نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آینده خود و سرمایه تان را در بورس چگونه میبینید؟

رأی دهندگان
82. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آینده درخشان همراه با سود فراوان

51 62.20%
  • اتلاف زمان همراه با زیان غیرقابل جبران

3 3.66%
  • مبهم میبینم و نظر روشنی ندارم

28 34.15%
صفحه 5 از 354 نخست ... 23456781555105 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 3534

موضوع: orumbourse

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال
    فملی

برای فملی امروز با اولین حمایت خودش تو 590تومن روبرو میشه پس از اون محدوده 570تا 530تومن محدوده حمایتی قویی هست.
    انتظار واکنش به این محدوده بصورت موج های کوتاه مثبت دارم.
    فعلا برای حرکت شارپ برای زدن سقف جدید زوده.سهم خط روند صعودی موج شارپ خود رو شکسته.
    بنظرم اومد تو نمودارش یه الگوی سر و شانه غیر ایده ال دیده میشه،اگر درست باشه هدف 500تومن رو نشونه گرفته ولی حتی اگر درست هم باشه بصورت شارپ نخواهد بود .
    در حمایت های بالا موج های کوتاه مثبت خواهیم داشت. نوسانگیرها میتونند با شناسایی الگوی شمعی روزانه در این حمایت ها برای نوسانگیری واردش بشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    قپیرا امروز با حمایت خط باند میانی و فردا با حمایت خط روند صعودی چهار ماهه مواجه میشه ولی همچنان صف فروشه.
    بعضی از اندیکاتورها خودشون رو برای واگرایی مخفی مثبت اماده میکنند ولی چون برگشتی صورت نگرفته نمیشه روش حساب باز کرد باید دید این صف فروش کی جمع آوری میشه؟
    قپیرا امروز روی خط روند صعودی برایش خریدار در منفی چهار و کمی بالاتر پیدا شده،باید دید شمع امروز از چه نوعی خواهد بود ؟

واتی اگه بتونه از مقاومت 277تومن عبور کنه صعود خوبی خواهد کرد خیلی تمایل به اصلاح نداره شاید اینبار بتونه از مقاومتش عبور کنه.

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال
    orumbourse عزیز
    درود بر شما.....تشکر از زحمات.....اکنون شاید مطالبی که ذیلا به آن اشاره می گردد به نظر مناسب تاپیک شما نباشد که ابتدا هم عذر خواهی می کنم/////اما بد ندانستن ....نظر شما و دیگر دوستان را در خصوص تحولاتی که ممکن است 16 فروردین ماه برای دور بعدی مذاکرات هسته ای پیش آید ...جویا شوم؟.....ضمن اینکه تحریم های دولت امریکا نیز از 26 فروردین (نفت در برابر غذا و دارو )شروع می شود.....همزمان نیز دور مجامع شرکت ها هم آغاز می شود؟.... تبلیغات انتخابات ////ووووو////و تاثیرات آن بر بورس؟
    ........به نظر میرسد شرایط اکنون همانند اسفند 66 و نوروز 67 باشد که به خوبی حال روز آن روزها را به خاطر دارم......جنگ پایتخت ها و نگرانی مردم از آینده....
    .................................................. ...............................................
    مطالبی را ذیلا درج ....امید است به جمع بندی خوبی برسیم......بی نهایت ممنون....
    .................................................. .............................................
    قطعنامه 598 که در 29 تير سال 1366 در شوراي امنيت سازمان ملل تصويب شده بود، سرانجام پس از يک سال به فرمان امام (ره) در 27 تير سال 1367 از سوي جمهوري اسلامي رسما پذيرفته شد............
    در 21 مرداد 1367 آيت الله خامنه اى، رئيس جمهور وقت کشور در خطبه هاى نماز جمعه تهران عنوان کردند: «اعلام قبول قطعنامه از طرف جمهورى اسلامى ايران دو فايده اساسى داشت: اول اين که آتش بس را به صلاح انقلاب و کشور دانستيم و دوم اين که با اعلام قبول قطعنامه، ماهيت رژيم عراق على رغم ادعاى صلح طلبى، آشکار شد و تحولات بعدى اصالت هر دو مصلحت را مشخص کرد... رژيم عراق در مقابل اين حرکت غير منتظره جمهورى اسلامى ايران درماند. اگر طالب پوشاندن چهره جنگ طلبانه خود بود بايد آتش بس را قبول مى کرد. اگر مى خواست زير بار نرود، چهره منافقانه اين رژيم افشا مى شد و اين هر دو به نفع کشور ما بود».................
    .................................................. ...................
    *** دلايل پذيرش کامل قطعنامه 598 توسط جمهوري اسلامي ايران
    کارشناسان و صاحب نظران براي پذيرش قطعنامه دلايل بسياري ذکر مي کنند که از جمله مي توان به موارد زير اشاره کرد:
    - مصلحت نظام جمهوري اسلامي ايران ، حضرت امام خميني (ره) به عنوان رهبر و ولي فقيه و بر اساس اختياري که به موجب اصل يکصدو دهم قانون اساسي داشتند، پذيرش قطعنامه را اعلام و آن را به مصلحت نظام تشخيص دادند.
    - شرايط بين المللي نامساعد، به نحوي که عراق با پذيرش کليه قطعنامه هاي شوراي امنيت داد صلح طلبي سر مي داد و در مجامع بين المللي ايران را جنگ طلب معرفي مي کرد.
    - شرايط جديد و پيچيده در منطقه با حضور بي سابقه نيروهاي نظامي امريکا و متحدينش در خليج فارس .
    - جدي شدن مساله تحريم تسليحاتي ايران به عنوان طرفي که قطعنامه 598 را قبول نکرده است.
    -کاربرد وسيع سلاح هاي شيمياي توسط عراق و عکس العمل ضعيف مجامع بين المللي در اين مورد.
    - شرايط نامساعد در جبهه ها که منجر به عقب نشيني نيروهاي نظامي ايران از بسياري از نقاط اشغالي در داخل خاک عراق و حتي از دست دادن قسمت هايي از خاک ايران شده بود.......................
    .................................................. ........................
    در آخر نیز متن نامه امام خمینی (ره) که بعد از پذیرش قطعنامه منتشر گردید، آمده است تا مخاطبان درباره ماجرای پذیرش قطعنامه به جمع بندی کاملی رسیده و با قضاوت مطالب بیان شده تا حد زیادی به حقایق دست یابید . .................
    و اما در مورد قبول قطعنامه که حقیقتا مساله بسیار تلخ و ناگواری برای همه و خصوصا برای من بود، این است که من تا چند روز قبل معتقد به همان شیوه دفاع و مواضع اعلام شده در جنگ بودم و مصلحت نظام و کشور را در اجرای آن می دیدم ولی به واسطه حوادث و عواملی که از ذکر آن فعلا خود داری می کنم و به امید خداوند در آینده روشن خواهد شد و با توجه به نظر تمامی کارشناسان سیاسی و نظامی سطح بالای کشور - که من به تعهد و دلسوزی و صداقت آنان اعتماد دارم- با قبول قطعنامه و آتش بس موافقت نمودم و در مقطع کنونی آن را به مصلحت انقلاب و نظام می دانم، و خدا می داند که اگر نبود انگیزه ای که همه ما و عزت و اعتبار ما باید در مسیر مصلحت اسلام و مسلمین قربانی شود، هرگز راضی به این عمل نمی بودم و مرگ و شهادت برایم گواراتر بود، اما چاره چیست که همه باید به رضایت حق تعالی گردن نهیم و مسلم ملت قهرمان و دلاور ایران نیز چنین بوده و خواهد بود.
    امام خمینی (ره)
    صحیفه نور، ج 21، ص 238
    .................................................. .......................................
    و اکنون :
    درحالی که هنوز یک هفته از پایان مذاکرات "مثبت" ایران و ۵ + ۱ نمی گذرد، این گروه در بیانیه ای اعلام کرد: مذاکرات باید هرچه زودتر به نتایج مشخص و ملموس برسد.

به گطازش سرویس بین الملل انتخاب ؛ خبرگزاری رویترز به نسخهای از پیشنویس بیانیه گروه دست یافته است.

این خبرگزاری نوشت: قرار است با انتشار بیانیهای به ایران هشدار دهند که اجازه زمانخریدن را به این کشور نخواهند داد و انتظار دارند مذاکرات هستهای به نتیجه زودهنگام و ملموس برسد!

در این بیانیه آمده است: ما در جستوجوی نتایج ملموس و زودهنگام در فرآیند دیپلماتیک هستیم.

۵+۱ در عین حال، دور تازه مذاکرات را «سودمند» خوانده و گفتهاند: ما همچنان به حمایت خود از یافتن راهحل دیپلماتیک برای مساله هستهای ایران ادامه میدهیم.

مذاکرات هستهای با ایران پس از هشت ماه توقف، هفته گذشته در آلماتی قزاقستان از سر گرفته شد و بر اساس توافق میان ایران و ۵+۱ قرار است اوایل ماه آوریل نشست دیگری در آلماتی برگزار شود و مذاکرات ادامه یابد.

این بیانیه در نشست آتی آژانس خوانده خواهد شد.

5. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    قپیرا امروز روی خط روند صعودی برایش خریدار در منفی چهار و کمی بالاتر پیدا شده،باید دید شمع امروز از چه نوعی خواهد بود ؟
    خب شمع امروز برای قپیرا یه چیزی تو مایه های ستاره ثاقب یا با اندکی اغماض دوجی هست حجم معامله امروز هم قابل توجه بود(فکر کنم تو این دو سه روز که سهم اصلاح میکرد امروز پرحجم ترین بود) همچنین صف فروش تو دقایق آخر ساعت معاملات جمع شد و تمامی اینها روی خط روند صعودی و خط میانی باند انجام گرفت.فشار خرید احساس میشد.
    شنبه اگر شمع صعودی شکل بگیره برگشت صورت گرفته.

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 46 ارسال
    سلام
    باتشكر از تحليل زيباي شما از قپيرا ، ميشه نظرتان را درباره رمپنا بفرماييد

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ارس 2000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,981 بار در 850 ارسال
    سلام دوست عزیز جناب
    orumbourse
    بی زحمت ودر صورت فرصت ممنون میشم نظرتون را راجع به شبهرن و شفارا بدونم؟

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد ساده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 288 بار در 58 ارسال
    سلام
    ضمن عرض خسته نباشید خدمت مدیریت محترم پیشنهادی داشتم.
    باتوجه به اینکه از گذشته های دور از نوشته های جناب orumbourse به عنوان شاگرد کوچک ایشان در تالارها و انجمن های دیگر استفاده میکردم و هم اکنون استاد در این سایت مشغول به فعالیت هستند جهت اشنایی اعضای سایت و ارتقای سطح علمی و استفاده هرچه بیشتر از ایشان، حق استاد شاگردی را احساس کرده و پیشنهادی به مدیریت محترم سایت داشتم مبنی بر اینکه درصورت امکان بنا به صلاح دیدتان سطح دسترسی جناب orumbourse (استاد سجاد عزیز) را از عضویت عادی ارتقا بفرمایید. با تشکر

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید علی محمدی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ارس 2000 نمایش پست ها
    سلام
    باتشكر از تحليل زيباي شما از قپيرا ، ميشه نظرتان را درباره رمپنا بفرماييد
    درود بر شما

در مورد رمپنا من نظرم اینه که تا زمانی که خط باند میانی بولینگر رو نشکسته ،همچنان پتانسیل صعود خواهد داشت که اون هم238تومن میشه.
    مقاومت 270تومن مقاومت خیلی قویی هست و همانطور که اون روز گفتم انتظار ندارم که در اولین برخورد اون رو بشکنه،ولی سهم برگرده و مقاومت 270تومن رو بشکنه پیش رو فضای باز قیمتی خواهد بود که حرکت سهم خیلی روان خواهد شد.
    من یه نگاهی به روزهای برگشتی موج های قبلی رمپنا انداختم و حجم معاملات رو رصد کردم معمولا روزهای تخلیه سهم بالای 25میل بوده ،من فکر نمیکنم تخلیه ای انجام شده باشه با 14میل.
    و فکر هم نمیکنم این صف فروش زیاد تداوم داشته باشه. حداقل که تکنیکال ریزش بلندی نشون نمیده.من همچنان امیدورا به صعود هستم.
    براتون نمودار حجمی رو میزارم.

14. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,190 بار در 846 ارسال
    جناب اروم عزيز،سلام ،ممنون بابت زحماتي كه ميكشين،چند ماه پيش تحليلي از چكاوه ازتون خواستم ،به زيبايي روندمعاملات رو پيشگويي كردين،ميخواستم بدونم خريد در اين محدوده چكاوه رو مقرون به صرفه ميدونين؟متشكر بابت زحمات
    "ايجادو ساخت ارتباطات با انسانهاي بيشتر،اوج بلوغ يك انسان است"

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا1 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 354 نخست ... 23456781555105 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)