نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آینده خود و سرمایه تان را در بورس چگونه میبینید؟

رأی دهندگان
82. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آینده درخشان همراه با سود فراوان

51 62.20%
  • اتلاف زمان همراه با زیان غیرقابل جبران

3 3.66%
  • مبهم میبینم و نظر روشنی ندارم

28 34.15%
صفحه 344 از 354 نخست ... 244294334341342343344345346347 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,431 به 3,440 از 3534

موضوع: orumbourse

عضو عادی
    تشکر شده 67 بار در 29 ارسال

پاسخ : orumbourse

دوست عزیز میشه یه سهم که زیاد گرون نباشه منظورم این هست که قیمتش بالا نباشه که بشه پا پول کم تعداد قابل توجه سهم خرید
    رو معرفی کنید
    بازه زمانی هم سه ماهه باشه حدودا
    تشکر فراوان از لطفی که می کنید

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hadi1258 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1258 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه یه سهم که زیاد گرون نباشه منظورم این هست که قیمتش بالا نباشه که بشه پا پول کم تعداد قابل توجه سهم خرید
    رو معرفی کنید
    درود

ولله سهم ارزون الان تو بازار نیست .تمامی سهم ها رشد کرده اند.شما یا باید سهم رشد کرده بخرید یا اصلا خرید نکنید.الان سهم ارزون که رشد نکرده باشه ولی پتانسیل رشد داشته باشه من نمیشناسم.شما باید دیدتون رو از سهم ارزون به سهم رشد کرده هنوز پتانسیل دار رشد تغییر بدید.اون وقت میشه از بین سهم هایی که من اینجا هر روز در موردشون حرف میزنم یه سبدی برای خودتون درست کنید.با مسولیت خودتون
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

رو معرفی کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    درود

ولله سهم ارزون الان تو بازار نیست .تمامی سهم ها رشد کرده اند.شما یا باید سهم رشد کرده بخرید یا اصلا خرید نکنید.الان سهم ارزون که رشد نکرده باشه ولی پتانسیل رشد داشته باشه من نمیشناسم.شما باید دیدتون رو از سهم ارزون به سهم رشد کرده هنوز پتانسیل دار رشد تغییر بدید.اون وقت میشه از بین سهم هایی که من اینجا هر روز در موردشون حرف میزنم یه سبدی برای خودتون درست کنید.با مسولیت خودتون

با درود

روی ولغدر مطالعه فرمائید...
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال فدایی آواتار ها
    تشکر شده 3,448 بار در 686 ارسال

درود

سهم های زیر 150 تومن چند تایی در بازار موجوده. مثلا وبصادر-خکاوه-ولغدر-...

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید فدایی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

نقل قول نوشته اصلی توسط فدایی نمایش پست ها
    سهم های زیر 150 تومن چند تایی در بازار موجوده. مثلا وبصادر-خکاوه-ولغدر-...
    تشکر من وبیمه دارم
    وبصادر هم دارم
    به نظرتون با باقی مانده پولم وبیمه بخرم ؟
    میگن تا عید میشه 400 !!!!

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hadi1258 از ایشان تشکر کرده اند:

با اجازه سجادخان

به نظرم این تفکر، تفکر اشتباهیه که دنبال سهم ارزان (از لحاظ ريالی) بگردیم بلکه باید دنبال سهمی ارزان (از لحاظ ارزندگی ذاتی یا سودده بالا )بگردیم...

به عنوان مثال الان سهمی مثا شپاکسا با قیمت نزدیک 26600 ريال و با سود 5200 ريالی بسیار ارزنده تر و ارزانتر است نسبت به خیلی از سهام زیر 150 تومان موجود در بازار ولی چون قیمتش بالاست مثلا بگیم گرونه ولی اینو در نظر نمیگیریم که سود این سهم (5200ريال) خودش 5 برابر قیمت سهمیه که به اصطلاح عوامانه ارزان است.. و به نظرم این اشتباه در بازار مخصوصا سرمایه های جدیدی که به تازگی وارد بازار شده داره دیده میشه..

برای انتخاب یک سهم باید اول به سود و دارایی یک شرکت و همچنین افق رشد سود آن شرکت توجه بشه...
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    با اجازه سجادخان

به نظرم این تفکر، تفکر اشتباهیه که دنبال سهم ارزان (از لحاظ ريالی) بگردیم بلکه باید دنبال سهمی ارزان (از لحاظ ارزندگی ذاتی یا سودده بالا )بگردیم...

به عنوان مثال الان سهمی مثا شپاکسا با قیمت نزدیک 26600 ريال و با سود 5200 ريالی بسیار ارزنده تر و ارزانتر است نسبت به خیلی از سهام زیر 150 تومان موجود در بازار ولی چون قیمتش بالاست مثلا بگیم گرونه ولی اینو در نظر نمیگیریم که سود این سهم (5200ريال) خودش 5 برابر قیمت سهمیه که به اصطلاح عوامانه ارزان است.. و به نظرم این اشتباه در بازار مخصوصا سرمایه های جدیدی که به تازگی وارد بازار شده داره دیده میشه..

برای انتخاب یک سهم باید اول به سود و دارایی یک شرکت و همچنین افق رشد سود آن شرکت توجه بشه...
    حرف شما کاملا درست هست
    من با توجه به بودجه ام گفتم
    وگرنه اگه پول داشتم اصلا به هیچ وجه سراغ این سهام ارزان قیمت نمیرفتم
    سهام های خوب و ارزشمند اکثرا قیمتاشون بالاست مثل گروه دارویی یا ....

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hadi1258 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

دتولید از زیر 2350تا 2270تومن محدوده حمایتی قویی قرار داره،یه جورایی خرید پله ایش بدک نیست. بای
    میتونی موقتی از دکیمی خارج بشی ممکنه یه اصلاح چند درصدی داشته باشه .در مورد ورود به دتولید اون محدوده گفته شده قویی هست ولی فعلا واکنشی از سهم ندیدم ،شمع امروز راضی کننده نیست.باید دید زیر 2300تومن الگوی شمعیش چطوره؟فردا رو نگاه کن اگه از منفی با درصد پایین شروع کرد و قیمت پایانی بالای اولین قیمت باشه ورود خوبه
    امروز خرید دتولید در قیمت های منفی یه خرید خوب محسوب میشد
    .
    .
    .
    .
    .
    خسته نباشید.بازار امروز بد نبود بیشتر سهم های من صف خرید بود الا فراور و مرقام.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

حرف شما کاملا درست هست
    من با توجه به بودجه ام گفتم
    وگرنه اگه پول داشتم اصلا به هیچ وجه سراغ این سهام ارزان قیمت نمیرفتم
    سهام های خوب و ارزشمند اکثرا قیمتاشون بالاست مثل گروه دارویی یا ....
    خواهش میکنم..

اما راجع به تعدادی که فرمودید.. دوست من میزان سرمایه شما به انتخاب سهم از بابت گران بودن یا ارزان بودن سهم (از لحاظ ريالی) ربطی نداره، مهم بازدهی پول شماست..

مثال میزنم..

شما یک میلیون تومان سرمایه دارید حالا اگه با اون سهمی که 100 هزار تومان است بخرید توانایی خرید 10 عدد آن را دارید!! حالا این سهم به فرض فرداش 4% مثبت میخوره که در این صورت هر سهم شما میشود 104000 تومان و شما 40 هزار تومان بازدهی دارید..

در حالتی دیگر شما سهمی که 100 تومان است (ارزان از لحاظ ريالی) انتخاب میکنید .. و شما با این سرمایه 10000 عدد سهم میتوانید بخرید .. حالا این سهم به فرض فرداش 4% مثبت میخوره که در این صورت هر سهم شما میشود 104 تومان و باز هم شما 40 هزار تومان بازدهی خواهید داشت ..

پس عملا در نفس عمل که هدف کسب بازدهی از سرمایه هست هیچ تفاوتی بین سهم 100000 تومانی و 100 تومانی نخواهیم داشت..

موفق باشید..

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    خواهش میکنم..

اما راجع به تعدادی که فرمودید.. دوست من میزان سرمایه شما به انتخاب سهم از بابت گران بودن یا ارزان بودن سهم (از لحاظ ريالی) ربطی نداره، مهم بازدهی پول شماست..

مثال میزنم..

شما یک میلیون تومان سرمایه دارید حالا اگه با اون سهمی که 100 هزار تومان است بخرید توانایی خرید 10 عدد آن را دارید!! حالا این سهم به فرض فرداش 4% مثبت میخوره که در این صورت هر سهم شما میشود 104000 تومان و شما 40 هزار تومان بازدهی دارید..

در حالتی دیگر شما سهمی که 100 تومان است (ارزان از لحاظ ريالی) انتخاب میکنید .. و شما با این سرمایه 10000 عدد سهم میتوانید بخرید .. حالا این سهم به فرض فرداش 4% مثبت میخوره که در این صورت هر سهم شما میشود 104 تومان و باز هم شما 40 هزار تومان بازدهی خواهید داشت ..

پس عملا در نفس عمل که هدف کسب بازدهی از سرمایه هست هیچ تفاوتی بین سهم 100000 تومانی و 100 تومانی نخواهیم داشت..

موفق باشید..
    بسیار عالی توضیح دادید دوست عزیز واقعا استفاده بردم.
    حالا احیانا اگر چنین سهمی گران یا ارزان فرقی ندارد که استعداد رشد رو داشته باشه ( ترجیحا کوتاه مدت یا میان مدت ) بسیار سپاسگزار میشم بهم معرفی کنید .

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hadi1258 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)