صفحه 4986 از 6830 نخست ... 39864486488649364976498349844985498649874988498949965036508654865986 ... آخرین
نمایش نتایج: از 49,851 به 49,860 از 68299

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

عضو فعال رهـــا آواتار ها
    تشکر شده 1,510 بار در 318 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

درود بـه دوستان خـوبم... یـه سـوال از عقل جمعی " راجع بـه چـکاپا " دارم...
    سفارش نسبتآ بالا ، سرخطی برای خرید شـنبه ، فـی 1821 دادم ...
    اصلآ به وضعیت آتـی شـرکت هم کاری نـدارم..چـون آمـارش را دارم...

بـه نظـر طـی ، یک هفته 10% رو از این نـقـطه مـیـده..؟؟؟
    هفته پایانی ماه را هم لحاظ کنـیدکه پول نقد یعنی 10درصد سـود...
    خـوشحال میشم تا قبل از ساعت9شنبه نظـرتون را بـدونم... تعطیلات خوش بگذرد...
    شـد ، شـد . . نـشـد ، نـشد . .

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید رهـــا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام

امروز پله ی دوم از سه پله ی
    قطعه سازی ای که داشتم را فروختم.

الان هنوز 22 درصد سبدم همین است (که می خواهم در سه روز کاری آینده بفروشمش)
    8 درصد
    وقوام دارم
    24 درصد
    خدیزل دارم
    57 درصد
    نقد دارم. که می خواهم در یکی از سه صنعت ِ بانکی-پتروپالایشی - یا سیمانی سرمایه گذاری کنم. (11 درصد هم ذخیره گرفته ام!)

امروز تو چند تا نماد سفارش خرید گذاشتم که هیچ کدام خرید نشد! (به قیمت خرید من نرسید)
    خبهمن سفارش گذاشتم.
    حکمت سفارش گذاشتم.
    تاپیکو هم سفارش گذاشتم.
    (همچنان سفارش خریدم در وقوام هم هست)
    (
    دی و سهگمت و سک ارون و پترول و وقو ام و چند تا دیگر از نماد ها هم مد نظرم است که اگر به قیمت مد نظرم برسند، به خرید حتما فکر خواهم کرد)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام
    امروز هم مثل روز های گذشته یک
    مجمع رفتیم ببینیم چه خبر است؟ (این دارو سازی ها هم خوب سهم هایی هستند)
    +
    امروز باقی
    خنصیر هایم را فروختم.
    تقریبا تا چند وقت پیش هفتاد درصد سبدم را تشکیل می داد.
    در کل شد 300 روز نگهداری سهم! (آن هم با حساب وزنی! وگرنه فکر کنم بیش از یک سال سهم را داشتم!!! نمی دانم دوستان هم مثل من این قدر پر حوصله هستند یا زود سود می کنند؟)
    میانگین خریدم هایم در آمده 2089 ریال (در کل)
    میانگین فروش هایم در آمده 3230 ریال
    پس سود می شود 53 درصد... (هر چند این سود پس از یک زیان به همین میزان بود در وساپا... ولی باز خوشحال و راضی ام)
    +
    امروز طبق روز های گذشته (چون بلد نیستم نقد بمانم) کلی سفارش در چندین نماد گذاشتم که باز هم هیچ کدام به قیمت مورد دلخواهم نرسید.
    در خبهمن و حکمت و پترول و سهگمت و تاپیکو سفارش گذاشته بودم که متاسفانه
    تاپیکو به مرز 3140 ریال من رسید ولی فقط 3979 تا بهم فروختند و سفارشم نصفه ماند (حالم از این حالت به هم می خورد. اصلا حساب کتابم به هم می خورد ... یک وضعی...)

یا علی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,086 بار در 4,279 ارسال

خرید وبملت 2220.....25 درصد افزایش سرمایه داره...و..سود 95 با سرمایه جدید 47.7 اعلام کرده....یعنی به قیمت 178 داریم میخریم....یه مجمع تقسیم سود هم در پیش است....مفت اندر مفت........ذوب ها را دیروز کامل دادم رفت.....300 تا خکار گرفتم 270.4.میانگین..........150 تاشو 282.3 دادم رفت...بقیشم....ببینیم تا خدا چی میخواد.......50 تایی هم ولغدر اضافیدم....214.1.........200 تا خاهن 296 گرفته بودم...امروز به صف دادم رفت...که البته اشتباه کردم....تقریبا هم 85درصد نقدم........تا خدا چی بخواد..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ref آواتار ها
    تشکر شده 631 بار در 137 ارسال

امروز دستم را به زیر چانه ام زده بودم و نظاره گره معاملات کتوکا بودم
    نیم نگاهی به معاملات کیسون هم داشتم
    البته در حین چک کردن معاملات سهم حدود نیم ساعت هم یاد دوران کودکی افتادم ! کمی دلم گرفت ! یادش بخیر ! بدون این که ترسی از فردا داشته باشیم زندگی میکردیم !
    پدرو مادر هر مشکلی را حل میکردند ...یادش بخیر ..

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ref از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال رهـــا آواتار ها
    تشکر شده 1,510 بار در 318 ارسال

درود بر دوستان.. چند وقتی معاملات قندیها را رصد میکردم که یکی را بخرم بالاخره امروز " قمرو " قسمت شد...
    سر خطی " حتاید " هم نشسته بودم که نـرسیذ...
    برای فردا بازم حتاید و کفپارس را سفارش دادم که اگه عمل بشه باید " چـکاپا " را بفروشم.....
    دیروز یه نوسان شیرین از صف فروش "خریخت" گرفـتم .... که امروز بـیشترشو " هـرمـز " از من پـس گـرفـت...

میفرماید..لقمه هر خورنده را در خور او دهـد خـدا.... آنـچـه گـلو بـگیردد ، حـرص مـزن مـجـو مـجو ...
    شـد ، شـد . . نـشـد ، نـشد . .

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رهـــا از ایشان تشکر کرده اند:

سلام

طبق معمول امروز هم یک سری سفارش خرید گذاشتم که باز به دمش رسید و به خودش نرسید...
    وقوام در 862 و 863 ریال سفارش گذاشتم که به 863 رسید! ولی به من نرسید! در سهگمت در قیمت 1880 ریال سفارش گذاشتم که باز به من نرسید و و و

==========

امروز
    چکاپا را فروختم. کلا 5000 تا داشتم (با کد خواهر و پدرم هم دارم) که در 2069 ریال فروختم. ولی گویا گولمان زدند! نوش جان خریدار. این شرکت مال حقیقی است!!! و تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل... (احتمال دارد حسابی بالا می رود)

=========

الان هم بعد از غذا و نماز می خواهم بروم مجمع
    سفانو... می گویند تو سیمانی ها وضعش خیلی خوب است. برویم ببینیم چه کار می کنند. (البته چون قیمتش بالا است من هیچ وقت حاضر نیستم در این جور نماد ها خرید انجام دهم... ترجیح می دهم مدل بافتی (شرکت هایی که نزول خوبی کرده اند و بازار در حقشان ظلم کرده) خرید کنم)
    «محمد حسین» هستم.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,086 بار در 4,279 ارسال

فروش خکار به صف....از لطف حقوقی 280 گذاشتم سر جاش.......اضافه کردن مجدد ولغدر میانگین 215.7.........خرید ذوب 304...فروش به صف.........فروش وبملت 232....خرید 2 باره با حجم بیشتر...میانگین.224.3
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام

طبق معمول امروز هم یک سری سفارش خرید گذاشتم که باز به دمش رسید و به خودش نرسید...
    وقوام در 862 و 863 ریال سفارش گذاشتم که به 863 رسید! ولی به من نرسید! در سهگمت در قیمت 1880 ریال سفارش گذاشتم که باز به من نرسید و و و

==========

امروز
    چکاپا را فروختم. کلا 5000 تا داشتم (با کد خواهر و پدرم هم دارم) که در 2069 ریال فروختم. ولی گویا گولمان زدند! نوش جان خریدار. این شرکت مال حقیقی است!!! و تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل... (احتمال دارد حسابی بالا می رود)

=========

الان هم بعد از غذا و نماز می خواهم بروم مجمع
    سفانو... می گویند تو سیمانی ها وضعش خیلی خوب است. برویم ببینیم چه کار می کنند. (البته چون قیمتش بالا است من هیچ وقت حاضر نیستم در این جور نماد ها خرید انجام دهم... ترجیح می دهم مدل بافتی (شرکت هایی که نزول خوبی کرده اند و بازار در حقشان ظلم کرده) خرید کنم)
    الان پیامک برایم آمده یک مقدار از سفارش های وقوام برایم خرید شده... خیلی خوشحالم
    اگر سفارش های دیگرم هم عملی شود باز هم سفارش خواهم گذاشت. کلا در این قیمت ها حاضرم تا تک سهم شدن هم با وقوام بروم...
    «محمد حسین» هستم.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,273 بار در 520 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام
    امروز هم مثل روز های گذشته یک
    مجمع رفتیم ببینیم چه خبر است؟ (این دارو سازی ها هم خوب سهم هایی هستند)
    +
    امروز باقی
    خنصیر هایم را فروختم.
    تقریبا تا چند وقت پیش هفتاد درصد سبدم را تشکیل می داد.
    در کل شد 300 روز نگهداری سهم! (آن هم با حساب وزنی! وگرنه فکر کنم بیش از یک سال سهم را داشتم!!! نمی دانم دوستان هم مثل من این قدر پر حوصله هستند یا زود سود می کنند؟)
    میانگین خریدم هایم در آمده 2089 ریال (در کل)
    میانگین فروش هایم در آمده 3230 ریال
    پس سود می شود 53 درصد... (هر چند این سود پس از یک زیان به همین میزان بود در وساپا... ولی باز خوشحال و راضی ام)
    +
    امروز طبق روز های گذشته (چون بلد نیستم نقد بمانم) کلی سفارش در چندین نماد گذاشتم که باز هم هیچ کدام به قیمت مورد دلخواهم نرسید.
    در خبهمن و حکمت و پترول و سهگمت و تاپیکو سفارش گذاشته بودم که متاسفانه
    تاپیکو به مرز 3140 ریال من رسید ولی فقط 3979 تا بهم فروختند و سفارشم نصفه ماند (حالم از این حالت به هم می خورد. اصلا حساب کتابم به هم می خورد ... یک وضعی...)

یا علی
    این نظام مند شدن معاملات نشون دهنده پختگی هست. بنظرم هر شخصی که میخاد در بازار موفق بشه باید به معاملاتش نظم و انسجام بده. کی بخریم؟ چقد بخریم؟ در چند پله بخریم؟ چقد صبر کنیم؟ همه اینها رو باید برای رسیدن به سود مراعات کرد.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بقراط حکیم از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 37 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع