نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آینده خود و سرمایه تان را در بورس چگونه میبینید؟

رأی دهندگان
82. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آینده درخشان همراه با سود فراوان

51 62.20%
  • اتلاف زمان همراه با زیان غیرقابل جبران

3 3.66%
  • مبهم میبینم و نظر روشنی ندارم

28 34.15%
صفحه 4 از 354 نخست 12345671454104 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 3534

موضوع: orumbourse

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 46 ارسال
    سلام
    آقا سجاد نظرتون در مورد گزارش قشهد چيه؟؟؟ در كل قنديها رو چطور مي بينيد...
    با تشكر

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ارس 2000 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماهور نمایش پست ها
    سلام

آقای orumbourse خوش آمدین
    منتظر تحلیل های خوب شما در بازار آتی هم هستیم
    سلام خانم ماهور

خیلی ممنون .عرض کنم من آتی کار نمیکنم ولی هر کمکی در مورد سهام بورس باشه در خدمتتون هستم.ببخشید

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا1 نمایش پست ها
    سلام اقا سجاد عزیز .نظرتون در موری روند رکیش و سطوح حمایتی و مقاومتی سهم چیه؟ممنون
    درود بر شما
    یادمه در مورد رکیش دفعه قبل هم سوال کرده بودین که گفتم کف 800تومن رو هم خواهد شکست که تا 750تومن هم اومد.همچنین در مورد قدرت خریدارها و فروشنده ها با هم حرف زدیم.

اما الان شرایط خریدارها نسبت به قبل خیلی بهتر شده .کمی خریدار براش اومده که این براش خوبه ولی سهم پیش رو چندین مقاومت خیلی مهم داره که من فکر نمیکنم با یه موج شارپ بتونه ازشون رد بشه.
    مقاومت های محدوده 860تا 870تومن و مقاومت 935تومن و 980تومن خیلی مقاومت های قویی هستند از اون طرف هم من میبینم که شمع های روزانه از باند خیلی بیرون زده اند که ممکنه برگشتی به داخل باند داشته باشند یعنی یه منفی بخوره.
    کمی هم امروز عرضه بوده ضمن اینکه فردا به مقاومت مهمی میرسه که انتظار واکنش ازش دارم محدوده 860تا870تومن.فکر نمیکنم به این سادگی از این مقاومت ها رد بشه.
    اگه بدون توجه به این مقاومت ها ازش رد بشه واقعا منو غافلگیر خواهد کرد.
    اما نکته ای که باید بهش توجه کرد باید دید که خریداران امروز سهم چه کسانی هستند اگر احیانا نوسانگیر باشند کار سهم تمومه.این سهم اصلا برای ورود نوسانگیرها خوب نیست.چون سهم کندی هست و حامی درست حسابی نداره .ممکنه ترس از بلوکه شدن سرمایه نوسانگیرها رو وادار به کشیدن رنج منفی و نهایتا صف فروش بشه.
    فعلا این مقاومت ها رو پیش رو داره اگر تونست اینهارو رد بکنه صعود خوبی در انتظارشه که بنظرمن کار سختی براش محسوب میشه.هنوز راهی نرفته اندیکاتورهاش در مرحله اشباع خرید هستند.

عضو جدید P.J آواتار ها
    تشکر شده 90 بار در 12 ارسال
    با سلام و عرض خوش آمدید
    امیدوارم مجموعه مدیریت و کاربران سایت قدر حضور چنین تحلیل گرانی رو بدونند و از اعمالی که سبب آزردگی یا کم کاری ایشان شود اجتناب کنند .

هشدارهای ایمنی رو جدی بگیرید !
    خداوند همه چیز را در یک روز نیافریده، پس چه چيز باعث شده كه من فکر کنم می توان يك روزه به همه چیز رسید؟

5. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید P.J از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,993 بار در 383 ارسال
    سلام آقا سجاد عزیز

ان شا اله از قلم پر بارت بهره مند بشیم اگر عمری باشد
    چند تا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید
    1- کانی های غیر فلزی مخصوصا کفرا ... کاذر ... نظر شما چیه؟ گین های خوبی بنظرم دارن(پتانسیل پی بر ای)
    2-دارویی ها رو تکنیکی چطور میبینی؟بعضیاشون فشردگی بولینگر خوبی دارن و رشد هم کردن( مثلا درازک)
    3- رکیش که بالا بحثش بود چند روز پیش توی همشهری مزایده ملک زده بود... البته یادم نیست چند متر! ولی بنظرم سه تا کندل هفتگی خوبی که زده پشت پرده همین داستان باشه و البته جو خوب گروه های دلار وارداتی ( تجهیزاتی )

ممنون
    ویرایش توسط mehdipour2000 : 2013/03/05 در ساعت 21:37
    تحلیل رایگان
    اینستاگرام: mehdipour.mohamad
    توییتر: m_mehdipour

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdipour2000 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ارس 2000 نمایش پست ها
    سلام
    آقا سجاد نظرتون در مورد گزارش قشهد چيه؟؟؟ در كل قنديها رو چطور مي بينيد...
    با تشكر
    قشهد پیش بینی سود جدید سال مالی رو با افزایش 45درصدی تونسته از 1307ریال به 1887ریال برسونه که تو 6ماهه تونسته 2365ریال رو پوشش بده یعنی 148درصد از پیش بینی سود جدید تو 6ماهه پوشش داده حالا چرا این رو سازمان قبول کرده باید عرض کنم که پارسال تو گزارش 9ماهه هم بهمین منوال بوده.که تو نه ماهه176تومن پوشش داده بود درحالیکه سود پیش بینی رو 142تومن اعلام کرده بود که تو 12 ماهه 144تومن رو پوشش داد.
    جالبه تو پیش بینی سود جدید امسال مقدار تولید پیش بینی سال برابر با مقدار تولید 6ماهه می باشد و تولید اضافی پیش بینی نشده .احتمالا مسابقات شطرنج برگزار خواهند کرد.

در مورد تکنیکالش من قبلا یه پستی تو کف موج فعلی زده بودم که تو اون اشاره به قرار داشتن قشهد در امواج اصلاحی abc داشتم که با صعود اخیر در قالب موج bاکنون اماده میشه تا موج cرو بزنه.

از نظر من قشهد یه پنج موجی رو زده (حالا از هر نوعی باشه چه جنبشی چه اصلاحی صعودی)و حالا در موج های abcدر خلاف جهت روند گذشته معامله میشه.
    موج فعلی میتونه اولین موج اصلاحی abcباشه بنام a.که بعد از اتمام اون موج bصعودی اصلاحی شروع میشه و بعد از اتمام اون هم موجcنزولی شروع میشه.
    علم تکنیکال هیچوقت توصیه به خرید در موج b نمیکنه بدلیل در دام افتادن در موج c.
    بهرحال سهم همانطور که می بینید در macdواگرایی منفی رو در پایان موج 5 نمایان ساخته و بعد از اون هم شروع به نزول کرده.در وضعیت فعلی کمی macdکمی تمایل به بالا رفتن داره ولی هنوز زیر صفر هست ،همچنین زیر ابر ایچیموکو معامله میشه که خوب نیست ،سوای اینها سهم هنوز زیر باند پایینی بولینگر در تایم روزانه و هفتگی معامله میشه،که تکنیکال میگه بذارید سهم بیاد بالای باند بولینگر و خودش رو نگه داره بعد واردش بشید.
    مخلص کلام قیمت افت کرده و به قیمت های جذاب برای خرید رسیده ولی چون هنوز سیگنال های حرکت واقعی دیده نمیشه ممکنه کمی زمان شما رو بدزده.
    برای خرید شما میتونید خرید بصورت پله ای رو در نظر داشته باشید در سه پله که هرچقدر به میانگین متحرک بلند مدت و خط روند صعودی نزدیک باشه ریسک کمتری داره.
    در شرایط فعلی هم ،قیمت میانگین متحرک بلند مدت 1460تومن هست و قیمت خط روند صعودی تقریبا حوالی 1400تومن میشه.
    البته با مسولیت خودتون
    تمامی اینها رو گفتم ولی اطلاعات کمی از بنیادی سهم دارم،کمی در مورد بنیادی سهم اطلاعات بگیرید.

[IMG]http://www.shiaupload.ir/images/34140500660504080262.png[/IMG
    من فکر نمیکنم قشهد با قیمت بالاتر از متوقف شده بازگشایی بشه زیرا که تکنیکال قشهد بین دو تا سقف موج کوچک موج فعلی واگرایی منفی دیده میشه ،واین میتونه شروع موج cباشه.
    من فکر میکنم کف 19100ریال شکسته خواهد شد.حالا اگر روز بازگشایی هم نباشه ممکنه روزهای دیگه به وقوع بپیونده.
    من برداشتم از نمودار قشهد اینه.
    ویرایش توسط orumbourse : 2013/03/05 در ساعت 21:48

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال
    درود بر جناب orumbourse عزیز

گر چه جزو اولبن اعضاء این سایت هستید ولی خب باز هم خوش آمدین ...
    همیشه خواننده مطالب شما هستم در تمام فرومها

اینجا هم منتظر مطالب و تحلیلهای شما هستیم .

موفق و پیروز باشید .
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

10. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط P.J نمایش پست ها
    با سلام و عرض خوش آمدید
    امیدوارم مجموعه مدیریت و کاربران سایت قدر حضور چنین تحلیل گرانی رو بدونند و از اعمالی که سبب آزردگی یا کم کاری ایشان شود اجتناب کنند .

هشدارهای ایمنی رو جدی بگیرید !
    مرسی دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdipour2000 نمایش پست ها
    سلام آقا سجاد عزیز

ان شا اله از قلم پر بارت بهره مند بشیم اگر عمری باشد
    چند تا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید
    1- کانی های غیر فلزی مخصوصا کفرا ... کاذر ... نظر شما چیه؟ گین های خوبی بنظرم دارن(پتانسیل پی بر ای)
    2-دارویی ها رو تکنیکی چطور میبینی؟بعضیاشون فشردگی بولینگر خوبی دارن و رشد هم کردن( مثلا درازک)
    3- رکیش که بالا بحثش بود چند روز پیش توی همشهری مزایده ملک زده بود... البته یادم نیست چند متر! ولی بنظرم سه تا کندل هفتگی خوبی که زده پشت پرده همین داستان باشه و البته جو خوب گروه های دلار وارداتی ( تجهیزاتی )

ممنون
    درود بر شما

دارویی ها قیمتشون واقعا خیلی وسوسه کننده هست ولی خیلی هاشون هنوز مقاومت هاش رو رد نکرده اند .اون نزدیکی باند بولینگر که شما میفرمایید کاملا درسته بیشترشون نزدیکی باند بولینگر رو نشون میدهند ولی نباید از حجم معاملات کم چشم پوشی کرد ،خود این نشان دهنده عدم فشار خرید یا فروش هست و ممکنه ماهها و روزها بهمین منوال باشه بهتر هر وقت خط بالایی بولینگر رو با حجم مناسب شکستند واردشون شد.از بین دارویی ها درازک و دکوثر و دامین و دکیمی و دسبحا و سبحان و دالبر نقدشوندگی بالایی دارند.
    تکنیکال درازک دارای روند صعودی می باشد هرجند الگوی شمعی امروزش دارآویز بوده و ممکنه فردا منفی هم باشه ولی دارای روند هست الان با مقاومت 1200تومن درگیره گرچه یه شمع بالای اون زده ولی هنوز نشکسته.

در مورد کفرا هم بنیادی خوبی داره ولی من تزلزل تو روندش میبینم البته سیگنال قطعی فروش نداده ولی اندیکاتورهاش کاهش قدرت روند رو نشون میده که اگر بیاد 550تومن رو بشکنه روند صعودی اون پتانسیل خودش رو از دست خواهد داد ولی تا زمانی که زیر اون نیومده میشه امیدورا به صعود بود.ولی نسبت به قبل قدرت روند صعودیش کم شده.

عضو فعال
    تشکر شده 4,190 بار در 846 ارسال
    اقا سجاد گل ممنون بابت پاسخ بدون نقصتون در مورد ركيش،نظرتون در مورد گروه كاشي وسراميك چيه؟به نظر شماروند كسعدي چه جوريه؟مقاومت و حمايت سهم روچه جوري ميبينين؟ممنون
    "ايجادو ساخت ارتباطات با انسانهاي بيشتر،اوج بلوغ يك انسان است"

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا1 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا1 نمایش پست ها
    اقا سجاد گل ممنون بابت پاسخ بدون نقصتون در مورد ركيش،نظرتون در مورد گروه كاشي وسراميك چيه؟به نظر شماروند كسعدي چه جوريه؟مقاومت و حمايت سهم روچه جوري ميبينين؟ممنون
    اتفاقا همین الان داشتم به نمودار کسعدی نگاه میکردم .نمودار خوبی داره.
    دو تا کانال رو شناسایی کردم که ابتدا کانال صعودی بوده که اون رو شکسته و سپس وارد کانال افقی شده که از این کانال هم بسمت بالا شکست انجام داده ، این چند روز اخیر میتونه پولبکی به سقف بالایی کانال افقی باشه .نباید زیر 235تومن وارد بشه در اونصورت دوباره وارد کانال افقی خواهد شد و دوباره تکرار مکررات.
    باید دید با برخورد به 235تومن چگونه رفتار خواهد کرد اگر پس از برخورد با 235تومن بسرعت شمع های مثبت بزنه یعنی پولبک بوده ولی زیر اون بره کار صعود مشکل میشه.

درود بر جناب orumbourse عزیز

گر چه جزو اولبن اعضاء این سایت هستید ولی خب باز هم خوش آمدین ...
    همیشه خواننده مطالب شما هستم در تمام فرومها

اینجا هم منتظر مطالب و تحلیلهای شما هستیم .

موفق و پیروز باشید .
    سلام

خیلی ممنون جناب کاپیتان نمو.

وغدیر

برای وغدیر محدوده 360تا 340تومن در نمودار تعدیل شده افزایش سرمایه محدوده حمایتی سهم می باشد که از سوی چند ناحیه مورد حمایت قرار میگیره.
    در وضعیت فعلی وغدیر روند صعودی خود رو شکسته و وارد اصلاح شده انتظار واکنش به این موج اصلاحی در این ناحیه تراکم قیمتی بین 340تا 360 تومن رو دارم.
    انتظار حرکت شارپ برای ثبت یک سقف جدید رو ندارم ولی در صورت واکنش به این محدوده قیمتی میتونه موج های کوتاه مثبتی از خودش نشون بده.
    فعلا برای حرکت شارپ زوده ولی حمایت خوبی تو این ناحیه داره.

ویرایش توسط orumbourse : 2013/03/06 در ساعت 06:56

16. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 354 نخست 12345671454104 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)