارم موفق و موید باشید.

11. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط .احسان.";802787][B][COLOR="#008000
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان،

غگل با فروش 400 میلیارد تومان به ارزش بازار 3700 میلیارد تومان رسیده و امروز نزدیک 400 میلیارد تومان معادل 10 درصد شرکت معامله شده است. بهپاک با فروش 900 میلیارد تومان ارزش بازار 1100 میلیارد تومان، غبشهر با فروش 2700 میلیارد تومان ارزش بازار 4800 میلیارد تومان، غمارگ با فروش 900 میلیارد تومان ارزش بازار 1200 میلیارد تومان ارزش دارند. صنعتشان هم که یکی است یعنی در روغن های خوراکی ... بعدها خواهیم نشست و خواهیم دید کسانی غگل را می فروشند و این سه سهم را می خرند برد خواهند کرد یا خیر.

[/COLOR][/B]
    احسان عزیز با سلام
    تشکر از تحلیلهای شما
    همانطور که قبلا عرض کرده بودم من غبشهر را پارسال از ۳۲۰ تومن خریدم و آخر سال ۹۷ هم بهپاک به توصیه شما خربدم .
    غگل هم که از تقریبا برج ۲ خریده بودیم
    همچنان با اینها خواهیم بود
    البته جسارتا به نظر من علاوه بر فروش یک شرکت که قطعا پارامتر بسیار مهمی در ارزش گذاری یک سهم هست، پارامترهای دیگری هم باید لحاظ شود.بنابراین به نظرم همپنان غگل ارزش سهامداری داره.
    یه خبر دیگه هم اینه که عربستان اعلام کرده نفت را ۲۵ دلار خواهد فروخت
    این یعنی کاهش بیشتر قیمت ذرت سویا
    همچنین کاهش بیشتر مواد اولیه برخی از صنایع مانند شوینده لاستیک و ..‌‌ که البته لازمه این صنایع بیشتر بررسی شوند.
    شخصا وارد پسهند شدم.

13. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط .احسان.";802789][B][COLOR="#008000
    برادر من، عزیز من

آخه هر گردی که گردو نیست. بهپاک رو روی منفی 10 میفروشی که کجا بری و توی کدام بازار سرمایه گذاری کنی. هرچند این عده همیشه هستند در بازار سرمایه تا یک عده دیگر را ثروتمند کنند. بورس ما که تمام بازدهی بدلیل افزایش تورم بوده، اگر شما احتمالا کاهش تورم را می دهید، کار خوبی می کنید، نقد می کنید. امیدوارم موفق و موید باشید.

[/COLOR][/B]
    با سلام
    واقعا قیافه فروشندگان دیروز دیدن داره !
    آخه فروش اونم روی منفی ۱۰ !
    سلام

15. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

احسان عزیز با سلام
    وظیفه خودم می دانم علاوه بر جناب شفاف سازی عزیز، از حضرتعالی هم بابت تحلیل های بسیار مفید و دقیقتان تشکر کنم.
    ایشالا همیشه سلامت و پرسود باشید.
    پیشاپیش سال جدید را تبریک عرض می کنم.
    با تشکر.

17. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی امیرحمزه آواتار ها
    تشکر شده 1,188 بار در 215 ارسال

با سلام و عرض ادب خدمت برادر عزیزم جناب احسان عزیز و دوستان محترم
    امیدوارم که سال 99 سالی پر از شادی برای شما و خانواده محترمتان باشد .
    ممنون برادر عزیز بابت همه تحلیلهای بی نقصتان

19. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید امیرحمزه از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)