صفحه 4580 از 6830 نخست ... 35804080448045304570457745784579458045814582458345904630468050805580 ... آخرین
نمایش نتایج: از 45,791 به 45,800 از 68299

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

عضو فعال حسام الدین آواتار ها
    تشکر شده 855 بار در 294 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان بورس نمایش پست ها
    شدت منفی بازار در هفته پیش بیشتر شد بهانه بالا رفتن دلار کردن
    دلار پایین اومد باز مجدد بازار ریخت و حتی امروز بدتر هم شد
    حالا بهانه جدید شده بودجه
    بودجه حل میشه میگن یه مشکل دیگه هست
    مردم را بدبخت کردن .
    یه مشت گاو ریختن تو بازار فقط میگن بفروش . حالا هر قیمت

اگه گاو بودن که خوب بود. من عاشق بازار گاوی ام!!
    جدا از شوخی، مشکل بازار ما اینه که معامله گران احساسی و بدون استراتژی توش زیادن. یارو توی سایت همسایه با چهار تا ستاره تا دیروز که بازار سبز بود، داشت به روحانی درود میفرستادو چقدر ذوق داشت؛ امروز میاد به روحانی بد و بیراه میگه!!
    این یعنی چی؟
    یعنی احساسی بودن. یعنی نداشتن ثبات فکری. یعنی باری به هر جهت بودن.
    اگر یاد بگیریم چه توی بازار و چه توی کل زندگی ثبات فکری و استراتژی داشته باشیم، هرگز درمانده نخواهیم شد
    من بر این باورم كه عشق به یك شخص بزرگوار، بیش از هر چیز دیگر به انسان فروتنی می آموزد.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید حسام الدین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 988 بار در 377 ارسال

سلام دوستان
    اونايي كه الان با اين قيمتها صف فروش زدن قطعا وقتي شاخص برگرده هم جرات خريد ندارن تا قيمتها به بالاتر از قيمت فروششون برسه! چون بازار هميشه در جايي كه حداكثر ترس و ناميدي وجود داره برميگرده.
    اتفاقا سازمان بورس بايد اين هيجانات رو ايجاد كنه وگرنه كارگزاريها از كجا نون بخورن!!! اگه شاخص آهسته و پيوسته دائم بالا بره همه بلند مدت سهامداري ميكنن و كارمزد كارگزاريها خيلي ناچيز ميشه!

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد3 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,705 بار در 2,233 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام الدین نمایش پست ها

اگه گاو بودن که خوب بود. من عاشق بازار گاوی ام!!
    جدا از شوخی، مشکل بازار ما اینه که معامله گران احساسی و بدون استراتژی توش زیادن. یارو توی سایت همسایه با چهار تا ستاره تا دیروز که بازار سبز بود، داشت به روحانی درود میفرستادو چقدر ذوق داشت؛ امروز میاد به روحانی بد و بیراه میگه!!
    این یعنی چی؟
    یعنی احساسی بودن. یعنی نداشتن ثبات فکری. یعنی باری به هر جهت بودن.
    اگر یاد بگیریم چه توی بازار و چه توی کل زندگی ثبات فکری و استراتژی داشته باشیم، هرگز درمانده نخواهیم شد
    احساسی بودن مردم به واسطه احساسی برخورد کردن بالاتریهاست
    یه روز میریم سفارت انگلیس رو میگیریم و بعد از چند وقت میریم التماس میکنیم بیان اینجا دکه بزنند
    یه روز همه دنیارو فحش میدیم و بعد از چند وقت میریم صدجور گرو میزاریم تا بیان با ما حرف بزنند

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmoeini از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,449 بار در 919 ارسال

توضیحات رییس کل بانک مرکزی در باره کشف فساد 12 هزار میلیارد تومانی

اطلاعات بیشتر در: http://www.eranico.com/fa/content/27121#ixzz3LC3eeVzV
    منبع این مطلب سایت ارانیکو می باشد.

هر دم زین باغ خبری می رسد
    تازه تر از تازه تری می رسد

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Trader7 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,781 بار در 2,930 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اونايي كه الان با اين قيمتها صف فروش زدن قطعا وقتي شاخص برگرده هم جرات خريد ندارن تا قيمتها به بالاتر از قيمت فروششون برسه! چون بازار هميشه در جايي كه حداكثر ترس و ناميدي وجود داره برميگرده.
    اتفاقا سازمان بورس بايد اين هيجانات رو ايجاد كنه وگرنه كارگزاريها از كجا نون بخورن!!! اگه شاخص آهسته و پيوسته دائم بالا بره همه بلند مدت سهامداري ميكنن و كارمزد كارگزاريها خيلي ناچيز ميشه!
    هر بدبختی میکشیم زیر سر این مدیران بورس هست
    یا دارن هی بلوک میزنن برای اینکه بگن وضعیت انقدر هم بد نیست . پارسال محدودیت فروش برای حقوقی و حقیقی گذاشتن . چطور نمیتونن حداقل در این مواقع محدودیت فروش برای حقوقی بذارن و دستور حمایت بازار بدن
    این همه آه و نفرین و لعنت پشتشون هست و براشون مهم نیست
    بازار جوری شده که دیگه کسی از ترس بهترین سهم بازار هم نمیخره

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,449 بار در 919 ارسال

من خودم به شخصه قبل از مذاکرات نقد کرده بودم ولی بعد از مذاکرات تحت تاثیر جو سراسری فروم ها و سایت ها قرار گرفتم و در قیمت های پائین تر دوباره وارد یکسری سهام شدم
    الان اعتراف می کنم که به تحلیل های خودم عمل نکردم و متضرر شدم ولی نکته خوبش اینه که برام تجربه ای شد که سعی می کنم در آینده ازش استفاده کنم...ولی تجربه ای به قیمت از دست رفتن بخشی از سرمایه!
    من به شخصه مشکل معاملاتم فروم های بورسی ست چون افراد زیادی اینجا هستند که موقعی که قصد فروش دارند میگن موقع خریده و موقعی که قصد خرید دارند میگن موقع فروشه...!
    الان که بازار دقیقا و به زیبایی 5 موجی نزولی خودش رو تکمیل کرده و موقع برگشت روی به بالاش هستش می بینیم که اکثرا دارن جو فروش میدن(اکثر این افراد خودشون در حال خریدند) این یعنی مشکل عمده ی کشور ما فرهنگی ست نه اقتصادی...

یکی از دوستانم که الان جزو بهترین تحلیلگرها و معامله گران بازاره از اول به فروم های بورسی اعتقاد نداشت و اون زمان تعجب می کردم چرا اصلا فعالیتی تو این فروم ها نداره...حالا می تونم به جرات بگم دلیل پیشرفت بسیار زیادش دقیقا همین موضوع بوده...!
    فردی که اصلا معروف نیست ولی در کار خودش بهترینه...

آینده هر کس برآیند اعمال گذشته ی اوست
    خدا انشاالله همه ی ما رو به راه راست هدایت کنه...

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Trader7 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 988 بار در 377 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان بورس نمایش پست ها
    هر بدبختی میکشیم زیر سر این مدیران بورس هست
    یا دارن هی بلوک میزنن برای اینکه بگن وضعیت انقدر هم بد نیست . پارسال محدودیت فروش برای حقوقی و حقیقی گذاشتن . چطور نمیتونن حداقل در این مواقع محدودیت فروش برای حقوقی بذارن و دستور حمایت بازار بدن
    این همه آه و نفرین و لعنت پشتشون هست و براشون مهم نیست
    بازار جوری شده که دیگه کسی از ترس بهترین سهم بازار هم نمیخره
    بله درسته كه ترس شديدي براي خريد وجود داره ولي سهامداري در سهم هاي ارزشمند باقيمتهاي فعلي در بلند مدت ريسك چنداني نخواد داشت.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد3 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 549 بار در 240 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط پرنسس نمایش پست ها
    ما این چند روز فقط پاکشو خریدیم وتوصیه به خرید کردیم
    هم چنان توصیه میکنیم از فرصت استفاده کنید.
    به خودمان که رحم نمی کنیم بخاطر فرزندانمان در مصرف اب صرفه جویی کنیم , ما در مصرف بی فرهنگترین مردم هستیم

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید پرنسس از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 65 بار در 20 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Trader7 نمایش پست ها
    من خودم به شخصه قبل از مذاکرات نقد کرده بودم ولی بعد از مذاکرات تحت تاثیر جو سراسری فروم ها و سایت ها قرار گرفتم و در قیمت های پائین تر دوباره وارد یکسری سهام شدم
    الان اعتراف می کنم که به تحلیل های خودم عمل نکردم و متضرر شدم ولی نکته خوبش اینه که برام تجربه ای شد که سعی می کنم در آینده ازش استفاده کنم...ولی تجربه ای به قیمت از دست رفتن بخشی از سرمایه!
    من به شخصه مشکل معاملاتم فروم های بورسی ست چون افراد زیادی اینجا هستند که موقعی که قصد فروش دارند میگن موقع خریده و موقعی که قصد خرید دارند میگن موقع فروشه...!
    الان که بازار دقیقا و به زیبایی 5 موجی نزولی خودش رو تکمیل کرده و موقع برگشت روی به بالاش هستش می بینیم که اکثرا دارن جو فروش میدن(اکثر این افراد خودشون در حال خریدند) این یعنی مشکل عمده ی کشور ما فرهنگی ست نه اقتصادی...

یکی از دوستانم که الان جزو بهترین تحلیلگرها و معامله گران بازاره از اول به فروم های بورسی اعتقاد نداشت و اون زمان تعجب می کردم چرا اصلا فعالیتی تو این فروم ها نداره...حالا می تونم به جرات بگم دلیل پیشرفت بسیار زیادش دقیقا همین موضوع بوده...!
    فردی که اصلا معروف نیست ولی در کار خودش بهترینه...

آینده هر کس برآیند اعمال گذشته ی اوست
    خدا انشاالله همه ی ما رو به راه راست هدایت کنه...
    بله حرف شما کاملا درسته.متاستفانه من خودم چون زیاد در این فروم ها میگردم و حرف ها رو میخونم ناخود آگاه ذهنم رو درگیر خودش میکنه و نمیزاره درست معامله کنم.حد ضرر مهم ترین چیزه که تو این فروم ها و با شانتاژی که میشه درست رعایت نمیشه.خنده دار اینه که خودم نرم افزار meta رو باز میکنم و تحلیل میکنم و ادامه داستان اما به خاطره اون ناخودآگاه نمیتونم تحلیل ها رو اجرا کنم

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید razy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال

در این روزها هم میشه از بازار استفاده کرد و باید دنبال برخی تک سهم ها بود که اینطوری اقلا زیان کاهش پیدا میکنه اگر سود نشه.

برخی عادت دارن فقط در بازار مثبت حضور داشته باشند و رشد سهم هایی که معرفی میکنن رو هم به پای تحلیل خود بگزارند درحالی که اکثر سهم ها بالا میرن.

در هر بازاری باید به تناسب اون عمل کرد. البته بازار فعلی تاحد زیادی خارج از تحلیل شده ولی همین بی تحلیلی رو هم میشه تحلیل کرد!
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

20. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 32 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع