نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آینده خود و سرمایه تان را در بورس چگونه میبینید؟

رأی دهندگان
82. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آینده درخشان همراه با سود فراوان

51 62.20%
  • اتلاف زمان همراه با زیان غیرقابل جبران

3 3.66%
  • مبهم میبینم و نظر روشنی ندارم

28 34.15%
صفحه 13 از 354 نخست ... 3101112131415162363113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 3534

موضوع: orumbourse

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال
    علی الرغم منفی بودن شاخص کل ،یه لحظه جو مثبتی به بازار وارد شد ،فعلا تو همون حال و هوا هست .امیدوارم عقبه داشته باشه.فعلا بازار رو رصد کنید ببینیم چه طوری ادامه پیدا میکنه.

عضو فعال
    تشکر شده 1,993 بار در 383 ارسال
    سلام آقا سجاد
    خوبی برادر؟
    تاپیک چرا روی بورد گفتگوی بورسی نشان اپدیت داره ولی بازش که میکنی می بینی هنوز آپ نشده!
    روی حتوکا نظرت چیه؟ با 74 درصد پیش بینی منفیش ولی آیا باید با گزارش امسالش بررسی بشه؟ اینطوری که این سهم چند برابر جا واسه رشد داره!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    تحلیل رایگان
    اینستاگرام: mehdipour.mohamad
    توییتر: m_mehdipour

3. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdipour2000 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdipour2000 نمایش پست ها
    سلام آقا سجاد
    خوبی برادر؟
    تاپیک چرا روی بورد گفتگوی بورسی نشان اپدیت داره ولی بازش که میکنی می بینی هنوز آپ نشده!
    روی حتوکا نظرت چیه؟ با 74 درصد پیش بینی منفیش ولی آیا باید با گزارش امسالش بررسی بشه؟ اینطوری که این سهم چند برابر جا واسه رشد داره!!!
    درود بر شما

مرسی اقای مهدی پور
    در مورد اپدیت تایپک من هم تازگی متوجه شدم و فکر کنم بدلیل نظر سنجی باشه ،ظاهرا نرم افزار نظرسنجی طوری برنامه ریزی شده که با شرکت یک نفر تو نظرسنجی ،تایپک رو بالا میاره.
    نمیدونم مسولین سایت میتونند تو این زمینه کمک کنند یا منتظر بمونیم تا تایم 40روزه نظرسنجی تموم بشه.بهر حال شرمنده.

اما در مورد اختلاف زیاد پیش بینی سود سال اینده با امسال ،تو پیش بینی سود امسال 1335ریال به ازای هر سهم یعنی معادل 6.8میلیارد تومن بخاطر فروش قسمتی از سرمایه گذاری در شرکت توکاریل می باشد وگرنه اگر به هر دو پیش بینی امسال و سال بعد نگاه کنید سود ناخالص حوالی 5میلیارد برای سال بعد و 4.8میلیارد تومن برای امسال می باشد.
    در مورد تکنیکال حتوکا هم بذارید دیتای جدید بیاید با دیتای به روز باهم همفکری کنیم . کمی کار دارم انشالله شب میذارم .

عضو فعال
    تشکر شده 4,505 بار در 1,430 ارسال
    با سلام ...
    جناب اروم در صورت مثبت بودن مذاکرات هسته ای به نظر شما چه سهامی پتانسیل رشد بالا را خواهند داشت...
    با تشکر ..

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سیدامیر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 172 بار در 32 ارسال
    سلام و عرض ادب خدمت آقا سجاد عزیز
    عذر خواهی میکنم اینقدر سوال می پرسم.میخاستم نظرتون رو در مورد غپینو بدونم. آیا با شکل معاملاتی که این یکی دو روز داره میشه به شکست 340 امیدوار بود؟
    ممنون از زحمات شما

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رضا1990 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 21 بار در 6 ارسال
    سلام ،خسته نباشيد،نمودار شيشه همدان رو هم اگه براتون مقدوره اناليز بفرمايين،خيلي ممنون

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Yasi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    با سلام و احترام و عرض ادب

حال شما؟

اگر فرصت فرمودید یه بررسی در خصوص سهم خگستر میخواستم داشته باشید و مقاومتهای پیش رو و اینکه چه مقاومتهایی را بشکند میتونه تا چه قیمتهایی بیشتر افت کند .

این سهم از 234 تومن شده 110 تومان

ممنون از وقتی که در این خصوص میگذارید.

موفق و سلامت و درپناه حق باشید
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها

حال شما؟

اگر فرصت فرمودید یه بررسی در خصوص سهم خگستر میخواستم داشته باشید و مقاومتهای پیش رو و اینکه چه مقاومتهایی را بشکند میتونه تا چه قیمتهایی بیشتر افت کند .

نقاط حمایتی هم یه بررسی بشن بد نیست
    با تشکر از بابک و اروم عزیز
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    orumbourse عزیز
    درود بی پایان بر شما...
    تشکر فراوان از زحمات.............
    آرزوی تداوم سلامتی و موفقیت برای شما و همه دوستان گرامی.........
    .................................................. ........
    وضعیت بانک ها مخصوصا(بانک دی)را برای یک سرمایه گذاری کوتاه مدت چگونه ارزیابی می کنید؟
    ......پست بانک.....را فراغ از مشکلاتی که دارد و به نظر میرسد با معرفی 3 عضو از 5 عضو هیات مدیره و معرفی سرپرست جدید...مسیر مناسبی برای رفع موانع در پیش گرفته است......چگونه ارزیابی می کنید؟
    مزید بر تشکر است.....................
    درود بر شما جناب سکه شانس

در مورد بانک دی و پست بانک فقط نظر تکنیکالی میدم.
    دی
    نمودار بانک دی رو یه نگاهی انداختم کانال افقی 110تومن تا 155تومن مسیر حرکتی بانک دی از زمان عرضه بورس تا الان بوده که بارها در این کانال بالا پایین شده.
    در مقطع فعلی قیمت 135تومن برای حرکت به سقف کانال مقاومت محسوب میشه.سهم الان داخل اون کانال بزرگ در محدوده115تا 135تومن روند خنثی داره.
    بهترین شکل معامله یا خرید با شکست 135تومن برای هدف سقف کانال یا منتظر رسیدن به کف کانال و در صورت مشاهده سیگنال های برگشت، خرید برای هدف مقاومت 135تومن.
    ولی این سهم با شکست 155تومن یا 160تومن صعود سریع خود رو شروع خواهد کرد که این اتفاق توی کوتاه مدت برای این سهم سخت خواهد بود.
    وپست
    سهم حمایت 400تومنی خود رو شکسته که اکنون اون حمایت برای سهم تبدیل به مقاومت بسیار مهمی شده ،حتی اگر اون رو هم بشکنه مقاومت های 445تومن و 480تومن مقاومت های مهم دیگری برای صعود سهم هستند ،فعلا سهم زیر فاکتورهای خرید قرار داره.بنظر میاد راه برای پایین اومدن بازتر از بالارفتن باشه.احتمال شکستن 353تومن و ادامه ریزش وجود داره.
    اولین سیگنال برگشت سهم شکست مقاومت 400تومن و تثبیت خود بالای اون خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdipour2000 نمایش پست ها
    سلام آقا سجاد
    خوبی برادر؟
    حتوکا
    خط روند صعودی یک ساله خودش رو شکسته و این اصلا برای سهم جالب نیست.
    مقاومت 475تومن و 490تومن مقاومت سرراه صعود محسوب میشه. بنظر من روند میان مدت سهم رو به پایین می باشد ،گرچه این دو سه روزه مثبت هست ولی بنظرم زیاد بالایی نخواهد داشت.
    من اصلاح بیشتر مد نظرم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدامیر نمایش پست ها
    با سلام ...
    جناب اروم در صورت مثبت بودن مذاکرات هسته ای به نظر شما چه سهامی پتانسیل رشد بالا را خواهند داشت...
    با تشکر ..
    درود بر شما جناب سید امیر

بستگی به مفاد مذاکرات داره روی چه بندهایی به توافق برسند. تجهیزاتیها ،بانکیها و خودرویها میتونند از جو موجود بیشترین بهره رو ببرنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا1990 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت آقا سجاد عزیز
    عذر خواهی میکنم اینقدر سوال می پرسم.میخاستم نظرتون رو در مورد غپینو بدونم. آیا با شکل معاملاتی که این یکی دو روز داره میشه به شکست 340 امیدوار بود؟
    ممنون از زحمات شما
    درود بر شما

ولله جو گروه غذایی خیلی خوبه ولی من از نمودار غپینو ضعف روند صعودی رو میبینم.تا زمانی که صف خرید هست ،با سهم بمانید ولی قبل از رسیدن به 347تومن صف خرید داده شد با منفی فردای اون روز فروش گزینه بهتریه.
    من از نمودارش عدم شکست 347تومن رو حس کردم ولی چون جو گروه خوبه ،فعلا با سهم بمونید تا همچنان ببینم آیا با جو گروه میتونه مقاومت 347تومن رو بشکنه یا نه؟
    من کمی تردید دارم بتونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasi نمایش پست ها
    سلام ،خسته نباشيد،نمودار شيشه همدان رو هم اگه براتون مقدوره اناليز بفرمايين،خيلي ممنون
    درود بر شما
    کهمدا
    محدوده 205تا 200تومن یه حمایتی هست،بشکنه 185تومن حمایت بعدی هست. این سهم بر خلاف روال گذشته خیلی پرحجم معامله میشه و بنظر میاد افرادی با پایین نگه داشتن سهم اون رو جمع میکنند.
    احتمال شکستن حمایت محدوده 205 تا 200 وجود داره ولی من فکر میکنم کمی میان مدت به این سهم فکر کردن بد نباشه ممکنه یه روز بلند شوید و ببینید برخلاف روز گذشته سهم صف خرید شده و یا اینکه برای تعدیل متوقف شده.
    سهم کوچکی هست و تکنیکال در مقابل سهام کوچک معمولا زیاد رکب میخوره.

من نظرم اینه

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها

حال شما؟

درود بر شما

این مطلب پایینی رو من 22بهمن زمانیکه سهم پولبک خود رو به مقاومتش انجام میداد در قیمت 150تومن زدم .الان همانطور که اونجا اشاره شده کف 114تومن شکست شد .

تو این پست رسیدن به قیمت 100تومن نیز اشاره کرده ام اجازه بدهید در روزهای اتی یه تحلیل دیگه در موردش میذارم.ببخشید

کشتی خگستر سرگردان در دریا به امید نجات از سوی فانوس دریایی بانک پارسیان

اوایل اذر ماه این پست بالا رو تو قیمت حدود 200 تومن زدیم و از توانایی خگستر برای شکستن خط روند نزولی گفتیم،که خط روند نزولی رو شکست و تا قیمت 240تومن هم رفت ولی بعد از اون کم آورد و دوباره وارد روند نزولی شد.
    کلا از سهم هایی که یک بار خط روند نزولی و یا صعودی خودشون رو میشکنند و دوباره برمیگردند سرجای قبلیشون ،بیشتر نظرم اینه که بازار ازشون یه توقعی داشته و وقتی اون برآورده نشده نوسانگیرها از سهم ورود و خروج کردند و باعث تغییر روند شده اند که دقیقا همین حرکت هم در مورد خگستر اتفاق افتاد .بازار در انتظار فروش بلوک بانک پارسیان بود که تا این لحظه عملی نشده.

اما در شرایط فعلی بنظر میرسه که خگستر وارد روند نزولی شده که شکستن کف 114تومن رو در دستور کار داره.
    برای کوتاه مدت انتظار یه موج صعودی کوتاه رو بواسطه افت زیاد قیمت دارم و این موج صعودی میتونه 25تومن یا 30تومن طول قیمتی داشته باشه (شاید محدوده 165 تا 177تومن )و پس از اون ادامه روند ریزشی.
    من فکر میکنم این موج میتونه 100تومن رو هم ببینه.

نکته قابل توجه
    1-اگر اون موج صعودی کوتاه شکل نگیرد نشان از قدرت روند نزولی داره
    2-این تحلیل با وارد شدن سهم به محدوده 200تومن بالای خط روند نزولی باطل خواهد شد که کاری بسیار دشوار برای خگستر محسوب میشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)