نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آینده خود و سرمایه تان را در بورس چگونه میبینید؟

رأی دهندگان
82. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آینده درخشان همراه با سود فراوان

51 62.20%
  • اتلاف زمان همراه با زیان غیرقابل جبران

3 3.66%
  • مبهم میبینم و نظر روشنی ندارم

28 34.15%
صفحه 354 از 354 نخست ... 254304344351352353354
نمایش نتایج: از 3,531 به 3,534 از 3534

موضوع: orumbourse

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,772 بار در 2,081 ارسال

پاسخ : orumbourse

اندیشکده شورای آتلانتیک مستقر در واشنگتن جزو مهم ترین اندیشکده های بین المللی آمریکا محسوب می شود که با عمیقی بیش از نیم قرن، تاثیر چشمگیری در تصمیم سازی برای مقامات آمریکایی داشته است. ابراهیم محسنی در جلسه روابط بین آمریکا و ایران در اندیشکده اتلانتیک آماری از نظرات مردم ایران می دهد. از این که ایرانیان مردمی هستند که از ابراز نظر پرهیز نمی کنند می گوید. بر اساس آمارهایی که در این نشست ادعا می شود، محبوبیت روحانی از 51 درصد بعد از انتخابات به 61 درصد پس از برجام رسید ولی اکنون 28 درصد است. باربارا اسلاوین مسول بخش ایران آتلانتیک از این می گوید که دولت آمریکا تا 18 می باید تصمیم بگیرد که تحریم ها را ادامه دهد یا نه و نکته جالب تر انتخابات ایران در 19 می برگزار می شود. این تصمیم می تواند بر انتخابات ایران تاثیر بگذارد. در این نشست مبتنی بر نظرسنجی صورت پذیرفته توسط این گروه ادعا شده که محبوبیت روحانی بر اثر عدم اجرای کامل برجام کاهش یافته و در عین حال تاکید شده بی اعتمادی به آمریکا برای اجرای تعهداتش تا بیش از 80 درصد به مراتب افزایش یافته است. بخش های اصلی این نشست را با زیرنویس فارسی در «تابناک» می بینید.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,772 بار در 2,081 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    درود بر شما
    واقعیتش الان جو بازار زیاد خوب نیست و ما با بازار نوسانی منفی روبرو هستیم که احتمال زیان دهی بیشتر از سوددهی هست و منم نمیخوام بابت نظریاتم به کسی زیان برسونم بنابر این فعلا سکوت بهترین گزینه برای من هست ولی قطعا بازار همیشه اینجوری نمیمونه و این روند هم تغییر پیدا خواهد کرد ،منم دنبال نشانه های بهبود بازار میگردم چنانچه احساس کنم که بازار در اتمام نزول قرار داره و تمایل داره برگرده،اون وقت اون یکی تایپک رو "orumbourse channel" بصورت فعالیت روزی دو سه پست،فعال خواهم کرد.

بسیار ممنون از توجه بنظرات کاربران و ارسال های کاربردی شما

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

درود بر سجاد عزیز
    درود بر همه دوستان گرامی
    پیشاپیش فرارسیدن سال جدید را به همه دوستان صمیمانه تبریک عرض نموده سالی سرشار از شادی و موفقیت را از حضرت احدیت برایتان ارزومندم
    از دوست عزیزم سجاد هم برای همه کمک هاش و راهنمایی هاش تشکر می کنم به سهم خودم و ارزو دارم باز در ایام خوب بازار شاهد دیدن تخلیل هاش باشیم
    ضمنا تمرکر امسال من روی دو سهم صدرا و بمیلا خواهد بود حداقل در 6 ماهه اول سال ....
    ذر پناه خدا باشی
    د

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

سجاد عزیز
    درود .امیدوارم هر جا هستی سلامت و موفق باشی
    از شما در خواست دارم در آغاز سال جدید .....روندبازار را ...تحلیل و دیدگاه خودتون را ارایه نمایید
    با سپاس فراوان

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)