صفحه 81 از 99 نخست ... 31717879808182838491 ... آخرین
نمایش نتایج: از 801 به 810 از 985

موضوع: شيشه و گاز ( كگاز )

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,814 بار در 9,356 ارسال

پاسخ : شيشه و گاز ( كگاز )

نقل قول نوشته اصلی توسط رگنار نمایش پست ها
    عرض ادب

من یه دسته سهام دارم جدا میکنم به اسم سهام رشدی، سهامی که کوچک باشن، طرح توسعه داشته باشن و چشم انداز فروش خوب و حاشیه سود خوب، و رشد سودآوری مناسبی داشته باشن.

صورتهای مالی کگاز رو خوندم. خلاصه و حساب سرانگشتی:

سال 99: در کل 254 میلیارد فروش(متوسط ماهی 21 میلیارد). سود ناخالص 116 میلیارد. سود خالص 80 میلیارد. یعنی سهمی 177 تومان با سرمایه قدیم یعنی 450 میلیون سهم.
    سال 1400: شرکت برآورد کرده که 959 میلیارد فروش بزنه!(متوسط ماهی 80 میلیارد!). در واقعیت در 3 ماهه اول 73 میلیارد فروخته یعنی ماهی 24 میلیارد یعنی تا اینجا تقریبا مثل پارسال بوده!

اگر با افتتاح فاز 2 پیش بینی شرکت عملی بشه انتهای امسال 414 میلیارد سود ناخالص میمونه با سرمایه 850 میلیون سهم. حاشیه سود خالص پارسال (31 درصد) رو اگر اعمال کنیم 302 میلیارد تومان یعنی سهمی 355 تومان سود میسازه و الان قیمت سهم 1550 تومان هست! اونهم سهم کوچکی با مارکت 1300 میلیارد تومان !!
    اینجا من اولین چیزی که تقریبا مطمین میشم اینه که پیش بینی شرکت اشتباه هست و عملی نمیشه وگرنه اینقدر تحلیلگر گرگ تو این بازار و کارگزاری ها هست که سهم رو امون نمیدادن.

الان خبر امیدوار کننده همین استخدام نیرو اجتمالا برای فاز دو هست ولی باید یه فروش خوبی تو گزارش ماهانه شرکت بیاد که بازار مطمین بشه.

دوستان در خصوص مبلغ بدهی ارزی و هزینه مالی شرکت نظری دارند؟

تکنیکال نمای کلوزآپ:

[IMG][/IMG]
    تا وقتی بالای 1660 تومان نره و خط روند نزولی رو هم نشکنه، روندش نزولی هست.

سبز باشید
    درود

اکثر تحلیلگران پیش بینی زدن امسال180-190 میسازه سهم ...

یک فایلی بود در تلگرام که 30-40 نفر از صاحب نظران بنیادی درمورد شرکت های مختلف پیش بینی سود امسال و 1401 را زده بودند

درواقع اکثرا انتظار دارند بحث فاز2 ازنیمه دوم سال برمدار بیفته .... و تقریبا 50درصد تاثیرش را بر سال مالی1400ببینیم

اما چیزی که مشخصه باتوجه به این که تغییرات نرخ ها عمدتا تنها وابسته به دلارهست ... اگر طرح ازشهریور به بعد هم راه بیفته

سود سال اینده دوبل امسال میتونه بشه ... و این خودش باعث میشه تحلیلی سهم بعد راه افتادن طرح چند واحد بتونه ازعرفش بالاتر باشه
    .................................................. .
    تنها بحث مهم درمورد سود خالص نهایی ... نرخ تسعیر ارزی هست که صرف این طرح شده و میتونه درسال اول استارت طرح ازسود اصلی بکاهد

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

مثل این که استفاده نشده های سهم 21میلیون سهم هست ... کل ارزش حق ها زیر30میلیارد هست بانرخ های امروز سهم

باتوجه به این که سریع ثبت میشه و جو ترس وریزش هم به مانند قبل نداریم .... .1-2روزه میبلعه بازار به خصوص اگر5-10درصد با واریزی پایین ترازسهم دربیاد

لذا بعیده بشه حق ها را مفت خرید

ما از فردا پله ای میریم سراغ سهم .... تا ببینیم چی پیش میاد

تارگت این سهم حداقل3000تومنه.... بااستارت فاز 2.....

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال رگنار آواتار ها
    تشکر شده 3,647 بار در 382 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen ho نمایش پست ها
    درود

اکثر تحلیلگران پیش بینی زدن امسال180-190 میسازه سهم ...

یک فایلی بود در تلگرام که 30-40 نفر از صاحب نظران بنیادی درمورد شرکت های مختلف پیش بینی سود امسال و 1401 را زده بودند

درواقع اکثرا انتظار دارند بحث فاز2 ازنیمه دوم سال برمدار بیفته .... و تقریبا 50درصد تاثیرش را بر سال مالی1400ببینیم

اما چیزی که مشخصه باتوجه به این که تغییرات نرخ ها عمدتا تنها وابسته به دلارهست ... اگر طرح ازشهریور به بعد هم راه بیفته

سود سال اینده دوبل امسال میتونه بشه ... و این خودش باعث میشه تحلیلی سهم بعد راه افتادن طرح چند واحد بتونه ازعرفش بالاتر باشه
    .................................................. .
    تنها بحث مهم درمورد سود خالص نهایی ... نرخ تسعیر ارزی هست که صرف این طرح شده و میتونه درسال اول استارت طرح ازسود اصلی بکاهد

درود آقا محسن

درست میگید. در گزارش اجماع تحلیلگران کیان هم برای سال 1400 شش گروه تحلیلگر سود شرکت رو اینطوری برآورد کردن. بدبینانه 170 تومان، خوشبینانه 320 تومان و حالت متوسط 267 تومان.
    صفحه 5 از گزارش زیر .

https://irancr.com/static/pdf/Consensus%20EPS-99-12.pdf

در اینکه با راه افتادن این طرح توسعه، سود شرکت به مقدار قابل توجهی زیاد میشه و سهم میاد تو چشم بازار شکی نیست. من سه تا نکته دارم رو این سهم یکی اینکه سیگنال تکنیکال نداده، دو اینکه هزینه مالی ش باید دقیق مشخص بشه چقدر از سود سهم رو میبره، و سوم اینکه ما دیگه ده ها طرح توسعه از شرکتهای مختلف دیدم که هر کدام قرار بوده این ما افتتاح بشن و سه سال بعد میبینی وضع همونه! یعنی وعده افتتاح فرق داره با اینکه واقعا سهم فروش بزنه از اون خط تولید.

به شخصه اوکی خودم رو رو این سهم گرفتم و هر زمان این سه تا نکته برام مقداری روشن تر بشن مخصوصا سیگنال تکنیکال هم بده میخرم.

سبز باشید

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید رگنار از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط رگنار نمایش پست ها
    درود آقا محسن

درست میگید. در گزارش اجماع تحلیلگران کیان هم برای سال 1400 شش گروه تحلیلگر سود شرکت رو اینطوری برآورد کردن. بدبینانه 170 تومان، خوشبینانه 320 تومان و حالت متوسط 267 تومان.
    صفحه 5 از گزارش زیر .

https://irancr.com/static/pdf/Consensus%20EPS-99-12.pdf

در اینکه با راه افتادن این طرح توسعه، سود شرکت به مقدار قابل توجهی زیاد میشه و سهم میاد تو چشم بازار شکی نیست. من سه تا نکته دارم رو این سهم یکی اینکه سیگنال تکنیکال نداده، دو اینکه هزینه مالی ش باید دقیق مشخص بشه چقدر از سود سهم رو میبره، و سوم اینکه ما دیگه ده ها طرح توسعه از شرکتهای مختلف دیدم که هر کدام قرار بوده این ما افتتاح بشن و سه سال بعد میبینی وضع همونه! یعنی وعده افتتاح فرق داره با اینکه واقعا سهم فروش بزنه از اون خط تولید.

به شخصه اوکی خودم رو رو این سهم گرفتم و هر زمان این سه تا نکته برام مقداری روشن تر بشن مخصوصا سیگنال تکنیکال هم بده میخرم.

سبز باشید
    درود

به قول میثم خان ... گرگ در بازار زیاده .... کمی اگر 4تا پول درشت به قطعیت برسه از افتتاح طرح ... سهم این رنج ها باقی نمیمونه

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

یک رنج کشیدیم ... حق ها را زودتر عرضه کنند

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

پول هوشمند زیاده در بازار ... همین پخش شدن فراخوان خودش سیگنال مهمی بود که دیگه فاز 2 به تهش داره میرسه

خریدارش هم با صف بازی میکنه فروشنده بیاد .... صندوق بهگزین هم 12میل بیشتر نداره ... و میانگین خریدش بالای2200هست!

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

20درصد سبد را کگاز کردیم برا بلندمدت ..... به مرور از نوسانات مابقی بازار اضافه میکنیم سهم را ...فعلا دیگه کاری باهاش نداریم

زیر1500اگر بیاد ارزش تک سهمی داره ...

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

امروز بسته میشه برا مجمع !! عجیبه تقدم ها نیومده هنوز !....

درتفسیری که گفتند به حق ها سود تعلق میگیره !....

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

سه ماهه ۳۰ساخت باسرمایه جدید بدون طرح توسعه...پیش بینی شرکت 10برابر شدن فروش ۹ماه آتی و ثبات حاشیه سود هست!‌.. در واقع طرح راه بیفته هر کوارتر پیش بینی شرکت 100تومن پوشش با دلار فعلی است!

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,879 بار در 507 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen ho نمایش پست ها
    سه ماهه ۳۰ساخت باسرمایه جدید بدون طرح توسعه...پیش بینی شرکت 10برابر شدن فروش ۹ماه آتی و ثبات حاشیه سود هست!‌.. در واقع طرح راه بیفته هر کوارتر پیش بینی شرکت 100تومن پوشش با دلار فعلی است!
    جناب محسن نمی خوام ناامیدتون کنم ولی این سهم سالهاست که ما رو سر کار گذاشته ، قرار بود ۳ سال پیش فاز ۲ راه بیفته ولی سال به سال عقب انداختن ، الان شده هر ۳ ماه به ۳ ماه یعنی تو گزارش ۳ ماهه میگن شهریور و تو گزارش ۶ ماهه میگن آذر و ..... من ۶ ساله سهامدارشم هیچ وقت یه حرف درست و حسابی نزدن ، ببینید هنوز بعد از یکسال حق تقدم ها ثبت نشده !!!!به چه دلیل نمیدونم ، حدود ۲۰ میلیون حق استفاده نشده هست که هفته آینده قراره حراج بشه، هنوز گزارش حسابرسی شده نیومده رو کدال چطور میخوان مجمع تشکیل بدن!!!!!! واقعا دزدتر و عوضی تر از بنیاد من ندیدم ، هر جا این بنیاد سهم داره همین قضایا هم هست
    انشالله که به هدفتون برسید ولی زیاد رو گفته این جماعت دزد و بی وجدان و بدقول حساب باز نکن
    ویرایش توسط National : 2021/07/21 در ساعت 20:24

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید National از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 81 از 99 نخست ... 31717879808182838491 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع