صفحه 4499 از 6830 نخست ... 34993999439944494489449644974498449945004501450245094549459949995499 ... آخرین
نمایش نتایج: از 44,981 به 44,990 از 68299

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام الدین نمایش پست ها

جناب نوام؛ آیا وتوشه با معاملات امروز، روندش شکل گرفت؟ صلاح میدونید وارد بشیم؟
    من اینجور سهما رو نمیگیرم

اینجور سهما رشدشون کنده و دامنه برای نوسانگیریشون هم کم

ولی اگر برگشت باید باهاش بمونه تا سر بسر بشی

دارای روند است ولی کنده است

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 890 بار در 331 ارسال

طبق حرف دیروزم ساختمانی ها از + دارن - میشند .........عاقلاان دانند

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mesbah1989 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال حسام الدین آواتار ها
    تشکر شده 855 بار در 294 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط نوام چامسکی نمایش پست ها
    من اینجور سهما رو نمیگیرم

اینجور سهما رشدشون کنده و دامنه برای نوسانگیریشون هم کم

ولی اگر برگشت باید باهاش بمونه تا سر بسر بشی

دارای روند است ولی کنده است

ممنون؛
    چقدر خوبه که چند تا سهم دارای روند(چه صعودی؛ چه نزولی و چه خنثی) معرفی بفرمائید.

راستی دوستان چند روزی هست که دپارس رو به بالا معامله میشه. به گمانم شایعه افزایش سرمایه 185 درصدی از انباشته صحت داشته باشه
    من بر این باورم كه عشق به یك شخص بزرگوار، بیش از هر چیز دیگر به انسان فروتنی می آموزد.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حسام الدین از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام الدین نمایش پست ها

با احترام به نظر شما، فکر نکنم به این شدتی هم که شما گفتید باشه؛ اتفاقا به نظر من در صورت عدم توافق، بازار حداکثر یک هفته تحت تاثیر قرار بگیره؛ ولی بعدش اتفاقا با توجه به افزایش نرخ دلاری که اتفاق خواهد افتاد، نوبت به رشد سهام دلاری مخصوصا پتروشیمی ها خواهد رسید.مگر نبود در دوران محمود که دقیقا همین اتفاق افتاد. هر روز یه تحریم جدید و هر روز رکورد شکنی شاخص در صعود!!
    به نظرم استراتژی بهینه در حال حاضر، میتونه تبدیل 50 درصد دارائی به دلار و ماندن در بورس با 50 درصد باقی مانده است.
    دوست من توافق میشه ولی شکل توافق ممکنه جوری باشه که کمتر کسی فکرش رو میکنه.
    مثلا ممکنه بگند لغو تحریمها تدریجی و طی یکی دو سال برابر رفتار ایران نسبت به تعهدات در قرارداد خواهد بود و یا شاید دوباره یکی دو ماهی تمدید بشه ولی بهرحال من به نتیجه اون خوشبینم.
    همین که مدت زمان گفتگوها طولانی شده یعنی طرفین بدنبال امتیاز گیری از هم هستند ولی نوع شکل توافق رفتار خریداران و فروشندگان رو تغییر خواهد داد.
    حالا پس از توافق یه مدتی جنجال مجلس و اصولگراها رو شاهد خواهیم بود
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال

جناب اروم بورس سلام
    نظرت در مورد نوع معاملات كروي چيه؟ كمي خريدم به نظرم به باند بولينگر پاييني واكنش داده.
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 890 بار در 331 ارسال

راس:
    مشاور سابق رئیس‌جمهور آمریکا در امور ایران می‌گوید مذاکرات هسته‌ای جاری میان تهران و گروه موسوم به 1+5 به احتمال زیاد بار دیگر تمدید می‌شود.

کد خبر: ۴۴۹۴۶۳
    تاریخ انتشار:
    ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۰
    -
    15 November 2014
    مشاور سابق رئیس‌جمهور آمریکا در امور ایران می‌گوید مذاکرات هسته‌ای جاری میان تهران و گروه موسوم به 1+5 به احتمال زیاد بار دیگر تمدید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، «دنیس راس» مشاور سابق رئیس‌جمهور آمریکا در امور ایران، روز جمعه گفت بعید به نظر می‌رسد که مذاکرات هسته‌ای تا ضرب‌الاجل 24 نوامبر (سوم آذر) به نتیجه برسد و طرفین احتمالا بار دیگر مجبور به تمدید مهلت مذاکرات می‌شوند.

آقای راس که در نشست «سال پیش‌رو: 2015» به میزبانی شبکه «بلومبرگ» در واشنگتن صحبت می‌کرد، گفت: «احتمالا شاهد تمدید خواهیم بود. فکر می‌کنم پتانسیل گشایش در مذاکرات تا روز 24 نوامبر وجود دارد، اما زمان باقی‌مانده آنقدر نیست که بتوان این پتانسیل را به کار بست و آن را به یک توافق با جزئیات کامل تبدیل کرد.»

وی افزود: «بنابراین، حتی اگر شما به گشایشی هم دست یابید، همچنان نیاز به تمدید توافقنامه کنونی خواهد بود و حتی اگر چنین گشایشی هم رخ ندهد، باز شما از هر دو طرف خواهید شنید که "ما به اندازه‌ای پیشرفت کرده‌ایم که بتوان ادامه مذاکرات را توجیه کرد".»

ایران و گروه موسوم به 1+5 سال گذشته در شهر ژنو سوئیس به توافق موقتی دست یافتند که بر اساس آن مقرر شد طرفین تا پایان تیر ماه به توافق جامع دست یابند. عدم حضول توافق در مهلت مقرر موجب شد تا مذاکرات تا روز سوم آذر تمدید شود. با نزدیک شدن به این ضرب‌الاجل و پابرجا بودن اختلافات، بار دیگر گمانه‌زنی‌هایی از احتمال تمدید مذاکرات مطرح شده است. در توافق ژنو یک بار تمدید پیش‌بینی شده بود و به همین جهت ساز و کار تمدید مجدد هنوز مشخص نیست.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mesbah1989 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    جناب اروم بورس سلام
    نظرت در مورد نوع معاملات كروي چيه؟ كمي خريدم به نظرم به باند بولينگر پاييني واكنش داده.
    درود

تا 242تومن رو نشکسته ممکنه همینطوری نوسان بکنه و بهرحال میشکنه.حدضرر 220تومن
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال mamadzar آواتار ها
    تشکر شده 1,348 بار در 359 ارسال

درود

سجاد جان فرصت کردی یه نگاهم به مرقام بنداز ، نمی دونم ردش کنم یا نگهش دارم ! کند هست ولی به نظرم هنوز روندش مثبته ، حجم معاملاتش توی منفی افت میکنه .

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadzar نمایش پست ها
    درود

سجاد جان فرصت کردی یه نگاهم به مرقام بنداز ، نمی دونم ردش کنم یا نگهش دارم ! کند هست ولی به نظرم هنوز روندش مثبته ، حجم معاملاتش توی منفی افت میکنه .
    بنظرم اومد میخواد کمی افت کنه،طبیعتا اگر افت هم کنه تا 315تومن با نوسان انجام خواهد داد.حدضرر باید اونجا باشه.
    البته این تحلیل کوتاه مدته تحلیل میان مدتش یه الگوی سرو شانه کف با هدف 420تومن می بینم که ممکنه این 315تومن پولبگ به خط گردن یا چیزی تو این مایه ها باشه ولی رفتن زیر اون ،خطری میشه

17. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,449 بار در 919 ارسال

صف خرید خکاوه لحظه به لحظه در حال سنگین تر شدن...

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Trader7 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 44 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 44 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع